PDA

View Full Version : Дни на слабост


Murder_Doll
10th August 2008, 19:03
Здравейте :D
Предполагам, че всички сте имали такива дни.
Дни, в които сте си позволявали да си хапнете повече сладко или тесто например.
Интересно ми е да разбера често ли имате такива дни и как се чувствате след това. Добре или леко виновни?

Аз лично се чувствам доста виновна след такова нещо и гледам да не го правя често. :wink:

hatred
11th August 2008, 08:07
До преди 4 - 5 години страдах от такива периоди. Обикновено настъпваха събота или неделя, когато прекарвах повече време вкъщи. Винаги бяха следвани от силно чувство за вина.

След това изключих напълно сладкишите, рафинираните и пържени храни от менюто си и по този начин поставих край и на "лошите дни".

Мисля, че ако са чести, това е вид хранително разстройство.

Но са нещо изключително разпространено сред жените.

Katinka
16th August 2008, 15:13
хах и на мен ми се е случва доста често.. след това се чувствам доста дебеличка и пак почвам диета .. после пак си хапвам .. Най-често такива дни имам и след доста бурен секс :oops: Но по принцип не се притеснявам много,тъй като от доста отдавна не ям хляб или подобни тестени изделия .. Разбира се не мога да се разделя с шоколада,но пък съм намалила количесвтото му :) :P

mari_and
17th August 2008, 18:01
Здравейте! Хайде и аз да се запиша в темичката :lol:
И аз като hatred често имах такива дни, но пак като нея се отказах от тестените храни, месото и други подобни и скоро не ми се е случвало (пу-пу :P )
Спомням си обаче, че когато имах такива дни се чувствах ужасно - идваше ми да изпия всички разхлабителни на света... :oops:
Пожелавам на всички по-малко хранителни изкушения -:2020:

Scarlett
23rd August 2008, 14:36
ммм не такова нещо няма при мен :roll:

LaskovaA
23rd August 2008, 15:45
ммм не такова нещо няма при мен :roll:
Блазя ти :lol: