PDA

View Full Version : Вас стах ли ви от крайният резултат на имплантанти?


Moni4ka
15th April 2008, 19:11
Аз много искам да си сложа силикон oбаче ме е страх да не ми ги направят като буркани или като камъни и после да съжалявам. като гледам от снимките на форумките тук сигурно има само на 1-2 които зиглеждат одбре имплантите а на другите е направо страх да те хване и да се откаже човек. А а ко на мен ми ги направят такива то по добре да си стоя без цици. вие какво мислите?
:cry:

sweety_L
15th April 2008, 19:15
Моni4ka, тук повечето си харесват гърдите и едва ли ще прочетеш нещо по-различно от това самата ти да си прецениш плюсовете и минусите от една подобна интервенция. Подлагайки се на подобна, никоя от нас не е била на 100 % сигурна в крайния резултат. Това все пак е хирургия, а на математика.

Babri
15th April 2008, 19:15
Само на 1-2 ти харесват :shock:
:shock: :shock:

Ти всъщност какво очакваш?

Divinemouse
15th April 2008, 19:21
Само на 1-2 ти харесват :shock:
:shock: :shock:

Ти всъщност какво очакваш?

Ти какви ги искаш ,тук всички си харесват гърдите даже аз мога да кажа че почти на всички други също ми харесватА това какви ще станат твоите зависи от това какво имаш и ти.

mickey_82
15th April 2008, 19:25
Мога само да ти кажа че на снимките не изглеждат точно както на живо.Точно това обсъждах днес с майка ми.На живо са много по естествени,незнам защо се получава така.Специално аз си гледах снимките-на тях ми личат ръбовете на импланта отгоре,а на живо не е така.Просто сама си прецени и ако имаш възможност виж на живо...така ще добиеш най-добра представа...

Moni4ka
15th April 2008, 19:25
ами не аз просто не искам да изглевфат като два камъка и да се личи че са изкуствени. например на златка ( от острова на зикушението)и на камелия (поп фолк певицата)са добре направени. неискам да изглевдат като две твърди топки които всеки момент ще изкочат. и за това се двоумя
:cry:

dedektiv_p
15th April 2008, 19:27
Много правилно казано Томи и Суити :D
Освен от това което казаха тези две момичета много важно е и какви импланти си избираш, а формата им, големината и метода на поставяне са определящи за това как изглеждат след пълното възстановяване.
Не ти харесват гърдите на повечето момичета предполагам и моите, защото това са ранни снимки от възстановителния период, ако си чела внимателно във форума трябва да си наясно че понякога крайния резултат се вижда чак към 6-тия месец, така че май си правиш погрешни изводи. Да не говорим че ако ме видиш със сутиен без хпристегнати ленти няма да си на това мнение със сигурност :)
Поразрови се и почети още малко и може и да си на друго мнение!
Успех и не се сърди просто се порови повечко из темите :)

mickey_82
15th April 2008, 19:33
само в началото изглеждат по-корави докато спаднат отоците,след това са много по-хубави.А и е много важно какво имаш ти по-принцип.Другото, което е много важно е да не прекалиш с кубиците защото тогава няма как да не личи...а и повечето от снимките,които са качени тук от момичетата са от първите дни и месеци...след това промяната е голяма.Много по-естествено изглеждат.Виждала съм на моя приятелка след 9 месеца.А и зависи какъв ефект търсиш.Някои искат точно такива,че да им личи...всеки с избора си...лично аз моите много си ги харесвам нищо ,че са само на месец и 5 дни

Moni4ka
15th April 2008, 19:34
Много правилно казано Томи и Суити :D
Освен от това което казаха тези две момичета много важно е и какви импланти си избираш, а формата им, големината и метода на поставяне са определящи за това как изглеждат след пълното възстановяване.
Не ти харесват гърдите на повечето момичета предполагам и моите, защото това са ранни снимки от възстановителния период, ако си чела внимателно във форума трябва да си наясно че понякога крайния резултат се вижда чак към 6-тия месец, така че май си правиш погрешни изводи. Да не говорим че ако ме видиш със сутиен без хпристегнати ленти няма да си на това мнение със сигурност :)
Поразрови се и почети още малко и може и да си на друго мнение!
Успех и не се сърди просто се порови повечко из темите :)

мерси за отговорите. аз не се сърдя :wink: . просто си казвам истината. защото гледам след снимките как някои например пише ооо страхотни са ти гърдите а това не е верно и се чудя защо не се казва истината. но това е друга тема. а ти каквото каза че след 6 месеца е много по добре е много добра новина ще трябва да поразуча още по темата
:)

Moni4ka
15th April 2008, 19:36
само в началото изглеждат по-корави докато спаднат отоците,след това са много по-хубави.А и е много важно какво имаш ти по-принцип.Другото, което е много важно е да не прекалиш с кубиците защото тогава няма как да не личи...а и повечето от снимките,които са качени тук от момичетата са от първите дни и месеци...след това промяната е голяма.Много по-естествено изглеждат.Виждала съм на моя приятелка след 9 месеца.А и зависи какъв ефект търсиш.Някои искат точно такива,че да им личи...всеки с избора си...лично аз моите много си ги харесвам нищо ,че са само на месец и 5 дни

благодаря ви за отговорите. а къде мога да видя снимки след 5-6 месец как изглеждат?

Moni4ka
15th April 2008, 19:42
а вие какво мислите за на светулка силикона. ? една снимка която ме спира 100%

mickey_82
15th April 2008, 19:43
Ами за съжаление поне по мои наблюдения повечето момичета,които са качили снимки са още в началото,а останалите просто не са слагали по скорошни снимки..

Moni4ka
15th April 2008, 19:43
o iskam da kaja che na Daisy 1 sa mnogo dobre :) bravo!!!

dedektiv_p
15th April 2008, 19:43
Из форума мисля че в темата за Правилното позициониране на имплантите имаше като снимките са до 1 година. Там може да добиеш представа за развитието на събитията. Тия дни ще си кача още към моите и ще видиш разликата, лявата си е като моите преди докато кърмех малкия ми син, но аз това исках и това ще е крайния резултат :)

dedektiv_p
15th April 2008, 19:55
http://i.data.bg/07/01/16/192935.jpg
http://www.implantinfo.com/photocenter/visitors/45breast_implant_photos/index.html
виж втория линк беше в друга тема погрешно те насочих без да искам

gwendoline
15th April 2008, 21:02
благодаря ви за отговорите. а къде мога да видя снимки след 5-6 месец как изглеждат?

на всички им изглеждат различно, според началната им форма и според вида на имплантите... :cool: Има сайтове, в които можеш да видиш всякакви варианти на правени гърди...

Ava-ava
16th April 2008, 13:53
ами не аз просто не искам да изглевфат като два камъка и да се личи че са изкуствени. например на златка ( от острова на зикушението)и на камелия (поп фолк певицата)са добре направени. неискам да изглевдат като две твърди топки които всеки момент ще изкочат. и за това се двоумя
:cry:

Значи ти харесват надмускулно поставени импланти

Марулка
16th April 2008, 14:03
Аз мисля че и на Златка и на Камелия са надмускулни зада се наблегне на кубатура.Просто и трябват по-малки кубици обаче никои док.не може да и каже как ще и стоят първите дни и месеци след операцията.При всеки естественно е различно.

Babri
16th April 2008, 16:44
Както момичетата писаха,е важно какви гърди имаш сега,какъв метод ще предпочетеш и какви импланти ще си сложиш :wink:

teodorra
19th April 2008, 23:01
момичета здравейте,много сте готини,но малко ме объркахте.Другия месец съм за операция- доктора ми предложи 280сс и на мен ми се стори ок,но сега като изчетох всичко във форума почвам да се чудя дали да не си сложа повече,да не съжалявам после.аз съм 164см и 51кг.моля ви за съвет

doll
20th April 2008, 01:38
Ох Теодора,това е много индивидуално,зависи ти какво искаш,това е важното...

645CI
20th April 2008, 02:39
момичета здравейте,много сте готини,но малко ме объркахте.Другия месец съм за операция- доктора ми предложи 280сс и на мен ми се стори ок,но сега като изчетох всичко във форума почвам да се чудя дали да не си сложа повече,да не съжалявам после.аз съм 164см и 51кг.моля ви за съвет аз съм за по-големия размер,че след време ще ти се сторят супер малки и ще правиш втора,поне повечето след време искат по-големи.според мен трябва да си сложиш около 350 сс поне,но ти ще си ги носиш и трябва сама да си решиш,различни вкусове-различни размери...аз сегз съм с 350сс над мускула и ми малеят,замислям се за по-големи поне 450СС за менеси,но аз съм цицоманка и харесвам едри гърди.Успех в точната преценка

dedektiv_p
20th April 2008, 09:58
645CI хе хе тук май повечето сме цицоманки аз постоянно се ровя чета нещо и гледам снимки, както и в деколтетата на звезди и тв водещи :lol:

teodorra
20th April 2008, 10:05
мен точно от това ме е страх-да не поискам втора операция(което финансово изобщо не виждам как ще стане) :D .....май ще гледам яко снимки и ще мисля още(ако можеше да видя някоя мацка на живо....друго си е)

Ava-ava
20th April 2008, 17:04
момичета здравейте,много сте готини,но малко ме объркахте.Другия месец съм за операция- доктора ми предложи 280сс и на мен ми се стори ок,но сега като изчетох всичко във форума почвам да се чудя дали да не си сложа повече,да не съжалявам после.аз съм 164см и 51кг.моля ви за съвет

А колко са големи гърдите ти сега? Каква чашка сутиен носиш?

Защото 280 кубика наистина звучат малко. Аз лично в момента съм чашка Ц, около и над 300сс СОБСТВЕНА тъкан и ако някой ден реша да си слагам импланти, те ще бъдат около 300 сс (и моите още толкова, правят към 600 :lol: )

blanco y negro
20th April 2008, 17:24
Според мен ще са ти малко, аз съм с 310сс и с дреги въобще не личат.

dedektiv_p
20th April 2008, 20:54
Аз съм с 325 и днес баба ми ме попита а бях по фанелка къде са ми имплантите :lol:

teodorra
20th April 2008, 21:00
аз съм 70 B,ама като кубици не мога да сметна колко са ми гърдите сега.просто няма как

teodorra
20th April 2008, 21:21
може ли снимка на лични да видя

teodorra
20th April 2008, 21:21
към наталия и дедектив се обръщам (да поясня).хехе

blanco y negro
20th April 2008, 21:22
Аз съм с 325 и днес баба ми ме попита а бях по фанелка къде са ми имплантите :lol:
Хахаха и майка ми така каза като ме видя първия път, тя очакваше нещооооо... :girl_haha:

blanco y negro
20th April 2008, 21:23
към наталия и дедектив се обръщам (да поясня).хехе
Дедективчето ги е качила в темата за снимки, а мойте не са обективни, тъй като съм с друг проблем и са безформени.

dedektiv_p
20th April 2008, 21:24
Теодорче имам снимки качени във форума има линк в темата за "информация за операции и снимки" погледни ги качвам нови доста често

teodorra
20th April 2008, 21:50
значи като гледам 325 хич не е много....аххх как се чудя ,мразя да се тормозя така...аз чак след празниците ще ходя пак на консултация и тогава например да кажа на док да ги сменим..обаче до тогава ще се побъркам..трябва вярно да си намеря някоя мацка и да я принудя да се срещнем. :twisted:
дедектив-тия белези махнаха ли ти се и предполагам,че отгоре вече не личи ръба на импланта

teodorra
20th April 2008, 21:59
гледам снимките на adinka,и аз сега съм като нея на снимката й "преди"..тя е с 310сс и гледам и стоят супер...значи..и аз да вдигна малко летвата...дайте съветче

blanco y negro
20th April 2008, 22:01
На Адинка са надмускулно, а при подмускулното се губи кубатура т.е. изглеждат по-малки.

teodorra
20th April 2008, 22:10
добре тогава-харесах си susi,тя е подмускулно 330

dedektiv_p
20th April 2008, 23:19
значи като гледам 325 хич не е много....аххх как се чудя ,мразя да се тормозя така...аз чак след празниците ще ходя пак на консултация и тогава например да кажа на док да ги сменим..обаче до тогава ще се побъркам..трябва вярно да си намеря някоя мацка и да я принудя да се срещнем. :twisted:
дедектив-тия белези махнаха ли ти се и предполагам,че отгоре вече не личи ръба на импланта
Последните ми снимки са от преди 2 дни. И белезите си стоят още и дясната е още високо, но с времето всичко трябва да си дойде на мястото. Разрезите при мен винаги си личат и от преди 20 години дори, така че си е нормално!

doll
20th April 2008, 23:23
дедективче аз си мисля че твоите импланти с времето наистина ще се наместят..Днес ти гледах пак снимките!Дано стане по-скоро ...

dedektiv_p
20th April 2008, 23:29
Долл и аз се надявам не съм се отчаяла за сега поне стискам зъби. Вчера обаче си премерих разстоянието от импланта до разреза за да го измеря преди следващия контролен преглед след близо 2 седчици и да видим. Иначе правя всичко възможно и полагам много усилия да го намествам. Би трябвало да успея, а и като е минал месец не ме боли нито да правя масажи нито да притискам импланта на долу :wink:
Благодаря ти мила, че си погледнала много е важно за мен да чуя нечие мнение а не да се терзая и да си мисля какви ли не простотиики. Благодарение на вас се справям с душевните си терзания на този етап!
Целувки на всички!

doll
20th April 2008, 23:39
Долл и аз се надявам не съм се отчаяла за сега поне стискам зъби. Вчера обаче си премерих разстоянието от импланта до разреза за да го измеря преди следващия контролен преглед след близо 2 седчици и да видим. Иначе правя всичко възможно и полагам много усилия да го намествам. Би трябвало да успея, а и като е минал месец не ме боли нито да правя масажи нито да притискам импланта на долу :wink:
Благодаря ти мила, че си погледнала много е важно за мен да чуя нечие мнение а не да се терзая и да си мисля какви ли не простотиики. Благодарение на вас се справям с душевните си терзания на този етап!
Целувки на всички!

Всичко ще е ок, :2043: да ти призная в началото не бях сигурна ,но сега като се загледах и като понамерих малко информация и други примери и снимки на преди и след(като твоите)сам по-обнадеждена и си мисля,че ще слязат надолу,само че може да отнеме повече време.Не се тревожи!Само търпение да имаш.....Целувки миличка :2020:

dedektiv_p
20th April 2008, 23:52
:D Благодаря, благодаря много целувки ина теб мила и лека вечер! :D

Бетка
21st April 2008, 13:50
До Детективчето Открих снимки които напомнят твоя случаи в началото , но ако знаеш какъв е резултата на 4 месец... :1257: Сигурна съм че при реб всичко ще е също така добре!!! Пускам ги в тая тема за да могат всички които имат притеснения след операцията да бъдат малко търпеливи и да не се тревожат ненужно. Явно подмускулно ефектът идва по бавно.
www.justbreastimplants.com/gallery/set16.htm

dedektiv_p
21st April 2008, 14:10
Много много ти благодаря мила :)

doll
21st April 2008, 14:20
Да и аз точно това имах предвид...Супер .....Мерси и на Бетка
:2020:

mickey_82
21st April 2008, 17:15
Мила Теди видях ти поста,но не разбрах дали ще слагаш под или над мускола.аз съм точно твоите кг и височина и имах много малък бюст -носех 75 Б ама беше доста празничко.сега съм месец и 10 дни от операцията и ми малеят много.Изобщо не можеш да кажеш че съм със силикон.Вече искам по-големи,ама ще почакам.Съвет от мен- сложи поне 350 cc няма да съжаляваш.И подчертавам,че не съм цицоманка и харесвам естествено изглеждащи гърди ,но моите ми малеят.Успех в избора...имам снимки в темата за снимки ако те интересува как изглеждат моите 335 cc

teodorra
21st April 2008, 20:47
mickey, мерси за вниманието..вече мисля,че се навих за по-големи.остава да се консултирам с доктора

doll
21st April 2008, 22:57
mickey, мерси за вниманието..вече мисля,че се навих за по-големи.остава да се консултирам с доктора

Успех и дано вземеш правилно решение..стискам палци..
:2043:

susi
22nd April 2008, 12:59
добре тогава-харесах си susi,тя е подмускулно 330 :D
Мерси Теди!!!
И аз бих ти казала да слагаш по-големички. Моят начален старт беше много-много скромен, носех 75 В с доста подплънки. 330 беше максимума, който можах да побера / и то с уговорки/.
При кой ще се оперираш?

teodorra
9th May 2008, 16:22
здравейте всички,
първо мерси за съветите на тези,които ми ги дадоха.
току-що се връщам от консултация....влязох с гръм и трясък :D и заявих,че искам по-големи импланти и така се стигна до 350с.дано не сбърках

Divinemouse
9th May 2008, 16:44
здравейте всички,
първо мерси за съветите на тези,които ми ги дадоха.
току-що се връщам от консултация....влязох с гръм и трясък :D и заявих,че искам по-големи импланти и така се стигна до 350с.дано не сбърках

350сс са си едни доста стабилни гърди ,но зависи от твоя начален старт и от това какъв еект търсиш ти :lol:
Аз ти пожелавам успех :wink:

teodorra
9th May 2008, 17:02
ефекта искам да е-да мога да си нося разни дрехи и рокли без сутиен,да не ме стиска и да ми се мотаят презрамки. а един въпрос имам,но незнам къде да го задам...затова тук?
тези от вас,които си имат приятели ,те как възприеха всичко това? има ли някои да са били много против?

Divinemouse
9th May 2008, 17:20
Моя ме подкрепя за всичко ,даже той искаше повече от мен да имам такива гърди.Направо съм щастливка във това отношение сега искам уста и той е твърдо за :dirty_dance:

zhenya chavdarova
9th May 2008, 17:33
Ох, и моя мъж ме подкрепя много.........веднъж ми каза "абе жена, аз от твойте пластични операции ще осиротея" :lachen: :lachen: :lachen: - жив и здрав да си ми е :1259: :1259: :2020:

teodorra
9th May 2008, 17:52
късметлийки...моя даже и не знае...хехеххе,ако мога да кажа "моя" изобщо.той е в чужбина сега и се виждаме рядко,ако изобщо на това мога да кажа връзка...но не това е темата..аз съм малко егоист-важното е аз да се харесам.
а "тежи" ли ви новия бюст? защото аз днес като изпробвах как ще стоят 350с в един ластичен потник и ми дотежа :lol: . сигурно отначало е много странно.

zhenya chavdarova
9th May 2008, 18:00
късметлийки...моя даже и не знае...хехеххе,ако мога да кажа "моя" изобщо.той е в чужбина сега и се виждаме рядко,ако изобщо на това мога да кажа връзка...но не това е темата..аз съм малко егоист-важното е аз да се харесам.
а "тежи" ли ви новия бюст? защото аз днес като изпробвах как ще стоят 350с в един ластичен потник и ми дотежа :lol: . сигурно отначало е много странно.

Да от начало малко е странно, може би около седмица (не помня вече :lol: ) усеща се някаква тежест, но послееееее.........е голям кеф :1259: :1259: :1259:

dedektiv_p
9th May 2008, 18:14
Аз съм с 325 и нищо не ми тежеше нито в началото нито сега. Само опъването на кожата и свърхучствителност ме тормозеха но нищо друго. като кърмех пак се чуствах по този начин така че ми беше познато!

zhenya chavdarova
9th May 2008, 18:19
Аз съм с 325 и нищо не ми тежеше нито в началото нито сега. Само опъването на кожата и свърхучствителност ме тормозеха но нищо друго. като кърмех пак се чуствах по този начин така че ми беше познато!

Може би защото съм с надмускулно.....незнам :roll: , но като ми махнаха ластичния бинт на следващия ден тежяха ужасно много.И казах на сестрата "ще паднат" :lachen: :lachen: :lachen: а тя - няма, няма мойто момиче. :wink:

Divinemouse
9th May 2008, 19:12
късметлийки...моя даже и не знае...хехеххе,ако мога да кажа "моя" изобщо.той е в чужбина сега и се виждаме рядко,ако изобщо на това мога да кажа връзка...но не това е темата..аз съм малко егоист-важното е аз да се харесам.
а "тежи" ли ви новия бюст? защото аз днес като изпробвах как ще стоят 350с в един ластичен потник и ми дотежа :lol: . сигурно отначало е много странно.

Мила това със потника няма нищо общо,аз като сложих 400 и 450 и ми се видяха като дини .Сега съм със 390 и ми малеят :roll: .
Усещането няма нищо общо.

Марулка
9th May 2008, 19:14
Да и при мен беше това с потника,даже изобщо не виждам защо ни показват с него.После са поне 2 пъти по-малки?

Babri
9th May 2008, 20:09
На мен въобще не ми тежат!

Интересното обаче е,че на консултацията като сложих имплантите под потника,ми се видяха доста големи,но после вече не :)

Даже и на моменти си мисля,че искам една идея по-големи :lol:

Divinemouse
9th May 2008, 20:24
Алчни сме вече всички май :connie:

dedektiv_p
9th May 2008, 20:24
На мен въобще не ми тежат!

Интересното обаче е,че на консултацията като сложих имплантите под потника,ми се видяха доста големи,но после вече не :)

Даже и на моменти си мисля,че искам една идея по-големи :lol:

Аз искам вече няколко идеи по-големи :D

Марулка
9th May 2008, 20:33
Ми айде и аз да се наредя на опашката за по-големите цици. :girl_dance: :girl_dance: :girl_dance:

joliy
9th May 2008, 20:46
Даже и на моменти си мисля,че искам една идея по-големи :lol:

Ама Babri, ти си с 500сс...накъде повече :roll:
Аз засега съм си доволна от размера, но предполагам, че след като родя ще ми се наложи да ги сменям. Та тогава може би малко повече ще си сложа :)

П.П. И на мен не са ми тежали имплантите, като това доста ме озадачи. По едно време дори си мислех, че силикона трябва да е доста по-лек, но после ми казаха, че сс почти отговарят на грама, значи трябва да имам около 600гр. а не ги усещам :2016:

lady85
9th May 2008, 20:50
Каква дългааааа опашка стана :) И аз да кажа......И нам ми се иска нещо по така... :) Радвам се само че не послушах док,които ми предложи 245сс.Като си ги сложих на консултацията изглеждаха даже по големи от моите в момента,но бях сигурна че после ще ми малеят и си настоях за по големи.

Марулка
9th May 2008, 20:51
Ми и аз не си ги осещам маоте-800.

Divinemouse
9th May 2008, 20:55
Ти изби рибата :roll:
Аз съм със 630 :cool:

lady85
9th May 2008, 21:10
joliy,защо 600гр. нещо не разбрах?

Divinemouse
9th May 2008, 21:19
Със собствените гърди се събира грамажа и това се получава.

lady85
9th May 2008, 21:26
Thomi,аааа ясно,значи аз имам гръден товар от 450гр. :) В началото съвсем малко ми тежаха,но маи вече забравих :)

teodorra
23rd May 2008, 12:00
здравейте,остават ми само 2 дни до операцията (в понеделник) и исках само да благодаря на dedectiv,natalia,susi i thomi,които ми дадоха някои съвети...най-вече за големината на имплантите...не съм ви тормозила с други въпроси,защото за сега всичко е ок(освен,че почна да ме хваща шубето от самата операция),но предполагам,че тепърва въпроси ще възникват.
мерси момичета и весел уикенд

Марулка
23rd May 2008, 12:15
Успех и чакаме да се похвалиш! :lol:

sinia
23rd May 2008, 12:16
teodorra, пожелавам ти мноооого успех!!!! И бързо възстановяване! :D Ти на колко кубици се спря?

buba-77
23rd May 2008, 12:44
Айде ще стискам палци . :D
А относно размерите то е ясно че ми малеят ,но като се замисля в переспектива най-вероятно ще родя още едно детенце и тогава ще си сложа по големи кубици.Куриоза беше като ме видя бабчето и ме пита :
-Бубе ти силикон ли имаш баба :?: :shock:
и аз и викам да чакай да ти покажа ... :naked: а тя
-Въх ми те много малки бе баба :!:
:2055: :2055: :2055:
За протокола съм с 335 сс

Babri
23rd May 2008, 13:01
-Въх ми те много малки бе баба :!:


:girl_haha:

junglegirl
23rd May 2008, 13:25
-Въх ми те много малки бе баба :!:

:girl_haha:
Хахаха :girl_haha: :girl_haha: Баба ти си я бива! :wink:

dedektiv_p
23rd May 2008, 14:21
И мойта е такова чудо всичко вижда все едно има ренген в очите и все нещо не и харесва....ужасни са понякога бабетата вместо да ни вдъхнат доза самочуствие... :lol:

teodorra
23rd May 2008, 16:02
на 350 се спрях последно

dedektiv_p
23rd May 2008, 16:24
Теодорче ще ти стискаме палци всички тук и ще те чакаме с нетърпение да пишеш след това! щастието като се събудиш след операцията е неуписуемо! Не се страхувай! Настрой се позитивно!

Divinemouse
24th May 2008, 22:18
здравейте,остават ми само 2 дни до операцията (в понеделник) и исках само да благодаря на dedectiv,natalia,susi i thomi,които ми дадоха някои съвети...най-вече за големината на имплантите...не съм ви тормозила с други въпроси,защото за сега всичко е ок(освен,че почна да ме хваща шубето от самата операция),но предполагам,че тепърва въпроси ще възникват.
мерси момичета и весел уикенд
Успех и от мен и ще стискаме палци :wink:

teodorra
29th May 2008, 13:46
момичета,защо не казахте,че боли толкова..направо още незнам къде съм,все едно ме е блъснал влак.иначе операцията мина успешно

Babri
29th May 2008, 13:48
Честито,Теди :wellcome:

Болките ще отшумят,спокойно!Взимай нещо обезболяващо!

Марулка
29th May 2008, 13:50
Честито.На мен пък ми разправяха че ще боли,но мен не мога да кажа че чак ме е боляло нали знаеш че всеки има различен праг на болка.Аз съм раждала по-естествен начин и това ми беше като ухапване от комар,по скоро самата тежест в гърдите е гадничка,все едно имам 2 чувала с камъни вместо гърди.Споко всичко след 10-на дена ще е ОК.

gwendoline
29th May 2008, 13:58
Честито.На мен пък ми разправяха че ще боли,но мен не мога да кажа че чак ме е боляло нали знаеш че всеки има различен праг на болка.Аз съм раждала по-естествен начин и това ми беше като ухапване от комар,по скоро самата тежест в гърдите е гадничка,все едно имам 2 чувала с камъни вместо гърди.Споко всичко след 10-на дена ще е ОК.

Хареса ми сравнението на Дори с ухапване от комар :twisted: И за мен беше така - през кви болки съм минала... не ги усетих тия гърди.... :cool:
Желая ти бързо възстановяване, миличка, пий обезболяващи и не се притеснявай - ще отшуми до два,най-много три дни острата болка, после е по-скоро "дискомфорт", не точно болка... :2020:

lady85
29th May 2008, 14:02
Честито Теди :) ,и аз имах доста силни болки,но повярваи ми забравят се скоро и остават само положителните емоции.Бързо възтановявяване :2020:

peti-22
29th May 2008, 14:08
честито! бързо възстановяване и от мен :)

Divinemouse
29th May 2008, 14:19
момичета,защо не казахте,че боли толкова..направо още незнам къде съм,все едно ме е блъснал влак.иначе операцията мина успешно


Ау мойте думи :roll:
честито мила и със много радост да си ги носиш :wellcome:
След 2-3 дни със всеки изминал ден ще си по добре и по добре :wink:

dedektiv_p
29th May 2008, 14:20
Честито Теодорче със здраве да си стопанисваш новите красиви придобивки!

sinia
29th May 2008, 14:29
Честито Теодорче!!!! Много бързо възтановяване ти пожелавам!!!!!!! :D
И аз се спрях на 350, хихи.

junglegirl
29th May 2008, 15:39
Ау мойте думи :roll:
Имам чувството,че при Стоянов повече боли :D /съвсем сериозно/
Може да е свързано с това,че не отваря/реже/ мускула и той силно се разтяга...
П.П.Честито,Теодора!Гадното вече е минало :wink: От сега нататък ще си все по-добре :D

Divinemouse
29th May 2008, 15:46
Теодора ,ти при Стоянов ли се оперира :?:
Джънгълче и ти ли там :?:
Абе мен си ме боля жестоко ,въпреки че се правих на велика и 30 мин след операцията ставах да ходя :cry:

junglegirl
29th May 2008, 15:55
Да,и аз съм при Стоянов,а и имам приятелки при него-всички ни боля жестоко :roll:

Divinemouse
29th May 2008, 16:03
Но пък сега не съжалявам , после казвах на вички че ако съм знаела нямало да отида....
Мен ме боля повече от раждане... :shock:

teodorra
29th May 2008, 19:35
при Евстатиев се оперирах.но не съм раждала и сравнение не мога да направя,но днес е 4ти ден и си ме боли още.

dedektiv_p
29th May 2008, 21:38
И мен си ме болеше доста една позната каза че организма вече не можел да ми се възстановява бързо от хирургически намеси и травми разни, но честно казано и аз незнам защо беше така. Обяснявам си го с това че щом джоба на едната ми е много тесен и още е нагънат сигурно импланта явно не съм имала достатъчно обем мускулатура и за това е така. Знам ли.... И още си ме боли от към мишницата на дясната ръка :(

doll
30th May 2008, 01:53
Да ви кажа честно и мен първите много ме боля,но после нали е голям мерак,се понасяше..
честито Теодорче,много здраве и щастливи моменти с новите цици..
:2046:

Stefiela
30th May 2008, 08:22
Да се присъединя и аз към поздравяващите : Да им се радваш много Теди и за болките не се коси - заслужава си :2020:

teodorra
30th May 2008, 15:47
мерси,мерси..много сте милички

joliy
1st June 2008, 15:00
Честито, Теди:) Много радост и усмивки с новите придобивки. М/у другото и мен мноооого ме боля, но не съм оперирана при Стоянов. По-скоро си е до организъм, но на мен това ми беше първа операционна намеса и може би затова да ми се е сторило толкова болезнено :2016:

myrti6a
2nd June 2008, 12:55
Аз също съм при Стоянов но мен не ме боля.по–скоро изпитвах дискомфорт, но може би защото аз имах едновременно и липо на бричове(от което нямах никаква нужда).та при мен всичко мина като мускулна треска.

junglegirl
2nd June 2008, 13:56
...та при мен всичко мина като мускулна треска.
Боже,каква 'мускула търеска',бе момиче?! :2005: Ти си супер,браво! :D

teodorra
2nd June 2008, 16:25
де да беше като мускулна треска..
днес съм по-добре,обаче ако стоя по-дълго време права или в движение и яко се уморявам и ме наболява.явно по-бавно се възстановявам,но така и така не бързам.само дето тази лента дето я нося,направо ми взима здравето-все едно някой ми е седнал на гърдите(ама за да не щръчнат нагоре ще я нося още).аз да попитам нещо-колко време след операция някой се е престрашил да се пече на слънце(сега идва лято,море,сештате се.. :D ).макар,че като поразгледах доста от момичетата са си правили операциите от нова година насам,т.е всички сме заедно на море ,така да се каже. :D

gwendoline
2nd June 2008, 17:04
аз да попитам нещо-колко време след операция някой се е престрашил да се пече на слънце(сега идва лято,море,сештате се.. :D

Десет дена след операцията вече печах дупенце на плажа :sunbath: Разбира се, с горнище и крем с висок слънцезащите фактор за гърдите...

dedektiv_p
2nd June 2008, 20:18
А аз ходя на солариум :D че няма да се белея като сирене на плажовете я!

teodorra
3rd June 2008, 09:55
то и аз ходя,но някъде чух,че не е добре да се пекат гърдите отначало.особено белезите,защото щели да почернеят

dedektiv_p
3rd June 2008, 09:57
Да закриват се с лепенка и с висок фактор се мажат преди това иначе пигментират и ще избледнеят много трудно.

doll
3rd June 2008, 13:39
Със сигурност трябва много да си пазиш белезите от слънце...Моя приятелка не си ги пази и сега вече три години от операцията и все още са и много червени,като пресни белези..

teodorra
9th June 2008, 15:57
вече съм по-добре,но това спане по гръб ми взима здравето.не мога да спя повече от 4-5 часа на нощ,нямам търпение да си спинкам настрани.а иначе още нещо-аз прочетох доста тук,но все пак да се уверя-нали след време ще ми слегнат гърдите и няма да си личи горния ръб на импланта(то нали и за това я нося тази лента),защото като се гледам гола ми седи малко смешно.и предполагам,че няма да ми седят така "опънати".почвам да се мажа и аз с разни мазнички неща...

sweety_L
9th June 2008, 16:18
Теди, в никакъв случай няма да ти бъдат толкова опънати. Много скоро сама ше се убедиш в това. А за мазането, никога не е излишно! :wink:

doll
9th June 2008, 21:36
Да Sweety е права! Гърдите ти ще поомекнат и започнат да си заемат формата...

dedektiv_p
10th June 2008, 02:06
Да Sweety е права! Гърдите ти ще поомекнат и започнат да си заемат формата...
Оправят се не се тревожи. Към края на втория месец при мен изчезна корната граница. Виж по снимките!

teodorra
12th June 2008, 13:41
исках да ви питам нещо..от 2-3 дни вече се върнах към нормалните си занимания,въпреки,че още ме боли.но забелязах,е ме боли доста повече дясната гърда и по-точно сигурно е мускула(защото ме боли като при мускулна треска ...почти така де).та си мислех,дали не е от това ,че повече използвам дясната си ръка и така да напрягам повече десния мускул...

dedektiv_p
12th June 2008, 14:07
Нормално е да те боли повече дясната гърда и при мен беше така и при доста от момичетата. Предполагам че се дължи на факта че първо повече натоварваме дясната си страна и мускулатура в ежедневието и на база това и мускула е по стегнат и му трябва повече време за да отпусне.
Не се тревожи!

Excel
12th June 2008, 19:37
Аз точно затова пък имам проблеми с лявата . :lol: Когато нямам други проблеми - психясвам над нея . :1228:

sweety_L
12th June 2008, 20:14
При мен проблемът беше и още е в лявата гърда, но не съм левак!
:lol:

dedektiv_p
12th June 2008, 23:08
Абе тия болекжи явно са си строго индивидуални. Аз ги мисля една нощ и отивам на мамолог да видят има ли нещо, че като се зачуди човек...
Не че внасят някаква яснота кое от какво те боли, но поне ти драсват на бележката няма КК което никак не е малко.

doll
13th June 2008, 02:30
да при всеки е различно...