PDA

View Full Version : Помощ!!!Потене!!!


The Jew
31st May 2008, 17:24
Зов за помощ!Имам сериозен проблем- потя се много и непрекъснато под мишниците. Няма значение дали е лято или зима, потя се почти винаги. Що дезодоранти, чудеса съм използвала- нищо не помага. А Ако съм малко по- стресирана, става още по- лошо. Моля ви, дайте някаква идея какво да правя!!!

Beautiful_
31st May 2008, 17:48
Одорекс :idea: потърси в търсачката има няколко теми :wink:

The Jew
2nd June 2008, 12:10
Одорекс :idea: потърси в търсачката има няколко теми :wink:

А какво точно представлява това?

Beautiful_
2nd June 2008, 12:28
ами спрей против изпотяване
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=5920&highlight=%EE%E4%EE%F0%E5%EA%F1
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=2291&highlight=%E8%E7%EF%EE%F2%FF%E2%E0%ED%E5
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=980&highlight=%E8%E7%EF%EE%F2%FF%E2%E0%ED%E5

The Jew
3rd June 2008, 12:11
Mersi mn

чичо
3rd June 2008, 16:01
От кога е това и потят ли ти се ръцете?Отслабване на килограми напоследък?Нощем има ли потене?

The Jew
11th June 2008, 17:29
От кога е това и потят ли ти се ръцете?Отслабване на килограми напоследък?Нощем има ли потене?

Не, не ми се потят ръцете, на килограми съм си нормално- 1.67 46 кг., ама аз съм така от близо 2 години, така че нищо нищо необичайно. А през ноща къртя като пън и не се изпотявам.

The Shadow
12th June 2008, 13:22
От кога е това и потят ли ти се ръцете?Отслабване на килограми напоследък?Нощем има ли потене?
:D На мен ми се потят дланите и стъпалата.нощно потене няма тосет много рядко да се е случило но имам знач. спад на кг.
Дали ще да е хипер функция на щитовидна жлеза? Но кажата не е суха, топла и влажна.Напротив омазнена. тена е блед ?

desita81
12th June 2008, 17:29
Аз имам същият проблем,излизам от банята,слагам си рол он или стик,парфюм и след 5 мин съм изпотена,и когато се притесня или нервирам става ужасно,а като съм на работа откачам понякога.Този одорекс върши определено работа,е,не решава проблема но все пак е най ефикасното на което сам попадала :shock: :lol: :o :roll: :oops:

The Shadow
13th June 2008, 00:27
Аз не се потя.дори напротив трудно се случва.нямам проблем с потенето. просто в последно вервем се наблюдава такъв само в ходилата и дланите което отговаря за индикация на проблем във вегетативната нервна сиситема но до момента такъв не ми е открит :( .........................
общото потене е на друга основа и има значение дали е с цвят миризма или само като потоотделяне /амокринно/ без мириз и цвят.

The Jew
20th June 2008, 12:47
Аз установих, че при мен вс е на нервна почва. Пример- прекарвам два дни на вилата ми, температурата е 30 градуса, ебати жегата, но си почивам, готино ми е и няма за какво да се притеснявам. И дори след 2 дни навън, нямам едно петънце под мишницата, тениската ми е като току- що изпрана. Но!- другата ситуация: понеделник е, отивам на даскало, и само при мисълта какви тъпаци има, пулса ми скача на 110 и още в трамвая съм изпотена. Не Одорекс, а медитация ми трябва...

princesavm
6th August 2008, 13:44
Аз имах същия проблем,не само с мишници,но с ръце и крака. За ръцете и краката не съм намерила решение :( Обаче мишниците - какво ли не бях опитвала,включително и Одорекс,нищо не ми помагаше.Постоянно се съобразявах какви дрехи нося и все ми беше мокро - ужас ! Не помня къде прочетох за MAXIM - това е американски рол-он,разработен за този проблем. Ползвам го вече сигурно 2 години и нося каквито и да е дрехи без никакво изпотяване.Дано да помогна на някой,който се чувства така гадно,както аз преди да намеря това решение ...

The Jew
6th August 2008, 15:36
А откъде може да се купи този рол-он?

princesavm
6th August 2008, 16:35
Ами единствения начин е да си го поръчаш онлайн.Аз съм поръчвала два пъти.Пристига за около 2 седмици. Това им е сайта
www.coradhealthcare.com
Успех :)

marche
7th August 2008, 09:33
Аз също имам проблема с потенето, но на мен Одорекс ми помогна страшно много. Когато ми подейства бях най-щастливия човек. Не вярвах, че ще се отърва някога от този проблем.
Има също и Одорекс за крака, само че той е син а за мишниците е червен.

А на теб princesavm за колко дни ти държи този рол-он MAXIM. Всеки ден ли го ползваш?

princesavm
7th August 2008, 13:12
Вече не всеки ден,може би един или максимум два пъти седмично. Случвало ми се е съвсем да го забравя и например след 7-10 дни да се появи леко изпотяване.Тогава си го слагам и всичко е наред. Не знам защо,но н :3000: а мен и Одорекс не ми помогна,толкова ми беше голям проблема,направо огромни петна имах под мишниците.
А сега сухичко,чудничко :girl_dance:
Лошото е,че за крака и ръце още не мога да намеря решение :(
Но и мишниците си беше голяма радост,когато спряха да се потят и мога да си нося всякакви дрешки :3000:

marche
7th August 2008, 14:38
Да при мен проблема с под мишниците също беше много голям. От години от пубертета аз цветни блузки или прилепнали не бях носила. Този проблем с потенето се появявал най-често в пубертета.
Бях много щастлива, че намерих този препарат точно преди сватбата ми и не бях една потна булка :wink: от това ме беше най-страх.
Хубаво е че има и резервен вариант ако Одорекса спре да действа. Но със сигурност не ми държи цели 10 дена.

Най-тъпото е че както аз така и много други, сме намерили решение на проблема си не в кабинета при лекаря, а така с ровене сами в интернет.
Колко пъти ходих на лекар, на изследвания, на лечители и т.н. и всеки ми казва "няма ти нищо, всичко е наред".
Направо не знам каква е тая наша медицина и тия лекари дето ги мързи да мислят :x

princesavm
7th August 2008, 14:54
Колко познато ми звучи!
Как да убедиш някой,който не е изпитвал подобен срам,колко е неприятно и подтискащо ...
На мен ми се е случвало лекар да ми каже: "Ти знаеш ли какви сериозни болести има,какво се оплакваш?" :1202:
Та аз съм на 20 -25 години (в този период се влачих по лекари) , суетна млада жена.Винаги съм държала на хигиена,а представяте ли си какво си мислят хората като видят огромните потни петна ...
Ясно е,че има далеч по-страшни здравословни проблеми,ама все пак не може така да се подхожда към пациент ...
Ама нищо де,затова са форумите,да си помагаме :sos:

The Jew
8th August 2008, 08:14
Хората смятат, че хиперхидрозата не е изобщо здравословен проблем и не особено лекарите като че ли не й обръщат внимание. Но от друга страна, може физически всичко да ни е наред и изпотяването да е на психическа основа, както е при мен.

princesavm
8th August 2008, 09:48
Според мен при 99 % от случаите е на психическа основа или поне впоследствие се превръща от физически в психически проблем.
Когато се преодолее чрез лекарства или козметика, определено психиката ти се разтоварва от поне този проблем.

trigers
10th August 2008, 10:07
здравейте!
одорекса от аптеката ли се купува? бих го пробвала

princesavm
11th August 2008, 08:14
Здрасти Trigers,

Да от аптека можеш да си го купиш,има такъв за крака и такъв за ръце.Пожелавам ти да ти помогне :)

cherry_82
24th August 2008, 12:13
odorex naistina e mnogo efikasen, ne e skup i moje da se izpolzva dosta vreme :D

WhiteDove
3rd March 2009, 00:44
Темата е доста стара,но сега я виждам.
princesavm за това ли става въпрос?Защото аз явно съм привикнала към Одорекс и вече не ми действа :cry:

http://www.coradhealthcare.com/fullimage/0028%20medium.jpg

Beautiful_
3rd March 2009, 11:08
И на мен не ми действа вече :cry: Започна супер много да ме сърби от него, направо рани ми стват при 1 напръскване и ми минават за повече от 2 седмици без да го ползвам :1202:

Ne-da
9th March 2009, 11:55
Здравейте, а чували ли сте за поставяне на Ботокс срещу потене? Мой познат си го прави, мисля че при Паскова и каза,че е като н овороден. Вярно малко е скъпичко, но понякога май човек е готов на всичко само да се отърве от гадните петна. :)

tonita
12th March 2009, 15:49
здравейте,

и аз имам този неприятен проблем и то съвсем от скоро:((((( незнам на какжо се дължи, но предполагам както пише princesavm е на психическа основа. До сега съм ползвала само дезидоранти- всякакви- евтини, скъпи, мноооого скъпи... какво ще ми препоръчате? Виждам, че тук споменавате някакви лекарства... какви са те?

благодаря ви предварително за съветите!!!

narodnata_pevica
10th April 2009, 21:10
А на мен явно ми е разцентрована имунната система,защото (сега ),т.e.в тая жега дето е 20 градуса,аз вечер се завивам с олекотен юрган и поне още 1 дебело одеало,и пак ми е студено,ама сутрин като стана съм вир вода :lol: :lol: :lol: какво мислите?
И как да се оправя?

hatred
10th April 2009, 21:52
А на мен явно ми е разцентрована имунната система,защото (сега ),т.e.в тая жега дето е 20 градуса,аз вечер се завивам с олекотен юрган и поне още 1 дебело одеало,и пак ми е студено,ама сутрин като стана съм вир вода :lol: :lol: :lol: какво мислите?
И как да се оправя?

Понякога олекотените завивки са от изкуствена материя, която води до изпотяване. На мен именно заради това ми се наложи да изхвърля един цял комплект - успях да преспя с него само една нощ, на сутринта нощницата ми беше залепнала за мен :evil:

drevt
11th March 2010, 13:28
Здравейте, на 29г. съм от малка страдам от свръх изпотяване на крайниците. Нямало е възможност това да се отстрани по оперативен път. Няма кремове, пудри, лосиони, които да не съм пробвала. Не можех да нося едни обувки 2 дена поред. На работа се налагаше няколко пъти на ден да си мия краката в тоалетната. За ТЕРЕСОН разбрах случайно. Реших да го пробвам и него. От 8 ден го използвам. Ефектът беше още първия ден. Нямаше и следа от неприятна миризма на пот, а изпотяването се намали с 90%. Препоръчвам го горещо. Вече съм много по- спокойна сред обществото.
http://www.bezplatno.net/listing-498026-contact.html

drevt
25th March 2010, 12:45
www.spripotenet.com e странитицата им

drevt
25th March 2010, 12:46
www.spripoteneto.com

Vera79
26th March 2010, 13:27
Чувала съм, че ето това много помага "део-натурален кристален камък", намира се в биомагазините. Естествен продукт, който няма аромат, но премахва лошата миризма, без да запушва порите. Не съм го ползвала, но четох, че е много добър и без химий и консерванти... Може да проучите.

maradata
13th June 2010, 20:07
Аз имам следния проблем под мишниците нямам никакви проблеми нито пак дланите но когато отида на училиште или навън за 20 мин до магазина и е топло почва да ми се поти челото врата отзад и незнам какво да права някой ако може да помогне ще съм му благодарен.



ПС:На 15 съм дали не е от пубертета?