PDA

View Full Version : Проблемен корем ;(


hot_tomatos--
8th July 2008, 16:29
Здравейте,аз съм момче със много кофти(мазен,увиснал корем ;( ).Висок съм 190см може да се каже че нямам други проблеми освен този корееееммммм . Правя всеки ден коремни(вече 1 месец) преси,лицеви опори,бягам,дигам гирички, и нищо не става .Можеби защото не се храня правилно ли незнам.Можели някой да ми даде съвет как да продължа защото съм отчаян :cry: :cry: :cry: :cry: .

djidjito_
8th July 2008, 16:52
и диета трябва.на мъжете корема им е най проблемното място затова обърни възможно най много внимание на него-коремни и много тичане придружено с диета

hot_tomatos--
8th July 2008, 18:53
Добре съгласен съм със теб.А коя диета ще е максимално полезна ???

Solver
8th July 2008, 19:35
От която максимално отслабваш ; ) Нали ако имаше такава универсална диета, щеше да бъде напечатана на 7-8 милиарда книжки и да се свърши с тези форуми :lol:
Не пази някакъв строг режим по часове, просто яж по-често, изключи всякакви хлебни и сладкарски изделия от диетата си, основно яж белтъчини (има таблици с храни и съдържание в интернет), въглехидратите ги избягвай, особено вечер изобщо не ги приемай, мазнините естествено напълно трябва да ги изключиш. Тичай, изразходвай енергия и ще стане.
Нека основното ти ядене се състои от месо, яйца, обезмаслено мляко, зелени зеленчуци ( :lol: ).

jolifille
8th July 2008, 20:36
saglasna sam s Ivanin,na den edin 4as sport 6te ti doide dobre,ne priqjdai,a se hrani pravilno 3 pati na den,dieti ne spazvai,v tvoiq slu4ei niqma smisal :wink:

hot_tomatos--
8th July 2008, 22:40
Искренно искам да благодаря на Иванин,и ще пробвам това и след време ще споделя резултатите си :) ...

darimai
9th July 2008, 13:59
Аз мойто коремче си поддържам с Billy Blanks, Ab Boot Camp
има я в Замундата. Много приятна и ефективна половинчасова тренировка. Щом аз за 2 седмици оголих мускул, за един мъж ще е още по-добре. А, съветите на Ivanin за храненето си ги запиши ако трябва, и ги спазвай стриктно. Успех!

carry
10th July 2008, 01:05
Като споменхте киселото мляко,някой да има информация какво се случва с Култура 0,1.дочух,че го спират от производство ,не знам колко е вярно..

margarita_ilieva
10th July 2008, 12:05
и аз не знам колко е вярно, но е факт, че напоследък много трудно го намирам... :2016: :2022:

hot_tomatos--
11th July 2008, 22:10
Здравейте отново,искам да се похваля че засега всичко си спазвам,диетата и тренировките.Имам само 2 малки въпросчета,и те са...Дали може да хапвам диня ии сега правя 3 серий по 100 коремни преси,достатачно ли са или да ги увелича ?? :) :? :) :) :2038:

Solver
11th July 2008, 22:20
Динята е повече вода, но все пак я яж по-рано през деня, не вечер и само малко.
Колко време ти е почивката между сериите ? Коремните преси без допълнително натоварване трудно достигат до горене на мазнини, така че по-добре си прави серии по 30 коремни преси. Само че при коремните преси почивката е 2 до 5 секунди между сериите, иначе се губи ефекта. Прави 5 серии по 30 повторения, ето ти 150 повторения. И пак казвам, почивката е само да си поемеш 1-2 пъти дълбоко въздух и пак започваш, правят се равномерно с еднакво темпо през цялото време, бавно и умерено, като се стремиш да не вкарваш в употреба кръста и краката.

hot_tomatos--
11th July 2008, 23:30
Макар че тази вечер правих преси,правих отново както ти ми каза,Иванин.Не чуствам някаква супер умора просто започнах да се потя.Това ли е ефекта който търсим?И искам отново да ти благодаря че ме напъцтваш към коремчето което искам :} !

darimai
12th July 2008, 18:05
При мен мина доста време да свикна да дишам и да издишам докато правя самите преси. Не е добра идея да отпускаш. Трябва доста добре да опознаеш тялото си и да се "вслушваш" в мускулите. Вдишваш назад (като поотпускаш) и издишваш докато контрахираш, т.е. свиваш мускулите. Мисля, че така беше правилно, светнете ни ако не е.