PDA

View Full Version : 7 кг за месец и половина


sweety_
5th August 2008, 11:16
здравеите нова сам тук и искам да се посаветвам с вас искам да отслабна с 7'8 кг за горе доло 2 месеца мојете ли да ми препора4ате нљкои рејим но да не е НДВ или пиер дукан :wink: БЛАГОДАРЉ ПРЕДВАРИТЕЛНО

rogi
5th August 2008, 11:39
какво против имаш тези два режима,извинявай за въпроса?
Освен това навсякъде във форума пише да ограничиш хляб,тестяно,сладко и да поспоруваш.Като не ти се спортува виж диетата Саут Бийч

http://healthyfood.info.bg/Diets/SouthBeachDiet.html

sweety_
5th August 2008, 12:24
такива не6та като хлљб и беѕалкохолно не сам си поѕволљвала от блиѕа 1 месец...а ѕа сладкото само сам го намалила и мн рљдко го љм :oops:
ами против' не просто не ми допадат аз по принцип љм стра6но много плодове и едва ли мога да се откаја от тљх :roll: :) :) :P :P

Lady_Vanessa
10th August 2008, 08:37
Здравей, sweety_ :D Започнала ли си вече някаква диета и каква?
Аз също съм нова тук и като теб искам да отслабна със 7кг.
Ако желаеш може да пишем тук как ни протичат диетие, как отслабваме, с какво точно се храним за обмен на полезна информация и съвети! И други могат да се включат - за кураж.
Аз също безалкохолно не пия, но имам слабост към сладкото- шоколадът ми е голям грях. Не одобрявам Дюкан, просто защото не е по моя вкус, за това ще се подложа на плодово-зеленчуков разтоварителен режим или както му викат лечебно гладуване. Решила съм хем да отслабна, хем да се пречистя пък и сега е сезона.В къщи вече съм се заредила с ябълки и праскови и от днес най-официално е ден първи за мен.
Ще се радвам да пишеш и ти за твоята диета. Също искам да попитам спорта до колко е важен? За съжаление работата ми е доста динамична и въобще не ми остава време напоследък за странични занимания.

Solver
10th August 2008, 09:16
Това, че ядеш плодове не значи, че не можеш да откажеш хляба, сладките, соленките, картофите, ориза... сладоледа :) Поне докато сваляш килограмите, после постепенно всичко се връща (но умерено), за да не върнеш набързо мазнините или дори да стане по-зле от преди.

Първо кажи какво значи "страшно много плодове" - ядеш по 1 кг банани на ден или просто честичко хапваш някакъв плод. От сега да ти кажа най-вече за банана, по-добре го откажи докато трае отслабването :)
И попринцип "искам да отслабна, но много обичам да се тъпкам с шоколади" - преди да преминеш към мисълта за отслабване, трябва да си избиеш мисълта за шооклада (това е към 2-рия потребител). И аз искам да си купя Порше без пари ама не става - трябва първо да ги спечеля :)

Една такава диета може да трае 1-2 месеца, в зависимост от изпълнението и гена на човека, след това задължително малко по малко всичко се връща в менюто, естествено отново в малки количества, но колкото да задоволят глада и интереса на организма, да му доставят нужното разнообразие. Ако не можете да платите цената на отслабването и само 2 месеца да се лишавате от толкова любимите храни, няма кой да ви помогне. Все пак трябва и да дадем нещо :) 2 месеца ще минат супер бързо, а вие ще се радвате на резултатите след това. Като цяло ви казвам - първо си оправете психиката и мисленето относно диетата, после преминете към практиката :)

Solver
10th August 2008, 16:02
Добре тогава, кажи след време какви са резултатите ; ) А и не засядай над кантара, претегли се след най-малко 15 дни, а по-добре след 30, все пак важно е какво виждаш в огледалото, а не какво показват цифрите :)

Scarlett
25th August 2008, 19:39
Уау :shock:

mirelka
20th September 2008, 14:08
Здравей, sweety_ :D Започнала ли си вече някаква диета и каква?
Аз също съм нова тук и като теб искам да отслабна със 7кг.
Ако желаеш може да пишем тук как ни протичат диетие, как отслабваме, с какво точно се храним за обмен на полезна информация и съвети! И други могат да се включат - за кураж.
Аз също безалкохолно не пия, но имам слабост към сладкото- шоколадът ми е голям грях. Не одобрявам Дюкан, просто защото не е по моя вкус, за това ще се подложа на плодово-зеленчуков разтоварителен режим или както му викат лечебно гладуване. Решила съм хем да отслабна, хем да се пречистя пък и сега е сезона.В къщи вече съм се заредила с ябълки и праскови и от днес най-официално е ден първи за мен.
Ще се радвам да пишеш и ти за твоята диета. Също искам да попитам спорта до колко е важен? За съжаление работата ми е доста динамична и въобще не ми остава време напоследък за странични занимания.zdravei ledi vanessa az iska da zapochna dietata koqto rogi spodeli s nas i ako iskash moje da se podkrepqme,az zapochvam ot dnes

rogi
23rd September 2008, 12:55
zdravei ledi vanessa az iska da zapochna dietata koqto rogi spodeli s nas i ako iskash moje da se podkrepqme,az zapochvam ot dnes[/quote]
Започнахте ли,момичета?Как върви диетуването?

viliyana89
23rd September 2008, 18:16
Страхотно полезна диета. Аз съм за подобни тренировки и дието, които отнемат малко от времето ти, а давам сила и свалят по малко килограми. Това е страшно полезно.

bilbordd
8th October 2008, 12:33
Здравей
Понеже видях,че имаш желание да свалиш килограми,мога да ти препоръчам продукт на билкова основа,с който се свалят мин 5кг на месец,но най-важното е ,че теглото се запазва след свалените килограми.Продуктите нямат странични ефекти.Не е нужно да се съобразяваш какво ядеш.Гарантирам ти,че ще свалиш килограмите, които желаеш.Ако си заинтересована ми пиши на e-mail: bilbordd@gmail.com за да ти запиша час за безплатна консултация,където ще ти изготвиме програма и ще обясним повече за продукта Smile
Поздрави!

Lottus
8th October 2008, 14:53
Здравей
Понеже видях,че имаш желание да свалиш килограми,мога да ти препоръчам продукт на билкова основа,с който се свалят мин 5кг на месец,но най-важното е ,че теглото се запазва след свалените килограми.Продуктите нямат странични ефекти.Не е нужно да се съобразяваш какво ядеш.Гарантирам ти,че ще свалиш килограмите, които желаеш.Ако си заинтересована ми пиши на e-mail: bilbordd@gmail.com за да ти запиша час за безплатна консултация,където ще ти изготвиме програма и ще обясним повече за продукта Smile
Поздрави!

Ако се храня по цял ден с торта и кола, чипс и вафли, пак ли ще ми гарантираш успех. Не си ли се замисляла, че диетите са направени за да се храниш здравословно, а не само да сваляш килограми ... Как може да ми говориш за билкови и природни продукти и в същото време да казваш - може да си ядеш каквото искаш :shock:
Рекламата, която си правиш, звучи доста абсурдна, погледнато от гледната точка на човек, който цени здравето си. Опитай пак ... :twisted:

kras4ence
8th October 2008, 20:58
Браво, Lottus, само така. :wink: :2043:

glupa4e
10th October 2008, 17:24
Не съм прочела всички мнения, за което съжалявам! Препоръчвам на всички ,които искат да отслабнат и на тези, които искат да се харанят здравословно книгата "Ултраметаболизъм"!

Hot_Lady
12th October 2008, 22:32
може би това ще ти помогне: http://www.figurata.com/2008/06/blog-post_7655.html
но внимателно си помисли дали си струва да започнеш просто някаква диета, без да имаш план за действие след това, защото йо-йо ефекта не бива да се забравя
успех!