PDA

View Full Version : ne sym se merila


m.mi6eto
14th March 2008, 16:33
Това е първата ми тема но мисля че е актуална...
На 22 г. съм и докато усетя качих много килограми! Спрях да пуша и започнах да се движа малко и така станах с цели 20кг. по-тежка за 1 година. Много зле се чувствах! ДЕБЕЛА без никакво самочувствие и желание за каквото и да било. Мъжът с когото живея започна да губи интереса си към мен. С две думи бях в депресия.
Мой познат-мъж свали доста килца (видимо за около 2 месеца). Та той бил ходил при един диетолог и ми го препоръча. На 22.02.08 бях на преглед при него.Изготви ми режим и сега свалям килца. Не погледнах колко кг съм на неговия кантар ама около 65-67 бях. Сега на моя вече съм 60.На контролен преглед съм на 18.03.08г., но поне 7-8 килца ще съм свалила. Най-важното е че си ям и то 5 пъти на ден! А свалям кг.. Много съм доволна защото ми става лошо когато гладувам а и не свалям кой знае колко с глад, а сега се чувствам добре без да се тормозя!
ПОЖЕЛАЙТЕ МИ УСПЕХ И МИ ПИШЕТЕ

Engel
14th March 2008, 18:08
Ето пожелаваме УСПЕХ и ПИШЕМ :1231:
Поздравления за успехите! Какъв е този режим? Най-важното е да го направиш за себе си, макар, че другите са по-мотивиращи.

m.mi6eto
16th March 2008, 20:22
ами какво да ти кажа режима си го бива
аз съм доволна защото си ям и отслабвам
режима ми го изготви ипократис пападимитракос.
на 18 съм на контролен преглед и се надявам да има добър (голям) ефект от ограниченията ми

m.mi6eto
19th March 2008, 17:23
както вече казах на 18 март нях на контролен преглед при диетолога...
оказа се че съм свалила за по малко от 3 седмици 6 кг и при това без да гладувам...
най важното е че се пъхнах във всички дрехи които не ми ставахаот доста време насам
пожелайте ми успех

Rusalka
10th April 2008, 16:17
Пожелаваме ти успех :D
Кажи сега с какво се храниш?