PDA

View Full Version : Смяна на имплантите?


Страници : [1] 2

blanco y negro
30th March 2008, 10:59
Интересно ми е някой възползвал ли се е от възможноста за безпланта замяна на иммплантите /ПИП/? Как се процедира в този случай и колко време отнема?

645CI
20th April 2008, 02:17
Интересно ми е някой възползвал ли се е от възможноста за безпланта замяна на иммплантите /ПИП/? Как се процедира в този случай и колко време отнема? когато бях при д-р Тонев го чух в момента когато даваше паспортчето на една своя пациентка и обясни,тази услуга може да се ползва в рамките на 3 год.,каза че е валидна включително при неправилна преценка и неудовлетвореност от размера на имплантите.Д-ра трябва да прати писмо каква е причината за желанието на пациента да смени имоплантите,поръчва новите,но сте длъжни в 15 дневен срок да извършите реоперацията,а той да им изпрати старите импланти.това е

blanco y negro
20th April 2008, 10:16
:2015: Да и аз това разбрах, само, че за ПИП са 5 години. Но няма значение, аз се стягам септември за реоперация.

junglegirl
20th April 2008, 10:20
Сигурна ли си,че производителите отпускат втори чифт импл. без да са получили вече пътвия?Някой спомена нещо такова,а това би означавало,че ваденето на старите и поставянето на новите импл. не може да стане в една операция :? ,а това на практика означава,че такава гаранция няма,защото едва ли някой ще се подложи на две операции.

blanco y negro
20th April 2008, 10:23
Хъни утре ще прави точно такава смяна, но тя е с Евросиликон. Не е споменавала за "кух период" мисля.. :roll:

dedektiv_p
20th April 2008, 12:44
И аз незнам да има период на изчакване, но ти Натали защо ще правиш реоперация?

blanco y negro
20th April 2008, 13:15
Ами ти нали видя гърдите ми Дедективче, мисля, че с по-голям кубик ще се изпъне по-добре излишната кожа.

dedektiv_p
20th April 2008, 21:11
Да звучи много логично, но в мускулатурата дали ще има място? Аз все си мисля че трябваше да послушам док за по-голямата кубатура, но пък се чудя сега как ли щях да съм и се успокоявам с мисълта че ще го направя следващия път тъкмо ще имам и повече място :wink:

sweety_L
20th April 2008, 21:44
Еееех, момичета, мен един доцент, познат на мъжа ми, хубаво ме съветваше преди операция:" ... Сложиш ли си ги - КРАЙ! Ставаш клиент с абонамент на клиниката! Мисълта за гърдите ти ще те обсеби изцяло..". Е, излезе прав, къде за добро, къде за лошо.
Дано мъките ни дадат един добър и дълготраен резултат във времето. Друго не искам. И на вас го пожелава от сърце!

diastemma
20th April 2008, 22:04
Сигурна ли си,че производителите отпускат втори чифт импл. без да са получили вече пътвия?Някой спомена нещо такова,а това би означавало,че ваденето на старите и поставянето на новите импл. не може да стане в една операция :? ,а това на практика означава,че такава гаранция няма,защото едва ли някой ще се подложи на две операции.
Да, в една операция става смяната, без да са получили стария чифт.

dedektiv_p
20th April 2008, 23:17
Еееех, момичета, мен един доцент, познат на мъжа ми, хубаво ме съветваше преди операция:" ... Сложиш ли си ги - КРАЙ! Ставаш клиент с абонамент на клиниката! Мисълта за гърдите ти ще те обсеби изцяло..". Е, излезе прав, къде за добро, къде за лошо.
Дано мъките ни дадат един добър и дълготраен резултат във времето. Друго не искам. И на вас го пожелава от сърце!
Така е мила и няма как да не сме обсебени освен факта че носим чуждо тяло в себе си винаги остава и страха от проблеми, изисква се определено пазене и какво ли още не. Аз мисля че доцента който ти го е казал е прав и се усетих още преди операцията че трябва да мисля за напред в доста голяма переспектива, след това.
Всички да сме живи и здрави!

doll
20th April 2008, 23:34
Абсолютно и аз съм съгласна...Не е шега и наистина трябва да се мисли в перспектива.
Днес например си говорих с моя приятел, защото ме е обзела пак идеята да си правя по-големи цици,но той ми каза да се замисля за доста неща за в бъдеще,като например:че все още не съм раждала,натоварването на мускула с още по-голяма кубатура и т.н.....
Казвам по принцип че първият път изобщо даже не съм си и помисляла за тези въпроси,а би трябвало!
Айде че много дълго стана....
Kisses :girl_kiss2:

junglegirl
21st April 2008, 07:59
Да, в една операция става смяната, без да са получили стария чифт.E,това поне е добра новина :)
А всъщност не се ли получава така,че доплащането,за да се ползва преференцията 'безплатна смяна' е толкова,колкото струват самите импланти и на практика не само че не излиза по-евтино,но се задължаваш да се оперираш в срок от 5г.А труда по самата операция си го плащаш и в двата случая. :roll:

dedektiv_p
21st April 2008, 08:27
Да, в една операция става смяната, без да са получили стария чифт.E,това поне е добра новина :)
А всъщност не се ли получава така,че доплащането,за да се ползва преференцията 'безплатна смяна' е толкова,колкото струват самите импланти и на практика не само че не излиза по-евтино,но се задължаваш да се оперираш в срок от 5г.А труда по самата операция си го плащаш и в двата случая. :roll:
Възможно е и така да е. Някъде имаше тема в която коментираха цените на имплантите и май бяха доста евтини :D

blanco y negro
21st April 2008, 14:30
Зависи при кой лекар ще правиш смяната и от това какви са му цените. Имплантите наистина са доста евтини /кръглите/.

diastemma
21st April 2008, 16:26
А всъщност не се ли получава така,че доплащането,за да се ползва преференцията 'безплатна смяна' е толкова,колкото струват самите импланти
Фирмата не изисква такова доплащане:)
Досещам се, какви коментари ще последват, така че ... преглътнете ги:)

diastemma
21st April 2008, 16:26
"фирмата" = т.е. фирмата-дистрибутор на импланти

junglegirl
22nd April 2008, 07:45
Фирмата не изисква такова доплащане:)
Досещам се, какви коментари ще последват, така че ... преглътнете ги:):2005: :2014: :2014: :2014: Да ти кажа.....много сериозно преглъщах и то само заради теб. :)

diastemma
22nd April 2008, 15:25
Знам. Виж как го предвидих:)

junglegirl
22nd April 2008, 18:24
Знам. Виж как го предвидих:)
:girl_haha: :girl_in_love:

buba-77
23rd April 2008, 00:07
"фирмата" = т.е. фирмата-дистрибутор на импланти
Това за ПИП ли става въпрос .Какво е това доплащане за ползване на безплатната подмяна :roll: Ох нищо не разбрах .Аз нищо не съм доплащала

buba-77
23rd April 2008, 00:15
. Имплантите наистина са доста евтини /кръглите/.
Когато аз си избирах имплантите Док ми обясни че всички импланти на ПИП са на една цена независимо дали са асиметрични анатомични капковидни или кръгли .Така че нямало значение какви ще избера крайната цена на импланти плюс операцията си оставала една и съща :roll: :1246:
А някой знае ли точно колко струват имплантите на ПИП :?: че ми стана любопитно :2016:

blanco y negro
23rd April 2008, 09:22
"фирмата" = т.е. фирмата-дистрибутор на импланти
Това за ПИП ли става въпрос .Какво е това доплащане за ползване на безплатната подмяна :roll: Ох нищо не разбрах .Аз нищо не съм доплащала
Ти възползвала ли си се от тази гаранция?

buba-77
23rd April 2008, 21:37
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=239867
док ми даде това .Никога не сме коментирали дали искам или не да се включа в тази програма .Аз мислех че самия факт че съм избрала импланти на ПИП предполага ,че мога да се възползвам от гаранциите които предлагат.Това че изрично не сме го коментирали означава ли че може да не мога да се възползвам от гаранциите им за безплатна подмяна на имплантите в рамките на 5г.

dedektiv_p
23rd April 2008, 22:15
Евросиликон също трябва да имат гаранция за безплатна смяна, но в рамките на 3 г. но аз нямам сертификат. След операцията получих книжка за имплантите като видове и т.н., паспортите и епикриза... :?:

lady85
24th April 2008, 11:47
Дедективче,имплантите на Евросиликон(с които съм и аз) нямат такъв сертификат за безплатна подмяна.Просто е нужно да имаш другите документи които имаш и изброи.Поне така ми обясни моя док.Аз обаче не съм си взела епикризата.Не мисля да си правя повторна операция засега,но знаете ли колко време док. пази тази епикриза?И ако искаш да си направиш реоперация,но при друг док. важи ли тази безплатна подмяна?

dedektiv_p
24th April 2008, 11:55
би трябвало да важи гаранцията за подмяна в определения срок , нали имплантите са отпуснати за конкретен пациент така че трябва да сме в регистрите им. Знае ли човек вес пак аз не съм звъняла и да питам.

lady85
24th April 2008, 11:58
Извинявам се сигурно ми е тъп въпроса,но какво се случва с извадените от теб импланти,възможно ли е да ги сложат на някоя друга жена? :?

gwendoline
24th April 2008, 12:11
Извинявам се сигурно ми е тъп въпроса,но какво се случва с извадените от теб импланти,възможно ли е да ги сложат на някоя друга жена? :?

Връщат се на фирмата-производител; това им е условието :cool: Сигурно ги рециклират и така...

645CI
29th April 2008, 17:24
Евросиликон също трябва да имат гаранция за безплатна смяна, но в рамките на 3 г. но аз нямам сертификат. След операцията получих книжка за имплантите като видове и т.н., паспортите и епикриза... :?: и аз съм с евросиликон,искам и аз подмяна ама и аз нямам сартификат а само паспорт за имплантите,ще питам и аз по този въпрос дали може да се възползваме....

Марулка
30th April 2008, 07:47
Те май самите паспорти са им сертификатите.Там си има дата и всичко друго? :girl_hysteric:

Inkaaa
30th April 2008, 08:13
И аз съм с евросиликон и имам само паспорти.Мислите ли,4е само с тях може да се ползва опцията за подмяна????

gwendoline
30th April 2008, 09:56
И аз съм с евросиликон и имам само паспорти.Мислите ли,4е само с тях може да се ползва опцията за подмяна????

Да, плюс епикризата обаче. И стига да са поставяни в рамките на година...поне така знам за поставените при Н. Георгиев, че преференцията, която дават Евросиликон е от миналата година.

Inkaaa
30th April 2008, 10:08
Още няма година от операцията,обаче за тази епикриза нищо не знам и не е у мен. :cry:

Divinemouse
30th April 2008, 10:31
Още няма година от операцията,обаче за тази епикриза нищо не знам и не е у мен. :cry:

Обади се на доктора и го попитай :wink:

gwendoline
30th April 2008, 10:44
Или на следващата консултация си я поискай. Тя си е документ, дето удостоверява какво ти е правено; трябва да се съхранява у теб, ако по-нататък не-дай-си-боже решиш да смениш лекаря или пък нещо друго...

Inkaaa
30th April 2008, 10:49
Благодаря.ще го попитам следващия път като отида.А вие колко често ходите на контролни прегледи?

Divinemouse
30th April 2008, 10:57
Зависи кога имаш в предвид :?: Първите два месеца ходих всеки после на 4 сесеца и сега на 1 година ако нещо не е наред.
Но на момолог на 6 месеца.

Inkaaa
30th April 2008, 11:13
Аз ходих след първия месец и ми каза,че всичко е наред и мога да си нося нормален сутиен и дори без сутиен да ходя и от тогава вече 6 месеца не съм ходила,нямам никъкви оплакванияно се замислям да отида все пак!

Inkaaa
30th April 2008, 11:15
На мамолог не съм ходила никога.

Divinemouse
30th April 2008, 11:34
На мамолог не съм ходила никога.

:shock: Никога :?:
Май е доста често срещана практика тук момичета да се оперират без да знаят в какво положение са им гърдите преди операцията...

lady85
30th April 2008, 11:40
На мен док ми каза да си права масажите да си нося сутиена,да мажа белезите и ако нямам опляквания или нещо не ме боли да не идвам на преглед.Аз обаче ще намеря време скоро да отида и да искам епикризата,защото явно не е толкова маловажна.

Inkaaa
30th April 2008, 12:27
Томи,аз нямах гърди.Той мамологът ще ми се смее... :D Пък и съм на 22 години ,не съм имала никъкви оплаквания,личният ми лекар не ме е пращал при такъв специалист и затова не съм ходила.Мислиш ли,че трябва да отида сега .Благодаря за мнението!

sisiapostolova
30th April 2008, 13:36
някой сменял ли е ипланти с гаранция

Divinemouse
30th April 2008, 13:53
Томи,аз нямах гърди.Той мамологът ще ми се смее... :D Пък и съм на 22 години ,не съм имала никъкви оплаквания,личният ми лекар не ме е пращал при такъв специалист и затова не съм ходила.Мислиш ли,че трябва да отида сега .Благодаря за мнението!

Извинявай че реагирах така но 100 % е задължително,независимо дали имаш или нямаш гърди.
Ти сама няма как да видиш дали имаш някакви образувания или измененения на млечните жлези.
Задължително отиди

Inkaaa
30th April 2008, 14:18
Няма нужда да се извиняваш,благодаря ти сега вече знам и ще отида.

gwendoline
30th April 2008, 14:57
Или на следващата консултация си я поискай. Тя си е документ, дето удостоверява какво ти е правено; трябва да се съхранява у теб, ако по-нататък не-дай-си-боже решиш да смениш лекаря или пък нещо друго...

Аз ходя всеки месец на контролен (вече близо 10 месеца), а в началото дори ходех всяка седмица... Винаги имам нови и нови въпроси,свързани с гърди или друго... така че... несе лишавай от възможността да ти кажат, че всичко е ок и са станали " страхотни":2003:

dedektiv_p
30th April 2008, 22:26
Аз ходех първите дне седмици след операцията всяка седмица, а после и до сега на две седмици и така сигурно докато се наместят.

Марулка
1st May 2008, 07:44
А аз до 1 месец всяка седмица а от сега -през 2 седмици.

elinor
15th June 2008, 21:20
Здравеите момичета!отдавна не съм писала но сега и аз се замслих за смяна на циците защото аз сложих 390 ама много ми се отпусна кожата и сега се 4удя дали да слагам пове4е кубици,какво да правя.мислите ли 4е 6те е по добре да сложа пове4е кубици или да говоря нещо за събиране на кожата ама мисля 4е така ще останат много белези.Моя приятелка ще идва да я водя при Динев във вторник и си мисля да поговоря с него за тая гаранция защото аз имам такава но трябва да видя колко пари ще ми поиска ако искам смяна.говорих с него и ми каза 4е сега циците са ве4е 2500 Евро при него .

doll
15th June 2008, 21:51
зависи какво точно е положението при теб Елинорче и до каква степен са ти увиснали гърдите...Ако искаш ми пусни снимки тук или на лични ,за да добия представа,но въпреки всичко не съм специалист,а последно ще си решите ти и док
:1231:

Бобето
15th June 2008, 22:04
Здравеите момичета!отдавна не съм писала но сега и аз се замслих за смяна на циците защото аз сложих 390 ама много ми се отпусна кожата и сега се 4удя дали да слагам пове4е кубици,какво да правя.мислите ли 4е 6те е по добре да сложа пове4е кубици или да говоря нещо за събиране на кожата ама мисля 4е така ще останат много белези.Моя приятелка ще идва да я водя при Динев във вторник и си мисля да поговоря с него за тая гаранция защото аз имам такава но трябва да видя колко пари ще ми поиска ако искам смяна.говорих с него и ми каза 4е сега циците са ве4е 2500 Евро при него .


Предполагам си с надмусколно нали?
Най добре е да си ги сложиш ПОД мускола, но пак ще трябва да се увеличат с около 50, 60 cc най малко, за да се запълни.
Ако пак ще слагаш Над мусколно(което не те съветвам), то най добре обери кожата с разрез през ареолата САМО, и така няма да имаш гадни белези.
Това е моят съвет, всичко най-най!
:2020:

elinor
15th June 2008, 22:13
мерси много за съвет4етата но да ви кажа честно това че се слагат под мускула и няма увисване не го вярвам особенно като става дума за цици 390сс.няма на4ин.или трябва да са изцяло под мускула както само ильо стоянов ги прави или няма смисъл защото ина4е импланта пак виси от долната страна.ще говоря с Динев и ще ви пиша какво е станало .и да ви кажа как стоят нещата с гаранцията на ПИП .
Целувки

Бобето
15th June 2008, 22:22
мерси много за съвет4етата но да ви кажа честно това че се слагат под мускула и няма увисване не го вярвам особенно като става дума за цици 390сс.няма на4ин.или трябва да са изцяло под мускула както само ильо стоянов ги прави или няма смисъл защото ина4е импланта пак виси от долната страна.ще говоря с Динев и ще ви пиша какво е станало .и да ви кажа как стоят нещата с гаранцията на ПИП .
Целувки



Ами аз мисля че може да се сложи със сигурност напълно под мускола, но не всеки доктор го може.
Но иди и питай Динев и нека да ти обясни, но той доколкото знам е привърженик на НАД мусколното поставяне така че най-вероятно да те навие пак така да си ги поставиш, моето мнение е че дори и да са частично под мускола увисването на импланта е намалено до минимум.
Моя приятелка е с 350cc НАД а и тя си имаше към 200cc преди операцията ,и вече една година не съм я видяла без сутиен, само дето с него не се капе, за да не и увиснат.
Аз ще си слагам 450cc ПОД мусколно и в никакъв случай не бих си сложила НАД при такъв голям кубик!
Късмет мила и пиши кво ти е казал Динев!

diastemma
16th June 2008, 07:06
Над 300 мл импланти са задължително частично подмускулно, т.е. отдолу имплантите не се поддържат от мускул (просто повече не може да се побере).

sinia
16th June 2008, 09:03
Здравейте мацки! Аз ще съм 350 изцяло подмускулно! При Георгиев.

Марулка
16th June 2008, 09:05
За кога беше ти? :1246:

sinia
16th June 2008, 09:22
24.06, НЕ ОСТАНААА :D

gwendoline
16th June 2008, 10:08
Здравейте мацки! Аз ще съм 350 изцяло подмускулно! При Георгиев.

Диастема е права... изцяло подмускулни са имплантите под 300 сс...

sinia
16th June 2008, 10:20
Е как тогава док ще ми предложи този вариант? Аз като отидох на първата консултация, тотално нищо не разбирах, той каза така. В крайна сметка той прави по 800 операции годишно, и би следвало да знае колко може да ми сложи....

Марулка
16th June 2008, 10:24
Е как тогава док ще ми предложи този вариант? Аз като отидох на първата консултация, тотално нищо не разбирах, той каза така. В крайна сметка той прави по 800 операции годишно, и би следвало да знае колко може да ми сложи....

И Диастема и Гуени са прави-то и аз съм с 400-под мускулно ама се знам колко съм под.Все пак дори и частично метода на поставяне е съвсем различен с този при над мускуглното,защото все пак малка но някаква част от мускула ги потдържа..........

sinia
16th June 2008, 10:27
Сега ще звънна и ще питам!

sinia
16th June 2008, 10:31
Така, сега разбрах :D...горе долу Частично е само под горния мускул, и аз ще съм така, почти не се слагало изцяло под мускула. Момичета обяснете ми моляяяяя :(

sinia
16th June 2008, 12:19
Обадиха ми се преди 30 минути от клиниката за уточнение на часа :D 9:30ч. трябва да съм там. Попитах за подмускулното поставяне, мацката 3 пъти ми повтори, че е изцяло подмускулно...

Марулка
16th June 2008, 12:23
Е как тогава док ще ми предложи този вариант? Аз като отидох на първата консултация, тотално нищо не разбирах, той каза така. В крайна сметка той прави по 800 операции годишно, и би следвало да знае колко може да ми сложи....

И Диастема и Гуени са прави-то и аз съм с 400-под мускулно ама се знам колко съм под.Все пак дори и частично метода на поставяне е съвсем различен с този при над мускуглното,защото все пак малка но някаква част от мускула ги потдържа..........

Марулка
16th June 2008, 12:26
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=3276&postdays=0&postorder=asc&start=75

Ще ти бъде много полезно..................

gwendoline
16th June 2008, 12:27
Обадиха ми се преди 30 минути от клиниката за уточнение на часа :D 9:30ч. трябва да съм там. Попитах за подмускулното поставяне, мацката 3 пъти ми повтори, че е изцяло подмускулно...

Мацката не обяснява добре, може би щото е нова... :cool: Мускулът не може да обхване целия имплант, но го покрива в горната си част (горе долу докъм 300 сс може да покрие изцяло)... И макар че над 300 сс не се покриват изцяло, а частично - пак се водят подмускулни....

Марулка
16th June 2008, 12:36
Да де точно това и обясняваме ама аз останах с впечатление,че тя е сигурна че ще е напълно подмускулно........ :roll: И аз и казах като теб,че щом се работи под-мускула,независимо колко кубика си се нарича по този начин а не частично както е редно според мен :roll: А в линка е обяснено много добре от нашите"каки" в тази област,дано го прочете........

sinia
16th June 2008, 13:06
Благодаря за отговорите и за сайта! Аз ви разбирам на 100% и съм сигурна, че вие СТЕ ПРАВИ! Просто споделям(цитирам) какво ми казаха сега от клиниката, и то беше "изцяло". И аз съм убедена, че девойката не е наясно. Абе надявам се, че Георгиев си знае работата и няма да ме окалпази :D

gwendoline
16th June 2008, 13:12
И аз съм убедена, че девойката не е наясно. Абе надявам се, че Георгиев си знае работата и няма да ме окалпази :D
Най-добре си го попитай него - аз така направих преди време; отидох и му зададох същия въпрос... :2003:

sinia
16th June 2008, 13:23
Със сигурност ще го питам него! Гвендолин, ти колко кг. си и колко висока, ако не е тайна...Много се притеснявам да не ми станат огромни, ти имаш наистина уникални гърдиoops:, но на мен май ще са ми големшки, а ще си слагам 350, малко по малко от теб. И сигурно има разлика за големината от кръглите и капковидни? Сигурно ви задавам ужасно тъпи въпроси, но малко преди операцията вече зарочвам да изперквам :roll: а и крайния резултат така ме тревожи. :

gwendoline
16th June 2008, 13:44
Със сигурност ще го питам него! Гвендолин, ти колко кг. си и колко висока, ако не е тайна...Много се притеснявам да не ми станат огромни, ти имаш наистина уникални гърдиoops:, но на мен май ще са ми големшки, а ще си слагам 350, малко по малко от теб. И сигурно има разлика за големината от кръглите и капковидни? Сигурно ви задавам ужасно тъпи въпроси, но малко преди операцията вече зарочвам да изперквам :roll: а и крайния резултат така ме тревожи. :

Ами кльощава съм и висока - 176 см на 54 кг... :cool: Незная твоите мерки, но 350 сс не са огромни гърди, освен ако и ти си имаш в наличност... :cool: Ти гледаш сигурно, че със сутиен и деколте изглеждат огромни, но... в интерес на истината със затворени дрехи и особено без сутиен са абсолютно средна големина; даже няма да ги загледа човек.... :wink: Ето примерно с потниче, без сутиен почти не се виждат... :girl_haha:
http://images23.snimka.bg/005126201.jpg

sinia
16th June 2008, 14:00
Кльощавицка си, да, хихи. И аз съм слаба, 47кг. около 167 висока. Имам някви гърди сега, не съм плоска, но не знам колко кубика са ми. Нещо като теб преди. :roll:

gwendoline
16th June 2008, 14:03
Кльощавицка си, да, хихи. И аз съм слаба, 47кг. около 167 висока. Имам някви гърди сега, не съм плоска, но не знам колко кубика са ми. Нещо като теб преди. :roll:

Ми то си е въпрос на вкус... ако търсиш някаква пропорция спрямо ханш - мисля, че 350 ще са ти идеалните кубици... :2003:

Марулка
16th June 2008, 14:03
Според мен после ще са ти просто едни нормални гърди,аз съм 160,45 кг съм и 400 хич не са ми големи....... :roll:

sinia
16th June 2008, 14:37
350 мисля, че стават малко по големи от ханша при мен. Квото стане, а и в крайна сметка нали за това се подлагам на мъчения...за "по голям ефект" :D

gwendoline
16th June 2008, 14:39
350 мисля, че стават малко по големи от ханша при мен. Квото стане, а и в крайна сметка нали за това се подлагам на мъчения...за "по голям ефект" :D

Че то това е номера, според мен... аз не можах да ги докарам равни на обиколки с ханша - с 1см съм "назад"... :2045: :cool:

doll
16th June 2008, 14:40
Sinia,ако си любител на не толкова големи гърди,според мен 350cc е един отличен избор..,но ако искаш да са по-големички Доротейка и Гуен са прави...Подмускулно винаги изглеждат по-малки

dedektiv_p
16th June 2008, 16:46
Sinia,ако си любител на не толкова големи гърди,според мен 350cc е един отличен избор..,но ако искаш да са по-големички Доротейка и Гуен са прави...Подмускулно винаги изглеждат по-малки
Да! Прави сте момичета така е!
На мен са ми малкииии!

Бобето
16th June 2008, 19:00
Абе мацки аз въпреки че нямам още силикон, нали се подготвям за тази операция от минимум година и яко се \"обучавам\" непрестано гледам тези американски програми в които дават операции и то най вече свързани с уголемяването на бюста, честно ви казвам винаги казват че поставянето е напълно под мусколно, а те неслагат по малко от 350cc, поне в епизодите дето аз съм гледала(а те са много), има и един сайт в които влязох само веднъжи май го бях намерила тука в форума(непомня името на сайта)в него имаше снимки на оперирани жени преди и след, и след всяка снимка имаше инфо кой е докторат, колко cc, местополжение на разреза, както и вид на поставянето.
Докторите бяха с американски имена, нямаше поставяна НАД мускола, но ми направи впечатление че имаше по 400cc или 450cc до които пишеше напълно под мускола!

diastemma
17th June 2008, 06:55
Докторите бяха с американски имена, нямаше поставяна НАД мускола, но ми направи впечатление че имаше по 400cc или 450cc до които пишеше напълно под мускола!
Не че искам да споря, но анатомията (площтта в квадратни сантиметри) на женския голям гръден мускул не позволява под него да се пъхне повече от 300 (хайде, 350 с аванс). Във всички останали случаи долната част на мускула се отлепва и имплантът не се поддържа отдолу, което автоматично превръща метода в частично подмускулен.
Какво са написали на сайта е друг въпрос.

Бобето
17th June 2008, 11:19
И аз неспоря , ама просто ми направи впечатление, какво говорят в предаването , какво чета в някои от сайтовете и разликата в мненията тука и най - вече твоето разбирасе.
След като анатомията на човек не позволява, интересно ми е защо казват че може, но понякога си мисля че може и да е възможно но да не се практикува все още на места извън Северна и Южна Америка.
Ако е частично под мускола защо не го наричат по този начин поставянето?
Това ми е най любопитно.
А виждате ли в сайта на Николай Г. пише че има три вида поставяния и в обяснението отностно напълно подмусколното непише че има ограничение спрямо размера на импланта.
И да обобщя неказвам че DIASTEMMA не е права а просто искам да разбера защо едни казват че може подмусколно при по-големи cc , а други твърдат че неможе, исками се да разбера каква е истината, защото ми предстои операция и естественно искам най доброто за себе си, и ме притеснява че повечето доктори немогат да извършат напълно под мускола операцията и затова твърдат че неможело при по големи cc.

sinia
17th June 2008, 11:29
bobeto83, кога ти беше операцията на теб, и при Георгиев ли е? Аз съм другата седмица и ще го рапитам много подробно, ако си доста след това, ще ти кажа какво ми е отговорил!

Марулка
17th June 2008, 11:33
И аз неспоря , ама просто ми направи впечатление, какво говорят в предаването , какво чета в някои от сайтовете и разликата в мненията тука и най - вече твоето разбирасе.
След като анатомията на човек не позволява, интересно ми е защо казват че може, но понякога си мисля че може и да е възможно но да не се практикува все още на места извън Северна и Южна Америка.
Ако е частично под мускола защо не го наричат по този начин поставянето?
Това ми е най любопитно.
А виждате ли в сайта на Николай Г. пише че има три вида поставяния и в обяснението отностно напълно подмусколното непише че има ограничение спрямо размера на импланта.
И да обобщя неказвам че DIASTEMMA не е права а просто искам да разбера защо едни казват че може подмусколно при по-големи cc , а други твърдат че неможе, исками се да разбера каква е истината, защото ми предстои операция и естественно искам най доброто за себе си, и ме притеснява че повечето доктори немогат да извършат напълно под мускола операцията и затова твърдат че неможело при по големи cc.

Просто някой са по-откровени и честни и си казват истината, а другите разчитат на това че ние не сме специалисти в областта и им се доверяваме..............

doll
17th June 2008, 11:37
Боби ще ти кажа аз как си го обяснявам,като искам да предупредя,че това си е лично мое обяснение и не знам дали е верно или не!!!
Когато казват подмуслилно може би се има предвид да се направи разлика от надмускулнят вариант,а не да се специфярт подвариантите на пдмускулнят начин и просто са приели този метод като общ название..
Пак казвам,че просто размишлявам на глас и не съм 100% сигурна,че не говоря смешки
:? :2005:

gwendoline
17th June 2008, 11:42
Боби ще ти кажа аз как си го обяснявам,като искам да предупредя,че това си е лично мое обяснение и не знам дали е верно или не!!!
Когато казват подмуслилно може би се има предвид да се направи разлика от надмускулнят вариант,а не да се специфярт подвариантите на пдмускулнят начин и просто са приели този метод като общ название..
Пак казвам,че просто размишлявам на глас и не съм 100% сигурна,че не говоря смешки
:? :2005:

Точно така е, Дол.. :2003: Единият вариант си е надмускулен, другият - логично да е подмускулен - пък и това си е истина, че при поставяне под мускула методът си е подмускулен; това, че след определени кубици мускулът не може да припокрие изцяло импланта си е така да се каже "разновидност" или "подробност" ако щете; пък и не всички се хвърлят на вариант 300+ сс ...Така че... много си е правилно дори да се нарече по този начин... И тук нещата не опират до уменията на хирурга, а до анатомичните възможности; просто при по-големите импланти методът си остава подмускулен, макар и частично..

Марулка
17th June 2008, 11:45
Боби ще ти кажа аз как си го обяснявам,като искам да предупредя,че това си е лично мое обяснение и не знам дали е верно или не!!!
Когато казват подмуслилно може би се има предвид да се направи разлика от надмускулнят вариант,а не да се специфярт подвариантите на пдмускулнят начин и просто са приели този метод като общ название..
Пак казвам,че просто размишлявам на глас и не съм 100% сигурна,че не говоря смешки
:? :2005:

Точно така е, Дол.. :2003: Единият вариант си е надмускулен, другият - логично да е подмускулен - пък и това си е истина, че при поставяне под мускула методът си е подмускулен; това, че след определени кубици мускулът не може да припокрие изцяло импланта си е така да се каже "разновидност" или "подробност" ако щете; пък и не всички се хвърлят на вариант 300+ сс ...Така че... много си е правилно дори да се нарече по този начин... И тук нещата не опират до уменията на хирурга, а до анатомичните възможности; просто при по-големите импланти методът си остава подмускулен, макар и частично..

Много точно казано-щом се работи под-мускула си е подмускулно в това число и частичното...............

Бобето
17th June 2008, 15:45
bobeto83, кога ти беше операцията на теб, и при Георгиев ли е? Аз съм другата седмица и ще го рапитам много подробно, ако си доста след това, ще ти кажа какво ми е отговорил!


Аз в момента сам в чужбина и август си идвам за операция, ще ида на консултация при Георгиев и при Заекова, но честно казано в неговия сайт пише точно че поставянето изцяло под мускола зависи най-вече от уменията на хирурга!
И нали ви казвам че в това предаване "Dr.90210" докторите като оперират никога неслагат по малко от 350cc и винаги казват че е напълно под мускола и затова се обърквам!
Целувки на всички и най- добре да сме осведомени доколкото можесм въпреки че е много по сложно щото си задаваме хиляди въпроси, но пак тялото си е наше и трябва да знаем колкото се може повече.

Бобето
17th June 2008, 15:51
bobeto83, кога ти беше операцията на теб, и при Георгиев ли е? Аз съм другата седмица и ще го рапитам много подробно, ако си доста след това, ще ти кажа какво ми е отговорил!

Благодаря ти за инициативата да го попиташ, ще се радвам да чуя отговора, макар че аз съм си много приказлива и като отида на консултация ще го побъркам няма да могат да ме изгонят от въпроси, така като бях бременна побърквах гинеколожката на прегледите-ужас сам, ама сам много любопитна и искам да знам всичко!
Благодаря на всички дето си изказаха мненията!!!

:wink:

gwendoline
17th June 2008, 15:53
bobeto83, кога ти беше операцията на теб, и при Георгиев ли е? Аз съм другата седмица и ще го рапитам много подробно, ако си доста след това, ще ти кажа какво ми е отговорил!

Благодаря ти за инициативата да го попиташ, ще се радвам да чуя отговора, макар че аз съм си много приказлива и като отида на консултация ще го побъркам няма да могат да ме изгонят от въпроси, така като бях бременна побърквах гинеколожката на прегледите-ужас сам, ама сам много любопитна и искам да знам всичко!
Благодаря на всички дето си изказаха мненията!!!

:wink:

Мило, аз съм го питала специално и благодарение на отговора му - написах това по-горе... Нищо де...не е излишно и друг да го направи...щом е за търсенето на истината... :wink:

Бобето
17th June 2008, 18:26
Гуененце тя момичето предложи и аз затова се възползвам от питането, ама аз съм си питанка 24/7 и на консултация да отда пак ще си питам за всичко което ме интересува. :wink:

elinor
17th June 2008, 18:29
Здравейте.
Днес бях при Динев и да ви кажа сигурно ще сте много изненадани но ми предложи ,а и аз исках 500сс да слагаме но с ултра висок профил.
Сега да ви кажа кое ме изненада наи много .
Попитах за гаранцията ,даже първо тои ми предложи да я използвам.
Цената за престоя в клиниката и анестезията е 200 Евро.Това е цената която трябва да платя.
Бях много положително изненадана. :)мисля на 4.07.2008г.да заминавам:) 4е и една друга моя приятелка ще слага на тая дата :)

gwendoline
17th June 2008, 19:02
Елинорче, поздравления... :cool: Отдавна не съм те засичала...! Сигурна съм, че това е твоят кубик, защото си спомням снимката на гърдите ти... :2003:

doll
17th June 2008, 19:57
И аз мисля че това е добър избор Елинорче
:2043:

Бобето
17th June 2008, 19:59
Късмет мила, а пaк ли ще са ти надмусколно?

elinor
18th June 2008, 11:11
Да,пак над мускула.То при тоя кубик е немислимо да е под мускула а и аз не искам.не мога да изтрая такава зверска болка.
Снощи като помислих малко и реших да ги сменя след лятото защото ако ги сменя след 1 месец лятото няма да мога да изляза извън 4адъра на плажа.така 4е мисля да си запазя един 4ас в края на Август ,но ще ги слагам 100%.

Бобето
18th June 2008, 11:23
Doll ти си частично под мускола, нали?

elinor
18th June 2008, 11:27
абе къде има галерия със снимки на мадамите тук.

Марулка
18th June 2008, 11:29
Ами ето:http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8092

Ама повечето не работят. :roll:

doll
18th June 2008, 15:25
Да моите са 550 cc подмускулно....

500cc надмускулно ще изглеждат много по-големи от моите..Късмет Елинорче!!!

Марулка
18th June 2008, 15:27
Да моите са 550 cc подмускулно....

500cc надмускулно ще изглеждат много по-големи от моите..Късмет Елинорче!!!

Дол ,миличка обясни само че не са изцялоподмускула,защото нея мисля че точно това я интересува...............

Бобето
19th June 2008, 00:50
Да моите са 550 cc подмускулно....

500cc надмускулно ще изглеждат много по-големи от моите..Късмет Елинорче!!!

Дол ,миличка обясни само че не са изцялоподмускула,защото нея мисля че точно това я интересува...............


Доротейка ако става въпрос за мен, няма нужда да ми обяснява, че не са напълно под мускола, аз това го рабрах и ми е напълно ясно.
питах я защото Елеонорчето каза че такъв кубик е невъзможно да бъде сложен под мускола, а само над мускола-затова питах Долл
Всички обаче знаем че 500cc могат да се сложат под мускола само че частично, а не както момичето каза само над можело.

Марулка
19th June 2008, 07:58
Да моите са 550 cc подмускулно....

500cc надмускулно ще изглеждат много по-големи от моите..Късмет Елинорче!!!

Дол ,миличка обясни само че не са изцялоподмускула,защото нея мисля че точно това я интересува...............


Доротейка ако става въпрос за мен, няма нужда да ми обяснява, че не са напълно под мускола, аз това го рабрах и ми е напълно ясно.
питах я защото Елеонорчето каза че такъв кубик е невъзможно да бъде сложен под мускола, а само над мускла-затова питах Долл
Всички обаче знаем че 500cc могат да се сложат под мускула само че частично, а не както момичето каза само над можело.


Бобето,извинявай ако нещо съм те засегнала! :2020: Просто останах с впечатление,че ти си сигурна, че има начин за напълно подмусколно поставяне на инпл. над 300кб.........Още веднъж- :2020:

Бобето
19th June 2008, 13:12
Няма проблем Доротейка, аз просто казах че в тея предавания дето гледам по американските телевизии твърдат че ги правят напълно под мускола а там са наистина добри доктори, но може и да лъжат, незнам просто го споделих с вас.
Но вече разбрах че в БГ прават частично под мускола и да ти кажа това според мен е много добър метод и е къде къде по предпочитан и заслужаващ си отколкото НАД мусколното поставяне.
Импланта дори и да не е потдържан отдолу от мускола, нали от горе Е, така че те гърдите пак немогат да увиснат защото горната част на мускола държи импланта?
Питах Долл щото Елинорчето каза че при 500cc неможело друго поставяне освен НАД мусколно което не е така нали?
Целувки!!!

Марулка
19th June 2008, 14:07
Няма проблем Доротейка, аз просто казах че в тея предавания дето гледам по американските телевизии твърдат че ги правят напълно под мускола а там са наистина добри доктори, но може и да лъжат, незнам просто го споделих с вас.
Но вече разбрах че в БГ прават частично под мускола и да ти кажа това според мен е много добър метод и е къде къде по предпочитан и заслужаващ си отколкото НАД мусколното поставяне.
Импланта дори и да не е потдържан отдолу от мускола, нали от горе Е, така че те гърдите пак немогат да увиснат защото горната част на мускола държи импланта?
Питах Долл щото Елинорчето каза че при 500cc неможело друго поставяне освен НАД мусколно което не е така нали?
Целувки!!!

Според мен ВЕЧЕ СИ НАЯСНО от това което си писала-ТОЧНО ТАКА Е

doll
19th June 2008, 15:00
Здравейте сладурки... Прави сте и двете и Доротейка и Боби..

Мисля само че Елинор нямаше предвид това ,че не може да се сложи 500cc под,а това че тя е надмускулно сега и ще си сложи пак 500cc над,защото ще е много болезнено за нея да сложи големите cc сега под....
целувки на всички
:girl_kiss2:

elinor
22nd June 2008, 22:25
милички много ви благодаря за съветите и информацията.знам наистина много за тея цици :) ама като си говоря с вас м е по готино защото ви чувствам близки.като си сложих първите много се радвах и нямах търпение да ви кажа :). сега искам да си ги сложа пак под жлезата защото не искам да ме боли а и незнам дали има 4ак толкова голямо зна4ение .в смисъл 4е имам много голям спор за това дали висва като не се поддържа отдолу а аз нямам намерение да умра от болка за нещо което не е сигурно :( абе незнам.те са 498 супер висок профил.защото на мен ми трябва просто малко да ми се опънат а ги искам и малко по високи.но си мисля дали много ще ме боли гърба.първия път щях да пукна :)

Бобето
22nd June 2008, 23:26
миличка като си ги сложиш винаги , ама в всеки удобен момент носи сутиен и си ги пази за да неувиснат отново, че така до 700cc може да стигнеш!
Желая ти късмет безпроблемна операция и минимални болки!!!
:wink:

elinor
24th June 2008, 19:45
Да бе да знам го тва.аз даже Динев за това го питах.тои каза 4е може сслед това ако стане така ще ми се събере кожа после.Ох днес си правих мезотерапия и така ме боли дупето 4е 6те умра.мин ден си сложих 1 кубик Теозиал в устните.много съм доволна.

Бобето
24th June 2008, 20:06
Да бе да знам го тва.аз даже Динев за това го питах.тои каза 4е може сслед това ако стане така ще ми се събере кожа после.Ох днес си правих мезотерапия и така ме боли дупето 4е 6те умра.мин ден си сложих 1 кубик Теозиал в устните.много съм доволна.


Какво е мезотерапия?
Честито за устните!!!

elinor
24th June 2008, 20:24
мезотерапия е вкарват ти един коктеил от витамини и др някакви препарати на местата където е необходимо и целулита се разгражда.но задължително масажи всеки ден

Бобето
24th June 2008, 20:35
мезотерапия е вкарват ти един коктеил от витамини и др някакви препарати на местата където е необходимо и целулита се разгражда.но задължително масажи всеки ден


Пиши после, дали помага!

iveta_17
13th July 2008, 09:29
Можете ли да ми кажете за подмяната на инплантите.След като те са безплатни ,операцията колко долу горе излиза.ако някой може да ми каже специално при Н.Георгиев ако ми отоворите ще ви бада благодарна.

Марулка
13th July 2008, 09:40
Можете ли да ми кажете за подмяната на инплантите.След като те са безплатни ,операцията колко долу горе излиза.ако някой може да ми каже специално при Н.Георгиев ако ми отоворите ще ви бада благодарна.

Иве ти кога ги сложи......... :roll: и какъв точно е проблема :?: Иначе до колкото знам 800евро,300 за упойката и 500 за труда..........ама това са само слухове,и аз не знам с точност. :1246:

gwendoline
13th July 2008, 13:36
Можете ли да ми кажете за подмяната на инплантите.След като те са безплатни ,операцията колко долу горе излиза.ако някой може да ми каже специално при Н.Георгиев ако ми отоворите ще ви бада благодарна.
Аз знам, че при подмяна на импланти цената е 1300 евро.

Марулка
13th July 2008, 13:38
Гуен ............това нова цена ли е? :shock:

gwendoline
13th July 2008, 13:59
Това със сигурност е стара цена (отпреди два-три месеца), сега дали е още такава - не зная, но не виждам причина да я е променил... :roll:

Марулка
13th July 2008, 14:04
Мале.................много съм на зад с материала :shock: :shock:

gwendoline
13th July 2008, 14:18
Мале.................много съм на зад с материала :shock: :shock:

Ми нали ми предстои подмяна наесен и бях се интересувала за цена...знам ли сега кви са тия цени, дето пък ти казваш... :2045:

Марулка
13th July 2008, 14:25
Не............аз не съм го питала за цени тази цена я знам от форума,някоя беше споменала че това е цената...........(сигурно е било отдавна).Абе Гуен не е ли малко скъпичко? :1246:

gwendoline
13th July 2008, 14:27
Не............аз не съм го питала за цени тази цена я знам от форума,някоя беше споменала че това е цената...........(сигурно е било отдавна).Абе Гуен не е ли малко скъпичко? :1246:
Ами със сигурност не е евтино, но не знам при другите смяната да е под 1000 евро, така че... :roll:

Марулка
13th July 2008, 14:29
Нека другите момичета да кажат какви са цените при другите......... :?: :idea: направо ми се струва много това

Бобето
13th July 2008, 16:03
Ами колко струват имплантите в крайна сметка под или над 1000евро?
То ако и имплантите са 1400 и операцията 1300 евро та ето ти ги тея 2700 дето си платила Гуен.
Ама тази цена за имплантите ми се вижда висока.
Но въпреки това за подмяната докторът би трябвало да направи намаление, все пак нали не всички се имат за бизнесмени.
За мен лично повече от 1000 евро е много!

P.S. извинявайте че давам мнение, а не съм и с операция дори!

Марулка
13th July 2008, 16:13
Ами и аз така мисля Бобе те ако ни слагат толкова колкото искаме после няма да се налага по още 1200 евро.Или поне ако не могат да ни казват поне да ходим при други,защото има и такива който ти слагат толкова че да не ходиш пак.И няма цял живот за цици да работим и по операции да ходим. :roll:

Бобето
13th July 2008, 18:21
Тъпаци са някои,
и много ме е яд че нямат сърца, а са лекари!

Марулка
13th July 2008, 18:23
Тъпаци са някои,
и много ме е яд че нямат сърца, а са лекари!

Бобе в предният ти пост го каза много точно-бизнесмени. :roll:

Бобето
13th July 2008, 18:25
Гаден материален живот, завладя и лекрчетата ни!:2021:

elinor
13th July 2008, 19:47
Абе хора ,на мен Динев ми иска 200 евро за подмяна-за анестезия и престоя в болницата.операцията и имплантите не ги плащам .Кви са тея цени на тея кожудери вашите ????????
Аз ще ги сменям септември при Динев

Марулка
13th July 2008, 19:50
Абе хора ,на мен Динев ми иска 200 евро за подмяна-за анестезия и престоя в болницата.операцията и имплантите не ги плащам .Кви са тея цени на тея кожудери вашите ????????
Аз ще ги сменям септември при Динев

Ми и аз това разправям :1246: ама нали знаеш има доктори -има и бизнесмени. :roll:

Бобето
13th July 2008, 20:21
Абе хора ,на мен Динев ми иска 200 евро за подмяна-за анестезия и престоя в болницата.операцията и имплантите не ги плащам .Кви са тея цени на тея кожудери вашите ????????
Аз ще ги сменям септември при Динев


Ами я го питай ей така за нас, колко би платила мацка която се е оперирала при друг доктор, но решава да се реоперира за попмяна на имплантите, взема си ги , но желаъе операцията да е при него , а не при първият доктор.
Тогава пак ли толкова ще плати?
И въобще възможно ли е реоперацията да бъде направена от друг хирург?

Марулка
13th July 2008, 20:24
Бобе не се навиват много за това. :1246: Никой не иска ЧУЖДИ пациентки. :roll:

doll
13th July 2008, 22:09
Бобе не се навиват много за това. :1246: Никой не иска ЧУЖДИ пациентки. :roll:


Което ми се струва много тъпо,не мислите ли....??

Бобето
13th July 2008, 22:34
Егати глупавото е, и аз така мисля, вместо да се чустват поласкани те...

doll
13th July 2008, 23:05
Ами даже не знам как и дали да кментирам,то няма нужда...

elinor
15th July 2008, 18:41
Абе аз мога да го попитам няма проблеми,но си мисля 4е от колегиална гледна точка ,а и само заради това например че фирмата вносител може би ги задължава всеки лекар като си слага цици ,после тои да си ги сменя.ще го попитам все пак

Марулка
15th July 2008, 18:42
Абе аз мога да го попитам няма проблеми,но си мисля 4е от колегиална гледна точка ,а и само заради това например че фирмата вносител може би ги задължава всеки лекар като си слага цици ,после тои да си ги сменя.ще го попитам все пак

Питай мила,питай............... :1246:

zhenya chavdarova
15th July 2008, 18:44
Абе аз мога да го попитам няма проблеми,но си мисля 4е от колегиална гледна точка ,а и само заради това например че фирмата вносител може би ги задължава всеки лекар като си слага цици ,после тои да си ги сменя.ще го попитам все пак

Питай мила,питай............... :1246:

Дори, ти да не би да си се запътила да си ги сменяш при Динев?

elinor
15th July 2008, 18:48
ох аз нямам търпение да си ги сменя 4е искам по-големи.мисля септември да лягам под ножа :lol:

zhenya chavdarova
15th July 2008, 18:50
ох аз нямам търпение да си ги сменя 4е искам по-големи.мисля септември да лягам под ножа :lol:

ели колко са ти сега и колко искаш?Извинявай, че питам ама не ми се рови :2020: :2020: :2020:

elinor
15th July 2008, 18:55
500 мила.но незнам дали няма да е малко пак :( искам да са ми опънати бе :)

elinor
15th July 2008, 18:57
А сега като се замислих може пък Динев да се навие да направи само операцията с вече донесените имплснати.що да не иска ,то това за него пак са си пари,но мисля че в никакъв случаи няма да е същата цена.на мен за операцията не ми иска-само за анестезия и престоя

Марулка
15th July 2008, 19:05
Питай го все пак за чужди пациентки как е-ей така информативно само.То ако не с друго поне с информация да си помагаме. :girl_in_love:

doll
16th July 2008, 00:19
Елинор извинявай,но не разбрах-ти сега ли си с 500cc или искаш да си сложиш 500cc??

Бобето
16th July 2008, 00:34
Май сега ще слага 500cc, ама незнам дали ще са под или над!

aniK
16th July 2008, 07:05
Мале.................много съм на зад с материала :shock: :shock:

Ми нали ми предстои подмяна наесен и бях се интересувала за цена...знам ли сега кви са тия цени, дето пък ти казваш... :2045:

Gwen, май съм пропуснала нещо. Какво ще подменяш ?! :shock:

Марулка
16th July 2008, 07:37
Абе аз мога да го попитам няма проблеми,но си мисля 4е от колегиална гледна точка ,а и само заради това например че фирмата вносител може би ги задължава всеки лекар като си слага цици ,после тои да си ги сменя.ще го попитам все пак

Питай мила,питай............... :1246:

Дори, ти да не би да си се запътила да си ги сменяш при Динев?

Не ............... :roll: ама ми е интересно той колко взима за тази услуга............просто за -съпоставка. :roll:

Бобето
16th July 2008, 09:44
Мале.................много съм на зад с материала :shock: :shock:

Ми нали ми предстои подмяна наесен и бях се интересувала за цена...знам ли сега кви са тия цени, дето пък ти казваш... :2045:

Gwen, май съм пропуснала нещо. Какво ще подменяш ?! :shock:

Ще си сменя cc, и профила!

gwendoline
16th July 2008, 10:25
Мале.................много съм на зад с материала :shock: :shock:

Ми нали ми предстои подмяна наесен и бях се интересувала за цена...знам ли сега кви са тия цени, дето пък ти казваш... :2045:

Gwen, май съм пропуснала нещо. Какво ще подменяш ?! :shock:

Имплантите. С висок профил, евентуално... :cool: Още не съм казала на 100 процента, но го мисля усилено, което значи - че има вариант да го направя :wink: :cool:

gwendoline
16th July 2008, 10:27
Доколкото си спомням, тъй като с Елинор се бяхме регистрирали горе долу по едно и също време - нейните гърди в момента са 500 сс, но подмускулни, а тя иска да ги сложи надмускулно...Поне аз така разбрах :roll: :cool:

aniK
16th July 2008, 11:05
Имплантите. С висок профил, евентуално... :cool: Още не съм казала на 100 процента, но го мисля усилено, което значи - че има вариант да го направя :wink: :cool:

:D щом го мислиш усилено... :D

blanco y negro
16th July 2008, 14:31
Динев иска 1500 евро, Доротейче, ако не си негов пациент. Аз съм го питала. Как не разбират, че за втора вече нямаме пари, че да ни влязат в положение... :(

blanco y negro
16th July 2008, 14:40
А знае ли някой колко иска Тонев?

gwendoline
16th July 2008, 14:58
Динев иска 1500 евро, Доротейче, ако не си негов пациент. Аз съм го питала. Как не разбират, че за втора вече нямаме пари, че да ни влязат в положение... :(
Абе няма евтино и няма как да ни "влязат в положението" тъй като през техните очи това е вид "глезотия" от наша страна (визирам подмяната с по-големи импланти, а не корекциите :!: ) - а тези услуги навсякъде и във всеки бранш струват по-скъпичко... :?
Ако се съчетае с друга интервенция обаче - може да излезе доста по-ниска подмяната като цена, да не кажа почти "без пари"...но друг е въпроса, че не всеки иска да се ангажира и с други операции (устни, липо и пр.) и с право...Ако замисля обаче някоя интервенция за в бъдеще - най-добре е да се съчетаят, зада падне и цената и да не се наблъсква организма с упойки :roll:

sweety_L
16th July 2008, 15:00
За колко време се чисти отганизма от упойката? Знае ли някой?
(този въпрос винаги ме е интересувал и сега gwen ме провокира да го задам) :roll:

blanco y negro
16th July 2008, 15:04
Динев иска 1500 евро, Доротейче, ако не си негов пациент. Аз съм го питала. Как не разбират, че за втора вече нямаме пари, че да ни влязат в положение... :(
Абе няма евтино и няма как да ни "влязат в положението" тъй като през техните очи това е вид "глезотия" от наша страна (визирам подмяната с по-големи импланти, а не корекциите :!: ) - а тези услуги навсякъде и във всеки бранш струват по-скъпичко... :?
Ако се съчетае с друга интервенция обаче - може да излезе доста по-ниска подмяната като цена, да не кажа почти "без пари"...но друг е въпроса, че не всеки иска да се ангажира и с други операции (устни, липо и пр.) и с право...Ако замисля обаче някоя интервенция за в бъдеще - най-добре е да се съчетаят, зада падне и цената и да не се наблъсква организма с упойки :roll: Зависи от случая. При мен е точно корекция, а не глезотия. Иначе си права за другия случай.

sexy mama
16th July 2008, 16:41
Аз бях писала до J&D Medicals,имах запитване по същия въпрос.
Отговориха ми,че ще ми сменят безплатно имплантите,но новите импланти няма да са включени в програмата за гаранция.
Даста си е рисковано.

Марулка
16th July 2008, 19:04
,но новите импланти няма да са включени в програмата за гаранция.
Даста си е рисковано.

В смисъл? :roll:

doll
16th July 2008, 20:40
За колко време се чисти отганизма от упойката? Знае ли някой?
(този въпрос винаги ме е интересувал и сега gwen ме провокира да го задам) :roll:

И мен също ме интересува!!!!! Дано да ни отговорят Sweety

Бобето
16th July 2008, 21:26
Мисля че има в предвид, че като си ги смените , няма да може после и трета смяна!

sweety_L
16th July 2008, 21:27
Да. И по-скоро, че подмяната, в рамките на гаранцията, няма да е безплатна!

Така ли е, sexy mama? :roll:

sibi
16th July 2008, 23:19
За колко време се чисти отганизма от упойката? Знае ли някой?
(този въпрос винаги ме е интересувал и сега gwen ме провокира да го задам) :roll:

И мен също ме интересува!!!!! Дано да ни отговорят Sweety

Самата упойка се изчиства за около 24 часа. Някъде във форума беше писано.

doll
17th July 2008, 00:55
Мерси мила.. :2020:

sweety_L
17th July 2008, 07:58
За колко време се чисти отганизма от упойката? Знае ли някой?
(този въпрос винаги ме е интересувал и сега gwen ме провокира да го задам) :roll:

И мен също ме интересува!!!!! Дано да ни отговорят Sweety

Самата упойка се изчиства за около 24 часа. Някъде във форума беше писано.

Добре де, защо тогава е толкова голямо значение упойката в рамките на една година? Имам предвид, че и на секциото, и при мамопластиката ме питаха кога за последно съм се оперирала и дали не е било по-рано от 6 месеца??? Ако се изчистваше за 24 часа, % на оперираните би бил значително по-голям. Явно остава някакво количество от анестезията, което се резорбира по-бавно в организма.
Не знам. Разсъждавам "на глас" дето се вика.
Мерси, sibi!

gwendoline
17th July 2008, 08:23
За колко време се чисти отганизма от упойката? Знае ли някой?
(този въпрос винаги ме е интересувал и сега gwen ме провокира да го задам) :roll:

И мен също ме интересува!!!!! Дано да ни отговорят Sweety

Самата упойка се изчиства за около 24 часа. Някъде във форума беше писано.

не е точно така... Необходимо е да минат поне три, понякога четири месеца преди да бъде подложен човек на втора пълна анестезия; това е главната причина за дългата "пауза" между операция - корекция...
Тук има доста по темата:
http://forum.fema-bg.com/viewtopic.php?t=1571&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=f1803d5a4b780f156c856f6c09dd6e13

sweety_L
17th July 2008, 08:54
Знаех си!

Мерси, gwen! :2020:

sibi
17th July 2008, 09:08
Ами аз затова казах, че самата упойка се изчиства за 24 часа, но за да се изчисти минава през системите и органите в тялото и там е проблемът.

Бобето
17th July 2008, 10:40
Ахааааааа и аз сега сванах.

Значи не е важно за колко време се изчиства, важното е че като го прави не е полезно за тялото и трябва да се изчака повечко време за да не тровиме организма пак твърде скоро.

sibi
17th July 2008, 14:03
Ахааааааа и аз сега сванах.

Значи не е важно за колко време се изчиства, важното е че като го прави не е полезно за тялото и трябва да се изчака повечко време за да не тровиме организма пак твърде скоро.

Именно :)

doll
17th July 2008, 15:09
С общи усилия разгадаваме всичко...
:2018: :1211:

Бобето
20th July 2008, 23:23
Гадно ли е излизането от упойката, една приятелка ми каза че се е почуствала сякаш се е върнала от отвъдното, и че събуждането и е било най-гадното преживяване досега в живота(психическо)(повръща я не е имало)

doll
21st July 2008, 00:34
Много зависи от упойката Бобенце..
При мен беше като събуждане от дълбок сан само където се събуждаш малко по трудно и след 5 мин пак мис е спеше и така няколко пъти...Моята приятелка каза че съм и писала съобщение,но аз не си спомнях...Но чак пак толкова ужасно аз не съм се чуствала,макар че повръщах няколко пъти

Бобето
21st July 2008, 00:56
Мерси миличка , дано и другите се включат утре , че мен най-ме притеснява излизането от упойката.

doll
21st July 2008, 01:18
Според мен всичко ще е наред при теб!!!!Дано и другите кажат как е боли при тях

sweety_L
21st July 2008, 07:44
Само едно ще ти кажа, Бобче, каквото и да е, забравя се!
Аз излязох като от сън, нищо по-особено. После малко повръщане, но и това е в реда на нещата. Е, не при всички е така и не е задължително!

Ти си мисли за крайния резултат, който ще бъде :2005: ...

aniK
21st July 2008, 09:29
И при мен си беше като събуждане, но доста след първото пак се унасяш :) Уж си буден, пък не си много :D Аз съм говорила със сто човека по телефона, но не помнех много от казаното. Малко ми се гадеше, но на момичето в моята стая не и се. Всеки го понася различно, но в никой случай не трябва това да те притеснява. Няма за какво !!!

gwendoline
21st July 2008, 09:54
При мен нямаше абсолютно никакви странични реакции - все едно се събудих и толкоз... :cool:

Бобето
21st July 2008, 12:33
Благодаря ви момичета, много!
:2024:

sexy mama
22nd July 2008, 09:02
,но новите импланти няма да са включени в програмата за гаранция.
Даста си е рисковано.

В смисъл? :roll:

В смисъл,че ако сега си спокойна поне малко,че са ти дали някаква гаранция,тогава нямаш никаква.Не дай си Боже,ако се случи нещо,сам се оправяш.

sexy mama
22nd July 2008, 09:03
За колко време се чисти отганизма от упойката? Знае ли някой?
(този въпрос винаги ме е интересувал и сега gwen ме провокира да го задам) :roll:

Бяха ми казали до месец.Но не го твърдя на 100%

sexy mama
22nd July 2008, 09:05
Да. И по-скоро, че подмяната, в рамките на гаранцията, няма да е безплатна!

Така ли е, sexy mama? :roll:

Да,в рамките на 5 години ти заменят безплатно имплантите по ред причини,включително и неудовлетвореност от размера.Но както вече писах,казаха ми,следващите импланти нямат НИКАКВА гаранция.

д-р Христо Шипков
3rd August 2008, 18:51
Zdraveiite,

Включвам се преди всичко като лекар а не като търговец на протези. Бих искал да Ви кажа че цената на протезите на запад е доста по ниска и вместо да Ви ги продават с няколко десетки процента надценка по-добре е да си ги купувате направо от западна европа или америка.
Изключение може би правят протезите Cereform които са близки до западните цени.
Аз се опитвам да печеля от моя труд а не от препродажбата но протезите.

с уважение
д-р Христо Шипков MD, PhD
cshipkov@hotmail.com

doll
3rd August 2008, 22:25
Благодарим за съвета Д-р Шипков!А вашите колеги ще се съгласят ли на този вариант??

SoulMate
5th August 2008, 18:01
Да. И по-скоро, че подмяната, в рамките на гаранцията, няма да е безплатна!

Така ли е, sexy mama? :roll:

Да,в рамките на 5 години ти заменят безплатно имплантите по ред причини,включително и неудовлетвореност от размера.Но както вече писах,казаха ми,следващите импланти нямат НИКАКВА гаранция.

sexy mama, имат си гаранция имплантите, но доживотна. Замяна по естетични съображения може да се направи веднъж - с първия чифт. Вторият ще бъде заменен само ако му се случи нещо на обвивката и/или се разтече пълнежът.

doll
5th August 2008, 21:37
Кой марки импланти са с течен пълнеж??

SoulMate
6th August 2008, 08:58
Кой марки импланти са с течен пълнеж??

Хъм, единственият течен пълнеж би трябвало да е физиологичният разтвор. Силиконът трябва да е компактна маса (не съм сигурна дали няма изрична забрана за пълнене на импланти с течен силикон). Но въпреки това, с течение на времето от компактната силиконова маса може да се отдели течна фаза, която да намери път през микропорите на импланта - образно казано да "процърцори".
Казвам МОЖЕ, но не е задължително. Влиянието на физичните сили не може да бъде предвидено, освен това няма нищо вечно, материята старее.
Хубаво е, когато се избират импланти, да се гледат всякакви подробности, свързани с качество и гаранции и особено дали са официално разрешени и гарантирани от властите, също и проучвания върху поведението на имплантите. Контролът трябва да е същият, както за лекарствата - не бих пила нещо, което не се знае откъде идва, въпреки заглавието на опаковката му и гръмките обещания на лекаря/аптекаря. :)

doll
6th August 2008, 15:22
Благодаря за информацията!!!Хубаво е да се знаят тези неща..
:2043:

dedektiv_p
8th August 2008, 13:01
Ами хубаво е наистина преди човек да приеме медикамент да са му минали проучванията и да е имало вече период на приемане от други пациенти но не винаги е така. На мен ми се е налагало да ми слагат експериментален гел в гръбнака и не ми помогна но не ми навреди а също и големия ми син е подлаган на лечение с още не одобрени медикаменти с проучвателна и цел и с надежда да му се помогне и нямахме проблеми, но като нямаш друга алтернатива се подлагаш. Та така и с имплантите и с всичко. И Вертекса на Евросиликон не се използват отдавна но пък са нещо ново и ако не си ги слагаме няма как да се разбере за какво става въпрос. И все пак с всичко преди да бъде пуснато дори за експериментиране все пак са правени опити предварително по някакъв начин.

sexy mama
1st November 2008, 23:24
Момичета и аз направих такава тема,за което се извинявам,не видях,че вече има.
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=10544

Ще чета тук,не мога да изтрия онази.

sexy mama
1st November 2008, 23:32
Да. И по-скоро, че подмяната, в рамките на гаранцията, няма да е безплатна!

Така ли е, sexy mama? :roll:

Да,в рамките на 5 години ти заменят безплатно имплантите по ред причини,включително и неудовлетвореност от размера.Но както вече писах,казаха ми,следващите импланти нямат НИКАКВА гаранция.

sexy mama, имат си гаранция имплантите, но доживотна. Замяна по естетични съображения може да се направи веднъж - с първия чифт. Вторият ще бъде заменен само ако му се случи нещо на обвивката и/или се разтече пълнежът.
Би било хубаво,но УВИ,не е...
Бях писала до фирмата производител да питам,как се процедира и ми казаха,че вторите импланти нямат гаранция.Това си е голям риск.Ако ти се случи нещо ти си поемаш разходите за всичко.

sexy mama
1st November 2008, 23:36
А знае ли някой колко иска Тонев?

Май около 1500лв.само за самата операция.

sexy mama
1st November 2008, 23:39
Тъпаци са някои,
и много ме е яд че нямат сърца, а са лекари!

Бобе в предният ти пост го каза много точно-бизнесмени. :roll:

Така са,та то това си е бизнес. :(

sexy mama
1st November 2008, 23:43
Да моите са 550 cc подмускулно....

500cc надмускулно ще изглеждат много по-големи от моите..Късмет Елинорче!!!

Дол ,миличка обясни само че не са изцялоподмускула,защото нея мисля че точно това я интересува...............

На мен Тонев веднъж ми каза,че няма такова полу подмускулно и ми показа картинка на мускулната с-ма на човека.Обясни ми,че се слагат под големия гръден мускол,който е като една лента и не може да покрие целия имплант.Не знам дали ме разбирате?!?

sexy mama
2nd November 2008, 00:04
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=9304&postdays=0&postorder=asc&start=0

Това е кореспонденцията с фирмата на PIP,тук пише всичко,и това,че вторите импланти са без гаранция.

najord
25th November 2008, 14:30
Здравейте момичета. Дълго време не съм писала във ворума и аватара ми го няма даже вече :cry: Така става с непостоянните.Искам да ви кажа по темата. Аз съм съм с PIP 390 висок профил операция Септември 2007-Д-р Н. Георгиев. Бях на консултация и казах 4е искам да си подменя имплантите с по-голям размер по програмата за гаранция/подмяна. Георгиев ми каза 4е не може да ми сложи пов4е от 495 cc Ултра висок профил.Плаща се само операция EUR 1 450. Висока съм 176 см, бях 57 кг. , но ка4их 10 кг. Чудя се оба4е защото парите пак не са малко.Незнам какъв ще е резултата.Искам да са ми зна4ително по-големи. С утра висок профил 495 cc си запазвам същия диаметър 128мм оба4е проекцията става от 45 мм на 61 мм.Аз казах 4е искам поне 600 cc ама д-ра каза 4е ми е малък гръдния кош и няма накъде.Щели да ми идат по мошниците :P А като гледам тея дето са 600 cc проекцията им е по-малка 50мм.Ох може ли някой да ми даде съвет. Не искам да си давам парите напразно пак и накрая да остана без гаранция. :roll:

gwendoline
25th November 2008, 14:41
:shock: Лично на мен 600 сс ми се вижда неразумно много, но...всеки си преценява за себе си и според това какво има в наличност и готов ли е да си поеме възможните последици от по-големите импланти... Тук е момента обаче да попитам - след 500 сс не се ли водят поръмкови имплантите и вече на друга цена...? Интересувал ли си е някой? :roll:

bonbon_ka
25th November 2008, 22:04
:shock: Лично на мен 600 сс ми се вижда неразумно много, но...всеки си преценява за себе си и според това какво има в наличност и готов ли е да си поеме възможните последици от по-големите импланти... Тук е момента обаче да попитам - след 500 сс не се ли водят поръмкови имплантите и вече на друга цена...? Интересувал ли си е някой? :roll:
Да , Гуен - над 500 сс са поръчкови и на друга цена - не го казвам от личен опит ;) , моя позната мина по този път . Сега оба4е има гооолям проблем с намирането на сутиени :( .

gwendoline
25th November 2008, 22:06
:shock: Лично на мен 600 сс ми се вижда неразумно много, но...всеки си преценява за себе си и според това какво има в наличност и готов ли е да си поеме възможните последици от по-големите импланти... Тук е момента обаче да попитам - след 500 сс не се ли водят поръмкови имплантите и вече на друга цена...? Интересувал ли си е някой? :roll:
Да , Гуен - над 500 сс са поръчкови и на друга цена .
и мен така ми каза док, затова се чудех... :roll:

bonbon_ka
25th November 2008, 22:28
:shock: Лично на мен 600 сс ми се вижда неразумно много, но...всеки си преценява за себе си и според това какво има в наличност и готов ли е да си поеме възможните последици от по-големите импланти... Тук е момента обаче да попитам - след 500 сс не се ли водят поръмкови имплантите и вече на друга цена...? Интересувал ли си е някой? :roll:
Да , Гуен - над 500 сс са поръчкови и на друга цена .
и мен така ми каза док, затова се чудех... :roll:
че и доста си почака за тях , но важното е че е доволна от резултата :)

rea
26th November 2008, 08:55
Здравейте! Чета ви отдавна, защото сте полезни, но едва сега пиша. Не се стърпях след последните публикации.
Сега сигурно някои ще се разсърдят, но все пак ще го кажа. Забелязвам някакво състезание между вас коя по-голям кубик ще сложи. Чета темите още от самото начало, още когато тук пишеше Асет и мога да кажа, че със всеки нов потребител се вдига и кубикът. :roll: Замислете се! От това което виждам на аватарите имате чудесни гърди, е повечето, защото има и някои наистина зле изпълнени. Заслужава ли си да сменяте импланти само , защото на другата са и по-големи?
По-голямото не означава по-красиво още по-малко на някое слабичко стройно телце. Разлика между бюст и ханш в полза на бюста с повече от 5 см е несиметрична и създава впечатление за ръгбистка.
Не си окепазявайте хубавите тела и не се оставяйте на манията да ви завладее! Не си рискувайте здравето! Тези опции за смяна на импланти са направени само за да вкарат в системата като редовен платец на клиниките. Импланти се сменят , когато гърдите увиснат, след 5-10години.
С най-добри чувства го казах.

Inkaaa
26th November 2008, 09:27
Права си ,че големите импланти носят по-голям риск, но при някои от момичетата се налага смяна поради други проблеми и те я съчетават с увеличаване на размера.В никакъв случай не си мерим гърдите и не се надпреварвяме на коя ще са по-големи.Красотата на бюста не зависи от размера.Има много красиви малки бюстове и не добре направени големи!Сигурна съм, че никоя от мацките тук не си е сменила имплантите просто от прищявка или под влиянието на другите, може и да има изключения :wink:

Кари Брадшоу
26th November 2008, 09:29
Здравейте! Чета ви отдавна, защото сте полезни, но едва сега пиша. Не се стърпях след последните публикации.
Сега сигурно някои ще се разсърдят, но все пак ще го кажа. Забелязвам някакво състезание между вас коя по-голям кубик ще сложи. Чета темите още от самото начало, още когато тук пишеше Асет и мога да кажа, че със всеки нов потребител се вдига и кубикът. :roll: Замислете се! От това което виждам на аватарите имате чудесни гърди, е повечето, защото има и някои наистина зле изпълнени. Заслужава ли си да сменяте импланти само , защото на другата са и по-големи?
По-голямото не означава по-красиво още по-малко на някое слабичко стройно телце. Разлика между бюст и ханш в полза на бюста с повече от 5 см е несиметрична и създава впечатление за ръгбистка.
Не си окепазявайте хубавите тела и не се оставяйте на манията да ви завладее! Не си рискувайте здравето! Тези опции за смяна на импланти са направени само за да вкарат в системата като редовен платец на клиниките. Импланти се сменят , когато гърдите увиснат, след 5-10години.
С най-добри чувства го казах.
А ние с добри чуства го прочетохме :D

Само искам да кажа, че когато човек е решил нещо никой не може да го спре :wink: Възгледите за красиво тяло са различни на всеки, както и за гърдите е така, за това всеки според собствените си виждания, разбирания и възможност може да си прави каквото иска щом ще се почуства по добре :D

yoli
26th November 2008, 09:40
Здравейте! Чета ви отдавна, защото сте полезни, но едва сега пиша. Не се стърпях след последните публикации.
Сега сигурно някои ще се разсърдят, но все пак ще го кажа. Забелязвам някакво състезание между вас коя по-голям кубик ще сложи. Чета темите още от самото начало, още когато тук пишеше Асет и мога да кажа, че със всеки нов потребител се вдига и кубикът. :roll: Замислете се! От това което виждам на аватарите имате чудесни гърди, е повечето, защото има и някои наистина зле изпълнени. Заслужава ли си да сменяте импланти само , защото на другата са и по-големи?
По-голямото не означава по-красиво още по-малко на някое слабичко стройно телце. Разлика между бюст и ханш в полза на бюста с повече от 5 см е несиметрична и създава впечатление за ръгбистка.
Не си окепазявайте хубавите тела и не се оставяйте на манията да ви завладее! Не си рискувайте здравето! Тези опции за смяна на импланти са направени само за да вкарат в системата като редовен платец на клиниките. Импланти се сменят , когато гърдите увиснат, след 5-10години.
С най-добри чувства го казах.

Съгласна съм с теб за някои от нещата.Но аз лично не виждам никакво състезание за кубици помежду ни.Всяка от нас търси своята визия,такава с която тя ще се харесва и обича.И ако това означа че с времето си свикнал с по малкия и съразмерен бюст и искаш да го промениш за да се чустваш по секси и карасива(поне за теб самата)не виждам нищо лошо.В повечето случаи не е важно какво мислят другите за теб,а какво мислиш ти за себе си.Да здравословните рискове се увеличават,но в крайна сметка всеки преценява сам за себе си и поема рисковете.Това е моето мнение и го казвам с най-добри чувства. :lol:

gwendoline
26th November 2008, 10:10
Айде и аз да кажа... :lol: Не приемам мнението ти като заяждане и съм съгласна за "зарибяването" на клиниките, както и за възможните рискове, свързани с по-големите кубици... Не съм съгласна само с това, че някоя тук би си сложила по-голям кубик, за да са й по-големи от някоя друга...Незнак колко трябва да й е мозъка, за да се впечатли от друга жена тук, която дори не познава и да се бръкне хиляда и кусур евро, заради някакво псевдо състезание... Няма здрава логика в това... :roll: Лично за себе си (тъй като по твоите критерии спадам към крехките телца с голям бюст :wink: ) подмених имплантите, защото не харесвах профила си...Не случайно в линка, който пуснах - показах разлика в профила преди и сега...Така че, сигурна съм че всяка от нас има своето основание за да го направи. И между другото има разлика между 500 кубика при една и 500 сс при друга... :wink: Пък и всяка има различен вкус и визия, която й е в главата и си я гони... :cool:

rea
26th November 2008, 10:40
А интересно ми е как се чувствате след поставянето на големите кубици? Но честно :wink: Има ли усещане за тежест, за болка в гърба, като спите не ви ли убиват? Или си спите със сутиен. Аз лично съм с 350сс и ми понатежават ако съм без сутиен. Не мога да си представя какво ще е с 500 и нагоре, защото както виждам очертават се и форумски 600 кубикови гърди.
Въпросът ми е към момичетата с тесен гръден кош и големи импланти? Ясно, че една по-едра жена не би имала проблем.

Babri
26th November 2008, 11:20
Хайде аз да се изкажа по въпроса за големите кубици.

Още на консултациите си бях наумила да си сложа големи импланти.Имам тесен гръден кош и докторката ми каза,че ще ми побере 450 с компромис.Никога не съм се състезавала и не съм се сравнявала с други момичета по простата причина,че бях тотално необразована относно мамопластиката. И едва след операцията прописах тук и научих доста неща.

Харесвам леко агресивната си визия и съм напълно удовлетворена от резултата.Пък и както каза Гуен,500cc стоят по един начин примерно на мен и по друг начин на по-слабичко и дребничко момиче.

Така че важното в случая е да постигнем мечтания външен вид независимо дали поставяме малки или големи кубици :wink:

yoli
26th November 2008, 13:41
А интересно ми е как се чувствате след поставянето на големите кубици? Но честно :wink: Има ли усещане за тежест, за болка в гърба, като спите не ви ли убиват? Или си спите със сутиен. Аз лично съм с 350сс и ми понатежават ако съм без сутиен. Не мога да си представя какво ще е с 500 и нагоре, защото както виждам очертават се и форумски 600 кубикови гърди.
Въпросът ми е към момичетата с тесен гръден кош и големи импланти? Ясно, че една по-едра жена не би имала проблем.

Аз съм с 400сс почти и не усещам никаква тежест,нито болка в гърба и си спимкам супер. :lol:

rea
26th November 2008, 13:52
Tвоите не са толкова големи :lol:

yoli
26th November 2008, 13:58
Tвоите не са толкова големи :lol:

На теб и твоите 350сс ти тежат,та за това ти пиасах че моите 400сс нямам оплаквания от този род :lol:

petiarad
26th November 2008, 14:01
Момичета,според мен всичко си е до организъм и структура.Има момичета на които им тежи,боли и т.н...адруги-не

yoli
26th November 2008, 14:03
Момичета,според мен всичко си е до организъм и структура.Има момичета на които им тежи,боли и т.н...адруги-не

Така е миличка права си.Да ви кажа преди да си ги сложа мислех че много ще ми тежат и че ще ги чуства чужди,но уви не се случи нито едното нито другото. :lol:

rea
26th November 2008, 14:21
Явно само на мен са ми "неудобни" без сутиен. Съдба :lol:

Beauty
26th November 2008, 14:27
Не само на теб. :D

Divinemouse
26th November 2008, 15:37
Явно само на мен са ми "неудобни" без сутиен. Съдба :lol:

Аз също не ходя без сутиен и ми е неудобно ако нямям :roll:

franchi
26th November 2008, 16:00
Аз пък ходя за сега повече без сутиен :roll:

Den4i
26th November 2008, 16:09
Ееее, стига момичета....
направо ми разбихте мечтите за лятото.... аз си мечтая за роклички и потничета с гол гръб, а вие казвате, че не е удобно...
:1246:

Divinemouse
26th November 2008, 16:12
Ееее, стига момичета....
направо ми разбихте мечтите за лятото.... аз си мечтая за роклички и потничета с гол гръб, а вие казвате, че не е удобно...
:1246:

Ее и аз понякого ходя без но е много рядко...

Марулка
26th November 2008, 16:14
Аз не мога пък -със -сутиен....... :roll: хич не ми е удобно.....все едно някой ме задушава..... :roll: Всех си преди няколко дни едно потниче като спортен сутиен......но и с него ми е терсене....... :roll:
А сега към rea.....да ти отговоря:Аз съм с 500кб,като ходя не ми тежат...нито ми е некомфортно по някакъв начин........ :roll: (много между друго приятелки ме питат 1-во "тежат ли") ами не не ми тежат....... :cool: Като спя обаче ми е лекинко терсене......но само когато съм на ниска възглавница и някак си ги натискам повече..... :roll: легна ли на по-висока съм 6 :2043: А за това с кубиците...... :roll: ......какво да кажа... :roll: повечето от нас знаят точно как искат да изглеждат след "тунинга".Има момичета търсещи-агресивна и "порно" визия.......но не са и малко тези които залагат на деликатната и женствена "трансформация".Бих казала че сме 50/50.........така,че не мисля,че има тенденция за повишаване на кубиците. :cool:
:lol:

rea
26th November 2008, 16:43
doroteia01, между другото поздравления за резултата при теб. Направени са чудесно от това, което виждам на аватара ти.
Аз самата съм вече от повече от три години с тия импланти и знам, че все някога ще дойде време за подмяна. Да не се лъжем гърдите, дори силиконовите увисват :lol: И се замислям ако трябва да сменям с по-големи как ще се чувствам. Дали няма да изглеждам по-едра. Сега обиколката на бюста ми е 96см и не ми се иска да удрям стотака :lol: От друга страна пък белезите при повдигане на бюста никак не ми харесват.

najord
26th November 2008, 23:56
Не помня точно коя от вас спомена 4е едни кубици на едни стоят по един на4ин, а на други по съвсем разли4ен. Аз по пронцип не съм фенка на проно визия.Може би защото съм по-висока, а и ка4их 10 кг. както ве4е споменах и наистина ми се струват малки.То е ясно 4е като свикнеш с тях и по4ват да ти се труват малки. Като се гледам отстрани на снимки оба4е не ми се труват толкова малки.Като се гледам оба4е в огледалото и ми малеят :? Като се замисля оба4е хич нямам дето се казва некви си излишни 3 бона за допалнителни 100 cc. Малко множко ми се струва.Тази програма с тая преференция много не ми допада.Пак си плащаш като за световно. даже днес пак звънях в кабинета да попитам операцията 1450 EUR или 1450 лв. е?Лично на мен 1450 EUR ми се струват хич не малко пари.Малко ми се стори безмислено цялото тва повторно упражнение:упойка, рязане, конци, мазане, белези.Ще си ги нося тея дето съм си свикнала с тях и да не предизвиквам съдбата.На фона на тяа криза хора нема кво да ядат, аз за некви цици се кахъря.Преди хи4 нямах, са вместо да се радвам ........още искам :oops:

najord
27th November 2008, 00:00
..Иначе и аз гледам да ходя без сутиени щото повечето все ме стягат на подръгната обиколка и направо изкрейзвам ако трябва цял ден да изкарам. Също има разлика как изглеждат с и без сутиен в дреха.

najord
27th November 2008, 08:35
Момичета аз обаче като преспах пак се чудя.Ще има ли видим ефект ако си подменя имплантите като запазя диамтеръра на 128мм, а проякцията се увеличи от 45мм на 62 мм. (390cc-495cc),висок-ултра висок профил. Аз искам да ми изглеждат по-пълни и леко увиснали гърдите.Мисля че така ще изглежда по natural :P Също се притеснявам за повторнот рязане и по-точно за белезите.Дали това ще ги направи по-големи и по-груби. Те сега са наистина като конец.Не искам да се влошат неща които сега са наред.Някой правил ли си е реопарация да ми каже това как влияе на белезите.Загрубяват ли? Мерси момичета :wink:

Марулка
27th November 2008, 08:44
doroteia01, между другото поздравления за резултата при теб. Направени са чудесно от това, което виждам на аватара ти.
Аз самата съм вече от повече от три години с тия импланти и знам, че все някога ще дойде време за подмяна. Да не се лъжем гърдите, дори силиконовите увисват :lol: И се замислям ако трябва да сменям с по-големи как ще се чувствам. Дали няма да изглеждам по-едра. Сега обиколката на бюста ми е 96см и не ми се иска да удрям стотака :lol: От друга страна пък белезите при повдигане на бюста никак не ми харесват.

Благодаря ти за милите думи :2015: :2020:
А за увисването си права :cool: Макар,че на мен лично ми допада факта,че след време ще изглеждат напълно като "естествени" гърди...А за това ,че изглеждаме(някои) по-едри-права си...... :cool: аз преди -изглеждах адски слаба и дребна а сега изглеждам по-едра и по-женствена.....даже "трупнах" и малко в дупето,но сега с тези цицки ми харесва,че е по.......... :roll: да кажем -сочно. :lol: А иначе ако си по-едра не мисля,че ще изглеждаш още-по....Аз понеже съм много дребна и затова.....(160 я имам,я не. :roll: и съм 46кг.) но при Гуени например-визията и е секси и не изглежда по-едра от "преди"(ама тя е дългуч :lol: ).....А за обиколката ти-та тя ти е екстра :lol: (аз със 500-ми е 100см) а ти си само с 4 см. по-малко.... :cool:
А за белезите-...... :roll: какво да ти кажа....... :1246: ами не са "приятни".......аз съм с такива...но при мен положението беше трагично(някои знаят)......и няма начин просто..... :roll: За щастие зарастват много добре(нямам проблемна кожа) и след време мисля да се поинтересувам и от лазера... :roll: Но въпреки всичко-по-добре с белег от колкото с "чорапчета" да пъпа........ :cool:

sweety_L
27th November 2008, 09:08
..........Те сега са наистина като конец.Не искам да се влошат неща които сега са наред.Някой правил ли си е реопарация да ми каже това как влияе на белезите.Загрубяват ли? Мерси момичета :wink:

Питала съм моята Докторка по въпроса и тя процедира като изрязва старият белег (доколкото е възможно). На момичето, с което бяхме в една стая след Оп-та, й каза, че същото е направила и при нея. Предполагам и при теб няма да е по-различно при втрора операция :wink:

gwendoline
27th November 2008, 09:13
Питала съм моята Докторка по въпроса и тя процедира като изрязва старият белег (доколкото е възможно).
:2003: Сегашните ми белези са доста по-тънки от предишните... :idea: :cool: Първите си бяха направо страшни... :roll:

aniK
27th November 2008, 10:40
dore, ти си дребосък и тия 100см обиколка са ти предимно от цици :D
najord, от това, което виждам на аватара ти, мисля, че и с повече кубици ще изглеждаш добре. На мен и така ми харесваш, но предполагам, че с дрехи гърдите ти малеят.
Аз много се чудя Н.Г. как реши какви импланти да ми сложи, като нищо не съм му казвала (освен, че избрах марката де и казах да не са по-малко от 350). Моят профил е ултра-висок. Сигурно е преценил, че ще ми ходи "порно-визия" :lachen:

rea
27th November 2008, 11:50
:lol: :lol: :lol: Навремето "порно-визията" я наричаха "тип фолкпевица" :girl_haha:
Чудя се реоперацията еднакво ли боли като първата операция?

Divinemouse
27th November 2008, 12:02
:lol: :lol: :lol: Навремето "порно-визията" я наричаха "тип фолкпевица" :girl_haha:
Чудя се реоперацията еднакво ли боли като първата операция?

Не,нямя нищо общо със първият път .Нито болките са такива нито се налага да лежиш ..аз след второта операция веднага отидох на ресторант :wink:

Марулка
27th November 2008, 12:02
Чудя се реоперацията еднакво ли боли като първата операция?

Няма нищо общо.... :lol: Аз 1 час след реоперацията бях на кафе......вечерта си правих обичайните неща,след обяд си взех детето от градина и всичко както си му е реда :lol:
Няма болка ако не се работи по джоба.....а и мускула(които главно е- болката) вече е разпънат и не би следвало да боли :!:
:lol:

rea
27th November 2008, 12:56
Това е чудесно!
Аз си мислех, че наново ще трябва да се търпи всичко онова.

Divinemouse
27th November 2008, 13:23
Права си ,че големите импланти носят по-голям риск, но при някои от момичетата се налага смяна поради други проблеми и те я съчетават с увеличаване на размера.В никакъв случай не си мерим гърдите и не се надпреварвяме на коя ще са по-големи.Красотата на бюста не зависи от размера.Има много красиви малки бюстове и не добре направени големи!Сигурна съм, че никоя от мацките тук не си е сменила имплантите просто от прищявка или под влиянието на другите, може и да има изключения :wink:

Много правилно изказване Инка :1223:
Аз защо ли пък не видях кой се състезава :roll:
Поне от тези мацки за които знам че са си сменили имплантите не си сещам за някоя която е искала по голями и само заради това да ги е сменила :roll:

Inkaaa
27th November 2008, 13:50
Томи, ти не си ни споделяла да имаш проблеми със старите импланти, а и на снимките изглеждаха добре, въпреки,че голи снимки не си ни показвала.Мисълта ми е ,че поне аз не знам при теб да имаше проблеми ,но имаше подмяна!.Само заради високия профил ли беше?Ако много питам не ми отговаряй, но се радвам ,че си доволна сега и си изглеждаш пак страхотно,КАКТО И ПРЕДИ!

Divinemouse
27th November 2008, 14:03
Томи, ти не си ни споделяла да имаш проблеми със старите импланти, а и на снимките изглеждаха добре, въпреки,че голи снимки не си ни показвала.Мисълта ми е ,че поне аз не знам при теб да имаше проблеми ,но имаше подмяна!.Само заради високия профил ли беше?Ако много питам не ми отговаряй, но се радвам ,че си доволна сега и си изглеждаш пак страхотно,КАКТО И ПРЕДИ!

Инка ,голи снимки имаше и то много но ти не пишеше във този форум когото аз се оперерах ..Почти всички стари са ми виждали гърдите..
Смених си имплантите не за да се състезавам а просто исках по различна визия ...
Нали преди време ти писах на лични подробно ...

rea
27th November 2008, 14:05
Не приемайте това, което аз написах за състезание, в отрицателния смисъл :lol: . Дори и да си е чисто и просто бяла женска завист и стремеж да сме като приятелката, няма лошо. Стга да не крие рискове.
Дали някоя мадама си сменя имплантите за да бъде като друга или пък защото е имала проблем, или защото е неудовлетворена от резултата не е толкова важно. Мисълта ми беше по-скоро дали си струва заради каприза и апетита за стотина кубика отгоре. Защото след 5-10години така или иначе ще се наложи смяна и тогава не вярвам някой да си удари над 600 сс, за да опъва кожа. :roll: И остава повдигането. Но пък тъкмо гледах снимките на дорето и тия белези като котвичка не изглеждат чак толкова очевидни, а и сигурно след година съвсем ще избледнеят и ще приличат на стрии.
Всъщност до колко пъти може да се сменят импланти? Питали ли сте? Предполагам не е препоръчително повече от 4-5пъти?
Сега се сещам за Джордан, която периодично вади и слага импланти от гърдите си сякаш са най-обикновени дрешки но пък над нея бдят 100 доктора...

Inkaaa
27th November 2008, 14:10
Проспуснала съм голите снимки, което е загуба за мен!Моята и твоята първа операция май не бяха много далечни като дата,даже моята е по-рано,аз писах тук преди операцията си,но много малко!
Помня разговорите ни на ЛС, просто питам да не би да е ималко нещо нередно,радвам се ,че не е така и се възхищавам на смелостта ти и на всички,които се решават да се оперират повторно!Винаги има риск и дискомфорт, а и парите не са малко, но си заслужава както се вижда! :2020:

najord
28th November 2008, 13:50
Момичета записала съм си ве4е час за реоперация но все още се колебая.Може ли тези от вас които са си сменяли имплантите по една или друга причина с по-големи да ми кажат има ли видим ефект след това. Страх ме е след цялото нещо накрая да няма разлика. :? а само да съм си дала парите коио не са никак малко

Марулка
28th November 2008, 13:51
Момичета записала съм си ве4е час за реоперация но все още се колебая.Може ли тези от вас които са си сменяли имплантите по една или друга причина с по-големи да ми кажат има ли видим ефект след това. Страх ме е след цялото нещо накрая да няма разлика. :? а само да съм си дала парите коио не са никак малко

Ти на колко време си?И каква е причината за подмяна?Само размера ли? :roll:

aniK
28th November 2008, 14:15
Какъв ще бъде новия размер, профил и т.н.

najord
28th November 2008, 16:54
Аз съм съм с PIP 390 висок профил операция Септември 2007-Д-р Н. Георгиев. искам да си подменя имплантите с по-голям размер . Георгиев ми каза 4е не може да ми сложи пов4е от 495 cc Ултра висок профил.С утра висок профил 495 cc си запазвам същия диаметър 128мм оба4е проекцията става от 45 мм на 61 мм

najord
28th November 2008, 16:55
Причината е размера

yoli
28th November 2008, 16:59
Аз съм съм с PIP 390 висок профил операция Септември 2007-Д-р Н. Георгиев. искам да си подменя имплантите с по-голям размер . Георгиев ми каза 4е не може да ми сложи пов4е от 495 cc Ултра висок профил.С утра висок профил 495 cc си запазвам същия диаметър 128мм оба4е проекцията става от 45 мм на 61 мм

Ох как искам да ги видя тези 495сс на PIP как седят,че и на мен нещо такова ми се ще :lol: Е по нататък де :roll:
Ако си ги сложиш искам снимчици :lol:

najord
28th November 2008, 17:01
Това ка картинка е много добре показано точно за моя случай:
http://www.pipfrance.fr/uk/2pip_produits/gabarit.php?menu=implant_gel&ref_model=Gel_ultrahaut

На картинката има рзлика между високия и ултра високия профил.Док каза 4е ще се увеличи с 1/3 размера. :lol:

yoli
28th November 2008, 17:07
Това ка картинка е много добре показано точно за моя случай:
http://www.pipfrance.fr/uk/2pip_produits/gabarit.php?menu=implant_gel&ref_model=Gel_ultrahaut

На картинката има рзлика между високия и ултра високия профил.Док каза 4е ще се увеличи с 1/3 размера. :lol:

То от картинки много много неможеш да добиеш представа :roll:
Така като ти гледам аватара и с тези си супер,ама с другите ще си направо...екстра :lol:

najord
28th November 2008, 18:40
Мерси Yoli.Ще показвам снимки стига да не се разколебая :? щото още не съм 100% сигурна. На картинката не може да разбереш как ще ти стои, но като сравнение с високия профил, ултра високия изглежда доста по-обемен и пълен. А аз такива искам да ми станат.Те сега са големи настрани но не са много напред :?

gwendoline
28th November 2008, 20:15
ултра високия изглежда доста по-обемен и пълен. Така е, Найорд :2003: С такъв профил нямаш нужда от подплатен сутиен или такъв който да ги събира и повдига - те си стоят тежки и палави :1242:

najord
28th November 2008, 21:20
Даже бих искала да ходя без сутиен :lol:

yoli
28th November 2008, 21:39
Даже бих искала да ходя без сутиен :lol:

А сега със сутиен ли ходиш?

gwendoline
28th November 2008, 22:18
Даже бих искала да ходя без сутиен :lol:
И мен така ми е най кеф, цял живот все съм била със сутиени, искам сега да съм без и да не пресмятат наум хората сколко ли силиконови или парцалени подплънки съм в сутиена... Но малко жени (даже сред тези с импланти) могат да си го позволят (ходенето без сутиен) :idea: :wink: :cool:
Искрено ти пожелавам да усетиш това чувство, миличка (не че сега не можеш!), по начина, по който искаш да изглеждаш с другите импланти! :2020:

najord
29th November 2008, 10:39
ох дано.Ами сега ходя предимно без сутиен.Все ме стягат нещо.Но ако трябва да се наглася сладам push-up bra :lol: и по изрязано деколте.Иначе в офиса гледам много да не си ги иазваждам на показ :oops:

gwendoline
29th November 2008, 10:41
Но ако трябва да се наглася сладам push-up bra :lol:
И аз съм ползвяла услугите му преди, сега ефектът е като преди с него; е, ако трябва да ги залепя една до друга - ползвам сутиен, естествено... :cool:

yoli
4th December 2008, 21:27
najord какво става с теб?Решили се за по голямите кубици?