PDA

View Full Version : Problem s cikala! :(


Forgiven
5th September 2008, 15:14
Zdaweite mili dami!Pyrwo mnogo se izwiniawam za latinicata,no na tozi komp nqmam kirilica :( naistina mnogo syjalqwam!
Ot otdawna 4eta s interes washiqt forum i naistina mnogo mi hareswa.Nai-nakraq se prestra6ih da wi pi6a,za6toto me spoletq naistina mnogo golqm problem,pone za men e golqm.
Ta..Predi 6 meseca napusnah Bulgaria i ne znam dali ot stres,dali ot smqn na hranata i klimata,no cikalat mi sprq.we4e 4 meseca nqma i sleda.Pih hap4eta za da go predizwikam,no pak ne stana.4uwstwam se ujasno,za6toto imam problem.Drugoto ne6to e,4e sym nadebelqla!Ne qm mnogo,izob6to ne prekalqwam,a i tuk hranata e super zdrawoslowna.Iskam da popitam na nqkoi slu4walo li mu se e ne6to takowa?Moje li da se nadebelee ot towa.Molq ako ima hora,preminali prez tozi problem da spodelqt.Blagodaria vi.

hatred
5th September 2008, 15:25
Forgiven, по отношение на цикъла е най - добре да се консултираш с гинеколог( а може би си го направила, след като си пила хапчета ). Да, стресовите ситуации, смяната на климата и налягането повлияват менструацията, но все пак тя трябва да се нормализира в някакъв момент.

А за напълняването - къде точно си ? Каква е тази здравословна храна ? Кажи повече :)

Forgiven
5th September 2008, 15:28
ami imam 4uwstwoto,4e nawsqkude! kazaha mi 4e e prosto poduwane.mislq 4e sa nqkude kum 3-4 kg,nai mnogo w bedrata i dupeto.
Hranata e predimno zelen4uci i meso.nqma pyrjeno,soleno.Sladko qm ot wreme na wreme.W Korea sam

cvety
5th September 2008, 16:32
Forgiven и аз имам този проблем...вече три месеца нямам цикъл..пих два вида хапчета - нищо, а генеколожката каза, че ми няма нищо...сега в понеделник съм пак на лекар, да ми направят хормонални изследвания и незнам и аз псоле какво...но пък аз не съм напълняла..незнам при теб защо се е получило така...беше ме страх от хормоните, дето ги пих да не напълнея отново, но нямаше никакви желание или нежелани ефекти :cry:

Sun_Shine
6th September 2008, 13:51
Ох, очевидно не съм единствената. И аз имам същия проблем, но вече ходих при гинеколог, пия хапчета. Странна работа. Моите изследвания бяха в нормите и всъщност причина за проблема няма. Сега само чакам. :roll:

Forgiven
6th September 2008, 15:51
Sun_Shine ot kolko wreme si taka?

cvety
6th September 2008, 20:13
Ох, очевидно не съм единствената. И аз имам същия проблем, но вече ходих при гинеколог, пия хапчета. Странна работа. Моите изследвания бяха в нормите и всъщност причина за проблема няма. Сега само чакам. :roll:
аз също ходих на лекар, но ме гледа само на ехограф...в други ден отново ще ходя, за да ми правят изследване на хормоните и ще се се побъркам от страх, заради вземането на кръв, че ме е много страх от игли :D

Sun_Shine
8th September 2008, 10:51
Ами все още няма никой... повече от месец и половина мисля. На мен ми взеха кръв, а до тогава не ми бяха взимали. После е малко кофти, че ти посинява мястото. Иначе ми предписа и противозачатъчни. Трябва да ги пия 6 месеца след като ми дойде. И така...

rogi
8th September 2008, 11:34
Az имам същия проблем в резултат на диетата на Пиер Дюкян.Започнах с противозачатъчните но бързо ме убедиха да не ги ползвам защото аз си имам друг проблем.И така от няколко месеца пия хранителна добавка за жени и цикъла се нормализира.За съжаление едва ли ще ги има в Корея.

daya
8th September 2008, 11:54
Az имам същия проблем в резултат на диетата на Пиер Дюкян.Започнах с противозачатъчните но бързо ме убедиха да не ги ползвам защото аз си имам друг проблем.И така от няколко месеца пия хранителна добавка за жени и цикъла се нормализира.За съжаление едва ли ще ги има в Корея.

Би ли споделила какава е хранителната добавка. Аз също имам проблеми с цикъла от диети и не искам да пия нищо синтетично ,точно поради факта, че оправяш едно а разваляш друго. Благодаря предварително :D

Desi82
8th September 2008, 13:52
Аз имах проблеми с цикъла около 8години, но тази година започнах да се мажа с прогестеронов крем и се възстанових по най-естествения начин. Заедно с това вземам и хранителни добавки.

{*faith*}
8th September 2008, 14:45
Не знам дали така ми се струва, обаче всеки втори се оплаква, че спира да му идва след като е започнал диетата на Дюкан :roll: . Нямам нищо против тази диета не съм я спазвала, но не си обяснявам как може да се правят такива експерименти с организма - има МИЛИОНИ начини да се отслабне, защо така си измъчвате телата ???

Forgiven
8th September 2008, 16:47
maika mi sy6to be6e na tazi dieta,no zapo4na da i stawa zle i q prekasna.Az s netyrpenie 4akam da mi doide za da po4na da swalqm wsi4ki natrupani kg :(

daya
8th September 2008, 17:03
Не знам дали така ми се струва, обаче всеки втори се оплаква, че спира да му идва след като е започнал диетата на Дюкан :roll: . Нямам нищо против тази диета не съм я спазвала, но не си обяснявам как може да се правят такива експерименти с организма - има МИЛИОНИ начини да се отслабне, защо така си измъчвате телата ???
При мен проблема не е от Дюкан, но режима пак беше с орязани въглехидрати . А иначе всичките ми познати , които са практикували дюканския режим са с хормонални проблеми вече. Съжалявам ако съм засегнала някого, въпрос на мнение :?

Antoinette
8th September 2008, 17:29
Мисля, че режима на Дюкан не е свързан с проблемите с цикъла (от личен опит). Аз вече 4ти месец го спазвам и смея да кажа ( да чукам на дърво ), че дори ми се нормализира цикъла откакто съм на режима....преди беше много по -шантав...но всичко е въпрос на организъм. На мен също м и ставаше кофти в началото на диетата ама тва трая не повече от 2-3-4 седмици, след това се чувствах супер...но пак казвам тва е при мен, на други може да не се отразява така.

Sun_Shine
9th September 2008, 17:57
И аз само да спомена, че моят проблем въобще не е свързан с отслабване и спазване на някакъв режим. Не спазвам никакви режими, дори ям доста неща, които мисля да спра от утре :) . Това лято се отдадох на всякакви изкушения...

gerenceto1
10th September 2008, 06:14
А дали не е от прекомерно количество стрес :roll:

Sun_Shine
10th September 2008, 08:07
Ммм, мисля, че не. Нямало е някакви стресови ситуации. :?

rogi
10th September 2008, 10:53
препарата се казва EVECARE,струва около 6 лв,пие се минимум 3 месеца.Има го като капсули и като сиропче.

alekspe
10th September 2008, 14:39
препарата се казва EVECARE,струва около 6 лв,пие се минимум 3 месеца.Има го като капсули и като сиропче.
Ти сиропа или капсули вземаш? В съдържанието им има малка разлика в съставките, затова питам.

rogi
11th September 2008, 16:10
пия и едното и другото,защото в аптеките рядко се намира.Търсете го в големите аптечни мрежи.
Иначе разлика няма в състава.

Forgiven
12th September 2008, 09:41
az ne iskam da piq nikakwi hap4eta,iskam ot samosebe si da mi doide,bez da go nasilwam.iskam da wi popitam spored was moje li da zapo4na nqkakuw sport ili da iz4akam da mi doide,za6toto w mnogo statii i mnenia 4etoh 4e moje da ti spre i ot prenatowarwane.prosto we4e ne se ponasqm taka :(((

rogi
12th September 2008, 10:21
какво значи от претоварване да не ти идва.Такова понятие няма.Ако искаш да чакаш да ти дойде от само себе си зареди се с търпение минимум за 6 месеца.Това което съм писла че пия е изцяло на билкова основа и няма да ти навреди.Ще си навредиш повече ако чакаш нещата сами да си дойдат на място.