PDA

View Full Version : Кой не е доволен от хирурга си


mucka_84
18th October 2008, 20:29
Споделете кой не е доволен от хирурга си. Кой е лекаря и какво е предприел след това.

zhenya chavdarova
18th October 2008, 20:36
Споделете кой не е доволен от хирурга си. Кой е лекаря и какво е предприел след това.

:wellcome: по добре да беше поразгледала малко форума и тогава да пускаш нова тема:roll:

mucka_84
18th October 2008, 20:53
Разгледах го и никъде не видях подобна тема.
Може би е свързана с някоя друга. Сори
Моля те не бъди толкова лоша към новаците. :(

gwendoline
18th October 2008, 21:01
Разгледах го и никъде не видях подобна тема.
Може би е свързана с някоя друга. Сори
Моля те не бъди толкова лоша към новаците. :(

Тази се припокрива с твоята горе долу:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=5853

zhenya chavdarova
18th October 2008, 21:19
Разгледах го и никъде не видях подобна тема.
Може би е свързана с някоя друга. Сори
Моля те не бъди толкова лоша към новаците. :(


Мацка, не съм лоша :wink: не исках да те засягам......не ме разбирай погрешно :2020: :2020: :2020: но понеже някой, като се регистрира....без да разгледа и прочете пуска нова тема....... :roll:

Бобето
19th October 2008, 14:44
Споделете кой не е доволен от хирурга си. Кой е лекаря и какво е предприел след това.

Аз мисля че имаме нужда от такава тема и се надявам никoй да не крие личното си разочеривание от даден хирург.

Divinemouse
19th October 2008, 21:44
Споделете кой не е доволен от хирурга си. Кой е лекаря и какво е предприел след това.

Аз мисля че имаме нужда от такава тема и се надявам никoй да не крие личното си разочеривание от даден хирург.


Надявай се слънце :lol:

petiarad
20th October 2008, 14:28
Аз ще съм първата! Не ходете при Димитър Христов в медицинска академия!!! Този ми иде да го убия!! :evil: Заради него съм на такъв хал сега.БЯГАЙТЕ ОТ НЕКАДЪРНИЦИииииии!!! :girl_cry2:

Бобето
20th October 2008, 14:59
Аз ще съм първата! Не ходете при Димитър Христов в медицинска академия!!! Този ми иде да го убия!! :evil: Заради него съм на такъв хал сега.БЯГАЙТЕ ОТ НЕКАДЪРНИЦИииииии!!! :girl_cry2:


Евала че се престраши да напишеш и да предпазиш други момичета.

Желая ти всичко най-хубаво.

doll
20th October 2008, 21:39
Petiarad извинявай,миличка,но може ли да споделиш причината?!
:1246:

Excel
21st October 2008, 06:36
Казвала е . :wink:

petiarad
21st October 2008, 08:41
Долче,обещах да се снимам и скоро ще ви пусна снимки.Тогава ще разберете каква е причината да плюя този некадърник.Малко ще ми е кофти от снимките,които ще видите,но да си призная със сутиена се скрива горе-долу този кошмарен вид.

doll
21st October 2008, 09:28
Казвала е . :wink:



И аз така си помислих,благодаря :2020: ,но и все пак е добре да обобщаваме в темата,вместо да търсим отговора във всички останалаи темички!!!

doll
21st October 2008, 09:29
Долче,обещах да се снимам и скоро ще ви пусна снимки.Тогава ще разберете каква е причината да плюя този некадърник.Малко ще ми е кофти от снимките,които ще видите,но да си призная със сутиена се скрива горе-долу този кошмарен вид.




:girl_kiss2:

lady85
21st October 2008, 12:32
doll е права.Нека всички недоволни момичета да пишат и причината за това тук!
petiarad виждали сме какви ли не кошмарни снимки,така че можеш само да бъдеш много полезна и покажеш нагледно истината!

petiarad
21st October 2008, 14:16
Ок! Обещавам.Дано само да се справя с качването..

didi12345
17th January 2009, 19:17
С идеята да предпазя някое момиче ,ще пиша - не съм доволна от др Маджаров - Бургас. ПРичините са много,резултата е неестетичен.

gwendoline
21st January 2009, 20:45
Ne hodete pri Dr Madjarov-v Burgas-dori v saita na klinikata v koqto operira-El Masri-ne e spomenat v ekipa.Qvno ima pri4ina tozi doktor da ne e podhodq6ta reklama.Az sam primer za tova. Извинявам се на Др Маджаров-като гледам другите ,явно той е добър специалист-не съм имала проблеми с гърдите си,нито с упойката.Това,че не съм информирана е причина да пиша с негативно отношение,но това се промени. Сега мисля,че за да работи в тази клиника-явно е професионалист.Аз се оперирах отдавна,Др Маджаров тогава беше в болницата.Съжалявям за предишните си постове-звучат грубо. :1246: :1246: :1246:

diadora
21st January 2009, 20:57
Мислех,че като не може да се променят мненията,трябва да обясня след всеко от тях :( Изпаднах в глупост :( Не ми се смейте момичета

gwendoline
21st January 2009, 20:58
Мислех,че като не може да се променят мненията,трябва да обясня след всеко от тях :( Изпаднах в глупост :( Не ми се смейте момичета
Изобщо не ти се смея, даже мъчно ми стана, честно казано....

diadora
21st January 2009, 21:04
Изглупях , май като пиша се оливам :( По добре само да чета :)

krakundel
1st April 2009, 17:59
За Др. Маджаров - на 5 март 2008 операция за намаляне на обема, кошмарно с кървене през шевовете. След като минаха няколко месеца на лявата гърда напипах нещо твърдо и по голямо отидох при него и той само ми смени крема и така няколко пъти. Декември наи накрая отидох на ехо и се оказа гранулом обвит със съединителна тъкан и след наново мазане със прогестогел съм за операция.
Др Ангелов от онкото ще ме оперира утре.
Оказа се било е хематом и след като не изтекло вси4ко е трябвало отново да ме отвори, но Др Маджаров реши 4е това не е нужно и сега година след това прояви инициатива отново да ме оперира, както ида е
Вижте в сайта на лицензираните пласти4ни хирурзи дали Др Маджаров е там.
Да не пропусна и това 4е избягвам да ги гледам в огледалото- гърдите де не са особено красива гледка.
Насо4ете се ако сте от Бургас към някой друг.

buba-77
1st April 2009, 21:35
Mале като прочетох горния пост се обеждавам че съм голяма късметлийка :x
Пожелавам ти успех на операцията утре . :2020:

evita29
1st April 2009, 22:04
Мила,успех и от мен за утре. :2043:

diadora
1st April 2009, 22:15
Късмет миличка.

yoli
1st April 2009, 22:20
Mного късмет и от мен!!!
Пожелавам ти успешна и безпроблемна операция!!! :lol:

Бобето
1st April 2009, 22:22
Късмет!!!

krakundel
3rd April 2009, 17:24
Моми4ета операцията мина, още следобед ме изписаха е с дренаж съм но съм добре.Като зарастне ще видим дали има разлика.
Др Ангелов е извадил 7 пар4ета малко грубо казано но....
По малките били некрофирала тъкан а големите грануломи, каза 4е си е жив късмет щом не съм развила инфекция.
Ако гърдите ми се разли4ават не знам, имало медицински импланти под разли4ни форми, но ако трябва пак да лягам предпо4итам да съм с разли4ни
Дано да съм отказала някой който е решил да ляга при този касапин

yoli
3rd April 2009, 20:57
krakundel ЧЕСТИТО!!!
Дано този път доктора си е свършил както трябва работата и всичко да е ок :lol:

buba-77
4th April 2009, 01:13
Радвам се че не се е случило да развиеш инфекция.Пожелавам ти много здраве.
Дано от тук нататък гърдите ти да те радват само. :2020: :2020: :2020: :2020: :2020: :2020:
Това което ти го е причинил Маджаров е наистина шокиращоза мен .Такава злина не знам как се възприема.

krakundel
4th April 2009, 14:44
Благодаря за пожеланията, дано ве4е вси4ко е наред като свалят конците ще ка4а снимки да видите творението на Др Маджаров - Франкенщайн

sisiapostolova
4th April 2009, 16:10
Късмет и от мен

natalkabs
9th April 2009, 23:29
аз от доц.Бояджиев на голям бюст ми сложи надмускула анатомични импланти.след около година увиснаха страшно много,след което следваха още 2 операции!!!нито ми обясни за ПОД и НАДмускулно,нито за видове ипланти,високи,ниски,средн профили ......нищоооооо!!!!!

tonita
6th May 2009, 18:17
Др Маджаров от Бургас няма НИЩО ама НИЩО общо с пластичната хирургия! Това го знам със 100% сигурност! Не се обръщайте към него за такъв вид операции!!!! Познавам няколко човека (включително и майка ми :? ) които имаха усложнения след опарация при него!!!!!!!!
krakundel за това което е трябвало да изтърпиш !!!

боряна христова
7th May 2009, 04:43
Др Маджаров от Бургас няма НИЩО ама НИЩО общо с пластичната хирургия! Това го знам със 100% сигурност! Не се обръщайте към него за такъв вид операции!!!! Познавам няколко човека (включително и майка ми :? ) които имаха усложнения след опарация при него!!!!!!!!
krakundel за това което е трябвало да изтърпиш !!!Мила какво се е случило с маика ти ,защо не споделиш?

tonita
7th May 2009, 08:42
Ами при майка ми беше операция на гърдата поради злокачествено образувание :( Слава богу без разсейки и т.н.- да ми е живо и здраво майчето! След операцията получи усложнения, просто не добре свършена работа от страна на хирурга! След това се запознах с едно момиче ,на което е правил мамопластика и първо се изумих, че прави такъв вид операции, защото не е пластичен хирург! И тя беше изключително недоволна... И след като пречетох поста на krakundel реших и аз да споделя мнението си.

diadora
6th June 2009, 20:33
Благодаря за пожеланията, дано ве4е вси4ко е наред като свалят конците ще ка4а снимки да видите творението на Др Маджаров - Франкенщайн
Момиче , какво става с теб :?:

krakundel
10th June 2009, 09:10
Много Ви благодаря за пожеланията и подкрепата. Предстои ми още една операция.
Оказа се след ехографа че има още грануломи в дълбочина, какво да се прави ще лягам.Ако след това всичко е наред ще трябва да ми направят пластика и на другата. Дано да е за последно.

Blondie
10th June 2009, 22:37
Споделям недоволството си и незадоволителния резултат-по моето скромо мнение, за д-р Стоянов. Преди една година си уголемих бюста, като резултата е -асиметрия, гърдите са ми под мишниците и отново преди 3 месеца, направих реоперация на лявата гърда, т.к. се беше получила двойна гърда. На всичкото отгоре, уж щях да си платя само за упойката и постфактум, първоначалната цена която ми каза, след това се оказа двойна. В момента, без сутиен, който да ми ги прибира и повдига са ми подмишниците (повтарям се) и общо взето все едно нищо не съм направила. Нямам пари за други операции, т.к. все още връщам тези за сегашната операция. Да не говорим, че той държи най-високите цени за пластични корекции. На въпроса ми, защо са в такова положение, ми отговори,че зависело от моите гърди, което отчасти може би е така, но нали все пак за това е корекция, за да се коригира нещо, а не само да се направят два разреза и да се "бодне" импланта. Много ме е яд, и вместо да се радвам на добър резултат, аз се чудя как да се оправя.

te_dda
10th June 2009, 22:56
много жалко !!!!!

Много ме е яд, и вместо да се радвам на добър резултат, аз се чудя как да се оправя.

смени хирурга... :roll:

На въпроса ми, защо са в такова положение, ми отговори,че зависело от моите гърди, което отчасти може би е така,

не се опитвай да се убеждаваш сама,че няма виновни...нямаш полза...двойната гърда и неправилното разположение на имплантите никак нямат общо с твоите гърди, а имат такова пряко с неговите ръце...

стискам ти палци и ти пожелавам скоро да се видиш наисина с нещо, което да те радва !!! Ние сме с теб и ще те подкрепяме с каквото можем !!

пс: ако си чела повечко тук ще си видяла,че не си му първия такъв случай..

:roll: :evil:

diadora
10th June 2009, 23:04
Много Ви благодаря за пожеланията и подкрепата. Предстои ми още една операция.
Оказа се след ехографа че има още грануломи в дълбочина, какво да се прави ще лягам.Ако след това всичко е наред ще трябва да ми направят пластика и на другата. Дано да е за последно.
Много съжалявам , че не си приключила с операциите...Пиши от време на време как си...Много Ти съчувствам..

diadora
10th June 2009, 23:10
много жалко !!!!!

Много ме е яд, и вместо да се радвам на добър резултат, аз се чудя как да се оправя.

смени хирурга... :roll:

На въпроса ми, защо са в такова положение, ми отговори,че зависело от моите гърди, което отчасти може би е така,

не се опитвай да се убеждаваш сама,че няма виновни...нямаш полза...двойната гърда и неправилното разположение на имплантите никак нямат общо с твоите гърди, а имат такова пряко с неговите ръце...

стискам ти палци и ти пожелавам скоро да се видиш наисина с нещо, което да те радва !!! Ние сме с теб и ще те подкрепяме с каквото можем !!

пс: ако си чела повечко тук ще си видяла,че не си му първия такъв случай..

:roll: :evil:
Съвсем права си Теда...Аз вече си мисля , че като отидеш при същия майстор -да си поправи сакатлъка -в общия случай , проблема се задълбочава...Не , че ако отидеш при друг е по сигурен добрия резултат..Толкова много операции правят-не се ли понаучиха вече :evil:

i_ani
10th June 2009, 23:13
:shock: За д-р Стоянов от "Есте клиник" ли става въпрос ?! :roll: :roll:

ina79d
11th June 2009, 12:07
Аз ще съм първата! Не ходете при Димитър Христов в медицинска академия!!! Този ми иде да го убия!! :evil: Заради него съм на такъв хал сега.БЯГАЙТЕ ОТ НЕКАДЪРНИЦИииииии!!! :girl_cry2:
Спокойно , напуска от МА.
Ами, чудя Ви се как ходите при такъв д-р . Все пак и външния вид говори за човека. А той, мазен, с косми от уши и нос, с мръсна престилка и тъпчещ се в кухнята на к-та от храната на пациентите.
Сега ,внимавайте, да не отиде в някоя частна к-ка да работи, но не ми се надява. Освен Емил Георгиев или Евстатиев да го вземат, че са си и те от МА.

ina79d
11th June 2009, 13:02
Споделям недоволството си и незадоволителния резултат-по моето скромо мнение, за д-р Стоянов. Преди една година си уголемих бюста, като резултата е -асиметрия, гърдите са ми под мишниците и отново преди 3 месеца, направих реоперация на лявата гърда, т.к. се беше получила двойна гърда. На всичкото отгоре, уж щях да си платя само за упойката и постфактум, първоначалната цена която ми каза, след това се оказа двойна. В момента, без сутиен, който да ми ги прибира и повдига са ми подмишниците (повтарям се) и общо взето все едно нищо не съм направила. Нямам пари за други операции, т.к. все още връщам тези за сегашната операция. Да не говорим, че той държи най-високите цени за пластични корекции. На въпроса ми, защо са в такова положение, ми отговори,че зависело от моите гърди, което отчасти може би е така, но нали все пак за това е корекция, за да се коригира нещо, а не само да се направят два разреза и да се "бодне" импланта. Много ме е яд, и вместо да се
радвам на добър резултат, аз се чудя как да се оправя.

Извинете,че се намесвам тук, но след като знаете , кои доктори са най добри за мамопластика , защо ходите при други.
За Тепавичарова не съм чувала нищо лошо, освен за цените и отношението й. Но и Стоянов е с най високите цени. Моята дъщеря преди 3 г. си сложи при Тепавичарова , но тя имаше много добър старт, и след прекомерно напълняване при бременост и сваляне на мн.кг. те и увиснаха.
Поради това,че си е свикнала да има перфектен-голям бюст, отиде ( въпреки моето нежелание) и си сложи. Болки имаше само на следващия ден- кански-на sms ми писа,че ако е знаела какви са болките никога нямало да се оперира-казах и ,че ще и пазя този sms :twisted:

Благодаря,че отиде при нея.Защото нали знаете при нея няма 5-4,слага като кубици това което тя прецени.Скоро я питах ,абе ти имаш ли нещо проблеми,чета,чета за такива, тя учудено ме поглежда и казва- НЕ. Гледам я, вчера по потник- без сутиен, стоят си точно-нормално големи и естествени, a не от самолет да личат,че има силикон.

А на теб , искрено пожелавам да намериш начин и средства да се оправиш.

Марулка
11th June 2009, 13:11
ina79d извини ме......не искам да звуча грубо... :roll: но ти самата лекинко звучиш така с това,че и двата поста си започваш с тези думи:
Ами, чудя Ви се как ходите при такъв д-р .

Извинете,че се намесвам тук, но след като знаете , кои доктори са най добри за мамопластика , защо ходите при други.
Второто не го разбрах........... :roll: какво значи-най-добър? :roll:



Благодаря,че отиде при нея.Защото нали знаете при нея няма 5-4,слага като кубици това което тя прецени.Скоро я питах ,абе ти имаш ли нещо проблеми,чета,чета за такива, тя учудено ме поглежда и казва- НЕ. Гледам я, вчера по потник- без сутиен, стоят си точно-нормално големи и естествени, a не от самолет да личат,че има силикон.
Е на някой пък точно това не ни харесва....Не ТЯ после ще ходи с моите гърди......Аз ще си ги нося....Или тя да ми сложи нещо си там-пък после аз да му мисля.ВСИЧКИ сме наясно обаче че 250,300 кб.....почти не създават грижи......И тук се замисли-дали пък не слага по-малко кубици за да си (малко грозно ама.......) върже гащите....??

ina79d
11th June 2009, 13:55
ina79d извини ме......не искам да звуча грубо... :roll: но ти самата лекинко звучиш така с това,че и двата поста си започваш с тези думи:
Ами, чудя Ви се как ходите при такъв д-р .

Извинете,че се намесвам тук, но след като знаете , кои доктори са най добри за мамопластика , защо ходите при други.
Второто не го разбрах........... :roll: какво значи-най-добър? :roll:



Благодаря,че отиде при нея.Защото нали знаете при нея няма 5-4,слага като кубици това което тя прецени.Скоро я питах ,абе ти имаш ли нещо проблеми,чета,чета за такива, тя учудено ме поглежда и казва- НЕ. Гледам я, вчера по потник- без сутиен, стоят си точно-нормално големи и естествени, a не от самолет да личат,че има силикон.
Е на някой пък точно това не ни харесва....Не ТЯ после ще ходи с моите гърди......Аз ще си ги нося....Или тя да ми сложи нещо си там-пък после аз да му мисля.ВСИЧКИ сме наясно обаче че 250,300 кб.....почти не създават грижи......И тук се замисли-дали пък не слага по-малко кубици за да си (малко грозно ама.......) върже гащите....??


Имах предвид, че за Тепавичарова не съм чувала да има оплаквания като гореописания , и не смятам, че се дължи на това, че тя има определящ глас за кубиците, и тя също слага и голями където прецени.
Скоро,четох интервю със Стоянов , в което той казваше ,че жените в БГ подражават на фолкпевиците, че вкуса ни е бил "балкански" и за това искаме по-големи и по големи гърди. И започнах да следя известните- чужди актриси, певици и не забелязах една с голями гарди . Нима Б.Спиарс, Мадонна ,Парис Хилтън и пр. и пр.не могат да се сложат голями? А , на наще момичета, като ги гледам гърдите, хубаво финно тяло и изведнъж- някакви огромни,като на тетката на къра, дето й стигат до коланчето на престилката - ама.... те са в пропорция със задните им части.
Извинете ако съм засегнала някой и,че съм ТИ прозвучала грубо , не влагам нищо лошо.
Простете ,че се намесих в тази тема.
УСПЕХ :2024: :2020:

Марулка
11th June 2009, 14:01
Бритни и Мадона не могат да си позволят по големи гърди защото са ТАНЦУВАЩИ певици.........Няма да започна сега пък аз да изброявам тези които са с по-пищни форми........Като цяло аз да ти кажа-че дори вчужбина си слагат предимно по-големи кубици ,тук сме даже по-скромни.......А това,че някой взаимства от фолкпевиците-тук повечето сме над30 год. и нали не мислиш че ТЕ са ни идолите :P

te_dda
11th June 2009, 15:56
[Е на някой пък точно това не ни харесва....Не ТЯ после ще ходи с моите гърди......Аз ще си ги нося....Или тя да ми сложи нещо си там-пък после аз да му мисля.ВСИЧКИ сме наясно обаче че 250,300 кб.....почти не създават грижи......И тук се замисли-дали пък не слага по-малко кубици за да си (малко грозно ама.......) върже гащите....??[/quote]


сори, нещо не се справих с цитата, който е на марулка..


проблемът, драга ми марулке, е точно това, че има неразумни хирурзи, които не си връзват гащите и слагат неща, които е видно,че не са подходящи за анатомията...и което е почти сигурно,че ще направи съответните проблеми, за които една голяма кубатура е причина...винаги ми е било адски смешно, когато тук лекарите са се определяли по това кой слагал големи кубици и кой не слагал....разберете,че във всеки един случай, в който отидете за импланти има определен размер, най много два, които са оптималните...това не значи че се слагат те...помисли колко много реоперации има тук поради сложени неподходящи импланти...аз пък харесвам хора с категорично мнение като на тепавичарова...самата тя не слага нещо, което първо ще и създаде грижи за в бъдеще, и второ, не смята,че ще стане естетически добре....и като това са 300, а не желаните и мечтани от теб 400 кубика , или с две думи бюст, който не можеш да имаш като размер, си е твой проблем..ти какво мислиш, че аз не искам цици с още 100 СС отгоре?? Искам, ама нема..щото анатомията ми няма нищо общо с цици 400 сс..
това,че може би не обяснява подробно и мило причините за категоричните си мнения е отделен въпрос...

пс: не мисля,че има някакъв проблем с това да направиш така,че имплантите да си личат от 100км..мисля,че обратния вариант - с хората,които желаят естесвена визия е по-труден...това,че жената харесва че бюста на дъщеря и стои естесвено няма нищо общо с това,че други искат да не им стои естесвено...и не значи,че тепавичарова прави само такива.....

и не мисля,че размера има общо с това кое как изглежда..т. е че малките импланти, по 300цц изглеждат естесвено..щото даже и 230 цц съм виждала,които седят потресващо изкуствено...а мсиля,че и самата ти си виждалатук гърди по 450 сс, които изглеждат прекалено естесвено...( да не споменавам имена..)

Марулка
11th June 2009, 20:07
Ох Теда........дълго си писала.......мен ме мързи. :roll:
Какво значи според теб:анатомията не позволява повече....... :roll:
Оооооооооооо Теди....аз ще дам за пример-мен и Бобето............ :roll: не сме огромни жени........ама анатомията ни ПОЗВОЛИ по-голям кубик.Друг момент е че ние си рискуваме много с тая работа........ :roll: ама то при всички случаи си е за наша сметка :wink:
И друго-значи-едни харесват големи гърди,други малки....нека всеки бъде щастлив с това което иска(но и да го получи :!: ).......Така че за едни големите гърди са като на тетката на къра,за други малките-като пъпка на ребро...........и т.н...........

Бобето
11th June 2009, 20:48
Позволете ми да се намеся :2003:

Първо за мен добър хирург в сферата на мамопластиката е този който умее да слага големи кубици под мускулно, без проблем!!!
Този който знае и преценява кога на кой, колко може да сложи!

Заякова ми каза "МОГА да ти сложа тъй желаните 450кубика, имам тази възможност!
Но няма ли да са тои големи?"

Казах "искам ги".......и се приключи.

Второ аз няма никога да си сложа цици при някой, който ми налага мнението си и ми определя кубиците..............да не би той/тя да ги носи????......или ми ги прави без пари :lol:

Babri
11th June 2009, 21:18
Бобе,ти не се намесвай защото знам че си изнудила докторката да ти сложи по-големи кубици :1241:/това в кръга на шегата/

Иначе съм съгласна с теб :2003:

Бобето
11th June 2009, 21:31
Не ми издавай тайните :twisted: да не ти откъсна хубавите нокти с хубавия лак :evil: :wink:
шека нали знаете :wink:

ina79d
11th June 2009, 21:31
[Е на някой пък точно това не ни харесва....Не ТЯ после ще ходи с моите гърди......Аз ще си ги нося....Или тя да ми сложи нещо си там-пък после аз да му мисля.ВСИЧКИ сме наясно обаче че 250,300 кб.....почти не създават грижи......И тук се замисли-дали пък не слага по-малко кубици за да си (малко грозно ама.......) върже гащите....??


сори, нещо не се справих с цитата, който е на марулка..


проблемът, драга ми марулке, е точно това, че има неразумни хирурзи, които не си връзват гащите и слагат неща, които е видно,че не са подходящи за анатомията...и което е почти сигурно,че ще направи съответните проблеми, за които една голяма кубатура е причина...винаги ми е било адски смешно, когато тук лекарите са се определяли по това кой слагал големи кубици и кой не слагал....разберете,че във всеки един случай, в който отидете за импланти има определен размер, най много два, които са оптималните...това не значи че се слагат те...помисли колко много реоперации има тук поради сложени неподходящи импланти...аз пък харесвам хора с категорично мнение като на тепавичарова...самата тя не слага нещо, което първо ще и създаде грижи за в бъдеще, и второ, не смята,че ще стане естетически добре....и като това са 300, а не желаните и мечтани от теб 400 кубика , или с две думи бюст, който не можеш да имаш като размер, си е твой проблем..ти какво мислиш, че аз не искам цици с още 100 СС отгоре?? Искам, ама нема..щото анатомията ми няма нищо общо с цици 400 сс..
това,че може би не обяснява подробно и мило причините за категоричните си мнения е отделен въпрос...

пс: не мисля,че има някакъв проблем с това да направиш така,че имплантите да си личат от 100км..мисля,че обратния вариант - с хората,които желаят естесвена визия е по-труден...това,че жената харесва че бюста на дъщеря и стои естесвено няма нищо общо с това,че други искат да не им стои естесвено...и не значи,че тепавичарова прави само такива.....

и не мисля,че размера има общо с това кое как изглежда..т. е че малките импланти, по 300цц изглеждат естесвено..щото даже и 230 цц съм виждала,които седят потресващо изкуствено...а мсиля,че и самата ти си виждалатук гърди по 450 сс, които изглеждат прекалено естесвено...( да не споменавам имена..)[/quote]

АЗ казах,че дъщеря ми е с голяям бюст, но и увисна , и Тепавичарова въпреки това и го увеличи и повдигна. На нея и стой естественно, защото тя и преди това е била с много голям бюст,че даже ме е срам.
Но, не и личи,не знам как да ви обясна,че й стой естествено.Днес бяхме на едно парти , най вече с млади майки. Ами силикона на другите си личи, устите също(аз само това гледах). :) Не знам , ама като,че ли за сега само пълнителите по лицето са най незабележими ,ненатрапчивите интервенций.

Бобето
11th June 2009, 21:34
Ама има жени които искат да им се личи и това им харесва!!!!
На вашата дъщеря не и се личи, точно защото е сложила умерени кубици и е имала увисване преди това, а може и да е с анатомични импланти. :wink:

ina79d
11th June 2009, 22:04
Ама има жени които искат да им се личи и това им харесва!!!!
На вашата дъщеря не и се личи, точно защото е сложила умерени кубици и е имала увисване преди това, а може и да е с анатомични импланти. :wink:

Да им личи, кое , че са силикон ли? :shock:

На нея са й огромни, поради това,че нейните са си голями, и от там всички си я знаят с голями и хубави гърди.
И сега си мисля, че може би ,за естествената визия има и това значение, с какъв собствен "материал" отиваш.
Знам ли? Вие сте по компетентни и знаещи.
:girl_in_love:

Бобето
11th June 2009, 22:46
Ама има жени които искат да им се личи и това им харесва!!!!
На вашата дъщеря не и се личи, точно защото е сложила умерени кубици и е имала увисване преди това, а може и да е с анатомични импланти. :wink:

Да им личи, кое , че са силикон ли? :shock:

ДА :wink:

te_dda
11th June 2009, 22:54
по принцип колкото повече тъкан има, толкова повече имплантът стои по-естесвено...дори и кръгъл..имам приятелка с естествена между Д и Е чаша, която е увиснала, но боже..колко плътна кожа и подкожие и колко много тъкан...ако тя реши да си прави повдигане и импланти, ще скрие незабележимо и 500 СС висок профил...

пс: ето това имах в предвид под анатомия и разликите в нея...при едни това е оптималното, при други - невъможното, а при трети - възможното, но неразумното... :roll:

te_dda
11th June 2009, 23:03
Ох Теда........дълго си писала.......мен ме мързи. :roll:
Какво значи според теб:анатомията не позволява повече....... :roll:
Оооооооооооо Теди....аз ще дам за пример-мен и Бобето............ :roll: не сме огромни жени........ама анатомията ни ПОЗВОЛИ по-голям кубик.Друг момент е че ние си рискуваме много с тая работа........ :roll: ама то при всички случаи си е за наша сметка :wink:
И друго-значи-едни харесват големи гърди,други малки....нека всеки бъде щастлив с това което иска(но и да го получи :!: ).......Така че за едни големите гърди са като на тетката на къра,за други малките-като пъпка на ребро...........и т.н...........

по въпроса за анатомията отговорих в предния пост...

а по повод това,което се харесва - бъди сигурна,че 95% от жените, подлагащи се на мамопластика, искат максималното и не отиват с желания за по-малки гърди от възможните...ако при мен със същия риск имаше възможност за по-големи кубици не бих се и замислила за по-малко...и сега така като гледам резултата върху себе си виждам,че преценката е била реална..поне при мен и имайки в предвид това което имах като тъкани, не мисля,че можеше да се сложи по-голям имплант..имплантите ми стърчат отстрани на гръдния кош значително ( незнам повече накъде), а разстоянието ми е 2 пръста...колкото си беше моето анатомично такова...проекцията ми е 4.9, което е доста при положение,че нямах никаква такава преди..
така,че марулке, анатомията има огромно - не, а основно значение...

ina79d
12th June 2009, 09:39
Ама има жени които искат да им се личи и това им харесва!!!!
На вашата дъщеря не и се личи, точно защото е сложила умерени кубици и е имала увисване преди това, а може и да е с анатомични импланти. :wink:

Да им личи, кое , че са силикон ли? :shock:

ДА :wink:

Е, и д-р Стоянов точно това споделяше , за нашия Балкански вкус.

ina79d
12th June 2009, 09:51
по принцип колкото повече тъкан има, толкова повече имплантът стои по-естесвено...дори и кръгъл..имам приятелка с естествена между Д и Е чаша, която е увиснала, но боже..колко плътна кожа и подкожие и колко много тъкан...ако тя реши да си прави повдигане и импланти, ще скрие незабележимо и 500 СС висок профил...

пс: ето това имах в предвид под анатомия и разликите в нея...при едни това е оптималното, при други - невъможното, а при трети - възможното, но неразумното... :roll:
:bravo:

Едно момиче, ама без никакъв старт, че аз даже такова нещо не бях виждала- просто ребра и нищо. Напрви си при Д-р Енчев в Пд, когато ми ги показа многоо хубави, ама на мен ми малееха ( защото и моята нагласа при операц. е за по големи ) . Но тя каза , че е искала такива , да стоят естественно и след никаква нейна база, не може да се изтипоса с огромни. Но са фантастични- като на младо момиченце, едни хубаво заоблени, стегнати, естествени.

ina79d
12th June 2009, 10:00
Ох Теда........дълго си писала.......мен ме мързи. :roll:
Какво значи според теб:анатомията не позволява повече....... :roll:
Оооооооооооо Теди....аз ще дам за пример-мен и Бобето............ :roll: не сме огромни жени........ама анатомията ни ПОЗВОЛИ по-голям кубик.Друг момент е че ние си рискуваме много с тая работа........ :roll: ама то при всички случаи си е за наша сметка :wink:
И друго-значи-едни харесват големи гърди,други малки....нека всеки бъде щастлив с това което иска(но и да го получи :!: ).......Така че за едни големите гърди са като на тетката на къра,за други малките-като пъпка на ребро...........и т.н...........

по въпроса за анатомията отговорих в предния пост...

а по повод това,което се харесва - бъди сигурна,че 95% от жените, подлагащи се на мамопластика, искат максималното и не отиват с желания за по-малки гърди от възможните...ако при мен със същия риск имаше възможност за по-големи кубици не бих се и замислила за по-малко...и сега така като гледам резултата върху себе си виждам,че преценката е била реална..поне при мен и имайки в предвид това което имах като тъкани, не мисля,че можеше да се сложи по-голям имплант..имплантите ми стърчат отстрани на гръдния кош значително ( незнам повече накъде), а разстоянието ми е 2 пръста...колкото си беше моето анатомично такова...проекцията ми е 4.9, което е доста при положение,че нямах никаква такава преди..
така,че марулке, анатомията има огромно - не, а основно значение :bravo:

patrisha
24th June 2009, 11:52
Здравейте! Отдавна чета форума, но едва сега се регистрирах. За съжаление малко късно ви открих, можеше да си спестя грешката. И аз като Blondie съм недоволна от Стоянов. При мен дясната гърда е по ниско и по-встрани. На всяка консултация му посочвах проблема и той ми обясняваше, че асиметрията е резултат от по-стегнатия мускул на другата гърда /лявата !!, а аз не съм левичарка/ и ме убеждаваше, че трябва да се изчака още да се види окончателния резултат. Дясната си била добре, нищо че ми е под мишницата. При третата консултация бяха минали 6 месеца от операцията. Явно просто се чудеше как да ме разкара и да не се занимава с мен. Сега съм си записала час при Тепавичарова и ще се надявам тя да ми помогне.

aniK
24th June 2009, 16:29
patrisha, много съжалявам да порчета написаното от теб :(

боряна христова
25th June 2009, 04:50
patrisha, много съжалявам да порчета написаното от теб :(кофти наистина....

mickey_82
26th June 2009, 01:50
ptrisha съжалявам да чуя, че не си доволна...колко време е минало от операцията ти?Аз също съм при д-р Стоянов, но съм много доволна....защо не отидеш при него пак-все пак то на черното не може да каже бяло....като не го е направил както трябва ще трябва да го оправи....търси си правата.Виж Ники Георгиев как прави ре-операции като има проблем!Все пак не малко пари си дала, за да се махнеш с ръка....между другото и на още едно момиче съм виждала импланти под мишниците при него, но пък аз и Томи тук сме много доволни....стискам палци да намериш вярното решение и всичко да се оправи !!!

Марулка
26th June 2009, 06:17
ptrisha съжалявам да чуя, че не си доволна...колко време е минало от операцията ти?Аз също съм при д-р Стоянов, но съм много доволна....защо не отидеш при него пак-все пак то на черното не може да каже бяло....като не го е направил както трябва ще трябва да го оправи....търси си правата.Виж Ники Георгиев как прави ре-операции като има проблем!Все пак не малко пари си дала, за да се махнеш с ръка....между другото и на още едно момиче съм виждала импланти под мишниците при него, но пък аз и Томи тук сме много доволни....стискам палци да намериш вярното решение и всичко да се оправи !!!

ПОДКРЕПЯМ :wink: Все пак не си е купила баничка за 0.80 ст........ :roll:
а и все си мисля че Стоянов проявява разбиране за такива случаи...... :roll:

aniK
26th June 2009, 08:30
И на мен първата ми мисъл беше, че е още рано, но се сетих, че прочетох в другата тема това:

Дата на операцията : 24.04.2008
Хирург : Ильо Стоянов
Инпланти : Мак Ган, 360, кръгли
Метод на поставяне : подмускулно, с разрез през ареолата
Други интервенции : ринопластика - Джамбазов /Пловдив/

Минала е 1 година...трябва да са заели крайно положение :!: Не знам Стоянов как се отнася към корекции... :? Редно е да си поправи нещата, най-малкото заради имиджа си :!: :twisted:

patrisha
26th June 2009, 09:23
Ами ето как се отнася към корекции : обяснява ми ги едни дето сам не си вярва. То при всеки било индивидуално, не се намествали еднакво бързо и т. н., ама аз не съм от София, пътувам по 500 км за консултацията, на която той ми смутолевя нещо на бързо и изчезва. Нямам възможност да му досаждам всеки ден и явно на това разчита. А иначе и аз го избрах заради това, че чух добри отзиви за него. Като си помисля само, че след операцията си мислех, че каквото друго ще правя, все там ще е - толкова бях очарована от клиниката, персонала и въобще всичко. Докато не си видях нескопосания бюст. Нямала съм асиметрии преди, имах много добре изглеждащи гърди / той го каза, докато ме чертаеше/, единствения ми проблем беше размера - В, наполовина от подплънки. Но сега вече му нямам и доверие. То каква корекция ще ми направи като го изнудя, най-много да ме окепази още повече. За сега съм си записала час при Тепавичарова, искам да чуя нейното мнение, пък после ще решавам какво да правя.

evita29
26th June 2009, 09:49
Патриша,аз също съм оперирана при Стоянов и като Мики съм доволна .Мисля че трябва да настояваш за "ремонт"като се има в предвид че не си доволна от резултата.Хубаво е че си решила да се консултираш и с друг доктор,но ако се установи че е лекарска грешка не се колебай да си търсиш правото.Успех и не се отказвай.

diadora
17th August 2009, 19:33
Моми4ета операцията мина, още следобед ме изписаха е с дренаж съм но съм добре.Като зарастне ще видим дали има разлика.
Др Ангелов е извадил 7 пар4ета малко грубо казано но....
По малките били некрофирала тъкан а големите грануломи, каза 4е си е жив късмет щом не съм развила инфекция.
Ако гърдите ми се разли4ават не знам, имало медицински импланти под разли4ни форми, но ако трябва пак да лягам предпо4итам да съм с разли4ни
Дано да съм отказала някой който е решил да ляга при този касапин
Мила , какво става с теб , добре ли си вече..

Stunning
17th August 2009, 20:10
Динев прави ли корекции безпроблемно, ако има проблем?

diadora
17th August 2009, 21:51
Може би , ако се разбереш с него предварително. Чувала съм , че е много разбран и свестен.

*Princess*
17th August 2009, 22:52
Динев прави ли корекции безпроблемно, ако има проблем?

Знам от приятелка, която си е правила други интервенции при него, че си поемал корекциите ако нещо не е както трябва.
Но според мен този въпрос трябва да се задава на хирурга още на консултацията ! Аз като отида на консултация, директно ще си задам въпроса :idea:

Stunning
17th August 2009, 23:05
аз мисля за другият четвъртък да ходя при него. ще си подготвя списък

*Princess*
19th August 2009, 01:17
аз мисля за другият четвъртък да ходя при него. ще си подготвя списък

Аз преди консултация ще си подготвя списък с въпроси, които искам да задам и списък с неща, които бих искала да ми разясни - да чуя мнението и разсъждението му по темата. Не бих искала да пропусна някой въпрос. Дано ми обърнат нужното внимание и да ми отделят достатъчно време.
Че вече сънувам глупости как съм пропуснала да разпитам за профилите на имплантите и съм се оперирала, а не си знам модела на гърдите :) :D :shock: :oops: Толкова съм откачила покрай тези марки, профили и т.н., че ги сънувам :oops:

krakundel
20th August 2009, 10:07
Здравей, вече се чувствам добре под зърното имам доста голяма вдлъбнатина но поне за момента не искам да правя каквото и да било.
Декември съм на лекар вътрешните конци трябва да се разградят за да се види дали е останало нещо отдолу, иначе не може да се говори за красива гледка аз не си я поглеждам въобще. :(
Благодаря за всичко, срамувам се да кача снимки.
Еми това е засега :2024:

gwendoline
20th August 2009, 11:56
Здравей, вече се чувствам добре под зърното имам доста голяма вдлъбнатина но поне за момента не искам да правя каквото и да било.

Леко възстановяване от мен! :2020:

diadora
20th August 2009, 18:20
Здравей, вече се чувствам добре под зърното имам доста голяма вдлъбнатина но поне за момента не искам да правя каквото и да било.
Декември съм на лекар вътрешните конци трябва да се разградят за да се види дали е останало нещо отдолу, иначе не може да се говори за красива гледка аз не си я поглеждам въобще. :(
Благодаря за всичко, срамувам се да кача снимки.
Еми това е засега :2024:
Радвам се , че се чувстваш добре :) Гледките ще си ги оправим някога :D Пиши от време на време .