PDA

View Full Version : ставни заболявания


Eli Zdravkova
26th March 2008, 12:30
Накой може ли да ми даде съвет относно:
от 1 седмица ме боли в торната част на крака около чатала.Възможно ли е това да е разтегнао сухожилие,или кост.С нищо не сам го мазала и ме боли като се опитам да извъртя крака,една гадна тъпа болка.
Преди 1г-на вследствие от възпаление на сливиците ми ми беше повишено AST-то,но не ги извадих и ми биха retarpen,накрая развих алергия към него и го спрях.но не сам си правила изследване на AST-то,просто ми писна и съм нямала проблеми.Но започна сега да ме боли горе свивката на крака,в областа около чатала, и незнам дали е разтегнато сухожилие и с какво да го мажа.Ако някой може нека ми даде съвет. Благодаря :D

Dia_t
26th March 2008, 16:21
А защо не отидеш на лекар?Смятам,че той би ти отговорил най-правилно :2016:

Eli Zdravkova
26th March 2008, 17:45
Zashtoto imam alergiq ot tqh veche:)))No kato gledam mai tova 6te stane.Sha se prejalq za nasheto zdraveoopazvane

Dia_t
31st March 2008, 14:01
Еli прежали ли се :) Какво каза лекаря

Акупунктурист
1st April 2008, 23:16
Може и да е мускулно-сухожилна реакция, или нещо по-друго, което не е необичайно за практиката на акупунктурата, и което може с нея да се лекува успешно.

Eli Zdravkova
3rd April 2008, 16:57
Zdravei,qvno samo ti mi pishesh otnosno temata.Emi da si priznaq ne sam hodila na lekar,nqmam nikakvo vreme.Majeh s Diclac i bolkata otslabna.Poiztrapva otvreme na vreme,no ne be6e kakto predi:)Blagodarq ti vse pak,moje i da otida vse pak,kato namerq vreme :)