PDA

View Full Version : ТОВА ТРЯБВА ДА СЕ ВИДИ!


rogi
22nd April 2008, 14:46
Ако не ви се гледа всичко,вижте 3тото и 4тото клипче.
http://www.kulinar.dupnitsa.net/page.php?62

margarita_ilieva
22nd April 2008, 15:06
Е, не!!! Това е ужасяващо!!!

rogi
22nd April 2008, 16:24
Точно за това трябва да се види!

Engel
22nd April 2008, 16:54
Как може майка й да говори така, че е пълна и да й го е казвала! Моята майка винаги ще ми каже, че съм хубава, великолепна, прекрасна и т.н.! Ух! Ще ми намекне, ако има нещо, но никога няма да ми каже: "Трябва да отслабнеш".. възмутена съм.

lkoeva
22nd April 2008, 18:27
Engel, майката не е виновна според мен. На 14 год. тя е тежала 70кг - редно е майка й да я насочи към вземането на някакви мерки. Говоря от личен опит. Аз винаги, цял живот съм страдала от свръхтегло. И аз съм страдала от подигравките на околните. И аз съм гледала отстрани флиртовете на другите и винаги съм била встрани от събитията... Само че при мен се получи обратния ефект - аз се затварях у дома и намирах утеха в безмерното тъпкане с всевъзможни храни... Докато достигнах 120кг и се появиха здравословните проблеми

Engel
22nd April 2008, 19:10
Имах предвид, че тя трябва винаги да те подкрепя. Отслабването трябва да го направиш заради себе си, а не само за да спреш подигравките на някой. Не трябва да падаш на тяхното ниво. Неможеше ли майка й така да й каже ? То момичето се е побъркало. Мислиш ли , че на мен не са ми се подигравали? Нормално е.. децата в момента са толкова груби и нямат граница. Незнам аз нямам деца и незнам дали ще мисля по същия начин след време, но това ми е мнението за момента и просто го изразявам.

Bizkitka
22nd April 2008, 19:34
Ужасно.Все едно виждаш някакъв изкривен образ на кукла Барби.И най-лошото е,че не е тя виновна,ами обществото,в което живеем-с всичките си реклами на"вкусотии" и същевременно уважаващо добре изглеждащите(слабите) момичета и жени.Пародия от всякъде. :2022:
Животът й е отишъл на кино..и за какво?Защото някой я е обидил.
Дано броят на анорексичките наистина намалее,защото това беше наистина страшно. :?
Евала за волята-макар и погрешно насочета.Винаги съм си мислела,че за да станеш анорексичка се иска голяма воля.Не знам дали е така или не точно,но не искам и да разбирам.

moda
23rd April 2008, 09:05
Dълбоко ме впечатли предаването - толкова мило и симпатично момиче е тази Ния, дори ме разплака. А и колко красива е била! Вярвам, че ще успее да се пребори, защото явно има сила за живот! Трябва да има такива предавания и хората не трябва да си затварят очите - наистина е изглежда ужасяващо, но евала за куража, че е решила да покаже проблема и тялото си пред цяла БГ, за да може поне донякъде да предпази други момичета, тръгнали по няйния път. Стискам й палци!!!

rogi
23rd April 2008, 11:54
Mislq чв всяка една уважаваща себе си жена трябва да знае какво значи анорексия.Живеем в такива времена в които външния вид при младите момичета е на първо място.Това е трагедия която дълбоко ме трогна.

plamenaaaa
23rd April 2008, 22:16
Това момиче наистина си е съсипало живота за нищо.мен лично страшно много ме впечатли това как тя казва че хората отстрани си нямат на престава за какво става въпрос и си мислят че едва ли не това е една глезотия от нейна страна.и аз се питам как може да има изобщо такива хора.

sisinka
5th June 2008, 23:07
на никого да не се случва и никой да не допуска подобно нещо.

Tinkerbell
5th June 2008, 23:13
Аз защо не мога да го отворя този линк :girl_cry:

Velizarkaaa
1st July 2008, 22:11
аз защо немога да отворя линка? какво е това клипчееее виждам според коментарите е ужасно ама искам да го видя :1252: