PDA

View Full Version : Тя отслабна много, но не разкриваше тайната си ...


SummerBaby=)
23rd April 2008, 21:10
Предлагам тук всеки да сподели личните си "тайни" за отслабване, методите, които е изпитал, изобщо какво включва вашата формула на успеха в тази област?

Едва ли ще открием топлата вода, но дано се получи интересна темичка
Очаквам отговорите ви :2020:

Engel
23rd April 2008, 22:39
Винаги: плодове, зеленчуци, млечни, месни и ядки
Рядко: картофи, ориз, чист шоколад
Никога: Газирано, хляб и тестени изделия
Това е моята тайна с нея за 9 месеца съм свалила 7кг. В началото беше рязко сваляне, но сега е зор. Всичко си има цена все пак :2043:

Lottus
24th April 2008, 09:04
Да се присъединя и аз към mimi :P
Оги Симеонов е и моята тайна. Не само в идеалното тегло. Той промени начина ми на мислене. В момента вървя по съвсем различен път и се надявам да стигна далеч ;)

Dex
24th April 2008, 15:24
Никога: Газирано, хляб и тестени изделия

Engel, написаното от теб звучи много добре, но от опит знам "Нокога не казвай никога" :lol:

Engel
24th April 2008, 16:45
Dex не намерих друга подходяща дума за Винаги и Рядко, но както и да е :1231: То ще си покаже :2035:

Dex
24th April 2008, 16:58
Dex не намерих друга подходяща дума за Винаги и Рядко, но както и да е :1231: То ще си покаже :2035:

:D Engel,иначе звучи чудесно :D
Говорех най-вече за себе си , само ако можех и да го изпълняяя.. :1246:

NatalyTake
25th April 2008, 07:58
:( а пък аз спрях тестеното, сладкото и газираното и от доста време - 26 февруари съм на зеленчуци и месо (и редки нарушения на режима, но без прекаляване) и за толкоз време не съм мръднала и килограм- така че ако някой иска моята тайна на задържане на килограмите - имате я! :(

Liana
25th April 2008, 09:14
Много тренировки, НВД и много вода.

ketamina
29th April 2008, 00:33
Много тренировки, НВД и много вода.

Да, точно така.
По-конкретно това, което правя аз:
Храненето е до 17.00 или максимум до 18.00 часа. Това наистина дава чудесни резултати. Когато искам да отслабна по-бързо, тогава минавам на това и НВД. След 17.00 часа нищо - най-много да си позволя чай, вода, безкофеиново кафе и разреден с вода прясно изцеден лимонов сок без захар. По прпинцип вечерта е времето, когато предпочитам да правя упражнения, медитации и разни такива. Ефекта е поразителен. Моя приятелка така отслабна с повече от 18 кг. за два месеца. Аз само за три дена смъкнах 4 кг. Повярвайте, издържа се. Не е гладуване, а безвъглехидратно хранене по малко и на повече порции - колкото да се спре чувството на глад. При мен така се получават около 5 или 6 хранения.

И тъй като имах някаква форма на целулит, реших да действам драстично - все пак нямам никаква възможност да ходя на специални процедури /все пак в града няма такива, пък съм и ограничена откъм време и пространство/.
Наскоро прочетох, че масажите с капсаицин /вещество, което се съдържа в лютивите чушки/, има огромен ефект в борбата с целулита. Търсих такова лекарство, но не открих, затова си взех неговият синеттичен заместител, който се съдържа в популярния Финалгон. По три пъти на ден, след баня, се мажа с него. Вярно е, че люти, но пък това загряване и зачервявяне, което при другите продукти се нарича термоефект, се издържа. Подобрява микроциркулацията. Нанасям го с гумени ръкавици и правя масажи на проблемните зони. Не си внушавам - само за три дена намирам удивителна разлика. Ползвала съм преди време различни средства за отслабване и стягане, но пък това точно определено е върха. И е най-евтиният начин, защото една тубичка финалгон е от порядъка на 5-6 лева и стига за около половин месец редовна употреба....Направо се пристрастих. Правя и няколко леки упражнения като допълнение....Чувствам се превъзходно. :) От ден на ден виждам как се топя и се стягам. Вероятно няма да продължа със същите темпове нататък, но докато става.

djidjito_
29th April 2008, 14:10
за първи път чувам за това вешество,но така като чета ми звучи много добре.ама това по три пъти на ден да се мажа.........не може ли по малко

ketamina
29th April 2008, 15:10
за първи път чувам за това вешество,но така като чета ми звучи много добре.ама това по три пъти на ден да се мажа.........не може ли по малко
[b]
Това вещество е обикновено лекарство, което се препоръчва за мускулни и ставни болки. Финалгон - продава се в аптеките. Наистина много силно загрява, дори пари, но пък се изтрайва. Разбира се, че може и един път дневно да се маже, като се комбинира с лек масаж, казах ли го?
И другото - задължително се нанася с ръкавица, защото в противен случай ужасно може да ти залюти в очите примерно.
Е, аз за себе си избрах този начин, защото нямам наистина никаква възможност за процедури и по-скъпи продукти. От евтините такива резултата е нулев. :)
Има само един недостатък - ако например се намажеш с него, а вечерта прекараш в леглото на приятеля си, има опасност от допира на кожите, той също да усети ефекта му. На мен вече ми се случи, затова го мажа, само ако поне 12 часа след това няма да го виждам. Тая история беше много смущаваща за мен....трябваше да обяснявам какви ги върша :)/b]

djidjito_
29th April 2008, 16:18
че аз живея с приятеля ми и спим в едно легло.......ама и да го усети кво да направа,ще ме разбере :wink:

tsvety
4th May 2008, 13:16
И аз като по-горната тема, но без Финалгон и такива. Но спирам с яденето след 16 часа. Бях спряла да го правя и карах на закуски и шоколади поради работата си и много качих - цели 15 кила, и така си стоя вече две години. Но за това лято съм амбицирана пак. За една седмица по този начин свалих 4 кила и смятам да продължавам, докато се върна на старите си килограми.
Макар да е тъпо, че всички са свикнали да ядат късно вечер и трябва да се обяснявам :?

innna
4th May 2008, 14:06
Аз пък ям всичко, без месо :)
Но с мярка...това е най-важното според мен! Не бих могла да спра напълно тестените храни, освен през лятото, когато наистина ги свеждам до минимум... :roll:

Any
7th May 2008, 20:40
Това с ранната вечеря е супер, само че аз нямам възможност много много да го спазвам, защото се прибирам най-рано около 20.00ч, обаче Оги ми каза за моя режим около 20.30 някъде най-късно да съм вечеряла, та горе-долу се вписвам в границите.

deriel
8th May 2008, 13:34
Само да ви успокоя по темата с прикриването от приятелите Ви. Моят вече свикна да ме гледа как всяка вечер правя какво ли не с тялото си. :) :) :)
Дори е малко или много възбуждащо :oops: Пък и това го правя не само заради мен самата, и той има вина за действията ми. :P

ffiffelina
8th May 2008, 16:35
Не казвам, че съм открила топлата вода, но моята тайна, с която свалих 8 кг за 1 месец (и продължавам естествено) е балансирано хранене + много вода + яко гърч по уредите, а като се оправи времето и бягане добавям. Не казвам, че имам сууууууууупер брутален резултат, но за себе си съм много доволна и повече от всякога решена да продълважам :cool:

Относно приятелите, не мисля, че нещо трябва да ви притеснява, в крайна сметка и те ще са доволни от крайния резултат. Пък и както някой беше споменал те са странни животни и обичат да ни гледат как си правим разни разкрасителни работи...Поне по мое наблюдение :D

daliq
8th May 2008, 20:28
ами , резултата за сега е добър ! Таблетки Биотикс и край със слъдкото , тестото и мазното! Резултата за седмица 3 килограма!Но без никакви мъки и лишения да чувства организма !

ketamina
9th May 2008, 12:52
ами , резултата за сега е добър ! Таблетки Биотикс и край със слъдкото , тестото и мазното! Резултата за седмица 3 килограма!Но без никакви мъки и лишения да чувства организма !

Тези таблетки Биотикс....какво представляват? По точно какво епредназначението им?

Eleonora_81
9th May 2008, 13:20
за първи път чувам за това вешество,но така като чета ми звучи много добре.ама това по три пъти на ден да се мажа.........не може ли по малко
[b]
Това вещество е обикновено лекарство, което се препоръчва за мускулни и ставни болки. Финалгон - продава се в аптеките. Наистина много силно загрява, дори пари, но пък се изтрайва. Разбира се, че може и един път дневно да се маже, като се комбинира с лек масаж, казах ли го?
И другото - задължително се нанася с ръкавица, защото в противен случай ужасно може да ти залюти в очите примерно.
Е, аз за себе си избрах този начин, защото нямам наистина никаква възможност за процедури и по-скъпи продукти. От евтините такива резултата е нулев. :)
Има само един недостатък - ако например се намажеш с него, а вечерта прекараш в леглото на приятеля си, има опасност от допира на кожите, той също да усети ефекта му. На мен вече ми се случи, затова го мажа, само ако поне 12 часа след това няма да го виждам. Тая история беше много смущаваща за мен....трябваше да обяснявам какви ги върша :)/b]
ketamina, искам да те попитам какви резултати имаш от Финалгона?
Освен силното загряване имаш ли наблюдения за видимо намалял целулит?
Понеже и аз за първи път чувам за мазане с Финалгон ми стана интересно, но съм малко резервирана защото не съм запозната, пък и нали е лекарство все пак, затова и питам :roll:

Plam
9th May 2008, 18:54
Ами аз от както почнах диета качих 2 кг. .... :girl_cry: незнам как започнах да напълнявам но край няма...

Engel
10th May 2008, 10:40
Калция може да се набавя чрез хапчета по време на диетата, също и много други витамини.
purple rose Всеки си има начин за отслабване, аз на твоята диета също ще сваля благодарение на това, че не ям тестени изделия, обаче ще си умра от глад. Явно това е твоят режим. Радвай се, че си го открила! :1259:

ketamina
10th May 2008, 12:47
за първи път чувам за това вешество,но така като чета ми звучи много добре.ама това по три пъти на ден да се мажа.........не може ли по малко

Това вещество е обикновено лекарство, което се препоръчва за мускулни и ставни болки. Финалгон - продава се в аптеките. Наистина много силно загрява, дори пари, но пък се изтрайва. Разбира се, че може и един път дневно да се маже, като се комбинира с лек масаж, казах ли го?
И другото - задължително се нанася с ръкавица, защото в противен случай ужасно може да ти залюти в очите примерно.
Е, аз за себе си избрах този начин, защото нямам наистина никаква възможност за процедури и по-скъпи продукти. От евтините такива резултата е нулев. :)
Има само един недостатък - ако например се намажеш с него, а вечерта прекараш в леглото на приятеля си, има опасност от допира на кожите, той също да усети ефекта му. На мен вече ми се случи, затова го мажа, само ако поне 12 часа след това няма да го виждам. Тая история беше много смущаваща за мен....трябваше да обяснявам какви ги върша :)/b]
ketamina, искам да те попитам какви резултати имаш от Финалгона?
Освен силното загряване имаш ли наблюдения за видимо намалял целулит?
Понеже и аз за първи път чувам за мазане с Финалгон ми стана интересно, но съм малко резервирана защото не съм запозната, пък и нали е лекарство все пак, затова и питам :roll:

[b]Значи с финалгона имам видим резултат от едноседмично приложение. Сега обаче реших да си направя една седмица почивка, през която плравя масажи с един противоцелулитен лосион на Евелин. После пак ще редувам с Финалгона. Все пак си е силно действащо лекарство. Просто се доверих на това, което един диетолог беше написал за капсациина, основната лютива съставка на чушките, която се използва в медицината. Тъй като прилагам метода сама на своя глава, реших да не прекалявам. За сега съм особено доволна, но действам умерено. :)

maroon
10th May 2008, 13:42
Ами аз от както почнах диета качих 2 кг. .... :girl_cry: незнам как започнах да напълнявам но край няма...
и аз така - преди въобще не качвах, а сега какво стана - ям както преди (т.е. винаги съм била на лека диета - и сега също), а пък:
ноември - 43кг на ръст 164 (16.5г) :D
януари - 45кг :shock:
сега - 46 - 47 (17 г) :o вж снимката
най-гадно ми става като ми кажат, че сега съм станала "сочна" (а не суха като "скумрия")...блякссссссссс :evil: :x
сега пия липозан... отвратително е, ако има ефект - ще споделя :wink:

brumbrum
10th May 2008, 16:27
сега пия липозан... отвратително е, ако има ефект - ще споделя :wink:

за 1 месец изпих 2 опаковки (по 6 хапчета на ден), ефект - нулев ;)

maroon
10th May 2008, 16:47
сега пия липозан... отвратително е, ако има ефект - ще споделя :wink:

за 1 месец изпих 2 опаковки (по 6 хапчета на ден), ефект - нулев ;)

кажете ми, как се понася тази воня? засега го пия с кола лайт и запушен нос, ама осмърдява всичко наоколо - повръща ми се от тази миризма...bleh!!! :2005:

brumbrum
10th May 2008, 19:28
мда много неприятно смърди.. ама аз свикнах.. не ми правеше впечатление накрая

ioni
10th May 2008, 22:27
Искам да попитам хората,които казаха,че отслабват като спрат вечерята - през деня всичко ли си ядете,в смисъл и хляб и тн.Защото ако до 5 часа си ям нормално например и не вечерям и така отслабна ще е супер.

torranaga
15th May 2008, 08:27
момичета,здравейте!
изключително ми е приятно,че има толкова много жени,които да се грижат за себе си и да се подържат,ама като чета тука какви чудеса правите и ми става лошо,разберете!някой се беше притеснил че беше качил 2 кг-може да сте пили повече течности или да сте поели повече сол и да се задържало в тялото си помислих,но после прочетох че момичето беше от порядъка 48кг ?!?!?!?!моля ви,едно голямо браво за усилията,но не ставайте маниачки!Не правете така че живота ви да се състой от това да бройте калории или кой нов режим на хранене да използвате и да си терорите тялото-по отношение на масажите и тренировките евала!но не скачайте от една диета на друга все едно от трън на глог!Съгласна съм,че трябва да се сменят,но внимавайте със съставките в диетата,за да не си направите беля и после цял живот да се проклинате,че сте дали толкова много,за да плащате данък хубаво тяло!И нека ви кажа още нещо НЕ използвайте хапчета,ще си скапете храносмилателната система и на 40 години,няма да можете да ядете ,ще ходите на системи да ви дават хранителни вещества.Да не говорим,че тия хапчета при едни действат при други не!И да ви кажа не зависи кой ВЕЛИК диетолог ви ги е препоръчал,защото в БГ 80 процента от така добрите специалисти са нищо друго освен шарлатанис ужасно добре платена репутация(ако оцелите 20 процента,които си разбират от работата,мога само да ви поздравя)!Едно ще ви кажа:АКО искате да се чувствате добре в кожата си се посъветвайте с някой билкар коя точно билка да пиете,НЕ за диета,а просто да си изчиствате организма-обикновено ще ви кажат да пиете 50мл на ден и то сутрин-не мирише гадно,не ви се гади от него,все едно е вода!1 път на 3 месеца направете следното 1,5 литра топла вода(преварена) и вътре 2ч.л. сол,пиите го на части през деня по малка кафена чаша и правете леки упражнения.Предупреждавам, че трябва да сте си в къщи,защото ще притичвате до тоалетната-това му е майката-не диетите,а правилен режим на хранене и редовно прочистване на организма.
пп:КОЛКОТО И ГАДНО ДА ЗВУЧИ,АКО НЯКОЙ ИЗВАДИ ВЕЩЕСТВАТА ПО СТЕНИТЕ НА ЧЕРВАТА ВИ,АКО ДО СЕГА НЕ СТЕ ПРАВИЛИ РЕДОВНО ПРЕЧИСТВАНЕ НА ОРГАНИЗМА,И ГО ПРИЕМЕТА ПРЕЗ УСТАТА СИ,МОЖЕТЕ ДА СИ НАПИШЕ ЗАВЕЩАНИЕТО-ТОКСИНИТЕ СА ТОЛКОВА СИЛНИ,ЧЕ МОГАТ ДА УБИЯТ!ПОСЛЕДВАЙТЕ СЪВЕТА МИ,МОЛЯ ВИ!

margarita_ilieva
15th May 2008, 10:18
Благодаря ти за съвета, torranaga! Ще опитам да го направя някой ден. А солта обикновена, готварска ли трябва да бъде?

torranaga
15th May 2008, 11:23
абсолютно ДА,най-обикновена готварска сол!

Honey_y
15th May 2008, 11:28
Солта нали задържа водата,не виждам логиката?
Извинявам се за глупавия въпрос,но не си го убеснявам.

torranaga
15th May 2008, 11:56
солта в съчетание с топла вода премахва токсините през този ден,постоянно ще тичаш до тоалетната от едното разтройство (извинявам се) така че всичката вода ще бъде излязла от теб до края на деня.Мисля,че съм пропуснала да кажа,че не трябва да ядете нищо през този ден(грешката е моя,извинете ме),за да се изчисти тотално организма,после си усещате стомаха като дъска-просто няма абсолютно нищо в него!Премахвате храната от последните три дена и токсините от последните 3 месеца,ако го правите редовно,но упражненията са важни също.Трябва да са съвсем леки без голяма физическа натовареност.


ПП:Въпросът въобще не беше глупав,това показва,че първо си мислиш с главата преди да се втурнеш към поредното нещо,което някои ти казва и го пречупваш през твоя мироглед и логика! браво :)

Izabo
15th May 2008, 12:26
torranaga, какво ще рече "редовно"..? Веднъж в седмицата, месеца, на 3 месеца...или...? И предполагам, че трябва да се претопля преди да се пие по чашка, нали?

torranaga
15th May 2008, 12:46
редовно-на всеки 3 месеца!В абсолютно никакъв случай не правете въпросната процедура повече от 1 път на 3 месеца!!!
Сега ще обесня как се получиха при мен нещата,предполагам,че ще изясня бъдещи въпроси :)
Така аз съм на 18 год от 15 годишна се ровя из книги,интернет и какво ли още не на тема диети,режими на хранене,спорт,правилен начин на живот,антистрес терапии и тн...повлияна съм от майка ми,която е маниачка на тази тема!
Миналата година бях на съзтезание в Щатите и понеже там всичко ни беше платено не можехме да си избираме точно какво да ядем-за това ядяхме McDonalds :( за това имахме талони,сега си представете,че сутрин обед и вечер ядете само пържено било то картофки,пилишко или квото и да е и кола,защото колата беше по евтина от минерална вода!блякс!
Връщам се в милата ни родина и се качвам на кантара и се плаша от цифрата 63кг-13кг за около 10 дни.А ме чака море след 15 дни :(
Та,тази история ме провокира да се посъветвам с една жена,която се занимава с йога в моя град от около 20 год.На дълго и широко ми е разказвала как да приспособя тялото си или как да изменя режими и умражнения,за да се приспособят те към мен.За да започнете каквато и да е диета (аз съм твърдо против тях)трябва да изчистите организма си,тъй като диетата може да изключва важни съставки,които му помагат да изхвърля токсините.За това започнете с това после преминете към диетата,но в никакъв случай не трябва да го правите докато сте на строга диета и храненето ви е ограничено-това значи да измъчите организма си да не яде още един цял ден!
Когато се върнах от чужбина първия ден изключих всичко тестено и пържено,на втория ден изключих месото,третия бях на риба,четвъртия и 5тия на салати от зеленчуци и плодови салати,шестия бях на сокове,нектарчета и главно течности и на седмия го направих това с топлата вода и солта.Общо взето пиех някъде на 40мин по една кафена чаша от водата правех упражненията от сорта навеждане клякане тип децата в децката градина,не съм си давала зор през останалото време или си поливах цветята или четох книга,но най-често бях в тоалетната.Този ден трябва да е пълен релакс,не трябва да сте на работа,защото сте свели на минимум хран вещества в себе си!Можете да го съчетаете с маски за лице и коса,отдайте си този ден изцяло за себе си-после ще сте като новички! :)
Ако има питанки,давайте! :)

Izabo
15th May 2008, 13:44
Благодаря ти за изчерпателната информация :D ! Ти си само на 18 години, а звучиш толкова разумно! Поздравления за което :D

Като говорим за прочистване от токсини, какво ще кажеш за хидроколонотерапията? Твърди се, че това е доста добър начин за изхвърляне на всичко гадно, което стои полепнало по дебелото черво....Следователно следва подобряване на имунната система (преобладаващата част от нея била разположена в червата, та затова :D ..., а след изчистването тя не се бори повече да предпазва организма от самоотравяне поради многото задържани в червото токсини, а се насочва към това да го пази от външни вредни влияния...).На мен тази терапия ми звучи страхотно...Била често практикуван метод за лечение на много заболявания (все пак слабата имунна система е причината за много болести) в САЩ и Европа. Вече и тук навлиза....
Има отделна тема за това, но явно няма много мнения по въпроса.....

torranaga
15th May 2008, 14:51
уф...заби ме в земята с тоя въпрос...не е защото знам малко,а защото е ужасно много,а искам да го предам по интересен начин,за да го четете...Я,да видим....Значи...
По принцип почти всяка инфекция идва от червата и по-точно от дебелото черво,тъй като в червото се намират най-голям брой тъканни свързани с имунната система-тоест ако червата не са в добро състояние здравето ви също не е.Лично аз не съм ходила на такова нещо,но доколкото си спомням е от сорта да минава топла вода през ануса и да стигне до дебелото черво като мисля,че се правеше на части в период от 3 4 дни-НО веднъж в годината,този вариант с топлата вода и солта е нещо подобно,но по народному.
хидроколонтерапията е като клизма,но точно периода ако не се лъжа беше по дълъг.Целта е прочистването на организма.Преди седмица някъде ми говориха по тоя въпрос-дамата беше наконтена стара мома в кафява рокля и с крещяшто розово червило-говореше ми колко е полезно и че това,виждате ли,било последен писък на този вид процедури.Не обичам да споря с възрастни хора,защото е ъпсурт да им промениш гледната точка,та затова ще кажа на вас :)
Подобни методи се знаят още от времето на хипократ,доктор Емилова много парадираше с хидроколонтерапията по едно време...Хубаво е да се правят такива процедури,но ако ядете да речем просто една ябълка,правите на 1 седмица един почиващ ден на зеленчуци и плодове и на 3 месеца топла вода със сол-нямате нужда от хидроколонтерапия.Тази процедура е за хора,които не правят усилия да си поддържат организма,а се осланят на машини,апарати,кви ли не хапчета и 5 екипа диетолози.Излишно е да казвам,че ако имате запек на трябва да хуквате за хапчета или да си правите такива процедури...но трябва да се грижите за дебелото си черво,защото започва буквално гниене!!!!
не знам дали сам обхванала всички аспекти на темата,но ще се радвам да ми кажете ако съм пропуснала нещо :) :) :)

torranaga
15th May 2008, 14:57
А,че се сетих,докато не съм забравила,главната причина поради която НЕ трябва да правите това е,че никога не знаете до колко са стерилни тръбичките или другите джаджи които пухат във вас-може да стане голям гаф!!!ако не са чисти ...мисля че вече ви казах за токсините по стените на червата и това нещо ви се предаде от друг организъм-месеци ще се борите с няколко болести на едно и нямате да знаете от къде идва проблема...

Izabo
15th May 2008, 15:30
Е, уж "джаджите" :D са за еднократна употреба :D, та нямало риск от инфекция !
Мислиш ли наистина, че натрупаното с години може да се премахне с твоя метод? Би било чудесно (и далеч по евтино), ако е така :D...Четох, че се отмива и полезната за червата флора и фауна :lol: посредством колонотерапията , та затова не било съвсем о.к. :D (заради това при Емилова ти вкарвам разни пробиотици след това). Иначе не можело да се сравнява с обикновена клизма, защото твърдят, че се прочиства цялото дебело черво (което е невъзможно в първия случай).

Аз си правих преди месец точно изследване на дебелото черво и трябваше да го прочистя предварително, разбира се... :D . Та за целта предишния ден не ядох нищо и изпих три спешъл прахчета, разтворени в 3 литра вода, с особено действие... :lol: ..
Не се ли е получило същото като със солената вода..? :D ... За съжаление не усещам някакво особено благотворно влияние в дългосрочен план....

torranaga
15th May 2008, 15:56
хаха дано джаджите наистина да са за еднократна употреба,защото на мен друго ми казаха...но ако не са са за убиване...
Така моя метод тук си права не може да се използва за човек,който с години е имал неправилен режим на хранене,пушил и пил и хора които искат резултат едва ли не на седмицата...моят е главно за млади момичета(и момчета),които не са още увредили храносмителната система, лично аз съм против всякакви такива процедури,където ти ги правят,защото ако стане някоя грешка предпочитам да е моя вината,а в българия се убедих има кадърни хора,но не са на високите постове...та винаги ме е било страх,да не стане shit :(
абсолютно си права,че не може да се сравнява с обикновената клизма,но още по права си че "отмива полезната за червата флора и фауна" както ти се изрази...иначе лично аз емилова не я харесвам,смисъл не харесвам методите и...
По отношенията на прахчетата трябва първо да те питам ходи ли поне няколко пъти до белия дом :)
И не сравнявай натурален продукт със спешъл прахчета,моля те!! :)
не знам дали има възможност да усещаш промяна само след 3 прахчета...няма да усетиш промяна и след първия път с водата и солта...няма да усетиш че ти се стягат всички мускули и ако един път си правила упражнения за 15 мин...за всичко трябва постояннство...
еееееееееееееххх,ако можеше всичко да става със едно щракване на пръстите.................................. .................................................. ........................животът щеше да е ужасно скучен,нали?? :)

Izabo
16th May 2008, 14:48
...По отношенията на прахчетата трябва първо да те питам ходи ли поне няколко пъти до белия дом:)..................................


Ами нали това им е идеята на прахчетата... :)..., да изчистят дебелото черво и да го подготвят за изследването...Сиреч, да..., денят биде прекаран предимно там.. :lol: ...в "белия дом", както ти казваш...

ееееееееееееххх, ако можеше всичко да става със едно щракване на пръстите.................................. .................................................. .....................животът щеше да е ужасно скучен,нали?? :)


Не виждам нищо скучно в това да щракна (доколкото мога с дебелите си) пръстчета и да стана в миг слаба и красива :lol: :lol: :lol: !!!
(шегувам се, не съм нито толкова дебела, нито толкова грозна... :girl_haha: )

Ще го пробвам това с водата и солта, непременно... :D !

daliq
17th May 2008, 10:31
Тези таблетки Биотикс....какво представляват? По точно какво епредназначението им?[/b][/quote]
таблетките са съставени от стомашни бактерии, и са напълно аналогични с бактериите , които се намират по принцип в стомаха на човек! Разтварят се в правото черво и регулират метаболизма перфектно!

Celine
17th May 2008, 14:46
Biotiks (http://www.ozonelaboratories.bg/ro/product_details/44/11041-1048-1054-1058-1048-1050-1057.html) ???

ioni
18th May 2008, 12:52
Искам да попитам хората,които казаха,че отслабват като спрат вечерята - през деня всичко ли си ядете,в смисъл и хляб и тн.Защото ако до 5 часа си ям нормално например и не вечерям и така отслабна ще е супер.

Някой ще отговори ли на въпроса ми?Кажете си мнението . :D :wink:

Mena
18th May 2008, 20:35
Biotiks (http://www.ozonelaboratories.bg/ro/product_details/44/11041-1048-1054-1058-1048-1050-1057.html) ???
Днес си ги взех.
Да видим Lactobacillus LA-5 и Bifidobacterium BB-12 дали ще ми помогнат

djidjito_
19th May 2008, 07:26
Biotiks (http://www.ozonelaboratories.bg/ro/product_details/44/11041-1048-1054-1058-1048-1050-1057.html) ???
Днес си ги взех.
Да видим Lactobacillus LA-5 и Bifidobacterium BB-12 дали ще ми помогнат

а колко струват

Celine
19th May 2008, 07:59
Мени ти с ква цел ги взе ?

Mena
19th May 2008, 11:41
Струват 5.50лв. в аптеката на Халите.
Селин, взех ги да си оправя чревната флора и фауна. :girl_haha:
В последните месеци се чувствам постоянно подута :(

Honey_y
19th May 2008, 21:50
Biotiks (http://www.ozonelaboratories.bg/ro/product_details/44/11041-1048-1054-1058-1048-1050-1057.html) ???
Някой можели да ми кажи по колко на ден се пият и дали има някаква схема на пиене. :medicine:

daliq
19th May 2008, 22:56
Струват 5.50лв. в аптеката на Халите.
Селин, взех ги да си оправя чревната флора и фауна. :girl_haha:
В последните месеци се чувствам постоянно подута :(

биотикс премахват подуването на стомаха ! :P но все пак трябва да се спазва и хранителен режим , което на мен не ми беше трудно , защото чувството за вълчи глад изчезна! Вие ще кажете как се чувствате , но аз свалям и килца!

daliq
19th May 2008, 23:00
Biotiks (http://www.ozonelaboratories.bg/ro/product_details/44/11041-1048-1054-1058-1048-1050-1057.html) ???
Някой можели да ми кажи по колко на ден се пият и дали има някаква схема на пиене. :medicine:

Пият се по време на ядене - ядеш три пъти , пиеш три пъти , но ми се струва , че повече от три няма да ти се хапва , поне при мен дадоха такъв ефект

Honey_y
19th May 2008, 23:23
daliq много ти благодаря :cool:

mazi
20th May 2008, 04:39
Искам да попитам хората,които казаха,че отслабват като спрат вечерята - през деня всичко ли си ядете,в смисъл и хляб и тн.Защото ако до 5 часа си ям нормално например и не вечерям и така отслабна ще е супер.

Някой ще отговори ли на въпроса ми?Кажете си мнението . :D :wink:

аз така от 57 станах 49 кг. ядях си през деня каквото искам (което значи че 2 пъти горе долу седмично ядях хлябове, пици и тн - не че нещо, ама не обичам)

djidjito_
20th May 2008, 07:47
кактова са 8 кг и е супер.браво и аз ще започна така,това е супер.само да попитам след 5 часа нищо ли освен вода да не се пие?и за колко време си отслабнала?и спортуваш ли нещо?

mazi
20th May 2008, 11:22
кактова са 8 кг и е супер.браво и аз ще започна така,това е супер.само да попитам след 5 часа нищо ли освен вода да не се пие?и за колко време си отслабнала?и спортуваш ли нещо?

доста бързо ги свалих, може би за месец. не съм я спазвала чак толкова стриктно, понякога вечерях. иначе пиех вода, алкохол, безалкохолни....сега вече си хапвам повече, но не качвам...незнам и аз защо :D . и не, не спортувам. много ме мързи :)

ioni
20th May 2008, 14:07
Мерси за отговора.Значи и аз спирам вечерята и се надявам да има резултат. :D

djidjito_
20th May 2008, 16:06
много мерси за отговора и аз спирам вечерята.само още един въпрос
какво ядеш през деня,позволяваш ли си сладко и тесто?

torranaga
21st May 2008, 07:19
еми,вие хубаво почвате да не вечеряте.....и да не ядете тва и онова обаче факта че някои не качват килограми и други свалят от този метод,а после си хапват нормално и пак не качват е въпрос на ЧИСТ МЕТАБОЛИЗЪМ!!! дами,не се знае дали при всички работи този начин...
ПП:Просто исках да предупредя,за да няма разочаровани...:)

mazi
21st May 2008, 21:24
много мерси за отговора и аз спирам вечерята.само още един въпрос
какво ядеш през деня,позволяваш ли си сладко и тесто?

сладко по принцип не ям, но обожавам италианска кухня така че тва компенсира :lol:

ioni
22nd May 2008, 20:41
Мерси за съветите.Аз вече 3 ден съм без вечеря и се чувствам супер.Е отначало бях гладна,но сега ми е леко и не знам дали си внушавам или не,но се чувствам все повече във форма. :D

ioni
25th May 2008, 20:50
Хора не съм вечеряла от 4-5 дни,ям си всичко и отслабвам. :D Супер е.

borti79
26th May 2008, 09:40
сега пия липозан... отвратително е, ако има ефект - ще споделя :wink:

за 1 месец изпих 2 опаковки (по 6 хапчета на ден), ефект - нулев ;)

кажете ми, как се понася тази воня? засега го пия с кола лайт и запушен нос, ама осмърдява всичко наоколо - повръща ми се от тази миризма...bleh!!! :2005: :oops: :oops: Момичета от хапчета и разни такива продукти НЯМА НЯКАВ ЕФЕКТ казвам го от опит пробвала сам какво ли не не само продукти които са в българия стигала самцени до 160 евро рекламата беше супер ядеш лезиш и след един месец си отслабнал 20 килограмаБОЖЕ ГОСПОДИ И АЗ ПОВЯРВАХ.несе доверявайте не си давайте парите от 3 години пия всикакви буклуци и резолтата е НУЛЕВ.От 2 месеца сам на режима на дюкан свалих 11 килца и сам щастлива сега сам се запанала малко нищо не свалям,но не се и отказвам това е моята тайна...................

kaija
27th May 2008, 08:13
Винаги: плодове, зеленчуци, млечни, месни и ядки
Рядко: картофи, ориз, чист шоколад
Никога: Газирано, хляб и тестени изделия
Това е моята тайна с нея за 9 месеца съм свалила 7кг. В началото беше рязко сваляне, но сега е зор. Всичко си има цена все пак :2043:

е тва е!!!!! :P :girl_dance:

hatred
23rd June 2008, 16:26
Момичета, не екстраполирайте това с гладуването вечер.
Трябва да контролираме количеството и качеството на храната вечер, но в никакъв случай не бива да пропускаме вечеря. Ако последното ни хранене е в 16:30, а на другата сутрин закусим в 7:00, това са повече от 14 часа глад за организма ни ! Много ясно, че ще отслабнем, но е стрес за него и неминуемо забавя метаболизма, провокира го да трупа резерви.

Говорила съм с различни специалисти - разумното е вечер да се хапва лека, лесносмилаема храна към 18:30 - 20:00 часа, след което към 21:00 да се хапне мъничко кисело мляко или плодче за ускоряване на метаболизма през нощта.

spg298
26th June 2008, 23:43
[quote="ioni"]Хора не съм вечеряла от 4-5 дни,ям си всичко и отслабвам. :D Супер е.

И понеже не можеш да живееш постоянно без вечеря, в момента в който започнеш да си хапваш вечер, килцата ще се върнат, че и отгоре.

орхидея
29th June 2008, 15:55
:idea: прави са последните 2 разумни гласа - трябва да има вечеря.В различни часове има пикове на важни хормони и за по-добрата им работа се изисква белтък или въглехидрат.Тези хормони дирижират живота ни и не бива да ги пренебрегваме.Друго-организмът бързо е нагажда и след някое време дори без вечеря ще започнеш да задължаш кг.

Allegra
29th June 2008, 19:20
За мен "тайната" е:
-ядене по 5-6 пъти на ден (главно на 3-4 часа)
- храната да се състои от главно протеини+ зеленчуци (въглехидрати)+ ненаситени мазнини (маслини, зехтин, ядки, фъстъчено масло :1252: )
- спорт 5-6 пъти в седмицата, като се наблегне на кардиото
- масажи (който може да си го позволи), кремове, топли-студени душове
- добро настроение и вяра в себе си и в това което правим! В крайна сметка това трябва да се превърне в начин на живот, а не да изтърпим там няколко месеца и после пак да се върнем към стария начин :popcorn_girl:
:pinkglasses: :pinkglasses: :pinkglasses: :pinkglasses: :pinkglasses:

feik
30th June 2008, 09:46
Allegra, масажите антицелулитни ли са?

Allegra
30th June 2008, 13:42
Allegra, масажите антицелулитни ли са?
По възможност...иначе и да не са пак поне за релакс помагат

hatred
30th June 2008, 14:26
Моята тайна: вегетарианка съм от 5 - 6 години, но хапвам риба. Изключила съм напълно някои храни - пържено, сладкиши, вафлички, шоколадчета, тестени изделия от бяло брашно, чипсове и подобни боклуци.

Всяка сутрин закусвам, като преди това пия чаша гореща вода за прочистване на храносмилателната система ( много е полезно :lol: ). Пия много вода, всеки ден хапвам поне по 500 - 600 грама плодове и много зеленчуци. Готвя без мазнина, добавям по малко студенопресован зехтин чак преди хранене, така че да не претърпява термична обработка.

Няма изключения от този режим - нито по празници, нито когато ход на гости.

И движението , разбира се - лично аз не обичам фитнеса, много е скучен и води до вманиачаване. Ходя много пеша, плувам, възможно по - често ходя на планина.

Резултатът - преди да установя този режим трайно ( което стана преди 2 -3 години ) поддържах около 60 кг ( при ръст 180 см). Сега трайно задържам 54-55 кг. и не бих искала да ги намалявам още.

Allegra
30th June 2008, 14:43
Резултатът - преди да установя този режим трайно ( което стана преди 2 -3 години ) поддържах около 60 кг ( при ръст 180 см). Сега трайно задържам 54-55 кг. и не бих искала да ги намалявам още.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Това ми се вижда под нормата..ама всеки си знае де :roll:
Права си обаче за фитнеса...аз преди време ходех по 3 пъти, после 4, после 5..и сега съм 6 пъти в седмицата :roll: и ако мога там да спя май ще е най-добре :lol:

hatred
30th June 2008, 15:25
Allegra, много е хубаво, че имаш волята да ходиш редовно. Аз ако отида на фитнес само броя минутите и секундите и гледам да си тръгна възможно по - скоро.

Мързелива съм в това отношение, а и нямам много време за фитнес ( дори да имах желание ) :(

tsvety
1st July 2008, 18:40
На мен най-лесно ми е да не вечерям, даже на сутринта не съм и гладна. Толкова съм свикнала, че като ям вечерта ми тежи стомаха на другия ден. Осен това през деня си хапвам всичко - и месо и тесто и шоколади, с една дума, каквото ми се прияде.
Тайната за мен е, че не трябва да ям 5 пъти на ден и да броя калории и грамове или да се лишавам от определени храни, а съм спокойна, че мога да си хапвам всичко.
Защото аз най-много обичам пържени неща, препечена кожа от пиле, дюнери, и особено много мразя супи или бобови храни.
Просто това е чисто физическо ограничение наобема на храната, а не на вида й. Само че, както написах в предишния си пост, наруших този начин , почнах да ям по всяко време, когато този или онзи яде или ме черпи или защото е прието всички да се събираме на една маса да ядем заедни, нищо че било 7 или 8 часа, и как да си броя хапките на всяко ядене?? :? И при това цял живот да броя какво ям???

djidjito_
1st July 2008, 20:02
и за мен на добрия начин е просто да си броя калориите.примерно много обичам солетки(200 ккал)и след това си ги следя.а колко калории приемате на ден

tsvety
2nd July 2008, 07:36
и за мен на добрия начин е просто да си броя калориите.примерно много обичам солетки(200 ккал)и след това си ги следя.а колко калории приемате на ден

Не става с броене, според мен... Как броите калории на готвеното - мусака, спагети, яхния, супи разни... :?

djidjito_
2nd July 2008, 08:37
има един кълколатор в нета и там има всички ястия.само че аз не ям много готвено затова си ги броя без проблем
:wink:

margarita_ilieva
2nd July 2008, 09:07
Другият вариант е ако си готвиш сам и знаеш по колко слагаш, лесно можеш да си сметнеш ккал, но това вече е издребняване. Чак пък толкова... :wink: Пък и като слабееш, не наблягаш на мусаки, спагети и яхнии..

tsvety
2nd July 2008, 15:11
Другият вариант е ако си готвиш сам и знаеш по колко слагаш, лесно можеш да си сметнеш ккал, но това вече е издребняване. Чак пък толкова... :wink: Пък и като слабееш, не наблягаш на мусаки, спагети и яхнии..


Хубава логика :shock: Особено не ми хареса думата "наблягаш"... Никой не набляга на нищо, важното е да си свободен, а не да си казваш "това е забранено", щотооооооо забранените неща са най- желани.

Само да не си помисли някой, че се заяждам или е лично към някой

elen4eto
19th August 2008, 01:57
Това със храненето до мах 18.00 часа го правих половин година без НИКАКЪВ ЕФЕКТ!!Всичко явно е до метаболизъм.Скоро ходих и на диетолог и дори задължително ме карат да вечерям независимо от часа.Оказва се, че е много важно за метаболизма и за това най-вече да сме здрави да закусваме,обядваме и вечеряме и отделно трябва да имаме някакво междинно хранене между закуската и обяда и обяда и вечерята.

tirra
19th August 2008, 07:41
Здравейте момичета.
Всеки организъм реагира на различен режим. Важно е да намерим този, който ни действа и който не ни изморява или отегчава. Аз, предполагам като повечето от вас, съм пробвала всички известни диети. при всички има резултат, но навсякъде има ограничения и аз лично предпочитам те да са в продуктите като вид, който може да консумираш , отколкото ограничението да е в количеството. мозъкът ми започва да се съпротивлява само като "усети" че броя калории или меря грамажи.

Пожелавам на всички да открият техния режим - този който ще ви донесе най-много минуси в килограмите и ще го спазвате с удоволствие. А след това дълготраен ефект !

Scarlett
21st August 2008, 20:39
:2006: Кардио, Л-карнитин+фет бърнер и строг хранителен режим!

valerika
29th August 2008, 21:43
А коремни преси или нещо от сорта?Не става ли без вечеря и да речем по около 50-60 коремни на ден?По бавно отслабване,но..............но нали все пак действа! :D

Jackie
30th August 2008, 10:34
А чували ли сте за това http://www.oilpulling.com/? Аз мисля да го пробвам вие какво мислите по въпроса.

valerika
31st August 2008, 20:40
А чували ли сте за това http://www.oilpulling.com/? Аз мисля да го пробвам вие какво мислите по въпроса.
А на "простоцарски"/бълг/ :lol: това какво е?........Не всички владеем чужди езици!