PDA

View Full Version : q: лек против протрита кожа


:)
8th July 2008, 22:33
Значи...дет си протрих кожата и мисля, че започва да ми излиза и плюска...кажете лек, ако може...областа, която е засегната е точно на сгъвката, зад коляното... :( И е желателно да мине до петък, че ще пътувам тогава... ;) Благодаря! ;)

diastemma
9th July 2008, 07:12
До петък няма да мине:) Пробвай да правиш превръзки с дефламол (обилно върху чиста и суха рана, отгоре с памук и левкопласт).
P.S. А има ли възпаление?

:)
9th July 2008, 10:42
няма възпаление. гледам, че е почнало да образува коричка, но като ходя и кожата се опъва...се пука в единия край... :? :roll:

чичо
9th July 2008, 13:15
Мен ми е интересно как успя точно там да го протриеш :?:
И аз искам да ми мине до петък раната,която си причиних и отнесох 3 шева,ама какво от това ??

i_ani
9th July 2008, 13:45
:arrow:

selvaggia
9th July 2008, 13:45
:lachen: и мойта пъпка на челото до петък,ако може да се е изпарила..

i_ani
9th July 2008, 13:48
:lachen: и мойта пъпка на челото до петък,ако може да се е изпарила..

:yako:

selvaggia
9th July 2008, 14:01
Така де-и аз имам пътуване...към крайбрежната алея на тур дьо дискотек :D

dedektiv_p
9th July 2008, 14:20
Какво ти се случи , че чак и три шева си отнесъл :o :( ?!
Ще споделиш ли?

Аз пък пак се пребих (паднах) и то по гръб по стълбите, но тъй като не съм си ударила гърдите тоя път се затюхках за обувката си едната а братовчед ми се развика "како как ти е гърба, зарежи тая обувка...няма да могат да те сглобят вече" :lol: :lol: :lol:

Това беше да се посмеете малко!

На другата сутрин разбрах колко зле съм паднала боли ме врата, ходих с яка втория ден, ребрата съм си понатъртила отстрани и крака който още ми е син и подут от миналия път а мина вече поне месец и половина пак го ударих....въобще нещо не ми върви на последък!

i_ani
9th July 2008, 14:34
Дедективче , какво правиш бе жена :? :( ?!
Пожелавам ти бързо възстановяване и повече да не се удряш :good_luck:

dedektiv_p
9th July 2008, 14:44
Ми честно казано незнам какво ми става от 12 години не съмпадала от както се сдобих със "счупения си кръст". Ще взема да си направя един прощъпулник тука с децата че станах за резил. Сега като излизаме с братовчед ми се държа за него че да не гледа пак "паднала жена" на улицата някъде. :lol: :lol: :lol:

чичо
9th July 2008, 14:46
Да,не внимавах и за малко да си видя пръстчето да се търкаля около мен :roll:
А ти внимавай с тия падания,как успя така да се исипеш?? :roll:

dedektiv_p
9th July 2008, 14:51
Еми женска му и типично блондинска работа, слизам по хлъзгави стълби с 10 см. ток и си ровя в чантата за ключовете от колата....съвсем в реда на нещата да се претрепеш! Подхлъзна се единия ток и си изкривих десния крак в невероятна поза, левия ударих гадничко, а се строполих леко настрани явно от страх да не си ударя гръбнака та си го отнесоха ребърцата като се има в предвид с колко мускулна маса или тлъстинки разполагам да ме пазят. Голям смях падна :lol: :lol: :lol: но до следващата сутрин. Сега още ходя като робокоп )както казва детето на кака) но ще се оправя!
А ти с машинарииките внимавай! Какво ще правят пациентите ти...да не дава Господ да те сполети нещо!

:)
9th July 2008, 20:40
Мен ми е интересно как успя точно там да го протриеш :?:
И аз искам да ми мине до петък раната,която си причиних и отнесох 3 шева,ама какво от това ??

Бях се замислил, докато се епилирвах с епилатора...и го задържах на едно място..и ... :? :oops: :lol:

dedektiv_p
9th July 2008, 20:43
Е тоя номер с епилатора и аз си го правя понякога само че ме прищипва и изхвърча цялата глава направо и ми прави кръвоизливче не ми притрива кожата :idea: