PDA

View Full Version : Спешна операция! Несъгласие на родителите!


delphipro
15th May 2008, 11:52
На един приятел гаджето преди около месец й откриха киста на яйчника и започнаха лечение с медикаменти, но ефект нямаше преди 2 дни отиде пак на изследвания и и откриха втора киста а първата беше станала колкото юмрук.

А ето и какъв е проблема момичето е на 17 години и 3 месеца, а родителите й не са съгласни тя да ходи с това момче и отказват да се подпишат (независимо дали от това й зависи живота) за тази операция, която според думите на доктора е наложителна. Въпроса ми е следния има ли начин и към кой трябва да се обърне момчето за да може да се извърши тази операция.

diastemma
15th May 2008, 12:34
Планова операция преди 18г възраст без подпис на родителите е подсъдна и никой доктор няма да я направи.
Обаче каква е връзката между кистата и това, с кого излиза момичето? Да не би родителите да я шантажират, че ще дадат разрешение за операция, само ако двамата се разделят? Звучи ми абсурдно.

llullu
16th May 2008, 23:42
бе кви са тези родители бе те луди ли са или кво,тази работа ми зву4и съмнителна,аз ли4но сам оперирана от киста преди 2 месеца и не трябва да се 4ака шом е казал доктор.хммммм :?: :?: :?:

Divinemouse
17th May 2008, 09:08
На един приятел гаджето преди около месец й откриха киста на яйчника и започнаха лечение с медикаменти, но ефект нямаше преди 2 дни отиде пак на изследвания и и откриха втора киста а първата беше станала колкото юмрук.

А ето и какъв е проблема момичето е на 17 години и 3 месеца, а родителите й не са съгласни тя да ходи с това момче и отказват да се подпишат (независимо дали от това й зависи живота) за тази операция, която според думите на доктора е наложителна. Въпроса ми е следния има ли начин и към кой трябва да се обърне момчето за да може да се извърши тази операция.

Какви са тези малоумници бе :shooting:

Mirami
17th May 2008, 10:51
Има нещо гнило в Дания... :shock:

Celine
17th May 2008, 15:00
Аз съм с 3 кисти, които откриха след едно закъснение на цикъла ми. Лекарката която ме прие, ми изписа Оргаметрил, и каза че ако не изчезнат, ще трябва да се оперират.
Но гинеколожката при която ходя по принцип, въобще не е на това мнение.
Същото мнение сподели и доцент при който отидох на консултация.

Така че, не се настройвайте с/у родителите излишно, те може да са по добре запознати с проблема.