PDA

View Full Version : стрий :(


ivannn
19th March 2008, 19:17
може ли да ми кажете нещо с което да ги скрия, имам предвид нещо като боя эа тяло

Lollipop
19th March 2008, 20:14
Ами примерно бронзиращ крем, или пробвай със солариум, според мен няма да си личат толкова

margarita_ilieva
20th March 2008, 10:40
много повече си личат, когато има тен.. :1246:

NESCAFE
20th March 2008, 10:52
много повече си личат, когато има тен.. :1246:
да, точно така, стриите си остават бели и още повече изпъкват.

petyaaaa
20th March 2008, 11:13
Множественото число в българския език за думи, завършващи на ИЯ е ИИ, а не ИЙ. Изобщо, множествено число, завършващо на Й не съществува!!! :twisted:

NESCAFE
20th March 2008, 11:19
Множественото число в българския език за думи, завършващи на ИЯ е ИИ, а не ИЙ. Изобщо, множествено число, завършващо на Й не съществува!!! :twisted:
Недей да се палиш толкова :lol: , не всички са внимавали в час по български език :cool: :offtopic:
Че то и момче на всичкото отгоре

petyaaaa
20th March 2008, 11:25
Множественото число в българския език за думи, завършващи на ИЯ е ИИ, а не ИЙ. Изобщо, множествено число, завършващо на Й не съществува!!! :twisted:
Недей да се палиш толкова :lol: , не всички са внимавали в час по български език :cool: :offtopic:
Че то и момче на всичкото отгоре
Не мога! Невежеството ме възмущава до дъното на душата ми :girl_hysteric: А тази грешка е една от най-честите!
П.П. А как разбра, че е момче, след като пита за стрии :D То май повече ние си ги имаме :wink:

NESCAFE
20th March 2008, 11:31
petyaaa, не внимаваш :lol: :lol: - автор на темата е - ivannn :cool:
Между другото аз съм виждала и мъже със стрии , може би от рязко напълняване и те не са застраховани :P

petyaaaa
20th March 2008, 11:33
petyaaa, не внимаваш :lol: :lol: - автор на темата е - ivannn :cool:
Между другото аз съм виждала и мъже със стрии , може би от рязко напълняване и те не са застраховани :P
Внимавам, внимавам! :lol: Но какво пречи да си избереш мъжко име за nickname. Мисля, че е имало и други такива случаи из форума... Не се сещам веднага за пример. Както и да е, да не спамим повече :wink:

Babri
20th March 2008, 11:44
Аз пък не съм виждала мъже със стрии :roll:

Сигурно стои странно!

sibi
20th March 2008, 11:52
Множественото число в българския език за думи, завършващи на ИЯ е ИИ, а не ИЙ. Изобщо, множествено число, завършващо на Й не съществува!!! :twisted:

petyaaaa, и мен ме сърбяха ръцете да направя забележка за тази грешка - и то в заглавие на тема. Едвам се въздържах и сега направо ми олекна :)
А стриите - да, от тена изпъкват още повече. Май нищо не помага при тях.

ivannn
20th March 2008, 12:04
Съжелявам эа грешката. Имаx предвид эа временно скриване, нанасяш не се виждат стии, иэмиваш продукта виждат се :roll: .
Проблема е че искам да ходя на плаж с тоэи продукт :roll:

NESCAFE
20th March 2008, 15:00
Аз пък не съм виждала мъже със стрии :roll:

Сигурно стои странно!
Барби, аз видях на плажа - един мъж имаше на гърба си в зоната около мишниците :roll:
много съм наблюдателна :lol: :lol:

sibi
20th March 2008, 15:27
И аз съм виждала при мъже :wink:

Lollipop
20th March 2008, 15:27
С фон - дьо тен може да стане... макар, че фон - дьо тена тр да е някакъв много добър, защото иначе ще стои супер странно. Или пък коректор примерно. :lol: Една приятелка имаше проблеми с краката, които и се бяха получили от епилатора и лятото слагаше фон дьо тен по целия крак и понеже беше покривен и се получаваше, но за стрии не знам... А иначе и аз съм виждала при мъже, даже е доста често срещано да се нацепват, някои свалят по - рязко.

sibi
20th March 2008, 15:28
Е, с фон дьо тен по тялото на плажа - не знам....

Lollipop
20th March 2008, 15:31
А, да, то пък верно, че беше за плажа :lol: еми май няма начин
ivannn, ако имаш възможност пробвай оперативно, май само това ще ти помогне