PDA

View Full Version : КАЖЕТЕ ДОБЪР ЗЪБОЛЕКАР ЗА ВАДЕНЕ НА ЗЪБ!!!


kaija
19th March 2008, 14:33
събира ми гной, излязла ми е една гадна бяла пъпка на венеца, зъбът ми се пукна, всичко ми показва че ТРЯБВА ДА СЕ ВАДИ!!! :girl_cry2: :girl_hysteric: А АЗ НЕ ИСКАААМ, АМА ТРЯБВАААА

МОЛЯ ВИ ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ ЗЪБОЛЕКАР, НО ДА Е ДОБЪР ЗА ВАДЕНЕ НА ЗЪБИ,ЩОТО НЕ СЪМ ОТ ТУК И НИКОЙ НЕ ПОЗНАВАМ!!! за бургас става дума.

Nukta
19th March 2008, 14:43
Стоматологичен Център VI
Стоматологичен център.
адрес: 1000 София, ул. Иван Вазов No.5 , тел.: +359 2 9878422, +359 2 9878423

Питай за д-р Димов, той е най -добрият стоматолог в София. Най - добрият! Работи със здравната каса.

Babri
19th March 2008, 17:24
Каija имаше в предвид доктора да е от Бургас :wink:

Lollipop
19th March 2008, 20:11
Ами в Бургас доктор Митев е дъ бест просто, не знам човек да не е доволен от него :)

kaija
20th March 2008, 09:29
тенкю лоли, имаш ли номер или адрес?

Lollipop
20th March 2008, 10:17
да, разбира се -
Д-р Митко Митев:
тел: 0889305525
и 056-840-251
адрес: Бургас ул."Хан Крум" Н 46

kaija
20th March 2008, 10:20
много мерси
ще му звънна!

Lollipop
20th March 2008, 10:22
моля, надявам се да останеш доволна :P

diastemma
20th March 2008, 14:16
Все пак разпитай доктора за възможността зъбът да не се вади, а да се направи операция на зъбния корен (апикална остеотомия).

д-р Венелинов
20th March 2008, 15:40
Все пак разпитай доктора за възможността зъбът да не се вади, а да се направи операция на зъбния корен (апикална остеотомия).

...или по-добре, ако е възможно да се прелекува без операция и да се запази.

diastemma
20th March 2008, 17:07
:2043:
Всеки с начина си на мислене :)

^sun^
3rd April 2008, 10:20
Ами в Бургас доктор Митев е дъ бест просто, не знам човек да не е доволен от него :)
Е все се намира по някой недоволен. Аз не съм просто недоволна, а смятам че този доктор не трябва просто да практикува. Д-р Митев прави операция на баща ми за вадене на мъдрец. След операцията (която продължи близо 2 часа!) той ни каза, че не е могъл да извади корените на зъба, но така се процедирало, когато не било възможно да се извадят. Е ние се учудихме, но нали все пак той е "специалиста". Е баща ми не се оправи след операцията. Наложи се да търсим и друго компетентно мнение. След близо два месеца от първата операция, решихме че възтановителния период трябва да е минал и нещата да се правят, но положението си беше все таково. Отидохме при друг лекар, който беше слабо казано учуден, че са му оставили корените. Последва втора операция, на която се оказа, че не само корените не са извадени, но почти целия зъб си стоеше. мина и втората операция. На следващия ден баща ми отиде на преглед. И какво мислите стана? Еми извадиха му забравена марля от първата операция, която ДВА МЕСЕЦА е стояла.
Преценете дали да му се доверите!!!

Patetu
3rd April 2008, 10:40
Най-добре ходи на хирург, а не на зъболекар- щом си сигурна, че е за вадене. Моята зъболекарка никога не вади зъби-праща те на хирург и той си знае.Има един мнгого добър - в София.Ако се интересуваш ще ги дам телефона на лекарката,тя работи с него.

^sun^
3rd April 2008, 11:15
Patetu е права.
Ако не е късно вече отиди при д-р Колев. Той е хирург и е един от най-добрите в Бургас!