PDA

View Full Version : ако можете сда ми помогнете,ще ви бъда много благодарна!


ankata
6th April 2008, 18:30
здравейте скъпи съфорумци!Не ми остава много време за компютъра,тъй като готвя дипломни работи и така нататък,но винаги в компанията на форума ми е приятно! :P Сега по същество!..всъщност направо ми се плаче..много искам да отслабна! Имам повод и до началото на юни трябва да бъда в изрядна форма. Сега съм около 62 кг и искам да ги намаля поне до 50.Мерките ми са талия 73 а ханш 98.Моля ви предложете ми някакъв режим.Пробвала съм всичко.Имам велоергометър и степер,тичам в парка,от един месец съм само на плодове и мюсли,но нищо не помага.Моля ви помогнете ми!!!!!!!!!!!! :P Благодаря,че ми отделихте време!

maroon
6th April 2008, 19:59
Пиер Дюкан или Нисковъглехидратна - спортът не е задължителен за бързо сваляне
Успех! :P

Allegra
6th April 2008, 21:19
ankata с режима на Пиер Дюкан е истината. Спорта, според мен, само помага!
:good_luck:

ankata
6th April 2008, 22:45
да,благадаря ви,но аз не ям месо.какво ще ми препоръчате

sisinka
5th June 2008, 23:17
защо толкова много време си на плодове. това е крайно драстично и стресиращо за твоя организъм. а в състояние на стрес организмът реагира остро. а и мерките не са ти на човек с наднормено тегло. трябва само малко по-лек хранителен режим , да намалиш употребата на сладки храни и тестени изделия. не се подлагай на драстични и изтощителни диети , консумирай храната разумно , намали калориите при нормална трудова заетост с около 300-400 , а за сметка на това направи по един разтоварващ ден на седмица , както и повече движения - тичай след автобуса , ходи пеш една спирка и използвай свободното време за разходки в парка - и ще видиш , че резултатите няма да закъснеят , ще бъдат трайни , няма да стресират организма и ще запазиш здравето си , което е най - важното при диетите. опитай и няма да съжаляваш. от собствен опит ви го казвам.

rogi
6th June 2008, 11:03
Началото на юни дойде,даже малко го подминахме.Какво стана,успя ли да свалиш така омразните кила :D