PDA

View Full Version : Колко кубика да си сложа?


Desy
11th July 2008, 10:58
Благодаря ти много за съвета!
Аз видях няколоко там но според мен на всеки седи различно!
Даже влизах в страницата на д-р Тонев в галерията има едно момиче с 310сс , но не ми се стори чак кои знае каква разлика в профил "преди" и "след" разликата е повече от горе на гърдата седи като подутина!

Марулка
11th July 2008, 11:03
Благодаря ти много за съвета!
Аз видях няколоко там но според мен на всеки седи различно!
Даже влизах в страницата на д-р Тонев в галерията има едно момиче с 310сс , но не ми се стори чак кои знае каква разлика в профил "преди" и "след" разликата е повече от горе на гърдата седи като подутина!

Ами така е за това никой за съжаление не може да ти каже на теб как ще ти стоят :roll: Сега колко килограма си ,имаш ли бюст,ако имаш снимки покажи ни.............. :cool:

Desy
11th July 2008, 11:12
52кг. носа сутиен с размер В но разбира се не го запълвам половината от сутиена си седи празен!

Desy
11th July 2008, 11:14
Нямам снимки за съжеление а и незнам дори и да имам как да ги сложа,но ще накарам някоя приятелка да ми сложи някои път!

Desy
12th July 2008, 11:41
Моля ви всички от форума за помощ! Трябва да взема решение а не знам как ще изглеждам с 310сс и с 325сс а трябва да кажа на лекаря ми до Вторник! Просто незнам даже дали видимо м/у дната кубика има разлика някаква!

Марулка
12th July 2008, 12:06
Моля ви всички от форума за помощ! Трябва да взема решение а не знам как ще изглеждам с 310сс и с 325сс а трябва да кажа на лекаря ми до Вторник! Просто незнам даже дали видимо м/у дната кубика има разлика някаква!

Разликата е толкова малка...............това са 15 грама..........налей в една чашка и ще видиш. :roll:

gwendoline
12th July 2008, 12:48
Разликата между двата кубика е несъществено малка наистина... Дано те удовлетворява като цяло големината на имплантите - иначе които и да избереш - успех ти желая! :2020: