PDA

View Full Version : хапчета за отслабване


djidjito_
23rd July 2008, 11:30
ползвали ли сте някакви хапчета за отслабване?имат ли ефект или само си даваме парите на вятъра?
в момента така сам се отчаяла,че се чудя кой хапчета да си купя

jolifille
23rd July 2008, 11:41
Не си купуваж хапчета,нияма смисъл!!!Обърни се към специялист диетолог,които ще ти помогне да стигнеш до желната талия!!И да си отчаияна е още по зле!Не драматизирай,а се вземи в ръце!
:wink: :wink:

margarita_ilieva
23rd July 2008, 11:42
В повечето листовки на такива препарати пише, че в комбинация с хранителен режим и спорт, ще се постигнат еди какви си резултати... Сама можеш да прецениш, че с хранителен режим и спорт, дори и без хапчета, ще постигнеш загуба на теглото. Моят съвет е да не си даваш парите на вятъра. :good_luck:

Lottus
23rd July 2008, 12:20
Абсолютно съм съгласна. Не само, че няма полза от тези хапчета, но дори могат да ти навредят.
Обикновенно на листивките към тези хапчета пише съвети като: избягвайте еди какви си храни, намалете еди какво си, пийте повече вода, спортувайте повече. Хората спазват съветите и пият хапчетата. Отслабват и си мислят, че са отслабнали от хапчетата, но не е така. Отслабнали са, защото са спазвали съветите на листовките т.е. хранили са се по-здравословно и може би са имали по-голяма физическа активност.
Така че дами, хранете се здравословно, спортувайте, не се отчайвайте и забравете за хапчетата. Резултатите сами ще дойдат !

Успех!

gerenceto1
24th July 2008, 13:28
Абсолютно съм съгласна. Няма смисъл от тези химии. Пък и от спестените пари колко карти за фитнес......ехей :D

mari_and
24th July 2008, 20:14
И аз съм против хапчетата - спортът и разумното хранене са най-добрият помощник за постигане на желаната фигура...препоръчвам пиене на много течности, по възможност вода, приемане на много плодове и зеленчуци и спорт, спорт, спорт... :2019: :2050: :2006:
Успех на всички разумнохранещи се и спортуващи!

djidjito_
1st August 2008, 13:13
казаха ми едни хапчета за отслабване-Cefamadar,уж имало ефект ама незнам
имали някои които ги е пробвал
:roll:

hatred
1st August 2008, 13:49
казаха ми едни хапчета за отслабване-Cefamadar,уж имало ефект ама незнам
имали някои които ги е пробвал
:roll:

Грррр..... Да ти кажа честно, по - добре да нямат ефект, така поне никой няма да се трови за дълго с тях.

Имам една позната, която работеше като модел. За да поддържа фигурата си, пиеше някакви шейкове за отслабване, които агенцията и внасяше от чужбина. Тя твърдеше, че имат страхотен ефект и беше много доволна. Сега от две години безуспешно се опитва да забременее. Оказва се, че абсорбцията на мазнини в тялото и е трайно увредена и това възпрепядства нормалната функция на яйчниците.

mix
4th August 2008, 09:52
..super-slim.net

rogi
4th August 2008, 11:24
...cefamadar....пих ги преди години когато бях студентка.Много се хвалят в листовката че не ти се ядяло,че незнам си какво-ефекта е нулев наистина.Струваха доста преди години,сега най вероятно още повече,така че по добре не се връзвай на рекламните трикове.

zlatusha
7th June 2009, 16:05
az vzimam kapsuli Super-Slim...dovolna sum ot tqx za sega....
Za 10 dni svalix 6 kg :)