PDA

View Full Version : Кога да започна масажите , задължителни ли са?


jollie happy
17th April 2008, 12:20
Имам приятелка, която е с нови надмускулни придобивки.На месец и половина.Доктора и казал,че няма нужда от масажи, защото е с евросиликон и повархността не предразполага към образуване на КК. Правилно ли е...???

mickey_82
17th April 2008, 12:26
Според мен няма значение с каква марка импланти е за образуване на КК.А относно масажите при всеки е индивидуално.Много от момичетата тук правят.Аз бях на консултация преди седмица и на мен доктора ми каза,че няма нужда да правя, защото имплантите ми се наместват много добре от самосебе си.И гърдите ми омекват сами.По-добре да попита своя лекар,той най-точно ще и каже какво да прави.

Divinemouse
17th April 2008, 12:30
Доктора щом и е казал да не прави значи не трябва да прави.
Моя приятелка сащо не прави а има страхотни гърди.
Тук който и да питаш ще ти каже какво му е казал доктора за него.

dedektiv_p
17th April 2008, 13:36
Според мен няма значение с каква марка импланти е за образуване на КК.А относно масажите при всеки е индивидуално.Много от момичетата тук правят.Аз бях на консултация преди седмица и на мен доктора ми каза,че няма нужда да правя, защото имплантите ми се наместват много добре от самосебе си.И гърдите ми омекват сами.По-добре да попита своя лекар,той най-точно ще и каже какво да прави.
Най-добре е док да прецени кога и какво да се прави :)

Divinemouse
17th April 2008, 16:27
Дедектиче ,какво стана днес със доктора :?: Какво ти каза :?:

dedektiv_p
17th April 2008, 16:58
Благодаря ти мила ... ти дори помниш деня! Аз ходих още във вторник не ми издържаха нервите. Продължавам с масажите и така и така ще чакам 3 месеца за реоперация евентуално но той смята че до тогава ще се наместят. Още си нося лентата но с хавлия на 8 ката върху десния имплант и така. Качила съм нови снимки от днес във темата за Информация за операции и снимки. погледни ги и си кажи мнението ще се радвам да го чуя!
целувки на всички и приятна вечер :D

megs
18th April 2008, 10:30
На мен доктора ми каза, че месец след операцията ще трябва да започна с масажите, той ще ми покаже какво трябва да правя. Така че каквото ти каже твоя доктор, това прави. Всеки лекар си има стил на работа.

боряна христова
25th April 2008, 00:28
Обяснете ми как да ги правя тия масажи? :2040: Аз се опитвам ама нещо маи не става както трябва :2045:

Divinemouse
25th April 2008, 21:40
Обяснете ми как да ги правя тия масажи? :2040: Аз се опитвам ама нещо маи не става както трябва :2045:

Да ти кажа честно и аз много не се справях и доста немърливо ги правех и не редовно.
Трябва да притискаш импланта и да правиш кръгови движения.

adinka
25th April 2008, 21:48
Обяснете ми как да ги правя тия масажи? :2040: Аз се опитвам ама нещо маи не става както трябва :2045:

Аз доколкото знам,нашия д-р ми каза не с кръгови движения,а нагоре и надолу,наляво и надясно с леко притискане.Смисъл повдигаш ги и ги натсискаш надолу,и после ги събираш и разделечаваш. :)

Stefiela
19th May 2008, 13:21
Имам приятелка, която е с нови надмускулни придобивки.На месец и половина.Доктора и казал,че няма нужда от масажи, защото е с евросиликон и повархността не предразполага към образуване на КК. Правилно ли е...???
Всеки доктор си дава препоръка за това и е добре приятелката ти да се вслушва в неговите съвети че той най добре си знае работата ...
Моята лекарка също не препоръчва масажи след операцията.