PDA

View Full Version : Дайте ми съвет!!


petiarad
4th October 2008, 13:30
Здравейте момичета! Моля за вашите мнения,защото не знам какво да правя.Решила съм да си правя корекция на гърдите /с импланти/ , но се получава така,че след операцията ще трябва да се пазя да не вдигам тежко ..., но за мой късмет дъщеря ми е само на 2 години и все още иска да си я нося на ръце. Тя става и нощем да пиша,което значи, че трябва да я вдигам и слагам в леглото. Не иска баща и да прави това, пък и си нямам баби които могат да я вземат поне за месец. Моля за вашите мнения, какво да направя - не ми се чака до догодина , а ме е страх после да не си разваля новите придобивки...

Divinemouse
4th October 2008, 13:53
Има много писано по тези въпроси ,само потърси :2043:

aniK
4th October 2008, 18:22
Thomi го е написала, прочети темите :D
Много от нас са били така, но сме се справили.

danas
6th October 2008, 08:40
аз минах през този проблем скоро,детето ми е на 1г и 5 месеца,трудно си е с толкова малко дете,трябва да има кой да ти помага иначе е много трудно.

junglegirl
6th October 2008, 10:24
Защо пък не искаш мъжът ти да върши тежката работа?
Аз пък нямам нищо против и сега да го прави,ама не ще. :girl_haha:
П.П.За едното нищо можеш да си докараш сериозни неприятности-една операция не е шега и трябва да гледаш на нея сериозно!

Enti
6th October 2008, 12:31
Не мъжът й, а детето не иска доколкото успях аз да разбера.

petiarad
6th October 2008, 12:42
Наистина малката е невъзможна с нейното "мама да ме обуе,мама да ме мие,мама да ме изпишква...и ..само мама" :cry: Говорих с мъжо и той каза ,че каквото зависи от него ще помага :roll: .Много съм щастлива току що си определих дата за преглед при док. Тонев 15.10 Притеснено ми е , но съм твърдо решила да направя нещо за себе си. Стискайте палци!! Обещавам да пиша :2043:

danas
6th October 2008, 13:16
няма страшно,намери поне за една седмица някой да ти помага с детето.

junglegirl
6th October 2008, 14:39
Наистина,намери някой да ти помага първата седмица.Но и след това,не би трябвало да вдигаш тежко известно време.

petiarad
7th October 2008, 09:12
Благодаря ви за подкрепата. Надявам се всичко да мине добре :girl_in_love: