PDA

View Full Version : Съжалявате ли за силикона?


olqlq
2nd August 2008, 09:52
ЗДРАВЕИТЕ НА ВСИЧКИ!!!АЗ СЪМ НОВА ВЪВ ФОРУМА.ИЗЧЕТАХ ДОСТА НЕЩА ПРЕДИ ДА СЕ РЕГИСТРИРАМ И СЕГА СЪМ КАТЕГОРИЧНА В ЕДНО-КОРЕКЦИЙТЕ СА НОЖ С ДВЕ ОСТРИЕТА :!: :idea: :?: ЕТО ЗАЩО РЕШИХ,ЧЕ ЩЕ Е ХУБАВО ДА ОТРЕДИМ МЯСТО И НА ТОВА ВСЪЩНОСТ КОГАТО ВЕЧЕ СТЕ ПОСТИГНАЛИ КРАСИВИЯТ БЮСТ,С ЦЕНАТА НА МНОГО БОЛКИ,СТРАХОВЕ И СРЕДСТВА И СИ ДАВАТЕ СМЕТКА ЗА ТОВА КАКВО СТЕ ПОСТИГНАЛИ ,И КАКВО СТЕ ПРЕЖИВЯЛИ ЗА ТОВА В КРАЙНА СМЕТКА :КАКВО СИ КАЗВАТЕ САМИ НА СЕБЕ СИ?ПО-СКОРО ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ?ИЛИ СЪЖАЛЯВАТЕ?И СМЯТАТА,ЧЕ НЕ СИ Е СТРУВАЛО?
СМЯТАМ,ЧЕ МОЖЕМ ДА БЪДЕМ ПОЛЕЗНИ НА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МНОГО МЛАДИ ЖЕНИ,КОИТО СЪЩО КАТО МЕН СИ ЗАДАВАТ ТОЗИ ВЪПРОС :?: ЩЕ БЪДЕ ХУБАВО ,АКО НЯКОЙ СПОДЕЛИ КЪМ КАКВО МУ СЕ Е ПРОМЕНИЛ ЖИВОТА СЛЕД ИНТЕРВЕНЦИЯТА :)

Mycka
2nd August 2008, 09:55
мога да ти покажа ето тази тема като отговор на твоя въпрос http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=8485

olqlq
2nd August 2008, 10:29
ЗДР Mycka,БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО!ВИДЯХ Я ПРЕДИ МАЛКО И Я ИЗЧЕТАХ С УДОВОЛСТВИЕ :) ПИША В ОЩЕ НЯКОЛКО ФОРУМА И ВЪОБЩЕ НЕ СЪМ ЗАБЕЛЯЗАЛА,ЧЕ ИМА ТАКАВА ТЕМА ,МАКАР И ОЗАГЛАВЕНА ПО ДРУГ НАЧИН :P

Мария Василева
2nd August 2008, 12:32
тук съвпоса е зададен по друг начин. :|
аз познавам жена, която съжалява, но тя не пише тука.

olqlq, пиши с малки букви. :) Caps Lock-а дразни очите. :?

olqlq
2nd August 2008, 14:39
Ок MariaVassileva, обещавам,че ще пиша с малки букви :!: Знам,че дразни очите,но това ми спестяваше постоянното сменяне на малки с големи :D

Атина
3rd August 2008, 20:14
съжалявам не за силикона само-съжалявам,че изобщо тръгнах по този път-на пластичните корекции.че не се спрях само със силикона ами продължих,че от тогава нямам и ден спокоен и усложненията ми са едно след друго и не спират да ме притесняват,съжалявам че живота ми се обърка,че спирам работа през месец или два,че притеснявам близките ми,че имам подути лимфни възли,че ми парвиха биобсия,че сега ме болят ставите,съжалявам за всичко това

olqlq
3rd August 2008, 21:06
Атина мила,защо така се е получило с теб? :( Некадърен хирург или нещо друго?Мила,какви други пластични операции имаш? :?: И кой е твоят хирург?сподели ни :cry:

doll
3rd August 2008, 22:24
съжалявам не за силикона само-съжалявам,че изобщо тръгнах по този път-на пластичните корекции.че не се спрях само със силикона ами продължих,че от тогава нямам и ден спокоен и усложненията ми са едно след друго и не спират да ме притесняват,съжалявам че живота ми се обърка,че спирам работа през месец или два,че притеснявам близките ми,че имам подути лимфни възли,че ми парвиха биобсия,че сега ме болят ставите,съжалявам за всичко това


Ох Атина какво се е случило с теб мила???
:shock:

Mycka
4th August 2008, 07:50
съжалявам не за силикона само-съжалявам,че изобщо тръгнах по този път-на пластичните корекции.че не се спрях само със силикона ами продължих,че от тогава нямам и ден спокоен и усложненията ми са едно след друго и не спират да ме притесняват,съжалявам че живота ми се обърка,че спирам работа през месец или два,че притеснявам близките ми,че имам подути лимфни възли,че ми парвиха биобсия,че сега ме болят ставите,съжалявам за всичко това
:2022: горката...дано това да е моментен и преходен период :good_luck:

samodiva
4th August 2008, 09:49
аз не само че съжалявам, ами ................. охххххх, ниямам думи, както всичко в България, така и този ресор е вмирисън. благородно завиждам на момичетата които са минали без усложнения

joliy
4th August 2008, 09:49
Атина, ти май имаше опасения от КК или бъркам? Какво се случи и какви други корекции си си правила?

doll
4th August 2008, 15:43
аз не само че съжалявам, ами ................. охххххх, ниямам думи, както всичко в България, така и този ресор е вмирисън. благородно завиждам на момичетата които са минали без усложнения



Извинете за не по темата,ама Самодива здравей.Как си? Надявам се че си по-добре!!!

ioion
5th August 2008, 13:20
Преди 7 месеца си сложих силикон в бюста при известен доктор(400 cc под мусколно) .От тогава нещата не потрагнаха , наложи се да се подложа на реоперация.Проблема беше че ми бяха прекалено на високо,трябваше да ги свали оперативно.След реоперацията на едната гърда се образува нещо като дабъл бабъл , мамарната ми гънка е по на виското от импланта.Това е единият проблем,др който е мн по-неприятен е,че и в двете гърди усещам дискомфорт,усещам неприятното им движение и тежеста им при навеждане и изправяне.Болки нощно време при спане.Незнам какво да правя . Явно има някакъв проблем.Докторите с които сам се консултирала не могат да го обяснят.Ако има някои който има мнение по въпроса ще съм благодарна да ми помогне?!?!?!

Атина
5th August 2008, 17:26
веднага потърси мнението на дург лекар-по възможност от държавнна болница-не позволявай да те баламосват че ще се оправиш от само себе си и т.н.аз имах опасения преди време че имам капсулна контарктура но се оказа че не е това-събрише се серозна течност под протезата.после се подуха лимфните ми възли под едната подмишница и до сега са така-болят ме от време на време -после минават и още много много проблеми.....

samodiva
6th August 2008, 16:14
аз не само че съжалявам, ами ................. охххххх, ниямам думи, както всичко в България, така и този ресор е вмирисън. благородно завиждам на момичетата които са минали без усложнения



Извинете за не по темата,ама Самодива здравей.Как си? Надявам се че си по-добре!!!

ами не, не съм

samodiva
6th August 2008, 16:16
Преди 7 месеца си сложих силикон в бюста при известен доктор(400 cc под мусколно) .От тогава нещата не потрагнаха , наложи се да се подложа на реоперация.Проблема беше че ми бяха прекалено на високо,трябваше да ги свали оперативно.След реоперацията на едната гърда се образува нещо като дабъл бабъл , мамарната ми гънка е по на виското от импланта.Това е единият проблем,др който е мн по-неприятен е,че и в двете гърди усещам дискомфорт,усещам неприятното им движение и тежеста им при навеждане и изправяне.Болки нощно време при спане.Незнам какво да правя . Явно има някакъв проблем.Докторите с които сам се консултирала не могат да го обяснят.Ако има някои който има мнение по въпроса ще съм благодарна да ми помогне?!?!?!

веднага ми става ясно кой е доктора

olqlq
6th August 2008, 16:35
IOION МНОГО СЪЖАЛЯВАМ ЗА ТОВА ,КОЕТО ТЕ Е СПОЛЕТЯЛО :cry: НО СЪМ СИГУРНА,ЧЕ ВСИЧКО ЩЕ СЕ НАРЕДИ-ПРОСТО ПРОДАЛЖАВАЙ ДА ВЯРВАШ В ТОВА И НЕ ГУБИ КУРАЖ :!: ЩЕ СПОДЕЛИШ ЛИ С НАС КОЙ Е ВЪПРОСНИЯТ ХИРУРГ-ЗА ДА ГО ИГНОРИРАМ ОТ СПИСЪКА С ИМЕНА НА Д-РИ ПРИ КОИТО ИСКАМ ДА СЕ ОПЕРИРАМ :?: АЗ СЪМ С ТЕБ :2024:

ioion
6th August 2008, 16:54
Доктора е Н.Г

olqlq
6th August 2008, 17:53
ЛЕЛЕ НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО :( КАКВИ СА ТИЯ ХОРА БЕ-НАЛИ КЛЕТВА СА ДАВАЛИ ЗА НАШЕТО ЗДРАВЕ :twisted: НАПРАВО САМ БЯСНА :evil: НАПРАВО ГО ИГНОРИРАМ ОТ СПИСАКА СИ....А НА ТЕБ ПОЖЕЛАВАМ ЧАС ПО СКОРО ДА ТИ СЕ РАЗРЕШИ ПРОБЛЕМА :!: :!: :!:

bunny
6th August 2008, 18:24
А аз смятах точно при него да се оперирам!

olqlq
6th August 2008, 20:53
bunny ПО-ХУБАВО ОБИКОЛИ И ПРИ ДРУГИ ЛЕКАРИ :? ЗАЩОТО ВСЕ ПАК СЕ ОТНАСЯ ДО ЗДРАВЕТО

bunny
6th August 2008, 21:34
Мда, наистина ще трябва.По форумите пише че Стоянов също е добър.Благодаря за съвета!

Бобето
6th August 2008, 21:36
Ами май наистина е добър, ама взима бая скъпичко деветарка сестро!

bunny
6th August 2008, 21:44
Е това си е чиста лакомия :(

mickey_82
6th August 2008, 21:45
Момичета аз съм оперирана при Д-р Стоянов в началото на март.До сега всичко е много добре и искрено се надявам така и да си остене и да нямам усложнения.Съчувствам на всички тук,които са нямали късмет и имат проблеми.Но само едно да ви кажа-перфектен доктор няма.Ходете на консултации,но не мислете ,че ще намерите хирург със 100 % успеваемост.Аз се доверих на Стоянов и съм много доволна ,но тук имаше едно момиче,което е имало проблеми и беше абсолютно зле настроена към него ,за което си е имала причина.Ники Георгиев също има доволни и недоволни-аз познавам 2 момичета без никакви усложнения при него ,но пък аз не бих отишла.Така че мислете и ходете на консултации,но идеален доктор, от които всички да са доволни няма.А за цената при Стоянов е абсолютно вярно- аз платих 8700 лв за импланти MacGhan и операцията.

olqlq
6th August 2008, 21:48
bunny КОЛКОТО И ДА ВЗИМА ТОВА Е РЕШЕНИЕ РКОЕТО СЕ ВЗЕМА ВЕДНАЖ В ЖИВОТА И Е НОЖ С ДВЕ ОСТРИЕТА-МОЖЕ ДА ТЕ НАПРАВИ БЕЗКРАЙНО КРАСИВАР,ЖЕЛАНА И САМОУВЕРЕНА,НО МОЖЕ И ДА ТИ ОБАРКА ЦЕЛИЯТ ЖИВОТ :cry: ТАКА,ЧЕ ПО-ДОБРЕ НАМЕРИ ДРУГ Х-Г :shock: ПО-ДОБРЕ СТОЯНОВ И АЗ НА НЕГО СЪМ СЕ СПРЯЛА :) НО КАТО ПОГЛЕДНЕШ РЕАЛНО-ПО-ДОБРЕ ЕДНОКРАТНО ДА ДАДЕШ ТАЗИ СУМА И Д-РА ДА СИ СВЪРШИ РАБОТАТА ,КАКТО ТРЯБВА,ОТКОЛКОТО ПО-МАЛКО ПАРИ,НО ПОСЛЕ ПРОБЛЕМИ,НЕДАИ СИ БОЖЕ И РЕОПЕРАЦИЙ :cry: ТЪИ ,ЧЕ ОБМИСЛИ ДОБРЕ,АКО ТРЯБВА ИЗЧАКАЙ :)

Бобето
6th August 2008, 21:50
Напълно те подкрепям, всички си имат и доволните и недоволните пациенти, само че при някои недоволните преобладават и това нетрябва да се пренебрегва.

olqlq
6th August 2008, 21:53
АЗ РАЗБРАХ,ЧЕ СТОЯНОВ ВЗЕМА НАЙ-СКЪПО ,ЗАЩОТО ОПЕРАЦИОННАТА МУ Е ОБУРУДВАНА С МНОГО СКЪПА И УЛТРА МОДЕРНА ТЕХНИКА,КОЯТО БИЛА ДО СУЩ КАТО НА ЗАПАД,НО НЕЗНАМ КАКВА Е ПРИЧИНАТА ВСЪЩНОСТ :)

bimbi
6th August 2008, 21:58
...перфектен доктор няма.Ходете на консултации,но не мислете ,че ще намерите хирург със 100 % успеваемост.да си дойдем на думата

bunny
6th August 2008, 22:02
Да така е по-добре да отида на няколко прегледа-аз ходих на преглед при Георгиев, но смятах да отида втори път защото ми определи 385 куб но тук прочетох че такива няма, освен това въобще не ми каза какъв трябва да е профила и въобще почнах да се чудч дали не е малко, тъй като имам 2 раждания и има какво да се запълни.

Бобето
6th August 2008, 22:08
АЗ РАЗБРАХ,ЧЕ СТОЯНОВ ВЗЕМА НАЙ-СКЪПО ,ЗАЩОТО ОПЕРАЦИОННАТА МУ Е ОБУРУДВАНА С МНОГО СКЪПА И УЛТРА МОДЕРНА ТЕХНИКА,КОЯТО БИЛА ДО СУЩ КАТО НА ЗАПАД,НО НЕЗНАМ КАКВА Е ПРИЧИНАТА ВСЪЩНОСТ :)


Тепавичарова взима по-скъпо някъде към 12 хиляди лева.

mickey_82
6th August 2008, 22:42
Боже ,а аз си мислех ,че моите 8700 са максимума ,който може да искат.12 000 лв вече са твърдеееееее много.Е и 8700 не са малко.

Бобето
6th August 2008, 22:51
Боже ,а аз си мислех ,че моите 8700 са максимума ,който може да искат.12 000 лв вече са твърдеееееее много.Е и 8700 не са малко.

Business

misheto7
6th August 2008, 22:55
Чета и не вярвам на очите си.Явно наистина са решили да го направят "привилегия за богатите".Като вдигат цените поне да повишават качеството на работата си :evil: Толкова момичета освен парите ,които са дали и ще гладуват и мизеруват за да изплатят кредитите са и с разсипано здраве.А тия какво правят вдигат цените и после не дай боже да се случи нещо по тяхна вина се правят на ощипани .То не може само да вземаш...

sibi
6th August 2008, 23:05
12 000 предполагам, че е за корекция на гърдите на чужда пациентка. Доколкото си спомням, Стоянов беше посочил същата сума за корекция в интервюто си. Ама пак е прекалено! Да не говорим, че само в БГ си измиват ръцете и най-много да ти върнат парите, а би трябвало да изплатят обезщетение, с което жената да може да си направи корекцията при когото си иска, ако ще и в чужбина. :evil:
Все се канех да питам - някой чел ли си е внимателно документите, които подписва преди операцията и пише ли нещо за това какво се случва при лош резултат?

Бобето
6th August 2008, 23:23
12 000 предполагам, че е за корекция на гърдите на чужда пациентка. Доколкото си спомням, Стоянов беше посочил същата сума за корекция в интервюто си. Ама пак е прекалено! Да не говорим, че само в БГ си измиват ръцете и най-много да ти върнат парите, а би трябвало да изплатят обезщетение, с което жената да може да си направи корекцията при когото си иска, ако ще и в чужбина. :evil:
Все се канех да питам - някой чел ли си е внимателно документите, които подписва преди операцията и пише ли нещо за това какво се случва при лош резултат?


Четох на няколко места че Тепавичарова взима най-скъпо в Бг , някъде към 12 хил. беше за операция, а не корекция на чужд пациент.

Crazy_girl
7th August 2008, 09:03
12000???? :shock: :?
Боже на къде отива този свят....пък и каквито съм ги чувала за нея,колко е "мила" и "любезна"... :x

sweety_L
7th August 2008, 09:24
Добре де, 12000 лв. ок, но някой виждал ли е резултати от тази докторка? Има ли някой, който се оперирал при нея тук, във форума? Доволен ли е?
И въобще по-голям ли е процента на доволните при нея от недоволните?

bimbi
7th August 2008, 09:55
Добре де, 12000 лв. ок, но някой виждал ли е резултати от тази докторка? Има ли някой, който се оперирал при нея тук, във форума? Доволен ли е?
И въобще по-голям ли е процента на доволните при нея от недоволните?аз лично за недоволни от нея не съм чула/чела. освен от отношението й де :roll:

sweety_L
7th August 2008, 10:06
То отношението мен специално не би ме отблъснало, ако знам, че успеваемостта й като хирург в областта на мамоплатиката е голяма. Все пак, като ме "проснат" на операционната, няма да си говоря с нея...

Но пък, от друга страна, мен Д-р Заекова ме спечели именно с благия си нрав. :wink:

samodiva
7th August 2008, 11:57
Доктора е Н.Г

не се и съмнявам че е той, ако отвориш www.breastinfobg.com ще видиш момичета с този подпис, единия имплант на вратът

olqlq
7th August 2008, 12:42
САМОДИВА ИСКАМ ДА ТИ БЛАГОДАРЯ ЗА ТОЯ ЛИНК :!: НА МЕН СПЕЦИЯЛНО МНОГО МИ ПОМОГНА :shock: НАИСТИНА СЕ УВЕРИХ С ОЧИТЕ СИ ,ЧЕ В БЪЛГАРИЯ МАЙ УЖ ОТЛИЧНО ПРЕХВАЛЕНИТЕ НИ ХИРУРЗИ СА ГОЛА ВОДА :evil: НАПРАВО МИ СЕ :sick: ДОГАДИ МИ СЕ ОТ УЖ ПЕРФЕКТНИТЕ НИ Х-ЗИ-БОКЛУЦИ ТАКИВА :!: ПОВЕРЯВАШ ИМ КРАСОТАТА СИ,А ТЕ ТИ ВЗЕМАТ ЗДРАВЕТО,СРЕДСТВАТА И НЕРВИТЕ :evil: НАПРАВО НЕЗНАМ КАКВО ДА КАЖА :? ЕДИНСВЕНО МИ СЕ ВИДЯ ДОБРА РАБОТАТА НА ИЛЬО СТОЯНОВ-ГЪРДИТЕ ИЗГЛЕЖДАХА ДОБРЕ НАПРАВЕНИ И АЗ ЛИЧНО НЕ ВИДЯХ НИКАДЕ УСЛОЖНЕНИЯ ОТ НЕГО :roll:

еМ ДжИ
7th August 2008, 12:47
Добре де, 12000 лв. ок, но някой виждал ли е резултати от тази докторка? Има ли някой, който се оперирал при нея тук, във форума? Доволен ли е?
И въобще по-голям ли е процента на доволните при нея от недоволните?
Аз съм оперирана при нея и смятам, че е страхотен професионалист. Доколкото знам е най-добрата в БГ. Отношението й наистина е грубо, аз доста спичам като ходя на консултации и т.н., но за сметка на това Д-р Романски е много симпатичен и любезен и отговаря на всички въпроси, които му зададеш :) Моята операция, рабира се е друга - много по-сложна, но все пак фактът, че тя е единственият лекар в България, който прави такива операции е тя, сам по себе си говори за нейния професионализъм. Не й правя реклама или нещо такова, просто ви казвам моето мнение/впечатление. Знам, че е и въпрос на пари. Въпреки, че ако ще се подлагаш на операция, най-малко трябва да се мисли за пари.

еМ ДжИ
7th August 2008, 12:52
Чета и не вярвам на очите си.Явно наистина са решили да го направят "привилегия за богатите".Като вдигат цените поне да повишават качеството на работата си :evil: Толкова момичета освен парите ,които са дали и ще гладуват и мизеруват за да изплатят кредитите са и с разсипано здраве.А тия какво правят вдигат цените и после не дай боже да се случи нещо по тяхна вина се правят на ощипани .То не може само да вземаш...
В България е доста ниска цената все още. Да не очакваме качество срещу нищо. Безплатен обяд няма.
А най-тъпото нещо, което съм чувала е да гладуваш за едните цици! Това вечче е безотговорно. Така, че който го е направил, сам си е виновен..
И защо да не е "привилегия на богатите"? Това е нормано. Не е нещо, без което не може да се живее. Все едно да кажеш, че карането на скъпа кола не може да е привилегия на богатите.

misheto7
7th August 2008, 12:57
Щото Ем Джи ако не дай си боже имам друга причина да го направя,а не от суета наистина ще трябва да гладувам за да си го позволя :evil:

Бобето
7th August 2008, 12:57
Добре де, 12000 лв. ок, но някой виждал ли е резултати от тази докторка? Има ли някой, който се оперирал при нея тук, във форума? Доволен ли е?
И въобще по-голям ли е процента на доволните при нея от недоволните?аз лично за недоволни от нея не съм чула/чела. освен от отношението й де :roll:


И аз иначе много лоши отзиви прочетох за нейният характер.

Ето Sweety има едно момиче пуснало снимки в нашият форум.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=232098
pass: 1133999

sweety_L
7th August 2008, 13:01
Да, добра работа! Между другото вчера разглеждах снимките, но явно не съм чела описанията... :wink:

Бобето
7th August 2008, 13:04
Да, добра работа! Между другото вчера разглеждах снимките, но явно не съм чела описанията... :wink:


И аз вчера пак ги разглеждах, за милионен път.
Нали денят ми наближава.
И знаеш ли какво се замислих глдайки снимките на това и на други слаби момичета, че след като си увеличат бюста неизглеждат толкова кльощави...или така ми се струва?

sweety_L
7th August 2008, 13:09
Не мога да преценя. А и снимките са от кръста нагоре, но ... определено изглеждат далеч по-женствени! :2043:

еМ ДжИ
7th August 2008, 13:12
Щото Ем Джи ако не дай си боже имам друга причина да го направя,а не от суета наистина ще трябва да гладувам за да си го позволя :evil:
Хмм, ако причината не е здравословна, няма никакво оправдание за подобна постъпка. Защото като гладуваш, ти застрашаваш здравето си. А здравословна причина за уголемяване на бюста... незнам да има. Знам само за смаляване. И те не струват скъпо. :? Аре - пийс ;)

Бобето
7th August 2008, 13:17
Чета и не вярвам на очите си.Явно наистина са решили да го направят "привилегия за богатите".Като вдигат цените поне да повишават качеството на работата си :evil: Толкова момичета освен парите ,които са дали и ще гладуват и мизеруват за да изплатят кредитите са и с разсипано здраве.А тия какво правят вдигат цените и после не дай боже да се случи нещо по тяхна вина се правят на ощипани .То не може само да вземаш...
В България е доста ниска цената все още. Да не очакваме качество срещу нищо. Безплатен обяд няма.
А най-тъпото нещо, което съм чувала е да гладуваш за едните цици! Това вечче е безотговорно. Така, че който го е направил, сам си е виновен..
И защо да не е "привилегия на богатите"? Това е нормано. Не е нещо, без което не може да се живее. Все едно да кажеш, че карането на скъпа кола не може да е привилегия на богатите.


Не съм съгласна че в Бг цените са ниски!

lady85
7th August 2008, 13:20
.......даже при някои док. са доста преувеличени :?

Бобето
7th August 2008, 13:26
Ами да така е!

Големите Европейски държави предлагат същите цени, само че не си мислете че там са мнооого по-добри от БГ хирурзите.
Навсякъде има риск.

sinia
7th August 2008, 13:31
bobeto83, извинявай че питам, сигурно вече се обяснила, но кога и къде ти е операцията? :D

Бобето
7th August 2008, 13:37
bobeto83, извинявай че питам, сигурно вече се обяснила, но кога и къде ти е операцията? :D


Няма проблем!

На 27-ми август
Д-р Заякова!

sinia
7th August 2008, 13:46
Лелееее, не остана :D ако не ти е проблем ми пиши на лични, да не разводняваме темата, но на колко кубика се спря? Аз нещо съм пропуснала всичко :D

bunny
7th August 2008, 22:53
И аз искам да знам повече за предстоящата операция че нещо се стрестнах от всиюки коментари!Заякова в коя клиника работи и колко взема? А и аз още не съм решила колко кубика така че надявам се да споделиш

:D

i_ani
7th August 2008, 22:59
И аз искам да знам повече за предстоящата операция че нещо се стрестнах от всиюки коментари!Заякова в коя клиника работи и колко взема? А и аз още не съм решила колко кубика така че надявам се да споделиш

:D

Медицински център по пластична и естетична хирургия "Камий"

doll
7th August 2008, 23:34
От какво се стреснахте мацки?? Страшо е ,когато разбереш нещата след свършен факт...Според мен е хубаво да се знае всичко ПРЕДИ , а не след,както при много мацки тук,така че не се плашете,така ще можете да вземете най-правилният избор

Бобето
7th August 2008, 23:37
И аз искам да знам повече за предстоящата операция че нещо се стрестнах от всиюки коментари!Заякова в коя клиника работи и колко взема? А и аз още не съм решила колко кубика така че надявам се да споделиш

:D


Аз искам по-големи cc и, избрах докторката защото тя слага без проблем големи импланти и по снимките които видях го прави доста добре, даже супер в моите очи.
Избрах си 450cc, евросиликон кръгли, висок профил.
ПОДмускулно.

Видях и белези които остават...направо съм впечатлена от вида им.

Цената е 3200 евро.
Операцията ми е на 27-ми.
Ще пиша и ще покажа снимки, само дано резултата е желания.

Crazy_girl
7th August 2008, 23:50
Бобе!! Стискам ти супер силно палци всичко да е на 6! Заслужаваш го :D

Бобето
8th August 2008, 00:00
Бобе!! Стискам ти супер силно палци всичко да е на 6! Заслужаваш го :D


Благодаря ти мило от сърце :wink:

olqlq
8th August 2008, 09:59
бобе и аз съм с теб миличка :P пожелавам ти най-желания бюст и най-мечтаната визия да постигнеш :) дано всичко да е на 6 и скоро да ни зарадваш и със снимки :)

Monique
8th August 2008, 10:37
Успех!!! :lips:

bunny
8th August 2008, 19:07
Много успех и късмет!МИсли положително и всичко ще е наред.Чакам с нетърпение да кажеш как е минало за да се престраша и аз :wink:

Бобето
8th August 2008, 20:11
Мерси мили момичета много се радвам че ви има и че винаги всички в форума са ми помагали и подкрепяли от самото начало.

боряна христова
10th August 2008, 22:26
И аз искам да знам повече за предстоящата операция че нещо се стрестнах от всиюки коментари!Заякова в коя клиника работи и колко взема? А и аз още не съм решила колко кубика така че надявам се да споделиш

:D


Аз искам по-големи cc и, избрах докторката защото тя слага без проблем големи импланти и по снимките които видях го прави доста добре, даже супер в моите очи.
Избрах си 450cc, евросиликон кръгли, висок профил.
ПОДмускулно.

Видях и белези които остават...направо съм впечатлена от вида им.

Цената е 3200 евро.
Операцията ми е на 27-ми.
Ще пиша и ще покажа снимки, само дано резултата е желания. Бобе,аз вярвам че ще имаш много хубави гърди след операцията :!: затова няма смисъл да ти пожелавам каквото и да било :girl_in_love: Не се поддавай на негативни мисли преди операцията-това единствено ще ти навреди :2010:

Бобето
10th August 2008, 22:45
Mерси Борянка, гледам да съм положително настроена!

боряна христова
11th August 2008, 11:01
Mерси Борянка, гледам да съм положително настроена! :2043: така ,така ...само така :2046:

karilka
11th August 2008, 17:27
Бобе, ти си мило! Чакам с нетърпение твоята дата, преди хубав празник е \по старому Голяма Богородица\. Тя ще те закриля!

Бобето
11th August 2008, 21:34
Бобе, ти си мило! Чакам с нетърпение твоята дата, преди хубав празник е \по старому Голяма Богородица\. Тя ще те закриля!


Мерси мила, на коя дата е Богородица по старо му?
Щото по новото е на е сега петък деня в които пътуваме за Бг.

aniK
12th August 2008, 06:42
Бобе, 15+13 дни за стар стил, значи на 28ми. Нали така, момичета :idea:

Бобето
12th August 2008, 10:52
Бобе, 15+13 дни за стар стил, значи на 28ми. Нали така, момичета :idea:


Мерси за инфото Аник.
Е операцията ми е на 27-ми, но аз обожавам това число, заащото съм рдена на 27-ми, но друг месец.

dimitriq76
12th August 2008, 11:18
Бебче желаяти да мине всичко по -мед и вода по -малко болки и гърди каквито ти искаш според твоите изисквания !Стискам палци и снетърпение да разкажеш след това ! :dirty_dance:

Бобето
12th August 2008, 11:26
Бебче желаяти да мине всичко по -мед и вода по -малко болки и гърди каквито ти искаш според твоите изисквания !Стискам палци и снетърпение да разкажеш след това ! :dirty_dance:


Благодаря ти Дими, желая ти и на теб в най-скоро време да започнеш да плануваш бъдещата операция.

боряна христова
12th August 2008, 12:41
Бобе,хаиде няма ли да става 27 ми че да те видя и теб вече големи бомби :!: Нямам търпение да те видя с яки цици-вярвам че ще са такива :roll:

Бобето
12th August 2008, 12:43
Бобе,хаиде няма ли да става 27 ми че да те видя и теб вече големи бомби :!: Нямам търпение да те видя с яки цици-вярвам че ще са такива :roll:


Ами айде и аз чакам...ама не идва бе.

sinia
12th August 2008, 12:54
Ох колко бързо ще дойде....и ще мине, още мнооого малко ти остана. :D

dimitriq76
13th August 2008, 10:13
Бебче благодаря ще те мисля тези дни ,аз съм много страхлива и когато дойде моя момент сигорно ще си умирам от страх ,но човек трябва да мисли позитивно !Сигорна съм ,че ще се похвалиш със страхотни гърди и ще им се радваш !Мисли само как след това ще носиш дрехи с изрязано деколте и как ще превличаш погледите !Ох желаяти само хубави нешта на теб и на всички момичета от форума страхотни сте ! :girl_dance:

doll
13th August 2008, 13:39
Димитря чакаме те и теб слънце да се похвалиш скоро с датичка.. :D

doll
13th August 2008, 13:40
Димитря чакаме те и теб слънце да се похвалиш скоро с датичка.. :D

dimitriq76
13th August 2008, 14:17
Доли от твоята уста в божиите уши дано и аз стана с желания бюст без комплекси !Много ти благодаря за пожеланието! :girl_haha:

lady85
13th August 2008, 20:12
Та по темата....Не съжалявам и за секунда за операцията!Ако имах възможност да се върна назад,пак бих се подложила!Промяната се оказа в положителна насока за мен и ме прави щастлива :)

sinia
14th August 2008, 08:52
Аз съм много от скоро с нов бюст, но определено съм доволна! Надявам се само да нямам никакви усложниния и проблеми, и щастието ми от новите придобивки ще е пълно!

bunny
17th August 2008, 09:25
Надявам се и аз да кажа така в края на годината :P

te_dda
17th August 2008, 09:45
и аз, и аз :lol: :lol:

sinia
18th August 2008, 10:39
Оооо момичета...пожелавам ви го от сърце!!!!!!! Ще стане, няма начин!

bunny
18th August 2008, 18:49
Синиа а ти къде си праши гърдите??Болеше ли?

sinia
19th August 2008, 09:01
При Н. Георгиев...мен си ме болеше, не мога да си кривя душата. Но се забравя.

bunny
19th August 2008, 18:57
а колко кубика сложи и с какъв профил, извинявай но все още не съм наясно какво точно да сложа въпреки че вече бях при него

sinia
20th August 2008, 09:48
350, подмускулно, капковидни :D Седят супер! Но физиологията на всеки е различна и.....послушай неговия съвет.

gwendoline
20th August 2008, 09:51
350, подмускулно, капковидни :D Седят супер! Но физиологията на всеки е различна и.....послушай неговия съвет.
Снимчици... :1202: :cool:

sinia
20th August 2008, 12:46
Оф Гуен, знам, но нямам още :( Sorry, като кача веднага ще ти пратя!!!

Vesselinchica
20th August 2008, 13:24
Бобе, успех! Желая ти нищо да не усетиш и всичко да е без проблеми! чакаме да чуем как е минало.., аз съм след теб на 29-ти и хем се радвам, хем се страхувам. Сега изчетох тази тема, но някой знае ли колко често ли се получават усложнения и какви са най-честите? защото след като ви прочетох се поизплаших, не искам да си имам проблеми до края на живота си, след операцията, то кой ли иска де.......

sweety_L
20th August 2008, 14:00
Vesselinchica, ти на какви импланти се спря? ( марка, кубици ...)

Стискаме ти палци и на теб!

п.п. За усложненията - никой не е застрахован, но пък практиката показва доста голям % сполучливи операции от Д-р Заекова. :wink:

Vesselinchica
20th August 2008, 18:37
Благодаря ви на всички, аз избрах д-р Динев, а той ми определи 330 сс на PIP, надмускулно, с разрез в гънката под гърдата. Вие какво ще кажете?

olqlq
20th August 2008, 20:36
скъпа окончателното решение си го вземаш ти,но аз бих те посъветвала в никакав случай да не е надмускулно :? поразрови се във форума и прецени,но от всичко ,което съм чела и слушала съм обедена в едно и то е ,че надмускулните импланти не са за препоръчване по ред причини : : :( увисването на имплантите при надмускулното имплантиране е на почти 100 процента след 2-3 години от операцията,много повече кам усложнения са предразположени надмускулните гърди-капсулиране и още много...прочети още и си реши :idea:

Excel
20th August 2008, 20:38
Но тогава и хирурга трябва да е специалист по подмускулно поставяне .

боряна христова
21st August 2008, 00:12
скъпа окончателното решение си го вземаш ти,но аз бих те посъветвала в никакав случай да не е надмускулно :? поразрови се във форума и прецени,но от всичко ,което съм чела и слушала съм обедена в едно и то е ,че надмускулните импланти не са за препоръчване по ред причини : : :( увисването на имплантите при надмускулното имплантиране е на почти 100 процента след 2-3 години от операцията,много повече кам усложнения са предразположени надмускулните гърди-капсулиране и още много...прочети още и си реши :idea: Мила и при двата начина на оперирване (ПОД И НАД) не тярбва да си сигурна в нищо на "почти" 100% Всеки органимъм е различен и поняся разпъването на кожата по различен начин. Нека мацката сама да си вземи решение какво да прави с операцията ! И някак се чудя има ли ,,надмуслулни импланти" :?:

Vesselinchica
21st August 2008, 19:59
Привет на всички, малко закъснях днес.../работа, мъж, деца, готвене и т.н./
Благодаря много, че сте ми дали мнения, установих, че повечето оперирани тук са подмускулно, разглеждах и снимки, но на тях за сега няма разлика между под и над/мускула/. Всички изглеждат чудесно. Все пак ще се консултирам и с д-ра.... , а и вече имам определена дата?!?! Не ми се чака в напрежение повече...
Кожата ми засега е в добро състояние, но няма да е винаги така, това означава ли, че при всички надмускулни се налага втора операция ? :o Може би "увисват" по-обемните импланти, над 400сс??
Някой, опериран при д-р Динев???, моля да пише!

Vesselinchica
21st August 2008, 20:18
milena127 - 03/2006, adinka - 11/2007, bojana - 02/2008, оперирани сте при д-р Динев. изглеждате чудесно! ако пишете още във форума кажете как се чувствате сега?? има ли промени при вас и какви са те??
Аз искрено се надявам всичко да е супер и ви го желая от все сърце!!!!
:) Споделете мнение .....

olqlq
21st August 2008, 20:33
боряна много директно си взела словосъчетанието "надмускулни импланти" :D тук имах впредвид имплантите,които са поставени над мускула :idea:

Crazy_girl
21st August 2008, 23:06
Vesselinchica,би ли ми казала каква цена ти каза Динев?
Искам да сравня с тази в София, пък и се чудя след като ще се наложи да се оперирам във Варна дали ше има разлика в цената :roll:

karilka
22nd August 2008, 13:39
Вече 15 дни след операцията при д-р Стоян Михайлов - ВМА, се чувствам добре! Не само, че не съжалявам, но безкрайно се радвам че се подложих на това.

боряна христова
22nd August 2008, 18:46
milena127 - 03/2006, adinka - 11/2007, bojana - 02/2008, оперирани сте при д-р Динев. изглеждате чудесно! ако пишете още във форума кажете как се чувствате сега?? има ли промени при вас и какви са те??
Аз искрено се надявам всичко да е супер и ви го желая от все сърце!!!!
:) Споделете мнение .....Аз също съм оперирана от Динев. Ако искаш ми пиши на скаипа bobi_hobby

боряна христова
22nd August 2008, 18:52
боряна много директно си взела словосъчетанието "надмускулни импланти" :D тук имах впредвид имплантите,които са поставени над мускула :idea:Мила даваш съвет на момиче ок,ама поне се изразявай правилно :!: Това какво си имала предвид ми е ясно..предполагам както на мен така и на всички други мацки тук :!: ПИША ТИ ВСИЧКО ТОВА С ДОБЪР ТОН ПОНЕЖЕ СЪМ ПОЧТИ СИГУРНА ЧЕ ЩЕ СТАНЕ КОНФЛИК!

olqlq
22nd August 2008, 21:33
Не съм целяла конфликт нито преди -нито пък сега,смятам,че целта на всички момичета във форума най-малко е да се дразнят по един или друг начин затова те разбрах още първият път :) Разбрах,че забележката ти беше уместна и затова се коригирах :D Радвам се когато има мацки с градивна критика :D Затова всичко от моя страна е 6,надявам се и при теб да е така :P

боряна христова
22nd August 2008, 22:00
разбрана мацка си :!: Радвам се за което :roll:

Vesselinchica
23rd August 2008, 12:59
здр., вчера имаше проблем със сайта не ми се отваряше за отговор и така, Crazy отговарям на въпроса ти: аз ще платя 2600 Е. Моя позната е платила през април т.г. 2500 Е. /при същия хирург/
Радвам се за Кари! Дано да е така и занапред, дръж ни в течение как се чувстваш Кари и се радвай :1203: Браво смело момиче!
Надявам се и аз да съм така самоуверена след операцията и да не съжалявам за нищо. Вече нямам търпение, не мога да си представя как ще изглеждам...ще бъде толкова различно. :)

Crazy_girl
23rd August 2008, 13:19
хммм...много странно! В поноделник след консултацията ще пиша да видим каква цена ще ми каже :)

mickey_82
24th August 2008, 12:32
Уголемяването на бюста беше едно от най-трудните ми решения,защото съм го мислила 3 години от страх.Сега ,когато съм с хубав бюст от 6 месеца нито за миг не съжалявам.Ако пак ми кажат да лягам под ножа бих го направила със 100 % сигурност.Просто предимствата на съразмерното тяло и красиви гърди е голямо.А и тази корекция дава много добри емоции и определено подобрява самочувствието,дори и на жените,които не са имали проблем с него преди.Така че смело напред момичета.При добре обмислен избор и много късмет всички ще сме щастливи идоволни с новите придобивки........:)

Бобето
24th August 2008, 13:48
Уголемяването на бюста беше едно от най-трудните ми решения,защото съм го мислила 3 години от страх.Сега ,когато съм с хубав бюст от 6 месеца нито за миг не съжалявам.Ако пак ми кажат да лягам под ножа бих го направила със 100 % сигурност.Просто предимствата на съразмерното тяло и красиви гърди е голямо.А и тази корекция дава много добри емоции и определено подобрява самочувствието,дори и на жените,които не са имали проблем с него преди.Така че смело напред момичета.При добре обмислен избор и много късмет всички ще сме щастливи идоволни с новите придобивки........:)


Браво!!!
Желая всеки му такава радост.