PDA

View Full Version : Уголемяване на бюст в Бургас


Dar
31st May 2008, 13:41
Здравейте! От известно време чета форума,но така и не можах да разбера, има ли кой в Бургас да ми постави силиконови импланти в бюста? Тоест, има ли при кого да си сложа цици в Бургас? Открих само малко информация за Света София в Бургас, но фиксираната с точност цена малко ме изненадва,тъй като операцията е строгои ндивидуална от имплантите и престоя в клиника? Какво мислите,насочете ме и т.н. Знам само,че при Калудов не трябва да ходя.

Mishelin
31st May 2008, 20:39
Незнам защо се ограничаваш само в Бургас? Във Варна има малко повечко избор на пластични хирурзи и цени! Не ти е далеч, има момичета, които пътуват Бургас - София за такива операци, по-важно е да избереш точния хирург, който ще те оперира. :?

doll
31st May 2008, 22:28
Да и аз така мисля..

buba-77
1st June 2008, 12:23
Aз си направих гърдите в Бургас при Маджаров .Засега съм доволна .Ако искаш подробности пиши ми на лични

KEIS
2nd June 2008, 07:32
Да и аз знам Маджаров и съм чувала ,че от София са идвали при него да се правят защото прави най малки разрези и не съм чула недоволни от него ... но пак събирай повече инфо аз това знам ,че е добър Ивана си е правила бюста при него ..

ENIRA
8th January 2009, 16:38
В Бургас добър лекар - абсурд! Аз и всичките ми приятелки си ги правихме в София, само една в Пазарджик. Беше много доволна от там. Иначе в София, мила!