PDA

View Full Version : Нещо повече за Кънев?


Waterlily
9th April 2008, 17:38
Здравейте, момичета - отдавна чета тук и научих много неща от вас. Събрах смелост и аз да си сложа импланти, защото нямам никакви гърди, но взех да се чудя кой лекар да избера. Бях много сигурна за Н. Георгиев, но отидох при Кънев, ей така, да чуя второ мнение. Много симпатичен човек ми се видя, много земен и обясняваше надълго и нашироко, докато при Георгиев някакси много набързо мина консултацията. Не намерих тема за Кънев - той добър ли е в тази област? Има ли някоя от вас с операция при него? Виждам, че има и голяма разлика в цените. А пък при Стоянов само за консултация трябва да чакам месец - много странно - винаги ли е така там?

junglegirl
9th April 2008, 19:57
Ами след "Пълна промяна" май е така...блъсканица :girl_haha:
Кажи какви са цените при Кънев :)

Divinemouse
9th April 2008, 20:40
Май не е от пълна промяна,аз бях на консултация септември а операцията ми беше ноември .Пълна промяна тъкмо се снимаше. :wink:
Избери си доктора който ти е вдъхнал най-много доверие.Аз така направих и сега 5 месеца след операцията не съжалявам че избрах него. :wink:

blanco y negro
9th April 2008, 20:43
Според мен, тук няма оперирани от Кънев, засега... :roll:

Waterlily
10th April 2008, 15:35
Благодаря, момичета. Всъщност виждам, че има надолу една малка темичка за Кънев. Не го помня в пълна промяна, но изглежда е бил от екипа, защото го има в един сайт на предаването. Наистина, не виждам в "Представяне" някой с операция при него. Може да е добър, но не е много популярен. Цените са сравнително ниски. Каза ми нещо от рода на 3000 евро за анатомични MакГан и 2600 за евросиликон, ако не греша.
За Стоянов трябва да чакам месец само за консултация, а какво ли ще е за операция. Георгиев е със зает график с операциите също 2-3 месеца напред, но поне за консултации си приема хора сутрин и то безплатно. Избрах си Георгиев, даже вече имам дата. Днес внесох капарото и му зададох още няколко въпроса извън часа за консултация. Беше любезен, определено вдъхва доверие, пък и знам за него още преди "Пълна промяна". Разсея много от колебанията ми. Така, че стискайте палци, през юни ставам една от вас :)

Divinemouse
10th April 2008, 15:38
:wellcome:
Хаиде стискаме палци и после да се похвалии със едни страхотни гърди.

Waterlily
10th April 2008, 22:05
Дано всичко е наред. Ще се видя и аз най-после с гърди - чак не мога да повярвам :1203:
Ще се похваля после :)

dedektiv_p
10th April 2008, 22:14
Всичко ще е наред ние всички ще сме с теб!
На правилното място си тук всички се подкрепяме и без тях незнам и аз какво щях да правя!
Целувки и бъди здрава!

Waterlily
10th April 2008, 22:30
Така е, затова ми харесва много форума.

junglegirl
11th April 2008, 20:09
Според мен добър избор-браво :D

Waterlily
11th April 2008, 21:41
Дано да е добър изборът. Видях, че има много доволни, но има и недоволни от него. Сигурно е нормално, де - все пак операции са и резултатът е индивидуален. Не съм била оперирана досега за нищо. Трябваше ми много време да се реша.

doll
12th April 2008, 01:02
Ние сме с теб да стискаме палци...успех и ще чакаме да пишеш
:2043:

blanco y negro
12th April 2008, 08:56
...но в друга тема. :wink: