PDA

View Full Version : Повдигане на гърди


name
31st August 2008, 07:34
Пиша Ви за проблем на една приятелка и съвет от вас. Тя е на 40 г., с три деца и иска да направи корекция на бюста. От бременности и кърмене той много е увиснал и е "празен". Тя иска само да го повдигне. Без силикон. Иска изрязване на част от кожата или поне това описва. Няма нет, за това аз чета тук вместо нея. Всякакви мнения ще бъдат много ценни за нея и препоръки за лекари и клиники също. От София е. Благодаря!

bimbi
31st August 2008, 07:46
приятелката ми си повдига бюста наскоро, резултата е страхотен, но тя си имаше и гърди, просто бяха поувиснали от кърменето. ако нейните са "празни" както казваш, не знам дали ще мине без силикон. виж в раздела има сумати координати на лекари от София. да тръгва по консултации и да си решава сама. успех :)

sexy mama
1st November 2008, 20:39
Здравей,nami!
Аз съм с повдигане на бюста,но имам и 310сс пълнеж.
Да ти кажа честно мисля,че няма кой знае какъв ефект от повдигането.Остават ти само гадните белези. :(
Щом,освен увиснали са и празни,по-добре си ги повдигни и запълни с някой-друг кубик.
Ако имаше някой,който да ми каже преди операцията бих го послушала.
Успех!

Марулка
2nd November 2008, 07:50
Здравей,nami!
Аз съм с повдигане на бюста,но имам и 310сс пълнеж.
Да ти кажа честно мисля,че няма кой знае какъв ефект от повдигането.Остават ти само гадните белези. :(
Щом,освен увиснали са и празни,по-добре си ги повдигни и запълни с някой-друг кубик.
Ако имаше някой,който да ми каже преди операцията бих го послушала.
Успех!

Какво става миличка............... :roll: мислех,че с доволна........ :roll:

sexy mama
2nd November 2008, 19:58
Здравей,nami!
Аз съм с повдигане на бюста,но имам и 310сс пълнеж.
Да ти кажа честно мисля,че няма кой знае какъв ефект от повдигането.Остават ти само гадните белези. :(
Щом,освен увиснали са и празни,по-добре си ги повдигни и запълни с някой-друг кубик.
Ако имаше някой,който да ми каже преди операцията бих го послушала.
Успех!

Какво става миличка............... :roll: мислех,че с доволна........ :roll:

Доволна съм,но можех да се оправя и без белези,но просто не помислих на време,а и бях ужасена от мисълта,че ще ми се получи нещо огромно.

Марулка
3rd November 2008, 08:41
В смисъл как-можеше да се оправиш без белези?Мислиш че птозата ти не е била голяма............ :roll: или............. :roll:

sexy mama
3rd November 2008, 13:42
В смисъл как-можеше да се оправиш без белези?Мислиш че птозата ти не е била голяма............ :roll: или............. :roll:

Не че можех да сложа голям имплант,който да комперсира празнината,но в случая аз съм си виновна,защото бях категорична,че не искам големи.За това Д-р Тонев ме посъветва малък имплант+повдигане.Сега мисля да се възползвам от безплатната смяна PIP.
Стига вече,че оспамихме темата.Пиши ми на ЛС

Benti
3rd November 2008, 15:10
sexy mama, не е оспамване на темата, напротив, полезно е ! На мен ми беше информативно това, което каза, затова по-добре тук отколкото да те заразпитват сега всички на л.с. :D