PDA

View Full Version : Махане на конците


olqlq
2nd August 2008, 17:58
Предлагам всеки да разкаже за махането на конците от мамопластиката си,защото съм чувала доста противоречиви мнения по този въпрос :arrow: ,но е най-хубаво да чуем инфо от 1-ва ръка :)

olqlq
2nd August 2008, 18:03
аз лично искам да разкажа за една моя приятелка,дето си прави мамопластика във варна,че отишла да и свалят конците във Враца и там какво правили незнам,но се разтворил шева и и паднал импланта в краката :( След което момичето припаднало :cry: След това се върнала във Варна и отново я шили :cry: :cry: много гадно нали :?:

Бобето
2nd August 2008, 18:26
Леле :shock: ти ме смаза с този пост...е как може да се случват такива безобразия???
Да опази Господ!

sweety_L
2nd August 2008, 19:08
аз лично искам да разкажа за една моя приятелка,дето си прави мамопластика във варна,че отишла да и свалят конците във Враца и там какво правили незнам,но се разтворил шева и и паднал импланта в краката :( След което момичето припаднало :cry: След това се върнала във Варна и отново я шили :cry: :cry: много гадно нали :?:


Не вярвам, честно! Нали има и вътрешни шевове? Освен това външните доколкото съм запозната, не минават по цялата дължина на белега, а го държат само в краищата...

olqlq
2nd August 2008, 19:20
и чесно казано и аз незнам как е възможно да се случи,но явно е възможно :cry: на мен ми стана много гадно като раэбрах :cry: Пази боже от такива нещастия!!!

karilka
2nd August 2008, 21:33
По-голям абсурд едва ли има. Абсолютно невъзможно да падне импланта. КОНЦИТЕ НЕ СА САМО НА КОЖА, а на подкожие ако има рязан мускул - фасция мускул и пр. :lol:
\всъщност знае ли човек, няма невъзможни абсурди :shock:

Бобето
2nd August 2008, 22:07
Значи е нямало вътрешни конци, най-вероятно!

sweety_L
2nd August 2008, 22:09
Може и да е нямало, ако момичето е било с по-малки импланти.

Бобето
2nd August 2008, 22:11
Не дай си Боже на мен да ми се случи ще обърна земята , но ще разбера каква е причината, би трябвало и момичето да е разбрало какво се е случило, та да и падне импланта в ръка.

olqlq
2nd August 2008, 22:18
незнам Бобе и на мен ми стана много гадно,но явно стават и такива грешки :cry: Споко на теб няма да ти се случи такова нещо-всичко ще бъде наред ще видиш!!! :)

Бобето
2nd August 2008, 22:22
незнам Бобе и на мен ми стана много гадно,но явно стават и такива грешки :cry: Споко на теб няма да ти се случи такова нещо-всичко ще бъде наред ще видиш!!! :)


Миличка , а ще ни кажеш кой е доктора и как е сега твоята приятелка?

doll
2nd August 2008, 23:21
Абсолютно не мога да повярвам на такова нещо...Съжалявам.
:shock:

Excel
3rd August 2008, 07:52
Е това си е голям виц ! Шевовете се правят на четири нива , конецът , който се маха , си беше от край до край на белега , човека ме остави още няколко дни с конци , от което се бях притеснила , че ми има нещо лошо . А в разказаната ситуация , за да се случи - трябва лекаря да е махал конец още от незарастнала рана . Даже и новак не би трябвало да го направи от страх .
olqlq , а да не би на твоята приятелка да и се е налагало бързо махане на конците / например за излизане от страната / ? И тогава опериращия не би се съгласил , затова ли е била във Враца , а не във Варна ?
П.П. - пак щях да бъда лаконична , не ми се пишеше този дълъг пост - едва ли някой ще го чете , но този път реших да обясня на място .

Mishelin
3rd August 2008, 10:16
Колкото и де е малък импланта, няма как да се изхлузи през 4 см. разрез. Всички сме виждали как трудно се напъхват имплантите през такъв отвор, а да падне толкова лесно.... Не ми се вярва. Отворени шевове съм виждала, но нито импанти, нито дупки или каквото там, се виждат.

olqlq
3rd August 2008, 10:38
Здравеите всички!Така да обясня само каквото знам-1 операцията беше вав Варна,но не при Заякова-а при някакав маж,но си спомням името му.2-Сега тя е добре и е почти напално възтановена :) Това е хубавотолно на друго исках да обърна внимание -неиният разрез и за мое учудване е през цялата гърдарне е само 4 см. :arrow: тя си имаше гърди и преди операцията,но искаше още малко :) Сега незнам какав е тоя д-р ,но още като видях разреза и ми се :cry: дебел и грозен :!: :?: както и да е-щях да обясня защо са и махнали конците не вав Варна ,а във Враца.Ами тя е от Мездра,1 град до Враца и доколкото тя ми обясни това си е била лична договорка м8у нея и х-га :? за да не и се налага да се връща до Варна,защото и е мн.далече,или поне така ми каза :arrow: Но по-скоро това според мен е грешка на медиците от Враца,а не толкова ,че проблемат идва от Варна :cry: Тя ми каза,че раната наистина не била добре заздравяла,но и като и махали конците много силно я теглили :cry:

karilka
3rd August 2008, 10:46
Искам да поясня за тегленето на конците. Махането е безболезнено, просто нормално се чувства леко подръпване може лека болка като пощипване. Момичетата, на които \ни\ предстои операция и сваляне на конци да не се шашка,, защото това е нещо съвсем рутинно и безпроблемно. Ако така падаха лесно "неща " от оперативен разрез, какво да кажем за големите коремни операции, при които би трябвало да се очаква най-вероятно цялата карантия да падне на пода или !? :roll:

doll
3rd August 2008, 15:42
Няма нищо страшно от махането на конците.НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙТЕ!!!!! Карилка е права..