PDA

View Full Version : фиброзно възелче в гърдата


bunny79
3rd October 2008, 06:59
Здравейте!
Искам да попитам момичетата, които пишат във форума, дали някоя от тях е имала фиброзно възелче преди да си сложи импланти?

bunny79
3rd October 2008, 07:02
ходих на преглед при мамолог в онкодиспансерПравиха ми и ехо - казаха че няма никакъв проблем.Но "топчето си го усещам от време на време и се притеснявам.
Затова исках да попитам и вас, тъй като ми предстои уголемяване на бюста съвсем скоро! :?

bimbi
3rd October 2008, 09:04
имаше такова момиче, и й го махнаха при самата операция за уголемяване на бюста. на мен ми се появи няколко месеца след операцията, ама лекарката каза че не ми пречи и засега няма да ме режат. :)

bunny79
3rd October 2008, 10:04
Благодаря за отговора :D
По принцип и на мен ми казаха , че не е страшно, но аз така съм се стреснала покрай предстоящото ми, че вече ще се побъркам!
От една страна се радвам и нямам търпение, защото винаги съм харесвала хубави жени с хубави бюстове!
А от друга се пооплаших от информацията във форума! :wink:

Monique
3rd October 2008, 21:11
Вчера усетих нещо като неравност по гърдата си, чудя се дали не е от импланта :?

paq4eto
31st October 2008, 21:36
Момичета,вчера бях на мамолог и аз се стреснах като ми напипа това възелче,дори ме заболя.Доктора ме успокои,че повечето жени го имат,не е страшно и не се оперира.За мамопластиката не пречи,мойта е след 3 дни.

Divinemouse
31st October 2008, 22:00
Вчера усетих нещо като неравност по гърдата си, чудя се дали не е от импланта :?

Не ги пипай и няма за се плашиш от нищо :wink:
Аз вече не ги гледам въобще :lol:

danas
1st November 2008, 09:51
аз имам една част на гърдата,където като се пипна малко по силно все едно ток ме удря,боли си там вече 2 месеца,не знам дали е нормално това,като са минали вече 2 месеца от операцията а на другата гърда няма такива оплаквания,страх ме е да ида на мамолог :(

petiarad
1st November 2008, 10:10
Данис, не се притеснявай мила за тази болчица. Мисля,че ще отшуми с времето. Тези импланти които имам дълго време ме наболяваха и боцкаха. Според мен изчакай и не се шашкай толкова!! :girl_in_love:

danas
1st November 2008, 10:43
Данис, не се притеснявай мила за тази болчица. Мисля,че ще отшуми с времето. Тези импланти които имам дълго време ме наболяваха и боцкаха. Според мен изчакай и не се шашкай толкова!! :girl_in_love:благодаря мила :girl_kiss2: ще изчакам известно време