PDA

View Full Version : за уголемяване на гърдите


mycito
18th June 2008, 16:05
мм здравейте :) значии аз искам да попитам някой може ли да ми каже има ли някакъв начин за уголемяване на гърдите освен тия кремчета,операции и още какво ли не ..смисал някакъв спорт или нещо такова..аиде който разбере или се сети да каже..мерсии предварително :) :) :)

12345
18th June 2008, 16:47
Набивай на мекиците на баба и се наливай с боза :lol:
Сега по темата мисля, че не е толкова важно да имаш големи цици за да се харесаш на някой друг е въпроса ако самата ти не се харесваш така и искаш да си уголемиш гърдите. Оставам на накой друг да ти каже как може да стане това, защото на мен такива работи не ми трябват и не ги знам все пак съм :bubblegum: а не :naked: .Успех

darimai
18th June 2008, 18:45
Абе има си цял раздел за цици в тоя форум, бе...

seduce
23rd June 2008, 17:46
Абе,хора,ако ставаше така пластичните хирурзи щяха да умрат от глад,а доста от нашите съфорумки да са сума ти пара напред :1246: научете се да се харесвате такива каквито сте,постигнете максимума за възможностите на тялото си,пък после мислете за повече :roll:

Monique
7th July 2008, 09:44
:arrow:

Black_Rosse
28th July 2008, 10:11
до колкото знам може да са най-различни причините от които да имаш малък бюст така 4е първо разбери от какво е така-ген или просто малък процент хормони или друго и тогава се консултирай с лекар защото са ми казвали че с противозачатъчни се получава растеж, но ако питаш мен - по добре се харесай такава каквато си защото познавам доста момичета с малки гърди които са мн по сексапилни и желани от други с големи гърди - така че помисли си! а и аз самата съм с малки гърди :girl_dance: а може да идеш и на фитнес там инструктора може да ти предложи нещо...успех

trigers
28th July 2008, 13:47
darimai е права...тичай в раздела за цици