PDA

View Full Version : За хапчетата "Захир" и мнението ви за тях!!!


Lucyko
4th May 2008, 01:14
Здравейте момичета :pinkglasses:
Чета този форум от година можеби ,но реших и аз да се включа най накрая в него :girl_dance:
Та от два дни ползвам тези хапчета дето рекламират "Захир" и понеже е нещо ново и ми се искаше да чуя дали има и други като мен и дали има мнения по темата и реших че това е моя момент в които да се покажа вече,а не само тайно да чета :popcorn_girl:
Искам да споделя с вас ,че от вчера някак си апетита ми е силно подтиснат и количеството което допреди дни омитах... от вчера ме затруднява много :1228:
Хубавото на този продукт е че в него има 600мг Л-карнетин ,което е много добре / аз съм активно спортуващ човек,цял живот трениращ/ и знам добрия му ефект ,а именно - стопяване на мазнинките и превръщането им в енергия /причината заради който избрах именно този "Захир"/ иначе съм скептично настроена към тези отслабващи хапчета които са заляли пазара.
Килцата който искам да сваля са 4-5 и при мен ще е трудничко,защото имам повечко мускулчета отколото сланинки ...
Идеята ми е ... дали си въобразявам или има и други доволни???
:2035:
Много съм развълнувана че вече си имам и аз регистрация :2018:
На всички борещи се с нахално лепналите се килца, успех :good_luck:
[/b]

tsvety
4th May 2008, 13:25
Това име "Захир" звучи като захар... Да не са сладки, т.е. подсладители, т.е. да заместват захарта. Гледах рекламата по вестниците, но името ме възпира да ги търся или пробвам, защото на нищо не слагам захар, освен на баниците, които нека на месец два.
Как са на вкус?

Lucyko
4th May 2008, 13:39
:2016: каква захар???
Името е ЗАХИР и няма нищо общо с подладители или подобни неща.
Няма вкус тъй като са капусли ,как може нещо което е за отслабване според теб да съдържа захар??? :2009:
Ето ти и съставките му ....

1. L-Carnitine - 600mg.
2. Extr. Betulae
/Екстракт от листа на бреза/ - 200mg.
3. Extr. Camellia sinensis
/Екстракт от Зелен чай -съдържание на полифеноли 90%/ - 100mg.
4. Chrom/Biolgically active/ - 100mmg.

А ето и къде може да прочетеш повече
http://zahir2007.com/index.html

Но честно ,ти ме разби с този въпрос :1202:
Как може да съдиш за нещо по името му? След като си гледала рекламата,трябваше да обърнеш внимане на това което казват и за състава му.
Успех завбъдеще!!!

Lucyko
6th May 2008, 01:56
Хей момичета ,наистина ли няма някой като мен.... :2045: с който да коментираме тия хапчоци???
Да ви кажа наистина не ми се яде ама нещо килограмите ми не падат толкова бързо колкото си мислех... не ям по цял ден,само сутрин малко кисело мляко с сол ,че сега това ми е най-вкусно и солетки /че аз съм по соленките неща ,сладко не ме изкушава/ ама не си мислете някакво кой знае какво количество... и като се прибера вечер пак така... ама все си седя 56кг. :girl_hysteric:
По принцип трябва да ходя на фитнес малко ,че това ми е и в работата.. ама нали знаете... мързела е велика работа и честно казано,аз най-добре я правя :twisted:
Охххх.... :go_to_sleep:
Дано някой пише...

Engel
6th May 2008, 09:44
Килцата който искам да сваля са 4-5 и при мен ще е трудничко,защото имам повечко мускулчета отколото сланинки ...

Мускулите тежат повече от мазнинката. Не гледай кантара, а гледай огледалото. В твоят случай цифрите нямат значение :wink: Момиче ще те пляскам как може да ядеш по 2 кисели млека за цял ден и да искаш да свалиш!?!?? Пък и сили за фитнес да имаш :1202: Стегни се, защото ще припаднеш някъде от глад. Погледни в другата тема там ти писах :2043:

Lucyko
6th May 2008, 13:04
Благодаря ти Engel за това което ми написа :2043:
Да ти кажа и аз не съм разумен пример за отслабване ,защото тези кила който свалих така бързо бяха по повод и след това... такова ядене му хварлих че... и никакъв фитнес :2001: това беше откомври... и пак се чудя как съм качила само 4 след такова набиване!!!
Иначе млеката не са 2 ,а е само едно :2045:
Не се чуствам зле ,но по принцип съм с ниско кръвно и ...няма да се очудя някой ден да направя номера с прилошаването!!!
Но да кажа пък че наистина не ми се яде :( и съм си в тонус ,но при мен това с тонуса е на друга основа хаха
Иначе си права за мускулите и мазнинките... точно за това изглеждам с по едри бедра ,а на горе съм много добре / нямам дънки ,които да са ми добре на бедрата и да ми стават на дупето и талята...все преправям :( /
Та от там искам да сваля ,но всички знаем че сваляме първо от там кадето не ни трябва! :2011: Ама това е!

maroon
6th May 2008, 13:42
според мен, ако не тренираш, с този л-карнитин вътре - ефект няма да има дори и да е добра добавката :)

Lucyko
6th May 2008, 15:37
според мен, ако не тренираш, с този л-карнитин вътре - ефект няма да има дори и да е добра добавката Smile

Да,така е :) права си ,затова взех точно този проукт.
Тренирам ,но по почивните дни.... и въздуха ми се движи бавно :girl_hysteric:

VASILENA
7th May 2008, 09:03
лично на мен не ми понесе добре, но майка ми се чувстваше отлично с него, за това за мен бяха процедурите, а за нея - захира

MILI
7th May 2008, 09:59
А ето и къде може да прочетеш повече
http://zahir2007.com/index.html

Няма цени и колко капсула са в опаковка? :roll:

Lucyko
7th May 2008, 11:04
Аз си го купих за 25лв. 80 капсули.... пият се по 4 на ден т.е. за 20 дни.
Vasilena как ти действаше ,че казваш че не ти е понесло добре ???

Lucyko
10th May 2008, 23:38
Хммм ето ме пак... значи незнам ама килцата са си същите ,но пък апетита ми е подтиснат ... при мен съм зъбелязала че резултатите идват изведнъж и след време.. да видим дали пак ще е така!
Но пък имах малко целулитче... и да кажа се е поскрило :girl_dance:
Заминавам в понеделник и ми се искаше да съм хубава ,но ... е ,не е толкова страшно :) Само да си помрънкам малко :girl_kiss2:
Е успех на всички заслабващи... :girl_in_love:

merilin
6th August 2008, 14:45
Моя приятелка пиеше Захир и й се отрази добре, подтисна й апетита и определено отслабна. Аз го пия от вчера и е рано да споделя каквото и да е, сподели при теб има ли промяна?

Lucyko
6th August 2008, 15:49
Здравей :) Не съм писала отдавна - да отслабнах и то видимо - разбира се и упражнения не съм спряла да правя... от Л-карнетина се изчистих доста - коремни плочки ,нямам паласки.. ала бала... и сега съм поръчала да ми донесът пак,че не живея в БГ в момента.
За това че подтиска апетита ,наистина е така :) аз съм яла на сила вечер ,защото просто не искам да заспя със съвсем празен стомах ,че то цял ден без нищо - аз не го уважавам!!!
Истината е че не съм почитателка на този вид хапчета ,но ми се наложи преди месеци и съставките не ме оплашиха - т.е. дори и да не отслабнех ,нищо нямаше да ми навреди. Но пък е факт ,че заслабнах с този Захир.
Чакам го сега до дни и пак се почваме че пък искам малко да поогранича хапването ,не за друго :) Пък да видим ;)
Успех ти желая :girl_kiss2:

valka_malka
6th August 2008, 16:42
за колко време отслабна?

merilin
6th August 2008, 16:43
Купих си го за 18 лв. от аптеката, пия 2 пъти по 2 капс. 30 мин. преди хранене. Ти колко време го пи т.е. една доза достатъчна ли е и колко отслабна?

Lucyko
6th August 2008, 17:42
Значи пих ги точно колкото да ми свърши кутията ,но както съм писала по горе - аз съм активно спортуваща,а кантара го мразя и не се тегля често.
Резултата беше видим ,на цифри незная. :2016:
Пиех го както е написано - 2 сутрин и 2 вечер май...
Като ориентир нека ви служи това че се събират 600мг Л-карнетин - той изчиства.
Но без някакъв режим просто не става или без упражнения - няма магически лекарства дето ги пиеш ,хапваш и лежиш и отслабваш за съжаление! :2016:
Та това... мислия че в понеделник новата кутия ще е при мен и ще мога да съм в крак с вас и да споделим резулати :2018:

damata_chochi
7th August 2008, 22:01
Lucyko след коя кътия имаше виден ефект?

kokona_mila
8th August 2008, 12:05
Ядеш само вечер( така разбрах ) и искаш да ограничиш яденето. Още колко :roll:

merilin
18th August 2008, 15:16
Кутията съдържа 80 капс. т.е. 10 блистера по 10 бр., желателно е да се изпият 2 кутии. Сега пия 6-я блистер от първата кутия т.е. около 2 седмици. Отслабнах 5 кг. Чувствам се добре и има ефект!

Бонбонка
19th August 2008, 10:07
Като му се погледне състава е ясно как действа :lol:
Л-карнитинът топи мазнини
Зеления чай прочиства и спомага храносмилането
Хромът подтиска глада

Само листата от бреза не знам за какво са :roll:
Абе пак си е химия :roll:

Scarlett
19th August 2008, 15:17
Наистина много неподходящо име, нищо не ми говори? :roll:

Solver
19th August 2008, 15:50
Не знам каква е целта, но когато нямаш мнение по даден въпрос обикновено не пишеш, не е нужно да отвориш темите от последните 3 месеца и да напишеш "не знам" и "нищо не ми говори", да ме извини админа, но няма как да не се направи забележка тук.

damata_chochi
31st August 2008, 16:02
каде изчезнах те всичкииииииииииииииииииии ииииииииии :?:

Daqn4eTy
30th May 2009, 20:57
Здравейте!Темата е малко старичка но реших да изразя мнение и аз.Пия ЗАХИР вече втора опаковка и наитина има ефект.Когато започнах да го пия си направих и една леко измислена диета,хапвам само плодове,зеленчуци и бяло месо риба и други такива по диетични неща,но никакъв хляб.Тичам в седмицата по 2 пъти и всяка вечер правя коремни преси,мисля че това също сподпомага свалянето на килцата и стягането на кожата.
:girl_dance: :) :1203:

MILI
1st June 2009, 14:31
Пия ЗАХИР вече втора опаковка и наитина има ефект
А не е ли възможно ефекта да идва от това, че спазваш режим на хранене+ спорт.Всъщност как разбра, че има ефект от хапчетата които пиеш, а не от диетата :roll:

p3pinka
14th September 2009, 19:42
От каква възраст може да се пие? Защото имам някое друго килце за сваляне. Тичам, ограничавам се много в яденето, но явно не е този начинът. Някъде мернах, че може да го пият само възрастни, аз съм на 15, ще има ли проблем ако го пия?

Corason
29th August 2010, 22:50
Здравейте,аз искам да попитам хората с по-голям опит ,които са изолзвали Захир,дали той може да се използва от млади дами.Аз съм на 16 и бих искала да го използвам,дали ще ми навреди ?

lovebird
29th August 2010, 23:17
На тази възраст да се използват хапчета за отслабване е наистина НЕпрепоръчително. Колко килограма имаш да сваляш? Защо н минеш на диета и спорт, а избираш този "лесен" начин. Ако е до мързел - надвий го. А и не вярвам, че като ограничиш храната и тренираш няма да отслабнеш. ;)

Corason
29th August 2010, 23:28
Аз трябва да сваля поне 10 килограма,пробвах диета но не мога да се справя.А за спорт време не ми остава,много уча и просто нямам време за нищо.

lovebird
30th August 2010, 00:14
Eто, става дума за "не мога". Не може ей така да щракнеш с пръсти и да отслабнеш...Воля, воля,воля ;)

Corason
30th August 2010, 01:08
Да съгласна съм, че трябва воля,но е много трудно.Аз просто исках да разбера дали захира ще ми навреди.Аз не искам да го използвам постоянно ,просто ми трябва нещо като тласък,ако може да ограничи апетита ми аз ще спазвам диетата с него и така ще си помогнем взаимно.Сега в момента седя на лаптопа ,и не мога да заспя от глад,седя до 3/4 сутринта а после ставам към 14 часа .Просто ми трябва нещо,не да прави чудеса, а просто да ми даде стимул, че мога и без да ям толкова много.Благодаря ви много ,че се занимавате с мен,сигурно си имате много по-важна работа,но много мило от ваша страна да ми давате съвети.

Corason
30th August 2010, 01:18
Някой да знае, как се определя колко килограма трябва да свалиш от теглото си?Аз искам да сваля много,но имаше нещо свързано с височината ти и килограмите,някой в този късен час да се сеща?

lovebird
30th August 2010, 07:56
Например:

Калкулатор на Дюкан - http://www.livredemonpoids.com/
След като отворите сайта, най-долу натиснете бутона Votre poids d'avenir.
Следват 12 въпроса, които в превод на български означават слесните неща:
1. Метрична система
2. Сегашно тегло в кг
3. Желано тегло в кг
4. Максимално достигано тегло в кг
5. Минимално достигано тегло в кг
6. Най-продължително запазено тегло в кг без особени усилия
7. Прилагани режими: никакви; няколко; многобройни
8. Ръст в сантиметри
9. Възраст
10. Наследственост (съществува ли в семейството ви тенденция към напълняване): никаква; средна;силно изразена
11. Костна система (обхванете лявата китка с палеца и показалеца на дясната ръка). Пръстите ви се: застъпват; докосват; не се докосват
12. Пол (мъж, жена)
13. Брой бременности: 0 - 7
Попълнете ги и натискате бутона Calculer, за да се изчисли и появи цифрата на вашето идеално тегло. Така преценете колко продължително да се подложите на режима, за да го достигнете.

anjela_k
21st November 2010, 16:43
Захира не са ми навредили напротив помогнаха ми свалих 6 килограва за 9 дни, но и спортувам доста.Така че искам да ви кажа само със Захира няма да стане.Успех на всички. :2006:

magish
22nd November 2010, 20:57
не помага ... трябва много строга диета и спорт . А то и без захир с диета и спорт ще си свалите.Аз го пих около 10 - 15 дена, караше ме супер мн да ходя по малка нужда , поради листата от бреза .. даже ми ставаше лошо понякога. И накрая нямаше никакъв ефект , а това 4е намаля гладъд :))) пълна простотия...

annnnna
24th November 2010, 15:35
Леля ми свали 20кг с тези хапчета и си ги задържа пък вече се храни нормално..

meri_koteto
24th November 2010, 22:38
кажете ми как да си направя и аз линийка че съм нова :(

lovebird
24th November 2010, 23:10
кажете ми как да си направя и аз линийка че съм нова :(
http://www.moetodete.bg/lines/category.php
http://www.cosmopolitan.bg/lines/category.php
:D

e123
4th January 2011, 11:36
Здравейте! Смятам да си купя Захир, но четох че трябва заради л карнитина да се правят и тренировки. Нямам възможност да ходя на фитнес за да тренирам на пътека или вело, но вкъщи имам степер .По колко минути на ден трябва да тренирам с него ?

didito179
2nd March 2011, 23:47
Нека и аз да споделя опита си със Захира. Преди 4-5 месеца си взех първата опаковка и я пих около месец (тя за толкова време стига по принцип). Бях много доволна. Не се мерих тогава, но видимо бях свалила доста килограми или поне така казваха всички. При мен нямаше никакви странични ефекти. Просто не се сещах за ядене по цял ден. Работата ми е свързана с много движение, което определено помогна. Хапчетата се пият 2 пъти по 2 на ден 30 мин преди хранене. През втората седмица вече си промених режима и започнах да се храня по 2 пъти на ден след приема на хапчетата. Към 10 ч сутринта и към 17.30 вечер. Имайки предвид колко съм лакома направо не ми се вярва че не съм мислила за ядене през останалото време. След като ми свърши опаковката не си взех втора и се учудих, когато мина цяла седмица, а после и 2 седмици в които аз не пиех хапчетата, но ефекта им продължаваше. Ефекта беше много добър, но истината е че около месец след като ги спрях започнах да се храня пак по добрия стар начин и си върнах няколко килограма. Не всичките, но все пак. Сега отново пия Захир, но не спазвам режима и си хапвам каквото ми се иска. Не съм качила и грам от както го започнах отново но и не свалям нищо. Имам приятелка, която го пие от доста време (5-6 месеца) без да прекъсва, но и без да спортува и да се движи колкото мен. Не съм чула и да спазва диета. Тя отслабва, но много бавно. Захир не е вълшебното хапче, с което ще свалите 20 кг за месец, но определено помага и дава стимул. Активните му съставки не са вредни (до колкото са изписани правилно на опаковката) а и не ми действат зле. Смятам че ако се използва около месец или 2 съчетан с равномерно натоварване и премерено хапване може да се постигне желания от мен лично ефект, а именно 10 кг. След това обаче е нужна воля да се запазят. Иначе нова опаковка и всичко от начало... Успех на дамите предразположени към образуване на стрии. Аз за радост не съм от тях и имам право на още 1-2 опита.

didito179
2nd March 2011, 23:47
Нека и аз да споделя опита си със Захира. Преди 4-5 месеца си взех първата опаковка и я пих около месец (тя за толкова време стига по принцип). Бях много доволна. Не се мерих тогава, но видимо бях свалила доста килограми или поне така казваха всички. При мен нямаше никакви странични ефекти. Просто не се сещах за ядене по цял ден. Работата ми е свързана с много движение, което определено помогна. Хапчетата се пият 2 пъти по 2 на ден 30 мин преди хранене. През втората седмица вече си промених режима и започнах да се храня по 2 пъти на ден след приема на хапчетата. Към 10 ч сутринта и към 17.30 вечер. Имайки предвид колко съм лакома направо не ми се вярва че не съм мислила за ядене през останалото време. След като ми свърши опаковката не си взех втора и се учудих, когато мина цяла седмица, а после и 2 седмици в които аз не пиех хапчетата, но ефекта им продължаваше. Ефекта беше много добър, но истината е че около месец след като ги спрях започнах да се храня пак по добрия стар начин и си върнах няколко килограма. Не всичките, но все пак. Сега отново пия Захир, но не спазвам режима и си хапвам каквото ми се иска. Не съм качила и грам от както го започнах отново но и не свалям нищо. Имам приятелка, която го пие от доста време (5-6 месеца) без да прекъсва, но и без да спортува и да се движи колкото мен. Не съм чула и да спазва диета. Тя отслабва, но много бавно. Захир не е вълшебното хапче, с което ще свалите 20 кг за месец, но определено помага и дава стимул. Активните му съставки не са вредни (до колкото са изписани правилно на опаковката) а и не ми действат зле. Смятам че ако се използва около месец или 2 съчетан с равномерно натоварване и премерено хапване може да се постигне желания от мен лично ефект, а именно 10 кг. След това обаче е нужна воля да се запазят. Иначе нова опаковка и всичко от начало... Успех на дамите предразположени към образуване на стрии. Аз за радост не съм от тях и имам право на още 1-2 опита.

ivva_
3rd July 2012, 16:35
Изпих една цялата кутия хапчета, само дето си дадох парите напразно, нито ти намалява апетита нито нищо Не си давайте парите за глупости

ugly_duckling
11th September 2012, 22:15
Съставката, която убива апетита е хром. Естествено ефекта е различен при всеки. Но има и естествена алтернатива - голямо количество хром се съдържа в жълтъка на яйце. При мен това действа. Правя си зеленчукова салата, в която слагам и варено яйце и след нея се чувствам сита. За да не ми вреди оцета, който слагам в салата съм си взела органичен ябълков оцет. Това е много по-полезно от хапчета за отслабване. При мен резултата е -11кг. за близо 50 дни. Естествено режима е комбиниран и със спорт.

svetellepo
10th May 2022, 13:41
Хапчета за отслабване - https://buygreencoffeeplus.com (https://tonzes.com/slimbg.htm) Отслабнах с 7 килограма за по-малко от два месеца! Много съм доволна.