PDA

View Full Version : Кик Бокс


YoYo
5th August 2005, 14:05
Здравейте!
Гледам,че има теми за тае-бо,пилатес,плуване и т.н. ,но никъде не срещнах кик бокс..Аз ходя от скоро и мн ми допада, но ми е интересно какво е вашето мнение? Та какво можете да ми кажете за кик бокса? Подържа ли фигурата, може ли да се отслабне с кик бокс?И кое е по-ефективно - тае-бо или кик бокс? :?:

Nela
5th August 2005, 14:55
Здравейте!
Гледам,че има теми за тае-бо,пилатес,плуване и т.н. ,но никъде не срещнах кик бокс..Аз ходя от скоро и мн ми допада, но ми е интересно какво е вашето мнение? Та какво можете да ми кажете за кик бокса? Подържа ли фигурата, може ли да се отслабне с кик бокс?И кое е по-ефективно - тае-бо или кик бокс? :?:

За съжаление не мога да дам мнение по въпроса защото не съм тренирала но ми стана интересно-къде ходиш на кик бокс, колко е като продължителност, цени и т.н.? :) :) :wink:

rey
6th August 2005, 12:01
Кик бокса е боен спорт и като всеки спорт има натоварване което води до разход на енергия и съответно води до отслабване (ако не се храниш достатъчно).Тае бо-то си е аеробика.Пак има натоварване и може да отслабнеш,но там няма опаснос да те наранят (Е,зависи де :lol: ).
Ако решиш да тренираш кик бокс трябва да искаш да тренираш боен спорт,а не да отслабваш.Ако искаш само да отслабваш запишисе на тае-бо или друга аеробика.
Успех!

YoYo
10th August 2005, 21:40
За съжаление не мога да дам мнение по въпроса защото не съм тренирала но ми стана интересно-къде ходиш на кик бокс, колко е като продължителност, цени и т.н.?

Nela, не съм от София, за това едва ли ще ти помогна много, но все пак - по час, час и нещо продължава тренировката, като цената е 2 лева. ;)

П.П. От Монтана съм. :)
П.П.П. rey, мерси за отговора!:)

rey
12th August 2005, 16:46
За съжаление не мога да дам мнение по въпроса защото не съм тренирала но ми стана интересно-къде ходиш на кик бокс, колко е като продължителност, цени и т.н.? :) :) :wink:
Кик бокс има на стадион Васил Левски в София. За цени не мога да дам точна информация.То всъшност има много места с тренировки по кик бокс.Виж този форум ,там има много инфо не само за клубовете в София. www.daobg.com
Успех!

Nela
13th August 2005, 09:22
За съжаление не мога да дам мнение по въпроса защото не съм тренирала но ми стана интересно-къде ходиш на кик бокс, колко е като продължителност, цени и т.н.? :) :) :wink:
Кик бокс има на стадион Васил Левски в София. За цени не мога да дам точна информация.То всъшност има много места с тренировки по кик бокс.Виж този форум ,там има много инфо не само за клубовете в София. www.daobg.com
Успех!

Мерси rey наистина има доста полезна информация! :D