PDA

View Full Version : Проблем-някой знае ли?Вероятна бременност!?


Be.sun
6th June 2008, 12:01
Здравейте!
Нова съм във форума, може и да ви се стори глупав въпроса, но имам следния проблем:
Последния ми цикъл беше на 03.05.
С приятелят ми правихме секс веднага щом ми свърши - без презерватив/което се случва рядко :2014: / и след това ми беше някакво странно, вярно свърши в/у корема ми, но имах някакво чувство че е възможно да е свършил и малко по-рано без да се усети-иначе бързо го извади.
След около 2сед/ 20.05/ почнах леко да кървя 3-4 дни , но една ежедневна превръзка през деня вършеше страхотна работа/през нощта нищо/
Миналата седмица зърната ми бяха много чувствителни/така ми е преди цикъл -ден два/ , но този пък 4-5дни.
Все още не ми е дошло , а и от 2-3дни имам ниско долу на корема/направо дори и по-ниско от ячниците/ от дясната страна една подутина и която от време на време леко ме придърпва/такова е усещането.
А и много странно ме сърби корема/може ли да е от това че ходя на солариум?/
Дали някой може да ми помогне и знае ли от какво е това подуване-точно в/у окосмяването се намира.
Още съм зеленичка :1252: само на 20 ,а приятелят ми е на 26, така че ако отнеса критика няма да се сърдя :2045:

Divinemouse
6th June 2008, 12:10
Отиди веднага на лекар,защото същите симптоми има и при цветна бременност... :roll:

Be.sun
6th June 2008, 12:12
малко ме е страх... а ако си взема тест за бременност дали би показал някакъв резултат :2009:
но имам и симптоми да ми дойде - малко съм изнервена и започва да ме понаболява корема...

iva_pavlina
6th June 2008, 12:28
ще покаже

bibi_82
6th June 2008, 12:32
според мен нищо ти няма - ама все пак си вземи един тест от аптеката на първо време.а кървенето на много неща може да се дължи - там ти трябва лекар задължително.на страха очите са големи - че и твойта работа на там ми отива :wink: ако ти беше дошло навреме половината неща дори нямаше да ги забележиш като "симптоми" :wink:

maryana
7th June 2008, 05:44
За толкова кратко време, нито теста ще отчете, нито лекар ще види. Ако на имаш повече от 10 дни закъснение, направи си тест (отново, ако вече си правила), но от онези, дето "Жоро е невинен". Поне за мен, той е най- чувствителния. Наблюдавай себе си- промени в настроение, натрапчиви миризми, прияжда ли ти се нещо, коео не обичаш... Колкото до гърдите, чувствителността се увеличава и преди цикъл, и при бременност. Покаже ли се, обаче, синя вена, това е признак на бременност.
Колкото до междинното кървене, възможно е да се появи по време на овулация. Съвпада с датите, които си посочила.
Закъснението (че и липсата на МЦ) може да се дължи не само на бременност. Да си на диета? Под стрес? Да си пътувала? Може и на смяна на климата.....
Спокойно, женската ни съдба е винаги да сме нащрек.
Страшното е, ако тестът отчете бременност, а докторът не я види. Тогава веднага отивай на втори, на трети...

iva_pavlina
7th June 2008, 06:42
Извинявай, ама това със синята вена ме разби. По-добре да се въздържаме всички от подобни изказвания в кибер пространството:)

Beautiful_
7th June 2008, 09:14
Извинявай, ама това със синята вена ме разби. По-добре да се въздържаме всички от подобни изказвания в кибер пространството:)
да... аз имам няколко :roll:

iva_pavlina
7th June 2008, 15:26
Хора,не се излагайте,моля ви се:)Егати новия "научен критерий" за бременност:)Това ако го чуе някой гинеколог........

Be.sun
7th June 2008, 18:18
Вчера си направих тест - излезе отрицателен.
Но все още не съм на 100% спокойна. Другата седмица ще ходя и на лекар.
Може и да се дължи на стреса в работата , изпитите в университета...
Знам ли и аз вече... ни със секс ни без него :1231:

dedektiv_p
7th June 2008, 20:45
Не се тревожи толкова много мила, а ако има вероятност за бременност тестовете никога не са ме лъгали. От години аз имам проблеми с цикъла ту е много продължително и много често почти без прекъсвания ту въобще го няма. Всичко това се оказва че е само и единствено от нерви и притеснения, както и от слаб кръст разбира се, защото като се натоваря пак кървя леко. Ако тези случаи зачестят и при теб просто отиди на лекар. Следи и записвай подробно цикъла си като дати и количества по някакъв начин това ще ти спести време при док. Изследват се хормони правят се и наблюдения по време на овулация и преди цикъл и е пълно с лекарства които регулират и решават проблемите.

rali@000
20th June 2008, 13:36
здравейте :) нова сам във форума :) и имам един вапрос ? :)
йога настъпва овулацията ? или при всяка жена е различно
не съм запозната
много ще съм ви благодарна :)

Beautiful_
20th June 2008, 13:38
здравейте :) нова сам във форума :) и имам един вапрос ? :)
йога настъпва овулацията ? или при всяка жена е различно
не съм запозната
много ще съм ви благодарна :)
уж при всяка е различна, но ако цикъла ти е 28 дни, то около 14тия си в овулация :wink: