PDA

View Full Version : "Плочки" на корема


Aset
18th September 2005, 13:14
Е,избистрихме го силикона в гърдите.
Сигурно сте разбрали,че вече се предлагат и силиконови коремни "плочки",които да спестяват потенето в залата.
Предполагам,че е насочено предимно към мъжете.
Какво мислите за това?

44DE8
18th September 2005, 16:16
да вземат да направят и сикилонови ***** и да си няяме проблеми

valeto
18th September 2005, 18:36
да вземат да направят и сикилонови ***** и да си няяме проблеми
То вече и такова произвеждат - всякакви форми и размери - квото пожелаеш и ти го слагат. :wink:

_VIP_
19th September 2005, 15:35
ако имам нужда от плочки аз бих си порачал едни :lol: :lol:

чичо
26th November 2005, 01:02
То има и силиконови задници...имаш плосък задник :arrow: хоп и ти инплантират щръкнало дупе :P

Aset
30th November 2005, 10:24
То има и силиконови задници...имаш плосък задник :arrow: хоп и ти инплантират щръкнало дупе :P
Да :D Както и прасци. Не ти се тренира за прасец, без друго всички го пренебрегват - хоп! Изваян прасец :wink:

konstantin
30th January 2006, 01:45
Е,избистрихме го силикона в гърдите.
Сигурно сте разбрали,че вече се предлагат и силиконови коремни "плочки",които да спестяват потенето в залата.
Предполагам,че е насочено предимно към мъжете.
Какво мислите за това?

мене малко ме съмнява цялата тази работа. за мъжете - дори да им сложат "плочки," те като си имат шкембе или по принцип мазнини над 10%, тези плочки на практика няма как да се видят. освен да се предлагат комплект с липосукция. така по-може.

за жени предполагам е по-различно, но пак % мазнини има значение за да се видят "плочките."

neli4ka
30th January 2006, 05:42
Еее да не си кривим душата. :) Все пак мъжете обичат"щръкнали дупете или се лъжа :?Ако не е така защо всички в Холивуд всички си правят дупета от сорта на Дженифър Лопес или Шакира??? :shock: .Не се връзвай те толкова.


П.С.Който не Ви харесва няма вкус,а който Ви харесва не Ви заслужава :D :D

Evi4ka
2nd March 2006, 16:55
Абе ако може да се направи естествено си е по добре винаги!!

Venus
16th March 2006, 00:10
Да :D Както и прасци. Не ти се тренира за прасец, без друго всички го пренебрегват - хоп! Изваян прасец :wink:

По този повод:) Аз каквито и упражнения да правя за прасци, никакъв ефект, просто ги няма :( Доколкото знам това е мускул, който зависи почти изцяло от гена... Наистина ли вече слагат и там силикон? Не бях чувала, но се заинтригувах. Току виж съм решила и на това да се подложа с моите пилешки прасци :D

кити
16th March 2006, 01:06
За прасците и силикона...защо не се получава при вас...? Аз от тичане и аеробни упражнения такъв прасец бях направила... Трябваше да спра да тренирам, за да падне...но се оформи прекрасно. Най-хубавите крака стават с тичане...поне според мен.

чичо
16th March 2006, 02:03
Да,ама с тичане се губи и доста мускулна маса,гадно е :D щото съм 97кг и ме болят петите после... :? а и ефекта е същия по отношение на топене на мазнини ,като велоергометъра..а и ме мързи да тичам :lol:
друго е на колелцето с шишенце вода под ръка и музичка 8) :idea:

Flame73
11th September 2006, 13:27
.........

чичо
11th September 2006, 20:21
......
Мързеливия младеж дали е с "плочки" вече? :D
Съвсееееееееееем леко загатнати:(След като свърши ремонта,който правя съм на линия отново в залата :D

Tsvetik
11th September 2006, 22:05
Виждала съм на охрана на заведение :oops: в бицепсите!!!! Бие на изкуствено от километри, като посадени 2 буци кацнали на хилави ръчички, като на Попай само дето в бицепсите :lachen: ужасно

Под формата на плочки няма ли да седят много издути напред? И ако се изместят хоп - плочки на гърба :lachen: ама какви научни фантастики развивам :lol:

Tsvetik
11th September 2006, 22:09
Спокойно, Venus, и аз съм като преплувала Тихия океан на бъчва :lol: и каквото и да правя прасци не мога да оформя, и плувкиня съм била /синхронно плуване, за там хубави крака се искат и се заформят отгоре на всичко/ обаче не и не :lol: ходя си с полички до коленете и бутам дебели чорапи в ботушите :D

Magikka
12th September 2006, 10:01
ми как що...щот ме мързи примерно....и трябва да се поддържа,,,а като си сложа един силикони само ще трябва да го извеждам по баровете....:)

Enerdji
16th September 2006, 06:50
А ако сложиш плочки на корема и натрупаш мазнини?
Ще е язък за плочките :lol: :lol:

bimbi
16th September 2006, 07:50
а като си сложа един силикони само ще трябва да го извеждам по баровете....:)хахаххаа разсмя ме рано сутринта :lol: :lol: :lol: