PDA

View Full Version : възел на щитовидна жлеза


dafinka_a
28th June 2008, 10:11
Здравейте, ако някой може да ми препоръча добър хирург в Пловдив или Варна за операция на възел на щитовидната жлеза - моля пишете спешно!

kiki74
29th June 2008, 17:36
Здравей
Мога да ти препоръчам д-р Зисов.Работи вхирургиите в Пловдив.Аз се оперирах преди 4 мес.Препоръча ми го д-р Нончев.Операцията мина чудесно и бързо.Изписаха ме на 3 ден.Ако искаш повече подробности ми пиши

dafinka_a
30th June 2008, 11:59
Здравей
Мога да ти препоръчам д-р Зисов.Работи вхирургиите в Пловдив.Аз се оперирах преди 4 мес.Препоръча ми го д-р Нончев.Операцията мина чудесно и бързо.Изписаха ме на 3 ден.Ако искаш повече подробности ми пиши
Здравей, разбира се, че искам подробности. Дай ми някакви координати на този лекар, къде и кога мога да го намеря в хирургиите?
Предварително благодаря

Allegra
30th June 2008, 14:24
Аз пък имам хиперфункция на щитовидната жлеза :roll: Някой да знае кои храни са препоръчителни и кои да се избягват?

margarita_ilieva
3rd July 2008, 10:48
При хиперфункция на шитовидната е хубаво да се избягват риба и изобщо морските, също орехите, както и други йодсъдържащи добавки и вещества.

minididi
8th August 2008, 14:08
Момичета и аз мисля че имам проблем с щитовидната жлеза.Бихте ли споделили Вие какви симптоми имахте ?

The Shadow
8th August 2008, 18:47
minididi,
Недей да мислиш, ами отиди на лекар да те види.Да ти пусне хормони и да те погледне на ехограф. Тогава със сигурност ще се знае дали има нещообезпокояващо при щитовидната жлеза :wink:

mbin
26th August 2008, 10:00
Здравейте, аз се оперирах преди 4-5 години от студен възел на щитовидната жлеза в Сф. в Центъра по ендокринология при доц. Сечанов. Много съм доволен.