PDA

View Full Version : И моят ден наближава...момичета моля за съвет!


Страници : [1] 2 3

Cari
4th April 2008, 11:37
Здравейте момичета от дълго време мечтая за по-голям и красив бюст и най-накрая се реших!
Толкова време четох форума и си мислех кога ли ще дойде и моят ден,гледах ви красивите придобивки и си представях колко ще съм щастлива с моите :girl_dance: !Датата ми наближава,15 април :roll: избрах д-р Стоянов от Есте клиник,подмускулно ,анатомични,но най-голямото ми колебание е за кубиците !Искам естетични гърди,не прекалено големи,да не изглеждат пошло в същото време ми казват че съм висока 174 см,52 кг. и 375 сс ще изглеждат добре!Сега съм чашка А.Моля дайте съвет 335 сс или 375 сс Mac Gan е по добре да избера?
И от размер А какъв сутиен ще нося при 375сс?
Tornado беше много мила и ми прати снимки,моля ви пратете ми снимки и вашето мнение е-mail goddess_r@mail.bg ! Мерси предварително

Ava-ava
4th April 2008, 12:08
Щом си чашка А сега, значи нямаш много собствена тъкан. 375 ще са ИДЕАЛНИ :wink:

gwendoline
4th April 2008, 12:19
Искам естетични гърди,не прекалено големи,да не изглеждат пошло в същото време ми казват че съм висока 174 см,52 кг. и 375 сс ще изглеждат добре!Сега съм чашка А.Моля дайте съвет 335 сс или 375 сс Mac Gan е по добре да избера?
И от размер А какъв сутиен ще нося при 375сс?

Аз съм по-висока от теб 176/55 и съм с 375 сс, като също търсех пропорции - тоест гръдната обиколка да ми е като ханша... Иначе и аз почти нямах гърди преди това, а сега нося 75 D, относително е обаче това с размера на сутиена, защото аз приемам и противозачатъчни от доста време - от тях допълнително ми се подуват леко гърдите, пък и има жени, които с мойте данни и 375 носят 75 С. Пък и твоите са анатомични импланти, така че... нека се изкаже някоя девойка с такива :cool:

Cari
4th April 2008, 13:04
Ей милички,благодаря за бързия отговор наистина остана една седмица и започнах много да се притеснявам дали ще избера правилния размер,а и за всичко останало се притеснявам ,но за това най много се двоумя!
Гуен твоите гърди много ми харесват,СТРАХОТНИ СА!
Аз обаче бих се възприела най-много с С чашка и незнам и Стоянов и мамоложката казаха ,че 375 сс ,ще е чашка С,но като гледам момичетата тук с този размер и ми се струва,че са доста големички!Дали това ,че са анатомични не оказва влияние за размера ?И дали може да ми пратите снимки преди и след?
Целувки и Благодаря,че сте толкова отзивчиви

dedektiv_p
6th April 2008, 20:27
Мила има пусната тема за снимки и инфо. Успех с операцията и не се тревожи предварително за нищо!

aniK
6th April 2008, 22:00
Анатомичните изглеждат по-малки от кръглите. Аз съм 160/45 и съм с 365сс кръгли PIP. Изобщо не са ми фрапиращи, даже сестра ми още не е разбрала, че съм се оперирала (4-ти месец). Мисли, че ефекта е от сутиена.
На твоята височина не бих сложила по-малките. Стоянов изобщо не се изхвърля в кубиците, а щом и той ти предлага 375, значи това е твоя размер.

dedektiv_p
6th April 2008, 22:08
Да! За размера и аз съм на това мнение моите са анатомични 325 подмускулно и са си малкички :D

doll
7th April 2008, 00:36
моето наблюдение е че наистина анатомичните импланти изглеждат по-малки от кръглите...А и когато се поставят подмускулно също се \"губи\" от кубатурата...
Мисля че размера които е избрал доктора е супер за твоите мерки!
Много успех на операцията и ще те чакаме да разказваш
:1246: :2008: :good_luck:

Марулка
7th April 2008, 07:48
Хеи aniK а знаеш ли колко ти е била гръдната обиколка преди моята например е 86 и съм абсолютно с твоята височина и килограми в четвъртък ще ми сложат 385 к. PIP и много исках да са по-големи но ми каза че е абсурд да сложи повече.Имаш ли снимки?

Divinemouse
7th April 2008, 08:59
Стоянов изобщо не се изхвърля в кубиците, а щом и той ти предлага 375, значи това е твоя размер.[/quote]

На мен ми предлагаше и ме убеждаваше да сложа 360 обаче аз настоявах за 390 и сега въобще не съжалявам че настоявах за 390.

mickey_82
7th April 2008, 15:02
Здравей Кари,мисля че спокойно можеш да се довериш на Стоянов за кубиците.Аз съм оперирана при него на 10.03.Висока съм 165, 50 кг.Имам снимки от преди и след в темата за снимки.Погледни ги ако искаш-и аз съм с Макган,анатомични,335cc,подму скулно.Мисля че за твоя ръст по големите ще са идеални.Аз исках 375 но нямаше как защото нямам достатъчно мастна тъкан която да прикрие ръбовете на имплантите отстрани и затова не се съгласи.Иначе не че са ми малки но можеше и по-големички.Не се притеснявай-няма да са ти големи 375cc.Успех и всичко ще мине много добре!!!

Ava-ava
7th April 2008, 16:48
Я кажете актуална към момента цена за импланти при Стоянов? Той с ПИП работи ли? :roll:

karnedel
7th April 2008, 18:17
анатомични МАКГАН са 8700.май толкова бяха

karnedel
7th April 2008, 18:18
работи и с PIP.те може би като импланти са по-евтини

blanco y negro
7th April 2008, 18:30
Знае ли някой каква е цената на имплантите, говоря за ПИП. На мен нещо ми се върти в главата 1300, но лева или евро?

karnedel
7th April 2008, 18:47
по-вероятно това да е в евро

Cari
7th April 2008, 22:07
Милички,добре че ви има да ме поуспокоите,че почнах да броя дните и да ми се свива корема :? !
Утре рано сутрин съм на някакви изследвания в клиниката и за последно ще обсъдя със Стоянов размера!Май ме убедихте за по големия размер :naked:
Ако го нямаше този форум щях да съм напълно объркана...
Целувам ви !!!!

doll
7th April 2008, 23:19
анатомични МАКГАН са 8700.май толкова бяха

много скъпи импланти.....И аз съм с McGHAN ама ми струваха много по-малко.....Много странно че имат толкова голяма разлика в цените различните доктори??????

karnedel
8th April 2008, 10:22
импланта струва 2700 а операциата е 6000 :wink: от там идва разликата в цените.но всеки си преценява в случая според джоба.аз лично съм ужасно доволна от Стоянов и резултата си струваше

Inkaaa
8th April 2008, 12:45
Слойи си по-големия размер няма да съжаляваш,аз се съгласих на по-малко и сега съжалявам.При твоят ръст 375 ще са супер.Успех

Inkaaa
8th April 2008, 12:47
и наистина тук се говори за много големи суми.моята операция излеезе 4000 лв. незнам кое струва двойно при вас :roll:

Divinemouse
8th April 2008, 13:07
Името на доктора,и явно това на колко пари взима имплантите.
Ти при кой се оперира. :?:

Divinemouse
8th April 2008, 13:07
Аз такива цени не съм чувала :shock:

sweety_L
8th April 2008, 13:10
Аз такива цени не съм чувала :shock:

Аз също? За кой град е това и кой хирург?

blanco y negro
8th April 2008, 15:03
Аз такива цени не съм чувала :shock:

Аз също? За кой град е това и кой хирург?
Във "Вита" при Динев и Кънев цената е такава, няма нищо чудно. Наскоро я вдигнаха с 200евро.
Цената на имплантите е толкова около 1300-1400 лева. Затова някои оперират за 4000лв. А тези, които оперират за 8000-9000лв минават всякаква граница и не е вярно, че имплантите им са 2700лв, казват така за да оправдаят донякъде космическите си цени.

Inkaaa
8th April 2008, 15:12
Доктора е в Габрово и се казва Дисански искам да ви кажа,че съм много доволна,разрезите са много хубави и не ме боля изобщо.Евросиликон са моите и мисля,че 8000 е много завишено.Той ми каза,че имплантите му излизат към 1200 евро.

blanco y negro
8th April 2008, 15:23
Ако са 1200 евро, то нищо не остава за него, сестрите, анастезиолога, упойката, консумативи, клиниката...800евро за какво по-напред...Не е в евро.

Inkaaa
8th April 2008, 15:25
може и лева да е...права си

Divinemouse
8th April 2008, 15:46
Аз такива цени не съм чувала :shock:

Аз също? За кой град е това и кой хирург?
Във "Вита" при Динев и Кънев цената е такава, няма нищо чудно. Наскоро я вдигнаха с 200евро.
Цената на имплантите е толкова около 1300-1400 лева. Затова някои оперират за 4000лв. А тези, които оперират за 8000-9000лв минават всякаква граница и не е вярно, че имплантите им са 2700лв, казват така за да оправдаят донякъде космическите си цени.

При Динев не беше ли 2500euro?

blanco y negro
8th April 2008, 15:51
От 2200 да 2700, пише го и в сайта им. Миналата година беше 2000е., питала съм.

mickey_82
8th April 2008, 16:56
Момичета цените на определени лекари определено са много завишени,но не забравяйте че това идва от цената на самата операцията,а не толкова от имплантите.И все пак 2700 лв са анатомичните импланти,а 1900 кръглите на Макган,а те определено са най -скъпите заедно със Ментор.Така че определено са с по-високи цени от ПИП и Eurosilicone

sweety_L
8th April 2008, 18:17
И все пак 2700 лв са анатомичните импланти,а 1900 кръглите на Макган,а те определено са най -скъпите заедно със Ментор.Така че определено са с по-високи цени от ПИП и Eurosilicone

На мен операцията при Заекова ми излезе 3600 евро. Определено не работи евтино, но аз бях запозната предварително с цените й и не се изненадах. Чувала съм и по-големи цифри за МакГан!

Inkaaa
9th April 2008, 07:57
Много разсеяхме темата,а горкото момиче се притеснява за размера на имплантите....дано се е убедила вече ,4е по-големите ще са по-добре за нея!!!успех :D

sweety_L
9th April 2008, 08:05
Много разсеяхме темата,а горкото момиче се притеснява за размера на имплантите....дано се е убедила вече ,4е по-големите ще са по-добре за нея!!!успех :D

Права си, както за темата, така и за размера! И аз съм за по-големите! :wink:

dedektiv_p
9th April 2008, 09:30
И аз съм за по-големитеее :D

Cari
9th April 2008, 11:06
Сладурки и Стоянов е за по големите,а най вече и моят любим,което си е доста важно :kiss_me: ,така че чакам вторник и преставам да се двоумя ,вашите съвети много ми помогнаха!Благодаря!
А за цените и на мен ми се видя скъпичко ,но много мои познати го препоръчаха Стоянов,а в крайна сметка това е твоето тяло и не се решаваш на такава операция всеки ден!
Още едно въпросче, :1252: след колко време след операцията правихте секс?

Inkaaa
9th April 2008, 11:08
:oops: 4-5 дена,но много внимателно...

sweety_L
9th April 2008, 11:09
Още едно въпросче, :1252: след колко време след операцията правихте секс?

Аз правих секс на 4 ден, но после се появи едно капризно нервче при мен и нещата се отложижа с около 10 дни. Е, колкото и да ти се иска, малко трудно ще ти е да бъдеш активната страна, но пък и желанието ти едва ли ще е много голямо ако си с ластична лента, бинт и др. подобни... Така поне си мисля аз! :wink:

Divinemouse
9th April 2008, 11:10
На 4 ден :1203:

Inkaaa
9th April 2008, 11:11
Мъжете ще почакат ,но пък ще си заслужава.. :D

Divinemouse
9th April 2008, 11:15
Мъжете ще почакат ,но пък ще си заслужава.. :D

Ами аз нямах избор тъй като се виждаме в месеца по 1-2 най много и така се случи но не беше болезнено много :oops:

Cari
9th April 2008, 11:16
4 звучи много оптимистично,но не е ли още болезнено,а и не много сексапилно за половинката с тези гърди на врата :D и след колко време ви омекнаха и придобиха естествена форма,четох тук,че в началото са малко като пластмасови :roll:

Inkaaa
9th April 2008, 11:26
След около месец изглеждат приемливо, а сега след 6 са направо като истински,даже като ходя без сутин се поклащтат... :D

Cari
9th April 2008, 11:35
Инка твоите изглеждат страхотно,но и доста големи, а кубиците ,които си сложила са много по-малко от тези,които обсъждаме да си сложа аз !!!Ти с каква чашка беше преди операцията?

Divinemouse
9th April 2008, 11:53
4 звучи много оптимистично,но не е ли още болезнено,а и не много сексапилно за половинката с тези гърди на врата :D и след колко време ви омекнаха и придобиха естествена форма,четох тук,че в началото са малко като пластмасови :roll:

..Не ме боля много :lol: аз бях инициаторката.Ами моите не бяха много на врата :D а и аз гледах да се движа въпреки че ме болеше на инат на 3 ден карах колата .

gwendoline
9th April 2008, 11:57
Томи, на аватара ти те взех за Глория... :cool: Страшна мацка, пу пу.... :shock: :)

Inkaaa
9th April 2008, 12:24
само така ти изглеждат не са големи,аз съм дребничка 160/44кг.Преди бях Б чашка,сега съм С,но ако мога да върна операцията ще си сложа поне 325,така,че не се колебай,ти си висока и ще ти стоят добре...

Divinemouse
9th April 2008, 12:43
Томи, на аватара ти те взех за Глория... :cool: Страшна мацка, пу пу.... :shock: :)


Благодаря мила :lol:

Inkaaa
9th April 2008, 13:28
Cari сложих и снимка преди операцията,но да ти кажа 4естно нямах по4ти нищо като бюст... :D

dedektiv_p
9th April 2008, 17:01
Момичета и аз правих секс и то без проблем но отгоре за по безопасно и нищо не ме боля но с ластичната лента и блузка отгоре защото ме беше срам то тия гърди сега :( но общо взето за 20 дни се отчетох само 2 пъти...много ми падна гарда като нямах очаквания резултат! Иначе като се пазиш няма никакъв проблем :lol:

blanco y negro
9th April 2008, 17:16
Ох милата, ми аз какво да кажа... :( Добре, че моя ми дава кураж и все ми повтаря, че не са толкова зле, но... :looking_at_mirror: аз си знам.

dedektiv_p
9th April 2008, 18:11
А моя не иска да ги погледне, дори да споменавам за операцията и проблемите си даже :( Правим се все едно нищо не ебило но и не живеем заедно разведени сме така че е лесно, но ми е кофти мислех че ще ме хареса повече ама...женски неволи. Аз да се оправя пък майната му ще го преглътна някак.

Inkaaa
9th April 2008, 20:25
Като чета това за приятелите ви ми става малко тъжно,дано накрая ви харесат и ви приемат такива каквито сте се...Моя приятел беше денонощно с мен,въпреки ,4е връзката ни беше от един месец.И сега много ме харесва... :D

Divinemouse
9th April 2008, 21:40
Ей момичета какво сте се отчаяли я горе главите и напред :naked:
Да не са единствените на земята :oops:

blanco y negro
9th April 2008, 21:42
И що реши, че нас не ни харесват? :?

blanco y negro
9th April 2008, 21:47
Аз лично получавам пълна подкрепа от моя, даже казва да не се реоперирам, като се има в предвид какви ми бяха преди операцията..трагедия и пак ме искаше. Аз сама не се харесвам, това е.

dedektiv_p
9th April 2008, 22:07
А при мен е и от двете, но е най-важно ние да се чустваме добре в кожата си и да заставаме със самочуствие пред огледалото...другото е воторстепенно :)

doll
10th April 2008, 00:21
Ти сама ще си усетиш кога и как ..... :1211:

:wild_sex: мммм виждам че някои няма търпение....:2055:

Divinemouse
10th April 2008, 09:22
И що реши, че нас не ни харесват? :?


Къде прочете че не ви харесват :shock:
Ако прочетеш 2 поста на горе ще разбереш защо съм го написала.

Divinemouse
10th April 2008, 09:29
Не съм искала никой да обидя или нараня,ако си го приела така се извинявам :oops:

dedektiv_p
10th April 2008, 09:34
Наталия, Томи имаше предвид мен не се доразбрахте нещо!

blanco y negro
10th April 2008, 09:44
Няма никакъв проблем, направи ми впечатление, че постовете ви са в множествено число /"приятелите ви" "единственните"/, затова се обадих. След страхотната подкрепа и обич, която получавам от моя мъж, просто не се сдържах.
Аз се извинявам. :girl_kiss2:

Divinemouse
10th April 2008, 09:48
:wink:

blanco y negro
10th April 2008, 09:49
И що реши, че нас не ни харесват? :?


Къде прочете че не ви харесват :shock:
Ако прочетеш 2 поста на горе ще разбереш защо съм го написала.
Говорех за поста преди твоя. :wink: Както и да е, пак се извинявам. :lol:

dedektiv_p
10th April 2008, 12:18
Тъй като темата е за съвети аз искам да питам нещо...
Сутиена Енерджи ми е голям. Навсякъде във форума чета как стягал и бил неудобен а на мен ми е голям. Най-малката обиколка е 75, но ми е голям и на презрамки. Как и колко трябва да го преработя мили момичета и има ли на друга фирма нещо подобно да търся да ми стане. Другото което забелязах на сутиените на триумф е че разстоянието между гърдите е много голямо. Енерджи на местата където трябва да го коригирам е с мрежички и ще се изпокъсат вероятно та незнам какво да правя. Имам още време да потърся друго нещо докато съм с лентата още...
Моля ви помагайте!

Divinemouse
10th April 2008, 12:33
Има и по малки размери,аз на моята приятелка купих 70 Д от Австрия.
Трябва и тук да има .Провери и в други магазини.Ако не попитай доктора какво да правиш :?: или със какво можеш да го замениш

dedektiv_p
10th April 2008, 12:36
Благодаря Томи проверих, но имат само 75 от тоя модел а пък и чашката ми е голяма на едната гърда...тая дето не си е на мястото още...голям смях съм а и не мога да си го облека сама. Много ми хареса модела Фитнес обаче продавачката ме убеждава че само енерджи можело иначе Фитнеса ми е по лесен за поправка....Затова питам толкова за мнения някой може да е попаднал на нещо друго като марка!

doll
10th April 2008, 13:49
На мен док ми беше казал задължително Triumph и аз си купих два,но изобщо не ми хареса,защото не събира гърдите ,а ги подържа разделени,верно че е много удобен,но аз исках по-събрани,та за това си купих друг -спортен като късо потниче и малко понатиснах имплантите,че бяха още на 2 дни и ги събра идеално! Казва се "Triaction" и е даже по-евтин от Triumph...
Като го показах на следващата консултация на док много го хареса и даже каза че е много по-добре от Triumph....

sweety_L
10th April 2008, 14:02
doll, от къде си го взе сутиена? Можеш ли да дадеш линк със снимки или просто да ни го покажеш като модел?
Предварително :2020: :2015: !

Divinemouse
10th April 2008, 14:12
Казва се "Triaction" и е даже по-евтин от Triumph...
Като го показах на следващата консултация на док много го хареса и даже каза че е много по-добре от Triumph....[/quote]

:shock: TRIACTION е на TRIUMPH

Divinemouse
10th April 2008, 14:16
На Триумф има няколко модела , вие за този като потника ли говорите :?:
Той събира да ,а другият какъв е че нещо не разбрах.

blanco y negro
10th April 2008, 14:23
Това щях да кажа и аз. Дол, виж тук за кой модел говориш:http://www.triaction.com/high/products/30/bcb73cc726/
пп На кутията ти не пише ли "Триумф"?

blanco y negro
10th April 2008, 14:25
http://www.triaction.com/high/products/30/bcb73cc726/

Divinemouse
10th April 2008, 14:50
http://www.triaction.com/medium/products/27/a5a9c26496/


Ха моят приятел ми беше купир този и във болницата ми казаха че е за кърмачки,сега го нося от време на време но не е толково удобен колкото потника.

Divinemouse
10th April 2008, 14:52
И на какви цени ги продават тук,направо не ги е срам аз ги купих там по 5 evro а от тук по 60лв.

blanco y negro
10th April 2008, 15:01
Томи, от къде по 5 евро? :shock:

Divinemouse
10th April 2008, 15:17
От Австрия ,във завода на триумф има магазин колкото Метро и можеш да пробваш цял ден.От там ги взимам .

blanco y negro
10th April 2008, 15:20
Ясно, подозирах, че е някъде от Европа, но мислех дали не е някаква верига магазини, която да я има и в Испания. :D

doll
10th April 2008, 15:21
Sweety купих си го от Пловдив,ще опитам да го намеря в интернет и ще ти пратя...
Ако искаш повече подробности за магазина ще ти пиша

:2008:

sweety_L
10th April 2008, 15:23
Sweety купих си го от Пловдив,ще опитам да го намеря в интернет и ще ти пратя...
Ако искаш повече подробности за магазина ще ти пиша

:2008:

Искааааам!
Много ми харесаха и моделчетата, които момичетата пуснаха.
Ти същия ли имаш предвид? :roll: :lol:

doll
10th April 2008, 15:25
Да на Triumph е...
Леле много съм разсеяна.как се изложих само :2047: :oops: :girl_haha:

Divinemouse
10th April 2008, 15:31
Doll,ти за кой модел казваш че събира гърдите :?:
Кажи за да си купим.

mickey_82
10th April 2008, 15:39
Момичета сега видях,че някои от вас са питали за сутиена.Най-добре може да се ориенртирате в сита на Triumph-има го и на български.Там където са спортните сутиени има 4 модела на Тri-Action- Energy,Fitness,Trophy и Sports star N. Аз когато си го купих продавачката ми каза да си взема Energy.Много е удобен и е като потниче.Има мрежичка между гърдите ,но тя се зашива много лесно и много ги прибира.В българия има размер 70 само от този модел.Така че би трябвало да го има в магазините на Трюмф.Който иска да разгледа сита ето това е : www.triumph.com/bg. Дано съм помогнала :)

Divinemouse
10th April 2008, 15:46
Мики мерси но ние ги имаме тези със мрежичката а имало други или аз не съм разбрала който събирал гърдите.

mickey_82
10th April 2008, 16:04
Сега прегледах постовете по-нагоре,доколкото разбирам Долл май има впредвид сутиен на Triumph ,които прибира гърдите.Нека тя да уточни точно кой модел си е купила,че и мен ме заинтригува.

dedektiv_p
10th April 2008, 17:22
Честно казано на мен най много ми хареса Фитнеса, но пак има голямо разстояние между гърдите и майка ми каза че не можела да го коригира защото е с предно закопчаване. хареса ми и още един по нежен но пък с по дебел колан а от тях няма размер под 75 а 75 ми е голяма обиколка :(

Divinemouse
10th April 2008, 18:10
Dedektiv,този който си харесала ти той е добър за спорт но не ти стяга така като потника.Аз го имам този -доктора каза че бил за кърмачки :lol:

dedektiv_p
10th April 2008, 18:19
:( Лоша работа потника не ми стяга въобще нищо :( Тоя фитнеса хо го усещах по мен, но каже ли док махай лентата всичко ще е ОК ще обърна всички магазини и ще намеря нещо стегнато :D

tonik
10th April 2008, 21:11
здравейте и от мен,нова съм във форума,но ви чета редовно.Преди няколко дни писах в темата за д-р Тонев,но сега имам въпрос към всички преминали през опарация.Датата ми е насрочена за 19.04,а на 03.05 ще правим кръщене на малкия.Дотогава конците,живот и здраве,ще са свалени и секретарката на Тонев ме увери,че ще съм тип-топ,но аз се притеснявам.Вие как се чувствахте на дванайстия ден,бяхте ли работоспособни?
само едно допълнение-поръчах си 290 сс,дано не направих грешка,докторът ме уговаряше за 310,но тези кубици ме стреснаха тъй като съм много слаба и не много висока,а и мъжът ми е фен на малките гърди.Дано не съм сгрешила...

dedektiv_p
10th April 2008, 21:19
За размера не си сбъркала ако ви харесват по.-малки :) относно работоспособността ами...горе-долу, не трябва да вдигаш тежко и да си натоварваш ръцете иначе всичко си е ОК аз бачкам на комп и си поработвам от 4 тия ден по малко. първо по 2-3 часа сега по повече. по лесно ми беше на РС отколкото да пиша на ръка :wink: А и на кръщенето ти си на гости кръщава кръсницата :D на кръщенетата на моите деца аз бях оператор :lol:

doll
11th April 2008, 00:59
Момичета сега видях,че някои от вас са питали за сутиена.Най-добре може да се ориенртирате в сита на Triumph-има го и на български.Там където са спортните сутиени има 4 модела на Тri-Action- Energy,Fitness,Trophy и Sports star N. Аз когато си го купих продавачката ми каза да си взема Energy.Много е удобен и е като потниче.Има мрежичка между гърдите ,но тя се зашива много лесно и много ги прибира.В българия има размер 70 само от този модел.Така че би трябвало да го има в магазините на Трюмф.Който иска да разгледа сита ето това е : www.triumph.com/bg. Дано съм помогнала :)



Ох много ти благодаря Mickey...спаси ме миличка...
Първо искам да се извиня на всички ама аз съм много зле с компютри ,а и на последък и сам разсеяна...бъзикам се с приятелят ми че ума ми е все в циците.... :2055: :dizzy:

Да точно за ози сутиен става дума...Като кликнете на спортните на горният ред първияр след кръгчето с коронката..прилича на потник с мрежичката по-средата..та аз срязах мрежичката и направих на машината един шев там и ми ги събира перфектно..то и началото без да го поправям ги събираше,но после се отпусна...
Извинявайте момичета отново..
:2046:

blanco y negro
11th April 2008, 09:04
:2038: Не се притеснявай Дол, голяма работа, че не си разбрала добре, на всеки се случва. :D

buba-77
11th April 2008, 09:59
Мрежичката може и да не се реже а просто на ръка от вътрешната страна да се зашие става за 2м. Аз моя в началото така го заших по съвет на една приятелка , но после много ми се събираха прекалено според мен и ме достраша да не прекаля защото по принцип разстоянието ми без сутиена е един пръст така че го разших :lol:

doll
11th April 2008, 11:09
Sweety купих си го от Пловдив,ще опитам да го намеря в интернет и ще ти пратя...
Ако искаш повече подробности за магазина ще ти пиша

:2008:

Искааааам!
Много ми харесаха и моделчетата, които момичетата пуснаха.
Ти същия ли имаш предвид? :roll: :lol:

Izvinete za Latinicata -saita mi za kirilica ne raboti :girl_cry2:

Sweety eto dva adresa na magazini Triumph:
Ulica "Xristo G. Danov"19 ;
Ulica "Alexander Batenberg"51

celuvki :2007:

sweety_L
11th April 2008, 11:52
Аааа, doll, аз още вчера намерих координати от линка, който пуснаха момичетата и видях моделите. Утре ще видя и какво е зареждането във Варна. Дано не чуя "Ами, точно този модел го нямаме" или "Ами точно от този модел нямаме номер като за вас", че.... :fighting: .
Мерси, все пак , миличка!
Хубав weekend и умнатаааа! :wink:

dedektiv_p
11th April 2008, 17:06
Благодаря за инфото :D

doll
11th April 2008, 20:14
Ок мацки...дано и на вас ви свърши работа ,както на мен,защото аз съм много доволна..
целувчици на всички... :girl_kiss2:

Sweety дано си намериш миличка във Варна,ако не питай ако си поръчаш дали няма да ти го намерят все пак е верига от магазини,би трябвало да е ок... :2043:

dedektiv_p
12th April 2008, 08:14
В София в магазина на Красно село е доста заредено....има дори сутиени 75Е и 75Ф, защото майка ми едва се побира в Д аз вероятно тях ще тормозя за обиколка 70 :wink:

Cari
17th April 2008, 17:10
Момичета ,ето ме и мен с чисто нови гърдички :naked: !!!
Ужасно се притеснявах,но всичко мина много добре! :D
Сложих 335 сс,защото доктора каза,че не е сигурен,че тялото ми може да приеме по-големите!Това според мен е добро решение,аз все пак си имах някакъв бюст и големината ми харесва,защото съм висока,но и много слабичка!
Сега разбирам,какво щастие те обзема като се погледнеш с така мечтаните гърдички ,особенно след дълго чакане! :2013:
Мислех си,че болката ще е ужасна и почти нетърпима,но се справих доста геройскиии,толкова се радвах!
Само спането по гръб и отвратителният ластик много ме тормозят,но красотата изисква жертви!
Целувам ви и ще пиша! :girl_in_love:

Cari
17th April 2008, 17:18
Знам,че всички ме съветвахте за по големите и се разбрахме с доктора като ме отвори да види има ли достатъчно място за 375сс ,но беше категоричен,че е щял да ме измъчи,че не съм раждала и че има време да сложим по-големи! :D Аз засега смятам ,че са ми достатъчни и пасват идеално в ръката на любимия,а той има големи ръце :1252:

sweety_L
17th April 2008, 17:29
Радвам се от сърце за теб, Cari!
Хубаво е когато пациентите са доволни от хирурзите си. Това е най-добрата оценка за тяхната работа!
Честито! :wink:

Марулка
17th April 2008, 17:30
Щом така е казал значи е прав.И моят ми каза така и в краина сметка е преценил че може повечето за което съм много щастлива.Иначе и мен не ме болеше.ЧЕСТИТО.

Cari
17th April 2008, 17:50
:girl_haha:

dedektiv_p
17th April 2008, 22:42
Честито мила :D

ivelina78
10th June 2008, 08:57
На 12.06 сте и мойта операция.Тук ми препоръчват или през ореолата или под мишницата.Аз избрах през ореолата,но не знам дали съм взела правилното решение.Дайте ми съвет. :roll:

Марулка
10th June 2008, 08:59
Ивето-раждала ли си? :1246:

blanco y negro
10th June 2008, 16:13
А при кого ще се оперираш? Успех!

sweety_L
10th June 2008, 16:14
Иве, наистина е важно дали си раждала, за да те посъветваме.
Иначе 12.06. е супер дата за операция. Тогава съм родена и съм сигурна, че и на теб ще ти върви. :lol: :cool:

Марулка
10th June 2008, 17:36
Иначе 12.06. е супер дата :lol: :cool:

О и мъжа ми е тогава.Наближава................... .. :lol: :lol:

sweety_L
10th June 2008, 17:38
Иначе 12.06. е супер дата :lol: :cool:

О и мъжа ми е тогава.Наближава................... .. :lol: :lol:

А бе, хубава зодия! :cool: :cool: :twisted:

Марулка
10th June 2008, 17:42
Само заради тебе казвам-ДА иначе................ :shock:

sweety_L
10th June 2008, 17:45
Аааа, не така за мъжлето! За нашата зодия само добро или нищо! :evil: :cool: :lol:

Я се виж каква си супер мацка. Това от мъжа идва, от мен да знаеш... :girl_haha:

Марулка
10th June 2008, 17:47
:2015: sweety_L :2024: :2024: :2024: :2024: :2024: :2024: :2024: :2020:

aniK
10th June 2008, 20:21
Разводнихме темата, ама не мога да не се включа за НАШАТА зодия. Жените сме... един път, ама мъжетееееее :twisted: Моят е баш Близнак :evil: Четирима сме в къщи + детето :D

dedektiv_p
10th June 2008, 21:17
Малкия ми син и той е Близнак и е на 12,06 роден. Незнам как сте като пораснали ама аз едва се оправям с него понякога, особенно като и брат му си е в къщи че голямото е Овен и става Ад под небето!

Divinemouse
10th June 2008, 21:19
Малкия ми син и той е Близнак и е на 12,06 роден. Незнам как сте като пораснали ама аз едва се оправям с него понякога, особенно като и брат му си е в къщи че голямото е Овен и става Ад под небето!

Това със близнака ,няма оправяне :(
На 9 години стана и е луд за 20 :roll:

dedektiv_p
10th June 2008, 21:23
Леле мила и ти си като мен значи, а моя е на 8.
Незнам аз съм много мекушава и ми се качва на главата а какви са лисици да ти се подмазват :lol:

Divinemouse
10th June 2008, 21:26
Леле мила и ти си като мен значи, а моя е на 8.
Незнам аз съм много мекушава и ми се качва на главата а какви са лисици да ти се подмазват :lol:

Същата работа е и в къщи.. :lol:

doll
10th June 2008, 21:28
Да ви са живи и здрави!

Divinemouse
10th June 2008, 21:38
Мерси мила :girl_dance:

doll
10th June 2008, 21:41
:2020:

dedektiv_p
10th June 2008, 21:46
Наистина да са ни живи и здрави пък другото ще го изтърпим. А и аз все се успокоявам че като е толкова активен и деен и безстрашен то поне ще се оправя сам в живота няма все да ми е до полата залепен!

sweety_L
10th June 2008, 21:51
Разводнихме темата, ама не мога да не се включа за НАШАТА зодия. Жените сме... един път, ама мъжетееееее :twisted: Моят е баш Близнак :evil: Четирима сме в къщи + детето :D

Само толкова ли сте? :roll: Аз все си мисля, че сте повече... :girl_haha:

Ееее, dedektiv-че, да нацелуваш сина си от мен в случай, че не успея да те (ви) поздравя в самия ден. Кой знае къде ще купонясваме...

dedektiv_p
10th June 2008, 22:00
Купонясвайте и заради нас мила! Аз имам адски много работа и два изпита и ще отложим ЧРД за неделя вероятно :(

sweety_L
10th June 2008, 22:06
Ти вземи изпити, пък когато мама е спокойна и доволна, празникът се усеща и без повод. Стискам ти палци и ....... мерсииииии! :girl_kiss2:

sweety_L
10th June 2008, 22:07
Аааа, без малко да забравя, колкото си миловидна на снимката, толкова си мила и в мненията, които даваш. Явно нещата при теб са свърани! Супер си! :2020:

dedektiv_p
10th June 2008, 22:09
Благодаря ти мила! Ти също си прекрасен човек и Долл и Гвендолин и Доротейчето.......въобще май повечето тук са душици нежни!
Целувки на всички от мен!

doll
10th June 2008, 22:45
Благодаря ти мила! Ти също си прекрасен човек и Долл и Гвендолин и Доротейчето.......въобще май повечето тук са душици нежни!
Целувки на всички от мен!

:2046: За хора като теб и тези гореспоменати сладурки влизам във форума с най-голямо удоволствие...
Мерси че ви има на всички xx
:2024: :2020:

gwendoline
10th June 2008, 22:55
Благодаря ти мила! Ти също си прекрасен човек и Долл и Гвендолин и Доротейчето.......въобще май повечето тук са душици нежни!


Принципно не съм толкова мила :roll: , но... хора с такт/нежност/деликатност или просто хора като теб ме "обезоръжават" лесно... :wink: :2020:

Бобето
10th June 2008, 23:00
Благодаря ти мила! Ти също си прекрасен човек и Долл и Гвендолин и Доротейчето.......въобще май повечето тук са душици нежни!


Принципно не съм толкова мила :roll: , но... хора с такт/нежност/деликатност или просто хора като теб ме "обезоръжават" лесно... :wink: :2020:


На мен ми прави впечатление че си много мила и добронамерена, и най вече с страхотно чуство за хумор.
ПОЗДРАВЯВАМ ТЕ и мерси за всички съвети!

gwendoline
10th June 2008, 23:05
На мен ми прави впечатление че си много мила и добронамерена, и най вече с страхотно чуство за хумор.
ПОЗДРАВЯВАМ ТЕ и мерси за всички съвети!

Мерси - и ти си добър събеседник и лесно се получава интересен диалог... :cool_new: А за съветите - не ми вярвай много, щото нямам диплом, а просто съм любознателна.... :wink:

Бобето
10th June 2008, 23:17
Знам че нямаш диплом dont worry, имам глава на раменете, но оценявам помоща ти!
THANX

mallina
3rd July 2008, 18:42
И аз имам дата :2018: :2018: :2018:

Бобето
3rd July 2008, 18:48
бързо казвай кога, при кого и колко?
:2013:

doll
4th July 2008, 00:28
И аз имам дата :2018: :2018: :2018:



О супер....и?? Нали знаеш че тук сме любопитнички :connie:

dedektiv_p
4th July 2008, 12:12
И аз имам дата :2018: :2018: :2018:



О супер....и?? Нали знаеш че тук сме любопитнички :connie:

Да, много при това! Не ни дръж в напрежение а се похвали момиче! Всички се радваме за теб!

mallina
8th July 2008, 20:01
Леле, хич не съм видяла че сте писали, няколко дни ходя като дрогирана, абсолютно неадекватна, гледам в една точка, ужас. Ама ще се оправя. На 21.07-Калкова. Много ми е притеснено :dizzy: Днес бях на ехография, имах чуството, че ще пукна. Една сериозна женица, стори ми се, че иска да ми каже че нищо не ми е наред, а съм нямала оплаквания :2040: Тия лекари не знаят май как шапкат хората, намери ми кисти и "паренхимна лезия с вид на фиброаденом" прозвуча ми като "момиче, пиши си завешанието, цици ли? За къде са ти?!" :2040: :2040: :2040: Мисля да отида при още един, препоръчаха ми го, не бил от тия дето шашкат за глупости. Поне да ми каже дали да ги махам, или не ми пречат :2047: Ох, много ми идва :girl_cry2: Не знам вече, каквото ще да става
Ще пиша пак, само да поизляза от това притеснено състояние :1252:

doll
8th July 2008, 20:07
Малинче,ама каза ли ти че не може да се оперираш или какво? миличка дано всичко е наред с теб.....
:good_luck:

mallina
8th July 2008, 20:14
Каза ми, че Калкова щяла да прецени дали да ги маха или не... ама мн сериозно, малко се притесних, не знам на мен ли така ми се вижда :2009: може да е от притеснение, всичко ми се вижда на притеснително...

doll
8th July 2008, 20:26
Аз си мисля че ако беше наистина чак толкова сериозно щеше да ти каже .... Попитай д-р Кaлкова ,за да ти обясни за какво става въпрос,не се стресирай предварително...Аз ти стискам палци

mallina
8th July 2008, 21:48
Благодаря ти, Дол :2046: Май наистина много се притеснявам. Ще го давам по-полека

Бобето
8th July 2008, 22:49
Отиди при друг доктор, виж какво ще ти каже и той, а след това моменталически и при Кълкова.
Не чакай денят на операцията или предният за да я осведомиш, това са си сериозни неща.
Без да те плаша нали, аз просто така бих постъпила.

dedektiv_p
9th July 2008, 09:17
Малинче стискам палци това което са ти казали да е нещо безобидно и да не попречи с нищо на желанието ти за по-хубави гърди!

sweety_L
9th July 2008, 09:44
Малинче стискам палци това което са ти казали да е нещо безобидно и да не попречи с нищо на желанието ти за по-хубави гърди!

И задължително още един преглед при специалист! :2003:
Успех, мила!

mallina
9th July 2008, 22:03
Лекарката не каза, че ще пречи на операцията, а че Калкова ще прецени дали да ги маха или не, и дали да не ме пратят при някой гръден хирург да ме резне. Просто тона и беше прекалено сериозен, може и така да си говори жената, ама аз като се притесня всичко ми се вижда на гадно. Днес разбрах, че почти всички си имат кистички и такива точици не съм само аз (така ми прозвуча нейното изказване). Спрях вече да се притеснявам и щашкам за щяло и нещяло. В петък пак съм при Калкова и тогава ще реша какво да правя. Много ви благодаря, че мислите за мен :2024: Голяма подкрепа сте ми, да знаете :2020:

sweety_L
9th July 2008, 22:06
mallina, какви импланти ще си слагаш и колко cc?
Под или надмускулно?

doll
9th July 2008, 22:07
Браво...само така!
:1211:

doll
9th July 2008, 22:08
Sweeeeetyyyyy :2024:

sweety_L
9th July 2008, 22:11
Sweeeeetyyyyy :2024:

doll, :cool: :girl_in_love: :2024: :2046: !

Бобето
9th July 2008, 22:52
mallina, какви импланти ще си слагаш и колко cc?
Под или надмускулно?


Сигурно е Над чула съм че Кaлкова този начин предпочита.

sweety_L
9th July 2008, 22:55
Да, правилно си чула, Бобе! И аз така предполагам, но знам ли? :1246:

Crazy_girl
10th July 2008, 19:25
Аз искам да се похваля че днес бях на консултация и въпреки че незнам дали ще успея със всичките си задължения и дали датата ще остане същата /за което ще направя всичко възможно/ вече имам насрочена операция :D
Имах желание операцията да е началото на август,но док каза че след 25 юли излиза отпуска и ще е на работа чак септември. Та ако успея да набавя всички парички съвсем скоро ще мога да се пъча гордо :cool:

ПП. Днес с една мацка се засекохме пред кабинетът на доктора,говорихме си доста и даже като излизах от консултация и дадох моето листче с въпроси. Каза че влиза във форума ама нали бях в еуфория и забравих да я попитам за име :roll: Ако някоя се разпознае,да свирка :)

doll
10th July 2008, 19:44
А ти при кой док ще си? какви импланти и колко cc?
Ама те засипах с въпросчета ,а ?
:1252:

mallina
10th July 2008, 20:28
намдмускулно, 375 сс :1252:

Марулка
10th July 2008, 20:38
А най важното-доктора ти кой е? :1246:

sweety_L
10th July 2008, 21:43
намдмускулно, 375 сс :1252:

Мдааа, както и предположихме с Бобката!

Успех, mallina! Ти ходи ли все пак при втори спеалист да ти потвърди състоянието?

mallina
10th July 2008, 22:21
При Калкова. Не, още не съм отишла, искам да мине утре стрещата ми с Калкова да видя какво ще каже тя. Аз съм против рязане на посоки

doll
10th July 2008, 23:45
Айде успех утре и ще чакаме радостни новини
:good_luck:

Crazy_girl
11th July 2008, 00:09
А ти при кой док ще си? какви импланти и колко cc?
Ама те засипах с въпросчета ,а ?
:1252:

Не разбах дали въпросът беше и към мен,ама аз да си кажа - 330 сс над мускула, ПИП висок профил при Динев

doll
11th July 2008, 00:35
А ти при кой док ще си? какви импланти и колко cc?
Ама те засипах с въпросчета ,а ?
:1252:

Не разбах дали въпросът беше и към мен,ама аз да си кажа - 330 сс над мускула, ПИП висок профил при Динев

Да мила към теб беше...
мерси за отговора..

Crazy_girl
11th July 2008, 00:59
Малко ме притеснява фактът че ако се оперирам сега Динев няма да го има точно първият месец след това,ще тръбва друг да ме приглежда,друг да ми сваля конците и т.н. :roll:
Нещо не съм очарована от тази перспектива :?

Бобето
20th July 2008, 23:30
Малко ме притеснява фактът че ако се оперирам сега Динев няма да го има точно първият месец след това,ще тръбва друг да ме приглежда,друг да ми сваля конците и т.н. :roll:
Нещо не съм очарована от тази перспектива :?

Ето ти предимството че ще се оперираш СЛЕД ваканцията, доктора ще е на твое разположение, което е супер!

doll
21st July 2008, 00:30
Да и така ще имаш възможността да се насладиш 100% на почивката,а след това ще си подариш дългоочакваните цици

skylove
21st July 2008, 15:00
Малина как си?Как мина операцията?

mallina
21st July 2008, 15:38
Операцията ми се отлага за декември, сериозно ми е положението :2021: Налага ми се оперция за махане на фиброаденом :2021: Така се бях настроила за нови цици, а то пак нещо става :2021:

liliya
21st July 2008, 16:17
Привет mallina,
съжалявам че ти се отлага операцията.Знам от личен опит колко ти е кофти.
Само с ехограф ли ти доказаха фиброаденома?

skylove
21st July 2008, 17:04
Операцията ми се отлага за декември, сериозно ми е положението :2021: Налага ми се оперция за махане на фиброаденом :2021: Така се бях настроила за нови цици, а то пак нещо става :2021:
Операцията може да почака,здравето ти е най-важно.Покрай изследванията за операцията са открили фиброаденома.Ще ти го махнат и ще се радваш и на нови гърди.УСПЕХ

Бобето
21st July 2008, 17:45
Аз да ти кажа радвай се че благодарение на операцията и прегледите си разбрала за проблема, които ще бъде отстранен и всичко ще бъде наред после!
Късмет и горе главата!
:wink:

doll
21st July 2008, 23:28
Успех и от мен...Хубавото е че ще ти се отстрани проблемчето и декември живи и здрави ще си имаш нови цици

Omnia
22nd July 2008, 10:21
Здравейте,
Имам толкова много въпроси, че не знам от къде да започна...Лошото е, че на повечето въпроси различните лекари отговарят различно и в общи линии в главата ми е каша. Ще се радвам да чуя Вашите мнения и препоръки.
1. Не съм раждала - за това предпочитам за начало да сложа по-малки импланти. Съгласни ли сте?
2. Във връзка с горното - под или над мускулно следва да бъдат поставени имплантите?
3. Колебая се между д-р Ильо Стоянов и д-р Емил Георгиев - знам, че всеки има свои предпочитания, искам да чуя вашите (разбрах , че някъде във форума има анкета за доволни и недоволни от различните лекари, но не мога да я открия... :roll: )
4. През последната година доста напълнях - по-добре е сега да си направя операцията, или след като успея да отслабна?
Имам още въпроси, но ще изчакам Вашите отговори първо на тези.
:) :) :)

Divinemouse
22nd July 2008, 10:41
Омня,аз бих те посъветвала да се спреш на няколко доктора и сама да отидеш на консултация при тях..Поне аз така направих и не съжалявам ти сама ще си усетиш кои е твоя доктор..
Относно толемината ,зависи каква визия точно търсиш аз харесвам толеми и пищни бюстове и това си направих...
А това дали да е под или над мускулно аз бих те посъветвала да си сложиш под ,въпреки че над са много красиви и стоят по различно...
Но ако попиташ някое момиче което със над то би ти казало и ти да си ги направиш над....
Някои неща сама трябва да решиш..Пожелавам ти успех и правилен избор :wink:

Omnia
22nd July 2008, 10:44
А това дали да е под или над мускулно аз бих те посъветвала да си сложиш под ,въпреки че над са много красиви и стоят по различно...
:wink:
Благодаря ти за отговора, факт е, че надмускулните стоят в пъти по-красиво от под. Но пък не съм раждала... :roll: Ходих на преглед при няколко доктора - Сердев - отпада моментално, Ильо Стоянов ме кефи като начин на обясняване и подход, но знам ли как в действителност работи, а при Георгиев - ме заведоха мои близки, които са близки с него и се предполага преференциално отношение. Аз обаче май клоня към Стоянов.
Още веднъж моля за линк от анкетата за докторите и благодаря за отговорите.

Divinemouse
22nd July 2008, 10:46
Линка не го гледай защото не беше вярен :wink:

Omnia
22nd July 2008, 10:52
Относно толемината ,зависи каква визия точно търсиш аз харесвам толеми и пищни бюстове и това си направих...
:wink:
И аз харесвам такива, но пък моята структура на тялото не позволява особено големи, защото съм висока 1.70, но съм с голям гръден кош, аз и сега изглеждам с голям бюст и се опасявам, че ако сложа над 300 ще излгеждам драматично...Изобщоо...хиляд а неща обмислям...Някъде цептември-октомври мисля да се оперирам, така че все още имам време да взема решение и за това вашите мнения са особено вяажни за мен. :)

Divinemouse
22nd July 2008, 11:01
Аз също съм висока 170 и ми седят доста добре,а ти щом си със голям гръден кош още по добре ще ти седят по голями...
Какво те посъветваха докторите за размер :?:

Omnia
22nd July 2008, 11:07
Аз също съм висока 170 и ми седят доста добре,а ти щом си със голям гръден кош още по добре ще ти седят по голями...
Какво те посъветваха докторите за размер :?:
Ами какво ме посъветваха - Сердев ми каза, че изобщо нямало нужда да си слагам :shock: и понеже моите били високи, щели едва ли не имплантантите да ми започват от под брадичката :shock: и колко груба и едра съм щяла да излгеждам с нови цици :shock: а моята чашка е B и след като съм взела решение да си я направя по-голяма, значи искам по-големи.
Стоянов ми каза, че е ок да си сложа макс 300 сс, а след евентуално раждане да сложа нови по-големи в зависимост от състоянието на гърдите.
С Георгиев не говорихме за размери.
Наистина се чудя , дали няма да ми се качат много нависоко и да ми надничат под яката на ризата :lol:
p.s. Твоите изглеждат перфектно, да си ги носиш със здраве и удоволствие :)

Divinemouse
22nd July 2008, 11:12
Благодаря за моите :wink:
Това със брадичката е пълна глупост...и на мен ми казваха да не си слагам...
Но ако търсиш мининимална разлика и аз съм за това да не си слагаш,но в крайна сметка нали търсим разлика във това което сме имали...Аз пък ти препоръчвам да си сложиш минимум 350 :wink:
доколкото разбирам имаш подабно на моето тяло

Omnia
22nd July 2008, 11:19
доколкото разбирам имаш подабно на моето тяло
Като ти гледам снимчицата, си доста по-слабичка от мен, аз за една година качих супер много килограми и сега и с тях се боря....Чудя се, дали ако успея да си върна предишните килограми, кожата ми няма да се отпусне и какъв ще е ефекта върху гърдите тогава...Дали някой има опит и с това?

Divinemouse
22nd July 2008, 11:22
доколкото разбирам имаш подабно на моето тяло
Като ти гледам снимчицата, си доста по-слабичка от мен, аз за една година качих супер много килограми и сега и с тях се боря....Чудя се, дали ако успея да си върна предишните килограми, кожата ми няма да се отпусне и какъв ще е ефекта върху гърдите тогава...Дали някой има опит и с това?

По дабре си свали килограмите и тогава се подлагай на операция..

Omnia
22nd July 2008, 11:26
доколкото разбирам имаш подабно на моето тяло
Като ти гледам снимчицата, си доста по-слабичка от мен, аз за една година качих супер много килограми и сега и с тях се боря....Чудя се, дали ако успея да си върна предишните килограми, кожата ми няма да се отпусне и какъв ще е ефекта върху гърдите тогава...Дали някой има опит и с това?

По дабре си свали килограмите и тогава се подлагай на операция..
Мда, така ще стане, надявам се до есента да съм във форма.
Оххх, не е лесно да си жена.... :wink:

Бобето
22nd July 2008, 12:10
Непременно първо свали колограмите и чак тогава се оперирай!

doll
22nd July 2008, 16:00
Според мен също е по-добре първо да си влезеш във форма и тогава да си сложиш силикон..
Относно другите въпроси трябва да ти е личен изборът...

sweety_L
22nd July 2008, 16:12
Omnia, колко кг си всъщност?

Аз пък смело се навих да се оперирам като знаех, че имам да свалям кг. Нямах търпение след раждането да си коригирам бюста. Посъветвах се с д-р Заекова. Тя беше категорична, че бюстът ми няма да мръдна при едно отслабване, но нека уточня - става въпрос за 5-6 кг!!! Не драстично отслабване.

Omnia
22nd July 2008, 16:18
[quote="sweety_L"]Omnia, колко кг си всъщност?/quote]
Ами по принцип съм 60 и на 60 изглеждам слаба, но за една година се удвоих и станах 75. По принцип лесно свалям килограми, въпроса е да започна. :wink:

sweety_L
22nd July 2008, 16:21
[quote=sweety_L]Omnia, колко кг си всъщност?/quote]
Ами по принцип съм 60 и на 60 изглеждам слаба, но за една година се удвоих и станах 75. По принцип лесно свалям килограми, въпроса е да започна. :wink:

Честно ще ти споделя. Аз съм висока 1, 70 см, тежа в момента 57 кг и смятам, че има още какво да се желае. Наистина при теб не са малко кг за топене, така че е редно да се хванеш за тях. А и лятото е най-подходящият сезон за това. Имаш и прекрасен стимул, за да се разделиш с една част от теглото си - новият бюст.

Успех, мила! :2043:

Omnia
22nd July 2008, 16:27
Така е, килограмите са ми ужасен проблем и силно се депресирах покрай тях, исках да се зарадвам в аванс с циците, дано до есента да сваля още мнооогоо килограми.... :lol:

Бобето
22nd July 2008, 16:29
Така е, килограмите са ми ужасен проблем и силно се депресирах покрай тях, исках да се зарадвам в аванс с циците, дано до есента да сваля още мнооогоо килограми.... :lol:

Ако имаш твърд и упорит характер, ще ги свалиш и ще ги запазиш!
:2003:

doll
22nd July 2008, 16:43
Едни нови цици няма да ти помогнат за депресията,напротив..По-добре застани лице в лице с проблема си и го реши, а след това као награда си подари циците..Това е моят съвет!!

sweety_L
22nd July 2008, 16:44
Едни нови цици няма да ти помогнат за депресията,напротив..По-добре застани лице в лице с проблема си и го реши, а след това као награда си подари циците..Това е моят съвет!!

Ха, така! Подкрепям!

Ще се справиш, убедена съм! :wink:

danas
23rd July 2008, 22:55
момичета искам да ви питам колко време след операцията ще съм зле имам малко дете и се притеснявам как ще се оправям с него

Babri
23rd July 2008, 23:23
На мен ми беше нужна около седмица и вече си гледах децата/без да ги вдигам обаче/ и си вършех всичко сама в къщи!

danas
23rd July 2008, 23:36
дано е така,и да не боли толкова :roll:

Babri
23rd July 2008, 23:39
Мен ме боля много първите два дни,после като ми махнаха лентата,бях вече значително по-добре! :)

danas
23rd July 2008, 23:48
и аз така знам,че първите 2 дена боляло много,а може ли да се пие нещо,успокояващо.
то ако боли много,да не мога място да си намеря,охх и аз ги мисля едни........

Babri
23rd July 2008, 23:52
Не мисли отсега :)

Като му дойде времето,тогава :wink:

Пък и два дни се издържат в името на красотата!

danas
24th July 2008, 00:00
да така е,когато вече съм готова ще изкажа вече компетентно мнение по въпроса,аз така само си мисля разни глупости и си навивам разни страхотии. :1246:

doll
24th July 2008, 00:03
Здравей Данис,наистина поне една седмица след операцията си е дискомфортно. Трябва да се пазиш обаче и след първата седмица,ти сама ще си усетиш кога какво можеш да правиш-чистене,гледане на дете и т.н....Успех от мен

Бобето
24th July 2008, 00:04
и аз така знам,че първите 2 дена боляло много,а може ли да се пие нещо,успокояващо.
то ако боли много,да не мога място да си намеря,охх и аз ги мисля едни........

За кога правиш планове да се оперираш и при кого?

danas
24th July 2008, 07:59
другия месец,дано всичко е наред, остана да си направя изследванията,и ще определим дата.при Тонев

sweety_L
24th July 2008, 08:28
DANIS, колко е голямо детенце?

Аз като се оперирах, синът ми беше на 8 месеца.
:lol:
Няма ли да има някой, който да ти помага поне през първите 5 дни? Ще имаш нужда! :cry:

danas
24th July 2008, 08:43
на 1г и 3 месеца,мисля да ангажирам майка ми за една седмица да го гледа,просто няма как.
твоят син е бил доста мъничък,когато си се оперирала,как си се справила с него :D

sweety_L
24th July 2008, 08:49
на 1г и 3 месеца,мисля да ангажирам майка ми за една седмица да го гледа,просто няма как.
твоят син е бил доста мъничък,когато си се оперирала,как си се справила с него :D

Мила, мъжът ми си заряза бизнеса и 10 дни ми беше бавачка и гледаше детето. Ходи детенцето, нали? Това ще те облекчи до някаква степен, но имай предвид - никакво вдигане поне през първите 15-20 дни. Някои ще кажат и повече! Но аз се консултирах с моята лекарка и тя така ме посъветва. Ще се оправите! :wink:

danas
24th July 2008, 09:12
да,но проходи скоро,още си иска да го вдигам на ръце,ще се оправим някак то мерак мира не дава :D това да е проблема,дано всичко друго е наред,че така се притеснявам......

Divinemouse
24th July 2008, 09:21
да,но проходи скоро,още си иска да го вдигам на ръце,ще се оправим някак то мерак мира не дава :D това да е проблема,дано всичко друго е наред,че така се притеснявам......

Всички сме минали по този път и знаем как се чувстваш и как мислиш за всичко...Не се притеснявай всичко ще е наред.
Кога ти е операцията и при кого :wink:

sweety_L
24th July 2008, 09:24
DANIS, ти при Тонев в "Каспела" ли ще се оперираш?

Ако имаш някакви питания, пиши на sexy mama. Тя може да ти бъде от полза! :wink:

danas
24th July 2008, 09:27
да знам,че е така
при Д-р Тонев,за дата още не знам първо почвам с изследванията и после ще насрочим дата.
какви изследвания точно се правят,преди операцията?
има ли нещо което може да отмени операцията.
консултацията вече я минах :D

fani_83s
24th July 2008, 10:00
прави се пълна кръвна картина, АСАТ И АЛАТ, също и резултати от момограф. изследванията стават готови за един ден, най-много за два - три зависи къде ги правиш. а също и време съсирване и време на кървене. всичко зависи дали са ок изследванията, но те ще бъдат :wink: иначе ако имаш въпроси за доктор тонев и каспела - питай - аз се оперирах там на 26.06 тази година :D

danas
24th July 2008, 11:42
благодаря за вниманието!
за клиника "Каспела" и за Д-р Тонев за сега слушам само хубави неща,надявам се да нямам проблеми.
още съм доста объркана и не знам какво да питам :roll:

Inkaaa
24th July 2008, 11:48
Тук можеш да намериш отговор на почти всеки въпрос,само потърси ,ако не питай!И не се притеснявай, стискаме палци всичко да е наред!Какви импланти си избрала, извинявам се ако си писала по въпроса!? :oops:

Бобето
24th July 2008, 12:36
Права е Инка с каквото можем ще помагаме, и аз планувам операция другият месец, имам дата за 27-ми.
На какъв раазмер се спряхте с доктора и на какви импланти?

tonik
24th July 2008, 12:45
Danis,здрасти и от мен,
и аз преди 3 месеца се оперирах при д-р Тонев и съм страшно доволна от резултата.Относно нужните изследвания-секретарката му ще ти каже точно какво изискват.
По принцип е препоръчитлено да се пазиш,но ние на десетия ден след операцията правихме кръщене,налагаше ми се да вдигам малкия,а от петнастия започнах да шофирам,но ако има кой да ти помага е добре да се пазиш възможно най-много.

Inkaaa
24th July 2008, 13:01
Тоник, здравей! Къде се изгуби!Радвам се, че си добре!Пиши по-често!

tonik
24th July 2008, 13:23
Здрасти Инка,
ами лятото е така,почти не се задържам вкъщи,постоянно идват приятели,а аз гордо си пека новите гърди на плажа :wink:

Inkaaa
24th July 2008, 13:35
Страхотно, да си ги показваш със здраве! :2020:
Свикна ли с тях вече, размера как е ?

tonik
24th July 2008, 13:41
о да,чувствам се съвсем нормално с тях,размерът също е ок и най-важното мъжът ми ги намира за перфектни :D

Inkaaa
24th July 2008, 14:38
Поздравления! :girl_in_love:

buba-77
24th July 2008, 15:28
да знам,че е така
при Д-р Тонев,за дата още не знам първо почвам с изследванията и после ще насрочим дата.
какви изследвания точно се правят,преди операцията?
има ли нещо което може да отмени операцията.
консултацията вече я минах :D
Важно е да не си в месечен цикъл по време на операцията.Така,че когато определяте дата се съобрази с това :wink:

Divinemouse
24th July 2008, 15:37
Аз бях в цикъл на операцията но ти си попитай доктора най добре :roll:

fani_83s
24th July 2008, 15:47
аз също бях, не са ме предупреждавали за такова нещо :roll:

tonik
24th July 2008, 16:38
и аз бях в цикъл,2 пъти го питах Тонев и двата пъти отговора беше,че не е проблем

buba-77
24th July 2008, 17:37
Явно всеки лекар има различни изисквания.На мен при мамопластиката и при ринопластиката изрично ми бяха казали че не бива да съм в цкъл. :roll:

danas
24th July 2008, 19:02
благодаря ви момичета,много сте мили
за размера още се чудя доктора ми казва,че най-добре ще е 350cc PIP
аз мисля,че може да ми дойдат малки,не знам..................
накрая може и да му се доверя,ах тази дилема с големината на гърдите..................
а за помагането явно трябва наистина да си намеря някой гледач,но не е лесно иначе досега и операцията да сам направила :D

Бобето
24th July 2008, 21:45
благодаря ви момичета,много сте мили
за размера още се чудя доктора ми казва,че най-добре ще е 350cc PIP
аз мисля,че може да ми дойдат малки,не знам..................
накрая може и да му се доверя,ах тази дилема с големината на гърдите..................
а за помагането явно трябва наистина да си намеря някой гледач,но не е лесно иначе досега и операцията да сам направила :D


Слагай по -големи щото после ще ти малеят!

Monique
25th July 2008, 13:31
благодаря ви момичета,много сте мили
за размера още се чудя доктора ми казва,че най-добре ще е 350cc PIP
аз мисля,че може да ми дойдат малки,не знам..................
накрая може и да му се доверя,ах тази дилема с големината на гърдите..................
а за помагането явно трябва наистина да си намеря някой гледач,но не е лесно иначе досега и операцията да сам направила :D

Аз също съм с 350 кубика, според мен дали ще изглеждат малки зависи от килограмите и ръста...Аз съм 52 кг 167 см и на мен ми седят задоволително големи (но да ти кажа сега искам по-големи :oops: )

Divinemouse
25th July 2008, 13:38
Всички искаме по големи :roll:

fani_83s
25th July 2008, 13:54
мммда, и аз като излязох от болницата се уплаших, че са ми много големи.....сега вече, месец след това ако трябваше да избирам щях да сложа по-големи :lol: друг е въпроса, че аз нямам място за по-големи :wink:

Divinemouse
25th July 2008, 13:59
Следващите искаш не искаш ще са ти по големи :wink:

danas
25th July 2008, 14:06
малки ли ще ми бъдат 350cc,да но сега си мисля,че наистина следващите искам не искам,ще са по големи ако реша да имам 2 бебе :shock: така и ми каза Тонев,че ако реша да раждам,няма проблеми,но ще трябва са сменя имплантите за по голям размер

danas
25th July 2008, 14:11
ааааааааа,момичета ще ме побъркате бе, :crazyeyes:
щом сте с 350cc и ви е малко,какво да правя аз,как сега да му се моля на доктора,като ми каза,че повече от 350 да не си и помислям.(само се моля това да са ми проблемите)всичко друго да е наред :?

fani_83s
25th July 2008, 14:21
аз съм с 330, той ми каза 310, ама аз не та не :lol:

Divinemouse
25th July 2008, 14:28
Аз съм с 390 той ми каза 360 и аз така не та не искам 390 :lol:

te_dda
25th July 2008, 15:00
Аз съм с 390 той ми каза 360 и аз така не та не искам 390 :lol:

няма лошо да се настоява това,което усещаш,че искаш, защото все пак това е операция за разкрасяване и е важно точно какво ние искаме. а съвсем друг е въпросът дали може да стане общият вид какъвто искаме с тези кубици ,които ни се искат. аз поне за момента точно това мисля за себе си като дилема. искам 350 , но искам кръгли цици с ареола по средата, а не в по-долния край,което може би се получава при по-големи протези, т.к пространствата от 4-те страни на ареолата са различно големи и т.н.... та ако с тези 390 си постигнала освен обема и вида ,който искаш, то браво.
но понякога от лакомия се разваля естетиката,което аз бих искал да избегна...

всъщност само така предполагам лично аз, с мойто чувство за размери и естетика. а вие какво мислите по въпроса: има ли връзка постигането на формата с кубиците?

fani_83s
25th July 2008, 15:26
аз затова написах, че нямам място и за повече...дори тези 330 в началото ми стояха някакси огромни /повтарям се вече, съжалявам :oops: / - просто когато си слаб, поне според мен, големите кубици биха стояли неестествено - например да стърчат отстрани на гръдния кош - лично аз не го харесвам това...

junglegirl
25th July 2008, 15:36
Според мен обема на импл. няма голямо отражение на формата на гърдата за в бъдеще.По-скоро мястото на поставяне/под или над мускула/,диаметър,профил на импл.,и не на последно място твърдост на гела.

te_dda
25th July 2008, 15:55
Според мен обема на импл. няма голямо отражение на формата на гърдата за в бъдеще.По-скоро мястото на поставяне/под или над мускула/,диаметър,профил на импл.,и не на последно място твърдост на гела.
е добре де, айде да вземем моя случай, разискваме си го сега така, без да съм ходила и питала който и да е, предавам ти мислите си..

аз съм дребна - 153 см, естствено с малки плоски кръгли цици и ресен гръден кош. харесвам, заразлика от момичето по-горе, гърдите да излизат от рамките на гръдния кош. значи в момента разстоянието от ареолата до мамиларната гънка ми е някъде към 4 пръста. ако да речем то се изпълни правилно, то за да е ареолата по средата подплънката трябва да е и 4 пръста нагоре,което е твърде малка кубатура з амен, за която няма смисъл да се оперирам изобщо. ако пук сложа напр 350 цц, където незнам колко неше диаметъра,ама има май 12 см, то как би се увеличило под ареолното пространсво с 3-4 см,за да има ефекта който искам... та затова за мен има връзка му размера на импланта и външния вид на гърдата
ти какво мислиш по въпроса?

tonik
25th July 2008, 20:30
аз ли съм единствената,която сложи по-малко от това,което лекарят е предложил.Тонев предложи 310,но аз настоях за 290 и в крайна сметка не съжалявам.Щастлива съм с гърдите си,не ми малеят,дори напротив-по-големите щяха да ме притесняват.

Monique
25th July 2008, 20:50
Мда. с тая мания по филмовите звезди //..:lol:
Добре че отвреме навреме идва някой да ни покаже правия път ,светвайки ни колко сме неестествени... :1208:

Monique
25th July 2008, 20:52
аз ли съм единствената,която сложи по-малко от това,което лекарят е предложил.Тонев предложи 310,но аз настоях за 290 и в крайна сметка не съжалявам.Щастлива съм с гърдите си,не ми малеят,дори напротив-по-големите щяха да ме притесняват.
Моите гърди също не са малки, но понеже съм малко едричка, съжалявам че не си сложих по-големи... :(

joliy
25th July 2008, 21:04
аз ли съм единствената,която сложи по-малко от това,което лекарят е предложил.Тонев предложи 310,но аз настоях за 290 и в крайна сметка не съжалявам.Щастлива съм с гърдите си,не ми малеят,дори напротив-по-големите щяха да ме притесняват.

И при мен беше горе-долу така. Тонев ми каза 310-330 и аз си избрах 310. Даже и за по-малко бях навита, ама той ми каза, че 310 ще са ми добре и сега много се радвам, че съм именно с тази кубатура. Пък и нали след години като тръгвам да ги сменям трябва да са малко повече, надявам се да не ми се налага да слагам над 350, защото сега много си ги харесвам!

buba-77
25th July 2008, 23:59
Искам само да кажа ,че е хубаво да се слуша какво казва лекаря и да не наддаваме сами много много с кубиците ,защото при по-големи кубици от тия които ти е препоръчал Док . има опасност от ботъминг :?

buba-77
26th July 2008, 16:11
и аз бях в цикъл,2 пъти го питах Тонев и двата пъти отговора беше,че не е проблем
Момичета тукhttp://jdmedicals.com/display.php?show_item=16&show_art_item=73 има малко информация как трябва да сме подготвени за операцията . Това че не бива да сме в месечен цикъл също е написано :idea:

buba-77
26th July 2008, 16:13
http://jdmedicals.com/display.php?show_item=16&show_art_item=73

Monique
26th July 2008, 18:20
Искам само да кажа ,че е хубаво да се слуша какво казва лекаря и да не наддаваме сами много много с кубиците ,защото при по-големи кубици от тия които ти е препоръчал Док . има опасност от ботъминг :?
ДА,май си права за това :2054:

karilka
5th August 2008, 07:38
МОмичета живот и здраве в четвъртък ще ме оперират. Стискайте палци всичко да е ОК! :D Притесняват ме основно две неща:
1. Само пет дни ще имам след операцията, в които ще имам помощник в къщи, защото съм с малко дете и все иска да го гушкам, а е тежичко ..
2. Спането. Обожавам да спя по корем и това вероятно страшно ще ми липсва\меко казано\

Babri
5th August 2008, 09:18
Karilka,по корем няма как да спиш,само по гръб върху възглавници и след това вече на една страна!

Относно гушкането-и аз имам две малки деца,но в началото не ги гушках!

karilka
5th August 2008, 12:35
Babri, :( какво значи" в началото", една съфорумка ме успокои преди време, че от трети ден след операцията е била сама и ще не ще е гушкала малкото..Оф, незнам. :roll: :cry: [/b]

Babri
5th August 2008, 12:40
Karilka,доколкото си спомням,аз не ги гушках в смисъл да ги взимам на ръце около 3 седмици! Страх ме беше!

Но пък на 5-я ден карах колата си и простирах!

sweety_L
5th August 2008, 12:43
Кари, поне 15 дни не си позволявай да вдигаш детето. С някой неволен жест може да те удари без да иска. Пази се много! Направи така, че да не оставаш сама. От голямо значение е за възстановяването след тази операция!

Ти сега в четвърък ли си на ОП? Стискам палци!

karilka
5th August 2008, 12:45
Леле, не мога да повярвам, че си тук..Уф, успокои ме. Много е див малкия просто е въртолет - няма спирка, все кръжи викайки - мамоооу, мамоооу..и ту ми показва това, ту онова, и иска гуш. Само като се замисля, че три пъти поне ака и тогава няма как да не го вдигам,..ама ще го мия със слушалката...ще намеря начин егати. Да не оспамвам, че май отивам към "общи приказки" но много много ще се радвам ако момичета с деца ми дадат готови решения и рационализации за действие с дребното. БЕЗКРАЙНО ТИ БЛАГОДАРЯ!

karilka
5th August 2008, 12:50
Суити, в четвъртък съм планувана, ако изследванията са ми ОК. ВМА, д-р Михайлов. Исках до 300 сс мах. Понеже тук говорихме за твърдост на Евросиликона. Каза, че кръглите са само софт, а капковидните са твърди, но не ги ползва. Това е засега..благодаря ви! :pinkglasses: