PDA

View Full Version : силикона и фитнеса


mariela.manolova
17th May 2008, 10:43
здравейте, бих искала да ми кажете кога най рано е възможно да се започнат редовни тренировки във фитнеса, след поставяне на имплантант. Благодаря момичета:)))

aniK
17th May 2008, 13:05
Аз след втората-третата седмица започнах да въртя колело и да ХОДЯ на пътеката на максимален наклон, след ок.месец вкарах коремни преси, на 3-тия месец - рамене, малко след това - бицепс и трицепс. Гърди и гръб още не мога да правя, а минаха 6 месеца.
Опитах гръб, щяха да ми изскочат имплянтите, от лицева опора не можах да се вдигна (пак по същата причина) и смятам да не правя докато не спра да чувствам дискомфорт.
След около месец ще вкарам и джогинг със спортния сутиен и нещо по-стегнато отгоре.
Док каза мин 6 месеца възсатновяване!!!
НЕ БЪРЗАЙ, АМИ ПРАВИ САМО ТОВА, КОЕТО НЕ ТИ СЪЗДАВА ДИСКОМФОРТ!!! Пази се, да не те е яд после :D

Street
17th May 2008, 14:08
поне 3 месеца знам аз...

dedektiv_p
17th May 2008, 19:58
Онзи ден на консултация попитах док мога ли да правя вече всичко което искам или трябва да спазвам още някакви ограничения (на 2 месеца съм). Док каза че мога да правя каквото си искам :) но аз така и така не мога да спортувам особенно така че няма кой знае какво значение за мен :(

mariela.manolova
17th May 2008, 20:55
моят инструктор...има нестандартна програма. Смята че, трябват да се вдигат максимални килограми с малки повторения. сега вдигам от лежанка 30-35кг. немога да си представя как ще вдигна толкова кила след операцията та дори година след това.стахувам се да не стана като пача с перфектен бюст:))))))

aniK
17th May 2008, 21:41
Твоят иснтруктор ще трябва да се съобрази с това, че си сложила импланти. Ако не, по-добре го смени :)
Един познат, на който се оплаквах,ч е не мога да тренирам гърди ми каза - за какво ти е, нали си направи ;) :D
Няма да станеш пихтия ако правиш много кардио!

mariela.manolova
17th May 2008, 21:56
най-големите ми опасения са за трицепса защото започва да се люлее като байряк.

aniK
18th May 2008, 10:19
най-големите ми опасения са за трицепса защото започва да се люлее като байряк.

:lachen: :lachen: :lachen: Като се държиш за дръжката в трамвая :lachen::lachen::lachen:

doll
18th May 2008, 15:20
:2055:
Аз съм на 8 мес и едва преди 2 дни си позволих да опитам лежанка,разбира се неуспешен опит с 20 кг и за това си тренирах с 15,но сам сигурна че след няколко тренировки ще успея и повече...За крака тренирам от първият месец,за гръб и рамене от третия,а за бицепс трицепс от 5 и се чувствам супер...

mariela.manolova
19th May 2008, 10:49
май ти си от малкотото късметлийки който се чувстват добре толкова рано и могат да тренират. блазети...

doll
19th May 2008, 11:39
Да си призная,моят приятел ми казва че се глезя понякога,а също и майка ми,та аз все си мислех че има момичета,които се справят и по-добре от мен??!!

aniK
19th May 2008, 15:39
Последният път като опитах гръб (горен скрипец), щяха да ми изскочат имплантите. Обаче това беше преди 1 месец. Скоро пак ще опитам.
Един приятел билдър, на който се оплаках, че не тренирам гърди ми каза: за какво ти е, нали си направи :D

doll
21st May 2008, 00:29
Аник,пробвай да си намериш удобни начини за различните мускулни групи,а ако някое движение те притеснява изчакай,и като се почувсбташ по-добре пробвай пак...аз така леко-плеко си тренирам всичко вече,но до преди две седмици не помислях дори за лежанка.. :2050:
а и това,което ти е казал твоя познат си е от една страна вярно!!
:naked: :2035:

susi
21st May 2008, 06:38
Аз отидох в залата на 14 ден, но започнах много внимателно с велоергометъра и малко по малко вкарвах по някое упражнение за долна част. Сега карам 5-я месец и продължавам само за долна част да работя, но не се ограничавам - клякам си със щангата, предна задна част на бедро и т.н. Горната част мисля да я вкарам от 6 м., но гърди като чета тук - едва ли ще правя. Преди ги товарех много, за да го докарам на обем :cry: , но сега мисля да си ги пазя.

aniK
21st May 2008, 09:19
ха, susi, аз преди ги тренирах да са стегнати, пък то дори нямаше какво да стягам (ребро с пъпка).
А sexy07 къде се изгуби ?!

bojana
2nd June 2008, 17:04
момичета а да ви попитам,някой тренира ли тенис на корт?
аз съм от 3 месеца с импланти/над мускула и зверски ми се играе тенис поне мъничко да помахам с ракетата :(( но ме е страх, някой има ли опит да сподели? :P

buba-77
9th June 2008, 23:06
Имам приятелка с надмускулно поставени импланти ,която се върна към тениса чак на 7мия месец след операцията .Преди това опитва няколко пъти но не се чувстваше добре .Все пак при всеки възстановявянето е различно.
Аз вече от седмица ходя на фитнес тренирам всичко без гърди и се чувствам добре .Е разбира се с по леки тежести но все пак след 3м.прекъсване и без импланти нямаше да мога тренирам с същите тежести :wink:

aniK
10th June 2008, 14:27
Аз мисля утре да потичам. За първи път след 6 месеца. Ще се пристегна със спортния сутиен и един ластичен потник, дано не ги разместя :P

dedektiv_p
10th June 2008, 16:04
Няма да се разместят щом са минали 6 месеца. Аз вече неволно започнах да правя всичко, тичам, мия прозорци, местя разни неща и по тежички :D , дори си изпрах колата в неделя и всичко си е ОК :)

bilian4o
11th January 2009, 17:35
Днес хотих да поспортувам...много добре се чувствам е не съм се напъвала кой знае колко много все още са ми на 2 месеца и половона.Искам да кажа,че няма нищо опасно в това да ходим на фитнес ако е умерено натоварването.

lusiana
12th January 2009, 07:05
Леле, момичета... като чета, че след 5-6 месеца чак си позволявате по-сериозно натоварване и се притеснявам. Аз танцувам по принцип и доктора ми каза, че месец и половина трябва много да се пазя и после ще си усетя кога мога. Аз приех, че след втория, третия месец ще мога да си скачам :shock: Ужас! На репетиция ще съм със стегнат сутиен, но на сцената... Подмускулно съм, моля ако някой има представа да ми каже? Знам, че при всеки е индивидуално, но все пак... Става въпрос точно за скачане и интензивни движения с ръцете, не вдигам тежко, но се натоварват мускулите доста май.

aniK
12th January 2009, 09:56
Леле, момичета... като чета, че след 5-6 месеца чак си позволявате по-сериозно натоварване и се притеснявам. Аз танцувам по принцип и доктора ми каза, че месец и половина трябва много да се пазя и после ще си усетя кога мога. Аз приех, че след втория, третия месец ще мога да си скачам :shock: Ужас! На репетиция ще съм със стегнат сутиен, но на сцената... Подмускулно съм, моля ако някой има представа да ми каже? Знам, че при всеки е индивидуално, но все пак... Става въпрос точно за скачане и интензивни движения с ръцете, не вдигам тежко, но се натоварват мускулите доста май.

Хм... не е много добра идея да подскачаш :? Изчакай колкото може повече! Аз лично си позволих да тичам със сутиен и стегнат потник чак на шестия месец... Колкото по-дълго го отлагаш, толкова по-добре!

Benti
12th January 2009, 21:43
Аз днес като бях на консултация питах за джогинга и док каза, че няма проблем само да съм с подходящ спортен сутиен. Дори като го питах - "пристегнат ли", той каза, че няма нужда.
За инфо - днес съм на 3 седмици.

aniK
12th January 2009, 22:02
Аз днес като бях на консултация питах за джогинга и док каза, че няма проблем само да съм с подходящ спортен сутиен. Дори като го питах - "пристегнат ли", той каза, че няма нужда.
За инфо - днес съм на 3 седмици.

Не бих рискувала. Специално Н.Г.винаги се е застраховал с изказването "възстановяването е мин.3 месеца, а даже и 6". Никога не ми е давал еднозначен отговор - няма проблем да подскачаш и да вдигаш тежко (особено упражнения за гърди)

franchi
12th January 2009, 22:22
Аз ходя от вторият месец, но тренирам само крака...като д-р Н.Георгиев ми позволи, аз съм с подмускулно, каза че трябва да почакам малко за тренировките от кръста на горе :D

yoli
12th January 2009, 22:45
Аз лично май повече горна част няма да тренирам.То при закопчаване на по тесни дънки мускулите ми изместват за момент имплантите,а какво ли ще е с гири и уреда :roll:

lady69
19th January 2009, 10:25
Милички, дайте съвет какво мога да правя за гръб като съм само на 27 дни :roll: ?... Доста ме боли и ми се иска да го раздвижа малко.. Мога ли да правя коремни преси или някакво друго упражнение, което да ми облекчи болката /по средата на гърба/?

fani_83s
19th January 2009, 10:31
До колкото знам коремни преси не можеш да правиш още. Спиш ли на страни вече? Ако не - пробвай, аз от втората седмица спях на страни и ми се пооправи гърба. Мисля, че за упражнения е много рано още.

lady69
19th January 2009, 12:16
Да, спя настрани, но гърбът си ме боли....

SweetShark
19th January 2009, 12:27
Лейди69, масажче ти е решението. И мен ме болеше много гърбът, ама един добър масажист прави чудеса (като ти си седнала на стол по време на масажа, само че яхнала стола)

lady69
19th January 2009, 12:38
Благодаря :lol: ! Ще се възползвам от съвета!

stiuardka
20th January 2009, 07:44
За упражнения не знам аз,но 2 седмици след операцията се качих на кростренажора си.Не бягах с пълна пара разбира се,на по-висока степен,и така 20-тина минутки...Почти всеки ден.И продължавам.Само пътрвите няолко пъти усетих леко стягане в гърдите,напрежение,но после всичко се оправи

aniK
20th January 2009, 09:17
Най-добре тренировки от кръста надолу. Кардиото да не е тръскащо (колело, ХОДЕНЕ на пътека на голям наклон, кростренажор, но малко по-нататък...). Коремните преси натоварват гръдните мускули. Поне аз сама усещах какво мога и какво не мога.
За болки в гърба освен масаж може би ще помогнат и едни упражнения за бременни, които са основно изъване и огъване... :?

lady69
20th January 2009, 10:11
Имам степер в къщи и сутринта се качих за 5 мин. Мисля, че ми се отрази добре, защото моят е и с леко извиване на тялото / стъпалата му леко се въртят в едната и другата страна/. А какви са тези упражнения за бременни? Нещо не се сещам :roll: , отдавна бях бременна... Ще ми ги опишеш ли?

gaby1704
20th January 2009, 13:50
Здравейте трениращи силиконки :P
Аз тренирам от първия месец. Започнах с ходене на пътечка и кростренажор. След втория месец всичко останало, а ръцете с най-леки гири. От самото начало се пристягам с ластичната лента, а сега с ластичен бинт, така не се тресе силикона. И аз се чуствам по-сигурна. Вече гърдите ми са на година, но все още когато правя кардио се пристягам.

lady69
20th January 2009, 15:36
Кростренажор на 1 месец?! Браво на теб! Аз не бих могла да правя движението с рецете. Краката - да, но ръцете още не са ми съвсем подвижни...

aniK
20th January 2009, 16:42
Кростренажор на 1 месец?! Браво на теб! Аз не бих могла да правя движението с рецете. Краката - да, но ръцете още не са ми съвсем подвижни...

Да, да, при всички положения, ако преглътнем тръскането, пак ръцете имат доста движение. Ще ти потърся линк за тези упражнения за бременни :)

aniK
20th January 2009, 16:44
Ето тези имах предвид:

http://www.biberonbg.com/info/yoga_i_bremennost.htm

lady69
20th January 2009, 17:58
Anik, страшно много ти благодаря :2046: !!! Още тази вечер почвам с някои от упражненията, защото с това седене пред компютъра така съм се обездвижила, че не гърба, ами всичко ще ме заболи!

dupla
9th May 2009, 21:53
и аз ще се наложи да тренирам само долна част тало-и минимум 6месеца въздържание за акробат танцуване-ще ми липсва ужасно много,но всичко е с цел цици;)

stiuardka
10th May 2009, 06:18
Няма начин,едното за сметка на другото :)

lady69
10th May 2009, 16:26
Налага ми се да тръгна сериозно на фитнес. За да правя упражнения за подсилване на мускулите на гърба. Вече минаха 4 месеца и половина от операцията ми. Не знам колко е добре за гърдите, но нямам избор. Имам сколиоза /изкривяване на гръбнака/ и ако не оформя гръбните мускули болката ми ще продължава... Не знаех за тази сколиоза преди мамопластиката. А съм я имала отдавна. И тъй като не тренирам - мускулите ми са слаби и не поддържат добре гръбнака, който при допълнителните 700сс /2х350сс/ още повече се изкривява и притиска разни нервчета... и резултът е болка в средата на гърба!
Така че - момичета - спортувайте!!!
Основен недостатък на ежедневието ни е обездвижването - това ми го казаха всички лекари при които ходих.

emanuel4eto
10th May 2009, 16:59
ОООООО, ама я си тренирайте.Аз от петнайстия ден си правя преси, упражнения за крака.Сле месец и половина започнах пак да ходя на аеробика и тае бо. Сега ми е втори месец и си скачам яко, тренирам си и трицепс с малки тежести.Мой съвет момичета от тези тежести на жените не им стават много хубави телата, поне от моите наблюдения. Повече скачайте.

dupla
10th May 2009, 22:14
ОООООО, ама я си тренирайте.Аз от петнайстия ден си правя преси, упражнения за крака.Сле месец и половина започнах пак да ходя на аеробика и тае бо. Сега ми е втори месец и си скачам яко, тренирам си и трицепс с малки тежести.Мой съвет момичета от тези тежести на жените не им стават много хубави телата, поне от моите наблюдения. Повече скачайте.


моите лични наблудения на моето тяло-сериозно отношение към фитнеса и може да се постигне многооооооо-секси оформено тяло с изразени мускули.с големи тежести,с каквито правя аз талото е hummer

dupla
10th May 2009, 22:20
Аз лично май повече горна част няма да тренирам.То при закопчаване на по тесни дънки мускулите ми изместват за момент имплантите,а какво ли ще е с гири и уреда :roll:


наистина ли yoli?
имам колежка културистка със силиконови цици,мисля че всяка сама си усеща кога е готова,но лично тази не си е развалила тялото и си танцува като луда :dirty_dance: :cool_new:

aniK
11th May 2009, 08:28
emanuel4eto, не бих давала такъв съвет толкова категорично, собено за подскачането :? . КОгато човек си докара проблем, тогава започва да се ядосва защо не е бил по-внимателен :( Радвам се, че при теб всичко е наред :2003:
Lady69, според мен вече няма проблем да тренираш горната част на тялото с малки тежести - мисля, че това е по-добре и за сколиозата :2003: Ти сама ще усетиш кои упражнения и с каква тежест са ти удобни. Дано решиш проблема с болката :good_luck:

lady69
11th May 2009, 17:03
Благодаря ти, Anik :lol: !

R
31st May 2009, 12:29
Момичета , имам следния въпрос - ясно е , че след операцията ще тренираме, когато сме готови и се чувстваме добре .. обаче трябва ли да ограничим физическите упражнения Преди интервенцията - не че всеки ден тренирам мускулите на гърдите , но все пак при тренировка вероятно ги "засягам" , а и тенис .. плуване.. все пак :)

aniK
31st May 2009, 13:29
Известно време тениса и плуването ще са ти трудни - ще видиш, че няма да можеш да движиш ръцете спокойно. Аз бих избягвала тези резки и широки движения поне 3 месеца. Тръскането (подскачане, тичане...) също не са желателни. Дори на кростренажор, когато ръцете са на подвижните ръкохватки има известен дискомфорт :?

R
31st May 2009, 13:35
Благодаря за отговора , но повече ме интересува ПРЕДИ операцията нужно ли е да спра да играя тенис, да ходя на фитнес или не ? и колко време.. :roll:

aniK
31st May 2009, 14:03
ПРЕДИ операциятеа НЕ Е нужно :D Сори, не съм догледала въпроса ти :oops: Само гледай да нямаш мускулна треска на гърдите точно по време на операцията, че болките ще ти се сторят двойни :P

cheryta
31st May 2009, 22:43
Според мен ако ще си подмускулно,спри да тренираш горна част за да се поотпусне мускулатурата.аз тренирах до последно и после вих като куче от болки доста по дълго от тези които оперираха с мен.

Мариса
9th July 2009, 10:39
Според мен ако ще си подмускулно,спри да тренираш горна част за да се поотпусне мускулатурата.аз тренирах до последно и после вих като куче от болки доста по дълго от тези които оперираха с мен.


По същия начин бех и аз,не като куче ,а като вълк направо :cry:

но след 2 седмици тренирах вече долна част,сега вече тренирам и горна част от вчера.чувствам се супер! правих само 2 упражнения за гръб и нямах проблеми,а напротив-гърдите не се натоварват прекомерно.Док каза само лежанка да не правя.коремните никви грижи с тях.пожелавам го на всички трениращи мацки! :)

cheryta
9th July 2009, 16:43
Гърдите още не ги тренирам.Тренирам ръце,рамо,корем и долна част.Гърдите са ми доста твърди.особенно след тренировка.А и около час след това разстоянието м/у тях е по голямо. и като стегна мускула си ги движа. :) Колко време трябва да се отпуска този мускул?

Мариса
9th July 2009, 17:58
Гърдите още не ги тренирам.Тренирам ръце,рамо,корем и долна част.Гърдите са ми доста твърди.особенно след тренировка.А и около час след това разстоянието м/у тях е по голямо. и като стегна мускула си ги движа. :) Колко време трябва да се отпуска този мускул?


Твърди?Странно ми се струва,щото моите са меки,подскачат като ходя,като се движа.а аз по принцип не тренирам гърди,за разстоянието нищо не разбирам защо става по-голямо.док вика,че до 6 месеца е максимума за мускулите да се отпуснат.ти мачкаш ли ги?аз кат се присетя ги мачкам с все сила и те омекват доста.

cheryta
9th July 2009, 18:06
Честно казано към масажите съм малко небрежна.Причината за вс. според мен е мускула,и ултра високия профил.а разстоянието се появява след тренировка и като се поотпусне мускула пак си се събират.

Мариса
9th July 2009, 18:40
Честно казано към масажите съм малко небрежна.Причината за вс. според мен е мускула,и ултра високия профил.а разстоянието се появява след тренировка и като се поотпусне мускула пак си се събират.

Не бих пренебрегнала масажите за нищо на света-подобряват цялото усещане към гърдите,много са важни за отпускането на тъканите и мускулите-слушам док,за да се възстановявам бързо.а тренировките не вредят изобщо.Каза,че мога да си тренирам всичко,без лежанка или ако дадено упражнение кара да се напрягат прекомерно гръдните мускули.Но както вече споменах аз не тренирам изобщо тази част от тялото-гърдите.

kaka G
18th May 2010, 09:55
Момичета, в тази тема никой отдавна не е писал. Та реших да я съживя малко с две въпросчета. Първото е, а от както съм с инпланти не съм спортувала. Минаха 2 години. От 1 месец ходя интензивно на фитнес - 4 пъти в седмицата. Няколко пъти правих за горна част упражнения, но все със страх. Дали след толкова време това крие риск за инплантите?
И второто ми въпросче е, че пак от толкова време не съм ходила на масаж. Чувала съм, че малко масажисти притежават маси с дупки за гърдите. Как процедирате вие при тази ситуация? Аз мисля, че е добре с нещо да се повдигне горната част така, че гърдите да са минимално притиснати.

Babri
18th May 2010, 10:24
Моя инструктор ми каза че няма нужда да правя упражнения за гърди тъй като съм с импланти.Не ми е нужно стягане в тази област :D

Иначе след като е минало толкова време от операцията,не би трябвало да има проблем.

cheryta
18th May 2010, 11:01
Тренирам от втория месец след операцията но гърди не пипам.Горна част изолирано правя ръце колкото може,малко рамене но само с гири .Иначе,корем като се тренира пак се напрягат и гърдите,но няма начин.А след като си с импланти,няма см да тренираш гърди.А за масажите,повдигай се малко с хавлия ако няма условия масажиста.

aniK
18th May 2010, 11:34
И аз не правя упражнения за гърди - достатъчно стегнати са :D
При коремни упражнения, тренировки за гръб и всичко около ръцете, гърдите се напрягат, но след 2 години от операцията, хич няма какво да те притеснява. Аз лично се пазих 3 месеца и то след корекцията, а не след първата операция (просто бях по-стресната да не им направя нещо)
Моят масажист подлага навита на руло кърпа под гърдите :)

kaka G
18th May 2010, 11:48
Благодаря за отговорите! Под горна част имах предвид не гърди, а гръб, рамене и т.н. Не се товаря с много килограми, но като изпълнявам такива упражнения усещам напрежение в гърдите. Напрежение в смисъл, че инплантите се движат. По принцип съм решила да акцентирам на други части на тялото, но и горната част не е за подценяване, но явно с малки гирички ще е най-добре.

Мариса
18th May 2010, 17:56
напълно нормално е да се мърдат:)

Няма проблеми,аз тренирам с доста тежести и досега почти година няма никакво изместване :wink:

Siyanie
18th May 2010, 21:26
Моите гърди са на 2 месеца и вече гледам да тренирам с тежести, но без пряко да ги натоварвам. Правя напади и клекове, и мисля, че са ОК. Само след тренировката леко се напрягат, но ги масажирам и пак омекват. Всъщност, аз си мисля, че са наред, дано наистина да е така. :lol:
Но за тичане и скачане още не мога да си и помисля. Веднага започват да ме дърпат. Явно трябва още време.

Мариса
18th May 2010, 22:22
тичам едва от няколко месеца,но е доста трудно.Вие мацки с какво се стягате,защото аз тичам с притиснати ръце към гърдите.
Имам доста стегнат потник на адидас,стягам сутиена...но не е достатъчно????
Съвети????? :roll:

Jackie
18th May 2010, 22:33
тичам едва от няколко месеца,но е доста трудно.Вие мацки с какво се стягате,защото аз тичам с притиснати ръце към гърдите.
Имам доста стегнат потник на адидас,стягам сутиена...но не е достатъчно????
Съвети????? :roll:

mnogo e lesno vzemi si hubav sporten sutien kato naprimer shock absorber level 4 i nqma da ima6 problemi. moje da ska4a6 i ti4a6 kolkoto si iska6 i gardite ti nqma da mradnat :)

Jackie
18th May 2010, 22:35
тичам едва от няколко месеца,но е доста трудно.Вие мацки с какво се стягате,защото аз тичам с притиснати ръце към гърдите.
Имам доста стегнат потник на адидас,стягам сутиена...но не е достатъчно????
Съвети????? :roll:

mnogo e lesno vzemi si hubav sporten sutien kato naprimer shock absorber level 4 i nqma da ima6 problemi. moje da ska4a6 i ti4a6 kolkoto si iska6 i gardite ti nqma da mradnat :)

zabravih da kaja 4e po4nah ti4ane sled 7-ta sedmica.

Мариса
18th May 2010, 22:35
тичам едва от няколко месеца,но е доста трудно.Вие мацки с какво се стягате,защото аз тичам с притиснати ръце към гърдите.
Имам доста стегнат потник на адидас,стягам сутиена...но не е достатъчно????
Съвети????? :roll:

mnogo e lesno vzemi si hubav sporten sutien kato naprimer shock absorber level 4 i nqma da ima6 problemi. moje da ska4a6 i ti4a6 kolkoto si iska6 i gardite ti nqma da mradnat :)


къде да търся?едва ли са редовните магазини за бельо

Jackie
18th May 2010, 22:50
тичам едва от няколко месеца,но е доста трудно.Вие мацки с какво се стягате,защото аз тичам с притиснати ръце към гърдите.
Имам доста стегнат потник на адидас,стягам сутиена...но не е достатъчно????
Съвети????? :roll:

mnogo e lesno vzemi si hubav sporten sutien kato naprimer shock absorber level 4 i nqma da ima6 problemi. moje da ska4a6 i ti4a6 kolkoto si iska6 i gardite ti nqma da mradnat :)


къде да търся?едва ли са редовните магазини за бельо

eto link:

http://www.shockabsorber.co.uk/default.aspx

kaka G
19th May 2010, 08:15
На мен Енержи-то, което си взех непосредствено след операцията ми върши чудесна работа. Явно съм взела по-малък номер или от пране се е свил, но така ме притиска, че гърдите ми изглеждат с една идея по-малки. За спане не ми е удобен, но за спорт е идеален.

aniK
20th May 2010, 11:29
И аз не се отпускам много да тичам, а обожавам - стегнат сутиен (Енерджито) и стегнат потник отгоре :!:

kaka G
21st May 2010, 08:26
На мен пък не ми пречат, като бягам... То май и не остана много за пречене де. Отслабнах с 4 кг. и гърдите ми се стопиха. А по лошото е, че имам чувството, че и силиконът се стопи... :(

aniK
21st May 2010, 11:12
Jackie, тези сутиени отговарят ли си наразмера? Аз нося 34С, но от спортните взимам 34В (75В). Отпускат ли се, да взема ли В и от тях ???!!!

Мариса
21st May 2010, 15:02
На мен пък не ми пречат, като бягам... То май и не остана много за пречене де. Отслабнах с 4 кг. и гърдите ми се стопиха. А по лошото е, че имам чувството, че и силиконът се стопи... :(

аз с 5 и сякаш станах плоска :lol:

но при тичане се мятат септеври след операцията ще си взема спортен и дано ги стяга да не мърдат :wink:

aniK
21st May 2010, 16:42
Мацки, а само ви се смалиха гърдите при отслабването или и увиснаха :? Аз сега кърмя, не са ми много по-големи, нося си старите сутиени, но се опасявам, като спра, да не станат "паве в чорап" :(

diana1977
21st May 2010, 17:28
може би на тези които нямат импланти по време на кърменето след това увисват доста повече,а в твоя случай може би ще е по различно с импланти.визията на гърдите след кърмене зависи до голяма степен как точно се грижиш за тях.Много внимавай с изцеждането.То зависи и каква визия ще търсиш след това ,може пък да не ти се наложи да ги подменяш.

diana1977
21st May 2010, 17:32
а пък сега има и програма за смяна на ПИП при Н.Г. така че можеш да се уговориш с него за по нататък,когато спреш да кърмиш.Ти беше с ПИП нали?

Jackie
21st May 2010, 23:37
Jackie, тези сутиени отговарят ли си наразмера? Аз нося 34С, но от спортните взимам 34В (75В). Отпускат ли се, да взема ли В и от тях ???!!!

mislq 4e si otgovarqt. az imam 2 modela ot tqh. 1 e 32D a drugiq 34C. Ne sa se otpusnali do sega. a ot normalnite sutieni sam 32C ili D v zavisimost kakav model i marka sa.

aniK
23rd May 2010, 15:19
diana1977, моите бяха доста кръгли и топчести, затова се надявам след кърменето само да придобият леко анатомична форма. Иначе отивам при Н.Г. - то аз и при него съм си оперирана :)
Jackie, благодаря ти за отговора. Ще взема по-стегнат, да ми държи при спорт :D

Мариса
27th May 2010, 16:18
diana1977, моите бяха доста кръгли и топчести, затова се надявам след кърменето само да придобият леко анатомична форма.

Мисля,че така ще стане:)

vanilla.
15th October 2010, 11:05
Здравейте, имам въпрос: имам импланти от близо 5 години, поставени са подмускулно. Досега не съм имала оплаквания и проблеми с тях, всичко е ОК. Искам да започна да се занимавам с фитнес, или по- точно- вдигане на тежко. Интересува ме каква е допустимата максимална тежест, която мога да си позволя да вдигам, предвид имплантите ми? Благодаря

Мариса
15th October 2010, 11:09
Здравейте, имам въпрос: имам импланти от близо 5 години, поставени са подмускулно. Досега не съм имала оплаквания и проблеми с тях, всичко е ОК. Искам да започна да се занимавам с фитнес, или по- точно- вдигане на тежко. Интересува ме каква е допустимата максимална тежест, която мога да си позволя да вдигам, предвид имплантите ми? Благодаря


толквоа,колкото можеш.Аз цялата се вдигам на една ръка,набирам..няма проблеми:)

vanilla.
15th October 2010, 11:51
толквоа,колкото можеш.Аз цялата се вдигам на една ръка,набирам..няма проблеми:)

Оу, чудесно, marisabela, щом се вдигаш на цялата си тежест и циците не са избягали никъде :lol:, значи всичко е наред :P Преди време бях чела някъде, че ако имплантите са поставени подмускулно и ако вдигаш прекалено тежко, мускулът може да ги избута и да се разместят... или нещо подобно :roll: Даже сега си спомних, че на една моя позната умишлено й ги поставиха надмускулно, защото гръдните мускули й били прекалено силни и може да разместят имплантите.... Дали има нещо вярно в това, или са пълни глупости, на които съм се вързала?

Divinemouse
15th October 2010, 11:54
толквоа,колкото можеш.Аз цялата се вдигам на една ръка,набирам..няма проблеми:)

Оу, чудесно, marisabela, щом се вдигаш на цялата си тежест и циците не са избягали никъде :lol:, значи всичко е наред :P Преди време бях чела някъде, че ако имплантите са поставени подмускулно и ако вдигаш прекалено тежко, мускулът може да ги избута и да се разместят... или нещо подобно :roll: Даже сега си спомних, че на една моя позната умишлено й ги поставиха надмускулно, защото гръдните мускули й били прекалено силни и може да разместят имплантите.... Дали има нещо вярно в това, или са пълни глупости, на които съм се вързала?

И аз бях чувала за подабни глупости :? аз също съм със стегнати гръдни мускули и нямам праблем с вдигането на тежести .

Мариса
15th October 2010, 12:02
на мен николай георгиев ми беше казвал да спра упражнения за гърди по принцип,но на мен работата ми го изисква...цялата ми тежест 51 кг с ръка на сърцето казвам-няма проблеми.даже мога да танцувам с гърди,толкова развити са ми.е,немога да правя вълнички още :lol:

vanilla.
15th October 2010, 12:20
ОК момичета, благодаря :* Добре, че ви попитах, да не се излагам излишно пред инструкторите ;)