PDA

View Full Version : Раждане и кърмене след мамопластика


rogi
1st July 2008, 11:44
Здравейте момичета.
Предстои ми скоро и на мен операция,моята цел е повдигане на бюста,не уголемяване,но все пак ще бъдат поставени импланти.Ходих на преглед ,казаха че не е проблем но ми се иска да чуя мнение на жени които вече са минали по този път.Променя ли се формата на гърдите по време на беременноста,след нея и т.н.

Извинявам се предварително ако има вече такава тема във форума.

Бобето
1st July 2008, 11:48
Извинявай , но не разбрах ти не си ли раждала?

Марулка
1st July 2008, 11:53
Здравейте момичета.
Предстои ми скоро и на мен операция,моята цел е повдигане на бюста,не уголемяване,но все пак ще бъдат поставени импланти.Ходих на преглед ,казаха че не е проблем но ми се иска да чуя мнение на жени които вече са минали по този път.Променя ли се формата на гърдите по време на беременноста,след нея и т.н.

Извинявам се предварително ако има вече такава тема във форума.

Със сигурност няма да ти е последното повдигане............ :roll:

Бобето
1st July 2008, 12:01
Здравейте момичета.
Предстои ми скоро и на мен операция,моята цел е повдигане на бюста,не уголемяване,но все пак ще бъдат поставени импланти.Ходих на преглед ,казаха че не е проблем но ми се иска да чуя мнение на жени които вече са минали по този път.Променя ли се формата на гърдите по време на беременноста,след нея и т.н.

Извинявам се предварително ако има вече такава тема във форума.


Ако не си раждала и сега са ти увиснали, значи обезателно след раждане пак ще ти увиснат, това е моето мнение.
Но ти и доктора ще ти каже!

Формата се променя разбира се.

rogi
1st July 2008, 13:22
не,не съм раждала.

doll
1st July 2008, 13:25
А плануваш ли си скоро бебче? Ако да-май по-добре да изчакаш,за да не се налага повторна операция..

Divinemouse
1st July 2008, 13:26
[quote=rogi]Ако не си раждала и сега са ти увиснали, значи обезателно след раждане пак ще ти увиснат, това е моето мнение.
Но ти и доктора ще ти каже!

Формата се променя разбира се.

Мамолажката при която ходя на преглад ми каза че много зависи от това колко кърма ще имаш,в смисъл че ако тече много трябва да се контролира и няма да има увисване..Но според мен всичко зависи от собствената кожа и гарди...Моите що стискане са видяли 3 години пък не бяха от увисналите..

aniK
1st July 2008, 13:53
Аз не бих кърмила с имплантите. При следваща бременност ще нося сутиен през цялото време и ще си спра кърмата. Лекарите казват, че с подмускулни няма проблеми, но това не го вярвам. Без импланти е зор докато потръгне всичко, та камо ли с операция. Освен това от кърменто стават печени чушки. Добре, че нямах нищо, та нищо не увисна, но се спихтясаха и едва ги постегнах с гръдни упражнения докато не се оперирах.

SweetShark
1st July 2008, 15:29
АниК, не е верно, това което пишеш. Всичко си е до гени, аз съм кърмила 3 пъти и не ми увиснаха - а от пълна нула се раздуваха до Д чашка - и после обратно, ама висяща кожа не ми е оставала. По същия начин и корема - яко раздуване и пълно прибиране после. Ако гените ти пазят в паметта си увисване - няма да ти се размине, и обратното, ако си с късмет - ще си кърмиш година и пак ще си станат като от преди раждането. Единствената разлика е в мекотата.

Divinemouse
1st July 2008, 16:06
АниК, не е верно, това което пишеш. Всичко си е до гени, аз съм кърмила 3 пъти и не ми увиснаха - а от пълна нула се раздуваха до Д чашка - и после обратно, ама висяща кожа не ми е оставала. По същия начин и корема - яко раздуване и пълно прибиране после. Ако гените ти пазят в паметта си увисване - няма да ти се размине, и обратното, ако си с късмет - ще си кърмиш година и пак ще си станат като от преди раждането. Единствената разлика е в мекотата.

:2043:

Babri
1st July 2008, 16:08
Всичко е до гени- и моя корем се беше раздул и после се прибра перфектно!

Гърдите ми също!

Divinemouse
1st July 2008, 16:22
Всичко е до гени- и моя корем се беше раздул и после се прибра перфектно!

Гърдите ми също!

За теб знаем :girl_in_love:

Babri
1st July 2008, 16:27
За теб знаем :girl_in_love:

Мацо,и ти си така,не бъди скромна :girl_kiss2:

Divinemouse
1st July 2008, 16:34
:2035: :2017:

Марулка
1st July 2008, 18:55
Всичко е до гени- и моя корем се беше раздул и после се прибра перфектно!

Гърдите ми също!

Егаси работата........... :roll: аз явно имам сбъркани гени щото след раждането и на мен корема ми се прибра даже много се чудих що ме вкарват в стая с бременни :shock: :shock: а и те били пресни родилки ама с ей такива кореми :mama: ........Обаче гърдите ми явно имаха от-кофти гена-щото не се прибраха :lachen: :lachen:

Бобето
1st July 2008, 21:02
И на мен корема ми се прибра светкавично бързо, въпреки че бях много слаба само с корем и цици (майками казваше , че приличам на бременно комарче), никoй неповярва в болницата че съм родила 4кг бебе.
Ама циците направо им разгоних фамилията, щото бяха огромни, детето неискаше карма-последваха мастити и стягане + скоростно отслабване(естественно обаче) и не се възтановиха, но аз ще им покажа кой е шефа живи здрави на 21 август! :twisted: :twisted: :twisted:

Divinemouse
1st July 2008, 21:07
Бебебто,много си готина и ми приличаш на Глория :2020:

Бобето
1st July 2008, 21:28
По-принцип не слушам много много попфолк, ама ако слушам то със сигурност е Глория, така че за мене това е много голям комплимент! Много я харесвам като жена.
Мерси мило
:girl_in_love:

Divinemouse
1st July 2008, 21:29
:2035: :dirty_dance:

doll
1st July 2008, 23:15
Боби сега като сложиш красотите...
:naked:

Бобето
2nd July 2008, 00:06
Лелелеле мани мани, вече крила ми пораснаха, пърхам ли пърхам
:3000:

aniK
2nd July 2008, 07:09
Ми не знам, момичета, на мен корема ми се прибра веднага, а цици нямах да увиснат, само бяха меки като пихтия. При всички положения това с кърменето си е голям риск. Не бих разчитала на ген.
Бобче, и аз да кажа, че си голям сладур :P

junglegirl
2nd July 2008, 07:19
Ми не знам, момичета, на мен корема ми се прибра веднага, а цици нямах да увиснат, само бяха меки като пихтия. При всички положения това с кърменето си е голям риск. Не бих разчитала на ген.
Бобче, и аз да кажа, че си голям сладур :P
И в двата си постинга ми взе думите от клавиатурата! :cool:

doll
3rd July 2008, 02:04
Лелелеле мани мани, вече крила ми пораснаха, пърхам ли пърхам
:3000:

:2055: :lachen: :good_luck:

Бобето
3rd July 2008, 12:00
Благодаря ви мацки :2024: , направо ми вдигате настроението след като получавам коплименти от такива, силни и красиви жени с секси цици.
Ани милион целувчици за теб
Junglegirl направо нямам думи страхотно деколте, няма кой да те бие...
Ооооо а Долл направо с едни гърди напред се движи и побърква околните знам аз...