PDA

View Full Version : аз пък искам малък бюст!!!


marissa
2nd September 2005, 17:52
За разлика от много други,аз пък искам да имам по-малък бюст.не,че е много голям,но на ръста ми не отива много...кажете някакъв спорт,който ще помогне... :roll:

charmy
3rd September 2005, 09:57
Aз без да искам намалих моя със 6 сантиметра и още се чудя как стана тоя номер. И това е откакто тръгнах на фитнес. Явно процента на мазнини доста ми е паднал, ама се надявам да не спадам повече там, че...... всички забелязват промяната и никой не й се радва!

44DE8
3rd September 2005, 14:31
charmy, не всички са цицомани. не се притеснявай :)

pyceHka
3rd September 2005, 15:59
За разлика от много други,аз пък искам да имам по-малък бюст.не,че е много голям,но на ръста ми не отива много...кажете някакъв спорт,който ще помогне... :roll:

ако имаш нужда от отслабване и свалиш килограми, и бюста ти ще спадне с тях
ама ако си слаба не знам :)

_root
3rd September 2005, 22:52
ми спортувай си, ходи на фитнесче и така хем ще го стегнеш хем малко ще спадне :)

Д-р Кожодеров
7th September 2005, 11:03
За разлика от много други,аз пък искам да имам по-малък бюст.не,че е много голям,но на ръста ми не отива много...кажете някакъв спорт,който ще помогне... :roll:
с отслабване, винаги се отразява на гърдите. но колкото по-големи толкова по-добре

_root
12th September 2005, 14:03
За разлика от много други,аз пък искам да имам по-малък бюст.не,че е много голям,но на ръста ми не отива много...кажете някакъв спорт,който ще помогне... :roll:
но колкото по-големи толкова по-добре

голяма глупост

Aset
18th September 2005, 13:04
За разлика от много други,аз пък искам да имам по-малък бюст.не,че е много голям,но на ръста ми не отива много...кажете някакъв спорт,който ще помогне... :roll:
Ако си слабичка и няма на къде да отслабваш-има пластична операция за редуциране на бюста.

__MaY__
2nd October 2005, 21:17
мен ми прави впечатление че жените с "по-меки" гърди имат повече мазнини(или каквото са там,все пак съм по4ти на 15 и не зная всичко...) в тях и когато отслабват , гърдите се смаляват.и обратното с "по-стегнати", по-бавно им се "смаляват".

nadin
7th October 2007, 14:32
мен ми прави впечатление че жените с "по-меки" гърди имат повече мазнини(или каквото са там,все пак съм по4ти на 15 и не зная всичко...) в тях и когато отслабват , гърдите се смаляват.и обратното с "по-стегнати", по-бавно им се "смаляват".

Специално за бюста мнението ми е че не трябва да се стремите да коригирате размера му,това е глупост.Аз имам голям бюст,но поради много гнусния начин,по който рязко отслабвам и рязко качвам килца,не е във възможно най-добро състояние.Ако тръгнете да сваляте рязко кила заради коригирането му,после да не съжалявате.Помислете си малко,МОЛЯ ВИ :(

Gia
9th October 2007, 01:58
Аз пък си се радвам на големия бюст. Но, голям бюст-големи грижи, независимо дали е естествен или не, според мен. А иначе като държа да не слушат какво говоря-едно деколте и готово :girl_haha:

alica
16th October 2007, 11:02
За разлика от много други,аз пък искам да имам по-малък бюст.не,че е много голям,но на ръста ми не отива много...кажете някакъв спорт,който ще помогне... :roll:
лицеви опори - правиш гръб, стягаш гръдния мускул и жлезата спада...
личен опит :cool:

stivn
16th October 2007, 18:30
отиваш в залата ... почваш упражнения за оформяне и стягане на гърди ;) което съответно ще стопи лека полека гърдите ти. това са изтласкване на дъмбели от лег , пек дек машина , некви такива ;)