PDA

View Full Version : Проблем с венците


d-dimitrov
3rd April 2008, 11:08
От доста време ми карвят венците можеби 2 години може и повече ходих на заболекар и ми предписа някакви хапчета непомогнаха пак за пасти от сорта лаклут и там кви бяха са сигорен че само баламосват
после пи предписа инжекции и ме прати в германия да си ги купя понеже в България няма такова лекарство.
Та цялата работа става вапрос каде се намира софийска стоматологична аптека някав адрес да ми даде някои да проверя там преди да отлетя за Германия :)

Мерси предварително

Пипилота
3rd April 2008, 12:22
Лакалут не е баламосване, наистина помага. Има и свиващи води (ако така се наричат) тях ползвал ли си ги? На мен ми помогнаха.

d-dimitrov
4th April 2008, 00:02
zna4i moq problem e po seriozen neztava vaprs za pasti a za adresa na stomatologi4na apteka

sibi
4th April 2008, 09:19
Предполагам, че такава аптека трябва да има в стоматологичния факултет на ул. "Г. Софийски" (до ВМА) .

sexy mama
4th April 2008, 09:24
Аз имах същият проблем,той го наричаше някакво възпаление.За 15 дни миене с Parodontax и джабуркане с вода за уста Corsodil,нещата се оправиха.

rogi
7th April 2008, 16:29
...докато на отидете на зъболекар,който да ви почисти зъбния камък каквито и пасти и води да използвате няма да има подобрение.Трябва да се махне причината,а след това да се лекува.

чичо
8th April 2008, 10:58
...докато на отидете на зъболекар,който да ви почисти зъбния камък каквито и пасти и води да използвате няма да има подобрение.Трябва да се махне причината,а след това да се лекува.
:2043: