PDA

View Full Version : Д-р Емил Георгиев


Jana
24th March 2008, 11:29
Здравейте,
някой от вас оперирал ли си е гърдите или поне чувал ли е отзиви за работата на д-р Емил Георгиев, прочетох доста мнения, но никъде не попаднах на мнение за него, говоря специално за корекция на бюст...
Ще съм благодарна, ако споделите някакви впечатления....

erika
24th April 2008, 13:35
И аз се интересувам да чуя отзиви за д-р Емил Георгиев и по конкретно за корекция на бюст.
За него май има най-малко информация във форума...

Благодаря ви предварително.

missis"B"
26th April 2008, 12:10
здравейте чета от около седмица и мн сам щастлива че намерих толкова приятен и полезен форум,защото сам решена да си увелича бюста или по точно да запълна,(след бременоста и кърменето).
Писах на мн доктори понеже сам в чужбина в момента и след три месеца се прибирам в БГ та желанието ми беше да проуча докторите преди да се прибера ,та като си дойда да имам представа къде първо да отида на конслтация.
Писах на доста доктори ,но д-р Емил Георгиев беше единственият които ми варна отговор ,още на следващият ден,и то подробен отговор на подробният ми разказ,написа ми и цена 2600-3300 евро,не е много ниска цена но не е и мн космическа,д-р Стоянов и д-р Николай Георгиев взимат повече доколкото знам,може и да бъркам.
Определено ще ида на консултация при него и тогава ще рабера дали е моят лекар и дали не е от лекарите дето пишат мин. и мах. цена ама взимат максималната...

milena127
26th April 2008, 22:07
Здравейте момичета!

Опитах се да намеря къде сме обсъждали д-р Емил Георгиев, понеже съм сигурна, че съм чела мнения за него.
Засега намерих само това http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=5853&postdays=0&postorder=asc&vote=viewresult
но то е по-скоро за недоволните (от всеки лекар има такива).
Все пак можете да прочетете мненията, аз пак ще се разтърся за темичка за георгиев.

Jana
17th May 2008, 15:26
Мойта операция при доктор Георгиев мина, всичко беше нормално, резултата е страхотен... Мина месец от операцията и вече не си спомням за нея, в смисъл че не чувствам никакъв дискомфорт. Единственото негативно нещо спред мен е операционната, не ми изглеждаше много добре оборудвана, но за сметка на това екипа на Д-р Георгиев компенсира с професионализъм...

Divinemouse
17th May 2008, 15:33
Мойта операция при доктор Георгиев мина, всичко беше нормално, резултата е страхотен... Мина месец от операцията и вече не си спомням за нея, в смисъл че не чувствам никакъв дискомфорт. Единственото негативно нещо спред мен е операционната, не ми изглеждаше много добре оборудвана, но за сметка на това екипа на Д-р Георгиев компенсира с професионализъм...

Честито и много да йм се радваш :naked: и носиш със здраве

Бобето
17th May 2008, 17:10
Честито да има се радваш само и да нямаш никога никакви проблеми с тях,напиши ни малко повече инфо като колко cc сложи, профил марка силикон и т.н.
А ако имаш снимки ще се радваме да се разпишеш в подфорума с снимките.
Аз силно се интересувам за работата на д-р Е. Георгиев , но никога не съм виждала снимки на гърди правени от него тук в форума.

Jana
18th May 2008, 12:17
Сложих 300СС, подмускулно, въпреки че доктора настояваше за 330. Аз много се притеснявах резултата да не е фрапиращ, защото работя с доста хора и не ми се искаше да съм им тема на разговор... то не че някой не забеляза, но това е друга тема :) Марката е Eurosilicone, но да ти кажа честно за профила не съм питала... Според мен стоят много добре, може би все още в профил са леко по-издути от нормалното, но от снимките ще видите сами...
Преди да се оперирам и аз много исках да видя снимки от негова операция, но освен в сайта на клиниката не намерих други, така че с удоволствие ще кача моите...

Бобето
18th May 2008, 14:44
благодаря за отговара и ще чакам снимчиците , а до тогава бързо и лесно възтановяване.

sesil23
7th June 2008, 17:04
Дано да бъда полезна на някой с моите снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250517
паролата е 1203
Аз се оперирах на 01.04 2008г при него и за сега съм доволна,450сс,кръгли,висик профил подмускулно

gwendoline
7th June 2008, 19:05
Дано да бъда полезна на някой с моите снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250517
паролата е 1203
Аз се оперирах на 01.04 2008г при него и за сега съм доволна,450сс,кръгли,висик профил подмускулно

Поздравления; много пищен бюст, мацка! :cool: Със здраве да си го носиш! Само да питам понеже пишеш, че това е висок профил, каква марка са имплантите?

gwendoline
7th June 2008, 19:10
Сега видях, миличка, че си написала в дру,га темичка, че са Евросиликон... :2003:

dedektiv_p
7th June 2008, 19:10
Дано да бъда полезна на някой с моите снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=250517
паролата е 1203
Аз се оперирах на 01.04 2008г при него и за сега съм доволна,450сс,кръгли,висик профил подмускулно

Страхотен бюст мила!
Перфектно ти стои!

sesil23
7th June 2008, 20:40
Благодаря ви много момичета.Дано така си и остане,все пак е само от 2 месеца.Пожелавам и на вас всичко най-хубаво :2024:

Бобето
8th June 2008, 00:05
Поздравления за бюста много добре ти стои.
Много да му се радваш и никакви ядове да не ти създава!
Аз също искам 450cc абе като твоите ,само искам да те помоля би ли пуснала снимчици и в профил както и на белега, ако не те притеснявам

:wink:

sesil23
8th June 2008, 10:20
Ще се снимам и ще ги добавя пак там

Бобето
8th June 2008, 10:30
THANX :2020:

gwendoline
8th June 2008, 10:32
Аз също искам 450cc абе като твоите ,само искам да те помоля би ли пуснала снимчици и в профил

Бобето, взе ми думите от устата... :cool: Нали си говорехме за високия профил с теб на лични и сега я наскачахме като скакалци за снимки :wink: :cool:

Бобето
8th June 2008, 10:42
Да бе GWEN, като прочетох 450cc и висок профил нараво умрях от кеф :3000: и си викам трябва да вида снимки и в профил.

gwendoline
8th June 2008, 10:49
Да бе GWEN, като прочетох 450cc и висок профил нараво умрях от кеф :3000: и си викам трябва да вида снимки и в профил.
Даммм... и аз така... :1246: Само че за да добиеш наистина някаква малко по-обективна представа за разликата между среден и висок профил трябва да видиш и от двата вида профили, а повечето мацки тук за съжаление не публикуват снимки в профил (между които и аз, де :oops: )..

sesil23
8th June 2008, 10:55
Видях,че сте много нетърпеливи и се снимах ей сега.Качени са вече.Но се извинявам за лошото качесрво,защото снимките са правени с камерата на лаптопа

Бобето
8th June 2008, 11:01
Супер много ми харесват и в профил са много хубави, а белегат ми изглежда много малък и точно където трябва да е, с кой крем се мажеш?
Ако не те притеснявам кажи колко см/кг си?

sesil23
8th June 2008, 11:06
Ами под гърдите е и от скоро се мажа със Зерадерм.Не съм мерила колко см е,но не е съвсем малък

Бобето
8th June 2008, 11:08
Да бе GWEN, като прочетох 450cc и висок профил нараво умрях от кеф :3000: и си викам трябва да вида снимки и в профил.
Даммм... и аз така... :1246: Само че за да добиеш наистина някаква малко по-обективна представа за разликата между среден и висок профил трябва да видиш и от двата вида профили, а повечето мацки тук за съжаление не публикуват снимки в профил (между които и аз, де :oops: )..


Ами айде пусни снимчици де, много ще ме изкефиш да вида как са ти в профил, щото честно казано мисля че и в профил ще са ти толкова добре колкото и в анфас.

А и да ти кажа намерих едно момиче което е писало в форума , но преди година, тя е с 450 cc при Николай Г. и са и кръгли , среден профил, но уви не е писала отдавна тук.

gwendoline
8th June 2008, 11:09
Много добър профил, знаех си... :2014: :2020: Сесилче, в личния ми TOP 5 си :1223:

Бобето
8th June 2008, 11:09
Ами под гърдите е и от скоро се мажа със Зерадерм.Не съм мерила колко см е,но не е съвсем малък

НЕ мила имах предвид ти самата колко сантиметра си висока и колко кг тежиш?

Бобето
8th June 2008, 15:02
Много добър профил, знаех си... :2014: :2020: Сесилче, в личния ми TOP 5 си :1223:

Нали много е яко профилчето!

Абе GWEN може ли и ние да хвърлим едно оченце на твоя ТОП 5?
:roll:

gwendoline
8th June 2008, 15:54
Абе GWEN може ли и ние да хвърлим едно оченце на твоя ТОП 5?
:roll:

Ако ми искаш снимки - не съм си ги запазила на всички, дето са ми пратили, но иначе сред петте ми фаворитки, неведнъж съм го казвала, са бюстовете на Sweety, Женя Чавдарова, Сесилчето, Томи и... май имам едно свободно място :2045: ... може би ще си ти... :1246: :2035: ?

gwendoline
8th June 2008, 15:56
Упссссс....забравих Джангълката :2014: :2008:

Всъщност май ще разширявам клрасацията си на TOP 10 поне, щото и сред по-малките кубици има страхотно пипнати цици... :2005: :cool:

zhenya chavdarova
8th June 2008, 16:59
Упссссс....забравих Джангълката :2014: :2008:

Всъщност май ще разширявам клрасацията си на TOP 10 поне, щото и сред по-малките кубици има страхотно пипнати цици... :2005: :cool:

Гуенче, Благодаря мила :2020: а ти къде си в тази класация?Твойте :naked: са най - красивите , пу, пу, пу ..... много момичета от този форум ще го потвърдят :girl_in_love: :2020: :2020:

Divinemouse
8th June 2008, 17:02
Благодаря мила :2020: а ти къде си в тази класация?Твойте :naked: са най - красивите , пу, пу, пу ..... много момичета от този форум ще го потвърдят :girl_in_love: :2020: :2020:

И аз благодаря :2020: Гуен , и веднага се включвам да потвърдя думита на Женя за перфектните гърди и тяло :dirty_dance:

gwendoline
8th June 2008, 17:29
благодаря ви, сладурки, харесвам си ги, наистина, но си имам свои фаворитки, както и всяка от вас, предполагам... Харесвам едри и "тежки" гърди - с визия, клоняща към естествената... Прекалено кръглите по не са ми по вкуса...

sesil23
8th June 2008, 17:59
Явно не съм разбрала въпроса,или по-точно не съм го допрочела,че по това време имах доста работа,та...
Висока съм 171см и съм 52кг(има какво да се желае още :lol: )
А на Гуен много благодаря за оценката и с удоволствия бих видяла и твоите снимки,но май не ги намерих никъде без паролка.Всъщност имаше ги на едно място,но беше със сутиен.
Ако някой друг може и има желанието да ми прати свои снимки,ще ги разгледам с интерес :D
Нова съм и съм изпуснала доста неща :roll: [/quote]

Бобето
8th June 2008, 20:01
Абе GWEN може ли и ние да хвърлим едно оченце на твоя ТОП 5?
:roll:

Ако ми искаш снимки - не съм си ги запазила на всички, дето са ми пратили, но иначе сред петте ми фаворитки, неведнъж съм го казвала, са бюстовете на Sweety, Женя Чавдарова, Сесилчето, Томи и... май имам едно свободно място :2045: ... може би ще си ти... :1246: :2035: ?


От твоята уста в Божиите уши!

Аз на всички сам ги виждала освен на Янгалката, но с надявам ако чете тея редове да се смили над мен и да ми пусне снимчици, та и аз да си направа TOP10 примерно, няма само ти да се фукаш с класaция.

Ама ще те включа и теб де нали си си готина и яка мадама, нищо че си фукла
:girl_dance: :girl_dance:

gwendoline
8th June 2008, 20:15
нали си си готина и яка мадама, нищо че си фукла
:girl_dance: :girl_dance:

:2023: Точно това обяснявах на една приятелка на лични, че понеже много се фукам - ме взеха за мезе... :twisted: :girl_haha: Затова следващите гърди ще ви ги пускам само със сутиен :1230: :2035:

sweety_L
8th June 2008, 21:02
нали си си готина и яка мадама, нищо че си фукла
:girl_dance: :girl_dance:

:2023: Точно това обяснявах на една приятелка на лични, че понеже много се фукам - ме взеха за мезе... :twisted: :girl_haha: Затова следващите гърди ще ви ги пускам само със сутиен :1230: :2035:

gwen, така ще правя и аз. Повече никакви снимки на голо и никакво фукане, че ей ме на, с две различни цици.
Ама съм такъв непукист, защото знам, че след някой друг месец пак лягам под ножа и не само за корекция. Хич не ми дреме! :twisted: :lol:

gwendoline
8th June 2008, 21:03
Суити, какво ще правиш - май липо беше замислила или бъркам... Казвай това ли е и какво още... айде бързо :1231: :girl_dance:

sweety_L
8th June 2008, 21:07
Суити, какво ще правиш - май липо беше замислила или бъркам... Казвай това ли е и какво още... айде бързо :1231: :girl_dance:

Даааа, липо + абдоминопластика и корекция (смяна с по-голям имплант) на бюста. :wink:

gwendoline
8th June 2008, 21:09
Лелееее... дано е за добро всичкото дето си го замислила, щото наистина са ти страшнииии сега гърдите.... :2003:

sweety_L
8th June 2008, 21:12
Страшни, страшни, нооо ще изчакам още 2-3 месеца и ако не дойдат и двете на едно ниво, ги включвам в графика.

Надявам се да е за добро! :girl_dance: :1241:

dedektiv_p
8th June 2008, 21:19
Леле Суити това което си замислила е супер! Ако знаеш как и аз имам нужда от същото, но ще ме убие майка ми ако разбере само какви мераци ми минават през главата!

sweety_L
8th June 2008, 21:23
Леле Суити това което си замислила е супер! Ако знаеш как и аз имам нужда от същото, но ще ме убие майка ми ако разбере само какви мераци ми минават през главата!

Ох, и моите хич не одобряват намеренията ми, но никой не ги пита. Само споделям и го правя. С мен на глава не се излиза. След като и парички успявам да "изкопча" от мъжлето, значи съм силна! ха-ха

Действай и ти в тази насока, че мен специално, сън не ме хваща вече.
Но..., тъпрението му е майката! :2043:

dedektiv_p
8th June 2008, 21:37
Ако имаше от къде да изкарам парите допълнително сигурно но на този етап никой не ми помага финансово така че ще трябва да поизчакам известно време. Но пък като си намисля нещо и мен трудно може да ме откаже човек. Относно майка ми на нея и е дошло в повече от моите и нейните операции по неестетични причини и няма да ме разбере :wink:

sweety_L
8th June 2008, 21:43
Да, при теб е различно положението и е разбираема реакцията на майка ти за още една операция.

То и да и спестиш, все до нея ще опреш, освен ако няма друг някой, на който да можеш да разчиташ след операцията.

Каквото и да е, само здраве да е! :2003:

dedektiv_p
8th June 2008, 21:45
Да здраве да е пък другото все се подрежда някак!

Бобето
8th June 2008, 22:28
нали си си готина и яка мадама, нищо че си фукла
:girl_dance: :girl_dance:

:2023: Точно това обяснявах на една приятелка на лични, че понеже много се фукам - ме взеха за мезе... :twisted: :girl_haha: Затова следващите гърди ще ви ги пускам само със сутиен :1230: :2035:

ЕЕЕЕЕЕЕ миличка ти нали разбираш от майтап, аз затова се закачам с тебе, че ми харесва хуморът ти.
Иначе по твоята логика дет ще ни смреш да си те гледкаме май трябва не само сутиени да сложиш а и вместо прашки да обуваш каси панталонки, или пък на новото аватърче очилца слънчеви- такива кат на известните личнoти да си сложиш , че да се чудим какви очички ни гледат!!!
:2055: :2042: :2013:

Бобето
8th June 2008, 22:52
Леле Суити това което си замислила е супер! Ако знаеш как и аз имам нужда от същото, но ще ме убие майка ми ако разбере само какви мераци ми минават през главата!



Детективче ама ти нали си слабичка , защо са ти други операции, освен реоперация на бюста?
:roll:

dedektiv_p
8th June 2008, 23:10
Имам корем след двете бременности който не мога да прибера. Пробвах с масажи с апаратура и с мазане ама нищо не става а и упражнения не мога да правя. Пък и ако хапна се подувам много и ставам като пак бременна. Направо ми се плаче понякога. Затова ми се ще да го поизрежат че с липо няма да стане ще увисне още повече :(

Бобето
8th June 2008, 23:39
ООООО жалко дано намериш възможност да го оправиш, ще се чустваш много по добре, защо тогава реши първо бюста да си оправиш , по ли зле ти е бил от коремчето?

dedektiv_p
9th June 2008, 09:22
Да бюста направо се изпразни след второто кърмене и нищо не остана от него, а и свалих и 25 кг (толкова бях качила по време на бременноста). Ако не се храня корема не си личи особенно стига да не е гол разбира се. Затова първо за гърдите си се замислих. А и не бях чела из темите за коремчета и смятах че сегашните три разреза които имам на него ми стигат та да правя и четвърти. Понякога съм си мислела да потърся свестен хирург да ми намести червата по възможност и останалите изсипани органи, които също го образуват, ама с по сериозните здравословни проблеми това все оставаше на заден план. Пък и така и не съм се консултирала та незнам до колко е възможно. Знам че се слага було и се прибират тънките черва, но при цялостно смъкване и изсипване на дебелото черво незнам как се процедира.

gwendoline
9th June 2008, 09:50
ЕЕЕЕЕЕЕ миличка ти нали разбираш от майтап, аз затова се закачам с тебе, че ми харесва хуморът ти.
Иначе по твоята логика дет ще ни смреш да си те гледкаме май трябва не само сутиени да сложиш а и вместо прашки да обуваш каси панталонки, или пък на новото аватърче очилца слънчеви- такива кат на известните личнoти да си сложиш , че да се чудим какви очички ни гледат!!!
:2055: :2042: :2013:

Разбира се, че разбрах майтапа; просто най-близката ми приятелка, която ме вдъхнови да си сложа силикон, ми обясни, че й било неудобно да ми покаже снимки на гърдите си, щото можело да й намеря кусур и да си променя мнението за нея... :shock: :shock: Та затова си викам, че повече голи снимки - тц :!: :cool: А не че ти или някой друг ме е взел на мезе... :wink:
А що се отнася до "чуденето" - никога досега не съм ви оставяла да се "чудите"... :wink: Като прочетена книга съм за повечето :lachen: :girl_haha:

Бобето
9th June 2008, 10:04
А що се отнася до "чуденето" - никога досега не съм ви оставяла да се "чудите"... :wink: Като прочетена книга съм за повечето :lachen: :girl_haha:


Ти си ми от дебелте книжки и още си те чета!
:reading:

sesil23
16th September 2008, 05:06
Аз имам паспорт на имплантите,но си го поисках заедно с епикризата.Попитай следващият път като отидеш на консултация :wink:

krisi_pat
3rd August 2009, 07:20
а какви са цените за кръгли импланти при е.георгиев?

Stunning
26th January 2011, 18:17
виждам, че не е писано по темата отдавна. има ли някои със скорошни отзиви от мамо при дока?

gemma
27th January 2011, 00:29
Stunning,аз бях на консултация в петък при него,т.е. 21.01.11Да поясня,че пиша за първи път тук,но съм изчела всички теми от Мамопластика и ги знам почти наизуст. :D
Та за Емил Георгиев съм изключително възмутена.Майка ми се беше оперирала пред няколко години при него и имах много добри впечатления.Но сега държанието му ми се стори цинично,подигравателно,нап раво арогантно. :evil: Давам ти пример:Когато го питах с каква упойка работи,той ме пита с ехидна усмивка аз какво работя и какво ми влиза в работата?Да не съм била анестизиолог?!!!
Когато го питах за кохезитета на имплантите ми каза,че това било негова работа да прецени!!!!Ако искаш още подробности мога да ти разкажа на лични.
Аз никога не бих се доверила на такъв хирург!
А най-смешното беше,че впонеделник ми се обадиха от клиниката да ме питат при тях ли ще се оперирам.... :lol:

Мариса
27th January 2011, 06:18
Stunning,аз бях на консултация в петък при него,т.е. 21.01.11Да поясня,че пиша за първи път тук,но съм изчела всички теми от Мамопластика и ги знам почти наизуст. :D
Та за Емил Георгиев съм изключително възмутена.Майка ми се беше оперирала пред няколко години при него и имах много добри впечатления.Но сега държанието му ми се стори цинично,подигравателно,нап раво арогантно. :evil: Давам ти пример:Когато го питах с каква упойка работи,той ме пита с ехидна усмивка аз какво работя и какво ми влиза в работата?Да не съм била анестизиолог?!!!
Когато го питах за кохезитета на имплантите ми каза,че това било негова работа да прецени!!!!Ако искаш още подробности мога да ти разкажа на лични.
Аз никога не бих се доверила на такъв хирург!
А най-смешното беше,че впонеделник ми се обадиха от клиниката да ме питат при тях ли ще се оперирам.... :lol:

Изобщо не ме учудва,тоя е .................много зле!

issa
18th February 2011, 17:14
Аз пък съм много доволна от Емил Георгиев - и от отношението и от новите ми :naked:
Скоро стават на 2 месеца и съм нямала никакви проблеми :girl_dance:
Бих му се доверила и за други операции, ако някога се реша.