PDA

View Full Version : Има ли недоволни дами , при които е минало без усложнения ?


Vio
4th August 2008, 14:41
Здравейте пак. Има ли дами , при които операцията е минала без усложнения, но все пак са недоволни от избора си по една или друга причина? И какви са те? Много ме интересува доколко естествено изглеждат тези гърди. не съм виждала на живо мисля, но на снимките на част от гърдите много им личеше , че са изкуствени, особено веднага след операцията...Чета, че някои от момичетата това им е целта - да изглеждат изкуствено. Но мен тази перспектива доста ме плаши... Не искам никого да обидя, разбира се.

Mycka
4th August 2008, 14:43
не че разбирам много ама е нормално да изглеждат така след операцията-мноог изкуствени
там докато улегне и се намести силикона... :roll:

иначе има доста теми в този раздел,които биха ти отговорили на въпроса,но просто са зададени по различен начин

doll
4th August 2008, 15:36
Муцка ти е отговорила добре!
Всичко е много индивидуално,зависи ти какво харесваш.Най-добре е да отидеш на няколко консултации и да кажеш на докторите ,какво точно ти харесва.Ако търсиш по естествен резултат анатомичните импланти може би ще са по-добрият вариант,но пак казвам най-добре е съвет от специалист+твоето мнение.Успех!

bimbi
4th August 2008, 15:56
ооо има много такива :lol: обикновено като им спаднат отоците и са недоволни от размера, искат по-големи :lol: :lol:

te_dda
4th August 2008, 16:41
Вио, няма нищо по-красиво от сезона на дините....нищо, че няма и да се замислиш дали е естествено...

Бобето
6th August 2008, 18:46
Вио та това са ти снимки на дни след операцията, нормално е да изглеждат така.
Лошото е че момичетата не пускат снимки след 6 или 12 месеца, но много от тях още не са и стигнали до там де.

Искаш естественно изглеждащи цици, ами сложи си анатомични и не много големи и мисля че ще успееш максимално да се доближиш до желания вид.

dedektiv_p
7th August 2008, 15:29
Вио та това са ти снимки на дни след операцията, нормално е да изглеждат така.
Лошото е че момичетата не пускат снимки след 6 или 12 месеца, но много от тях още не са и стигнали до там де.

Искаш естественно изглеждащи цици, ами сложи си анатомични и не много големи и мисля че ще успееш максимално да се доближиш до желания вид.

Аз мисля че моите си изглеждат естествено особенно ако са отпуснати от жегата. Тия дни съм обещала да кача снимки!

Бобето
7th August 2008, 15:39
Детективче свирни когато пуснеш снимки та да погледна.
:wink:

dedektiv_p
7th August 2008, 15:58
Последните две снимки са от 06,08,08, а паролата е: ciaa

sinia
7th August 2008, 16:01
Вио та това са ти снимки на дни след операцията, нормално е да изглеждат така.
Лошото е че момичетата не пускат снимки след 6 или 12 месеца, но много от тях още не са и стигнали до там де.

Искаш естественно изглеждащи цици, ами сложи си анатомични и не много големи и мисля че ще успееш максимално да се доближиш до желания вид.

Аз мисля че моите си изглеждат естествено особенно ако са отпуснати от жегата. Тия дни съм обещала да кача снимки!

Хайде Дедективчееее, много искам да видя промяната в гърдите ти :D аз я следя, хихи, тъй като сме с еднакво поставяне, при един и същи док, и горе долу едни кубици...

te_dda
7th August 2008, 16:02
за къде е тая парола:))) все пак?:)))

sinia
7th August 2008, 16:03
И аз не разбрах :(

dedektiv_p
7th August 2008, 16:05
В темата Информация за операции и снимки в раздел мамопластика, където си поставяме албумите! :wink:

sibi
7th August 2008, 16:08
В темата Информация за операции и снимки в раздел мамопластика, където си поставяме албумите! :wink:
Дава "грешна парола" :(

ro_ni_ka
7th August 2008, 16:12
Здравейте!!! Дедективче, здравей!!! Как си мила, винагикато вляза тук се сещам за теб? И на мен ми дава грешна парола... Тръгнах да погледна снимките с надеждата вече всичко да е ОК, но...

dedektiv_p
7th August 2008, 16:15
Много странно преди малко ми я смениха че си бях забравила старата и новата която ми изпратиха от сайта е : ciaa

te_dda
7th August 2008, 16:17
опитай ти да влезеш стази парола. ако не- най лесното е да си направиш нов потребител и албум,стига да имаш снимките, разбира се/

lady85
7th August 2008, 16:17
:?

dedektiv_p
7th August 2008, 16:19
Странно но дава грешка, но като кликнах повторно върху вход със същата парола отвори

dedektiv_p
7th August 2008, 16:20
Пробвах си през линка в темата и отвори но с няколко кликания мисля че от втория път. Незнам защо така много е странно

ro_ni_ka
7th August 2008, 16:21
И да напиша нещо по темата... За сега , надявам се и за напред усложнения нямам, но в никакъв случай не съм разочарована от резултата...Дори напротив...радвам им се, въпреки скромните 260кк.
Като се събудих от упойката и се погледнат бях доста плоска, но после се пооформиха и изпъкнаха... Притеснявах се мъжа ми да не остане разочарован от скромния им размер, но той също много ги харесва.... Естестено чувам коментари от" приятелки" за толкова пари аз бих си направила по-големи...но не ми пука от подобни зависливи подмятания... Предполагам, че всички вие разбирате какво е усещането да имаш нещо, което години наред ти е липсвало...
Пожелавам на всички мацки да са щастливи и доволни от резултата и той да е много близо да мечтите им...

sinia
7th August 2008, 16:22
Не стааааавааа :cry:

lady85
7th August 2008, 16:26
ro_ni_ka радваи се на готините си :naked: и да не ти пука от завистливите хора :)

dedektiv_p
7th August 2008, 16:26
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=229943
ето така ще ви се отваря без парола и след няколко часа ще го изтрия
при мен се получава незнам защо от друго РС не става

sinia
7th August 2008, 16:29
Роника, нека си говорят :P има още много да говорят като сложиш секси потничета! Бързо възстановяване!!!

sinia
7th August 2008, 16:30
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=229943
ето така ще ви се отваря без парола и след няколко часа ще го изтрия
при мен се получава незнам защо от друго РС не става

Аз и така не виждам нищо, не знам защо....Отваря ми се сайта, но не виждам твоите снимки.

sweety_L
7th August 2008, 16:31
Да, дори няма конкретен албум, Дедективче! :?

lady85
7th August 2008, 16:31
Само на мен ли не ми се отварят снимките? :?

dedektiv_p
7th August 2008, 16:35
Роника синия е права. Изобщо да не ти пука!
Относно линка...работи си перфектно!

te_dda
7th August 2008, 16:37
дедективче, дава началната страница на снимка. влез при албумите, отвори този и тогава копирай адреса.

Бобето
7th August 2008, 16:40
дедективче, дава началната страница на снимка. влез при албумите, отвори този и тогава копирай адреса.


Да и на мен така.

dedektiv_p
7th August 2008, 16:40
Направих го вече така ви изпратих линка и при мен отваря и в двата вариянта и през първия линк от темата за снимки с парола и втория линк който е в тази тема затова ми е странно че никой никак не го отваря. Дори и този последния тук пробвах и пак отваря без проблем.

dedektiv_p
7th August 2008, 16:43
Най-добре да ви ги метна през Skype или e-mail, то явно днес има някакъв проблем със сайта, което е малко вероятно при условие че тук се отваря и то през два вида браузери.

te_dda
7th August 2008, 16:44
има една подробност:) от моя си комп акто отворя страницата на снимка, понеже съм задала парола, винаги ми се отваря:)
по принцип възможните проблемо са два - некоректен линк( т.е взет не откъдето трябва) или не е публичен албума, въпреки,че в този слуай ти дава линк към албума с полето за паролата.

te_dda
7th August 2008, 16:47
мм :twisted: :twisted: сега пък накрая ми го отвори от линка, но ми дава,че няма снимки в албума!! баси тъпотията. тоя сайт междудругото е много бъгав. и на мен не веднъж ми е правил проблеми. ако решиш да ни пращаш по мейл, te_dda@abv.bg.
наистина след твоите патила бих искала да те видя.
целувки
теда

Бобето
7th August 2008, 16:47
Детективче това ми е мейла, когато искаш прати ми да видя как си сега.

jst2_sweet@hotmail.com

mickey_82
7th August 2008, 20:13
Ето мейлче и от мен mickey_82@abv.bg (ако не ти е проблем ,разбира се).Аз често чета ,но не пиша,защото при мен всичко си е ок, а и другите момичета дават доста по-компетентни мнения.На теб дедективче много стискам палци всичко да се нареди,защото по-позитивен човек не бях срещала.

dedektiv_p
8th August 2008, 11:39
Сладурки метнах ви снимки!

sinia
8th August 2008, 12:44
Супер си!

te_dda
8th August 2008, 19:34
мерси, дедективче:) гърдите ти изглеждат добре, защо и какво искаш да си коригираш? или аз паксъм не разбрала и вече бъркам на кой какъв му беше проблема:)))))) :roll: :roll: :oops:

dedektiv_p
8th August 2008, 21:54
Позицията на дясния имплант и с това се надявам да видим и от какво е болката. Незнам защо си мисля че така ще отшуми малко по малко тъй като явно мястото вече е травмирано и не очаквам чудеса разбира се! Други проблеми нямам. Харесвам си ги и получих точно това което исках като големина и форма нищо че всички познати ми се чудят как може да съм дала толкова пари за толкова малки :lol: Особенно баба ми! Не се побра в кожата си като ме видя за първи път :lol: :lol: :lol:

te_dda
8th August 2008, 22:37
оох, колко ми е мъчно , когато някой вместо да се радва на придобивките си старда заради тях :((( стискам ти палци, дано всичко е наред,


а тва за баба ти ме спука от смях :lachen: :lachen: :lachen: :lachen: :lachen:

dedektiv_p
8th August 2008, 22:57
Смешно е наистина но е така..направо ми се дорева. бабето има над 6 диоптъра и носи и тъмни очила че вече съвсем не е в ред с очите и представи си какво ми беше когато през блуза и горнище на анцунг видя че зърната са ми на едно ниво само докато вървях към колата да и оставя едни документи. Яко се наревах после...все си мислех че дефекта не се забелязва. после умишленно се крих от нея докато сваля и лентата т.е.2 месеца, защото оправдавах малкия размер с нея, но тя пък видя разликата отгоре на деколтето където е горния полюс на импланта че десния е по-висок и ме пита това така ли ще си остане...направо паднах....баба ми е 35ти набор все пак :cry: И тя беше човека който през няколко дни през последните години ми вадеше душата кога най накрай ще си сложа цици че да заприличам на жена!

dedektiv_p
8th August 2008, 22:58
Смешно е наистина но е така..направо ми се дорева. бабето има над 6 диоптъра и носи и тъмни очила че вече съвсем не е в ред с очите и представи си какво ми беше когато през блуза и горнище на анцунг видя че зърната НЕ СА МИ на едно ниво само докато вървях към колата да и оставя едни документи. Яко се наревах после...все си мислех че дефекта не се забелязва. после умишленно се крих от нея докато сваля и лентата т.е.2 месеца, защото оправдавах малкия размер с нея, но тя пък видя разликата отгоре на деколтето където е горния полюс на импланта че десния е по-висок и ме пита това така ли ще си остане...направо паднах....баба ми е 35ти набор все пак :cry: И тя беше човека който през няколко дни през последните години ми вадеше душата кога най накрай ще си сложа цици че да заприличам на жена!
Съжалявам за грешката ама още бачкам и не гледам за правописни грешки

Бобето
9th August 2008, 00:02
Много мъчно ми стана като прочетох поста ти.
Моля се Ти да си доволна и, дойде ли този момент знай че няма да ти пука кой какво мисли.

doll
9th August 2008, 01:48
Дедективче качи ли снимки някъде мила??

dedektiv_p
9th August 2008, 09:46
Бобенце аз съм доволна от резултата особенно ако ми коригират дясната да си е на ниво с лявата. По форма и размер са точно това което исках, само болката ще остане но се надявам да отшуми някога или с разместването на импланта да изчезне.
Долл качила съм снимки и имаше линк някъде из темите от вчера, но нещо не работеше както трябва и пратих на няколко момичета на мейл, дай ми твоя и ще ти ги метна, особенно като направя нови че последните ги правих главно заради белезите, които за сега вървят много добре!

Бобето
9th August 2008, 09:49
Да белезите ти са супер тънки и бледи.

dedektiv_p
9th August 2008, 09:51
Така е хирурга ми ги е направил перфектно че веднъж си имах една операция която приличаше на кекс и после други хирурзи махнаха тази кожа и ми го направиха на ново при последваща операция. За белезите полагам грижи всеки ден. Лошото само е че ползвам 3 неща в различни периоди и незнам от кое се оправиха така!

Бобето
9th August 2008, 09:54
Важното е че са се оправили, а и де едно от трите..:lol:

te_dda
9th August 2008, 10:02
дедективче, най-искренно ти казвам,че очебиийна разлика няма...не се тормози толкова.. :2024: :2020: :2020: :2020: