PDA

View Full Version : Цигарите


Anand
27th August 2005, 11:39
Имам следният проблем.
Висок съм 190 см. , преди 3 месеца спрях цигарите (пушех по 1 кутия на ден) и качих 10 кг , бях 90 сега съм 100-101.
Четох доста време постовете по този форум, но не само че могат да те объркат противоречивите мнения а има дори и абсурдни.
Искам някой компетентен да каже що така се получава, трябва ли пак да започна да пуша за да сваля кг

Woofer
31st August 2005, 14:28
Поздравления за цигарите, в никакъв случай не ги започвай пак! КОгато се спрат цигарите, в повечето случай техен заместител става храната, все пак те доста убиват апетита! НО сега ако започнеш някакъв хранителен режим придружен със спорт, ефект ще има , а пък колко добре ще се чувстваш! Давай напред и завиждам ти на волята , аз все се каня да ги откажа , но на третия ден бръхлясвам и пак ги почвам!

vania
16th September 2005, 15:04
Здравей , и аз отказах цигарите преди 3 месеца и сега тежа с около 4-5 кг повече, четох че токсините от цигарите пречат на пълното усвояване на хранителните вещества . Добрата новина е че от скоро почнах да си възвръщам старите килограми, като разбира се лишавам от въглехидрати и спрях да си угаждам под предтекст че непуша.Желая ти успех с килограмите и не забравяй , че е по вредно пушенето , а не килограмите.