PDA

View Full Version : Утре е моят ден,ОБАЧЕ......


Angel_Face
24th October 2008, 09:33
Здравейте мацки!!!!!
Най-накрая дойде и моя ден.Утре ми е операцията обачееееееее,понеже си правих изчисления,че точно тогава трябва да ми дойде,си взех едни хапчета които са за забавяне на цикъла.изпих едно и след това чета листовка и виждам аз ,че не се препоръчва преди операция.Става въпрос за Примолут-нор.Дали едно хапченце е голям проблем?Не съм пила повече. :? :? :?

Кари Брадшоу
24th October 2008, 09:35
Здравейте мацки!!!!!
Най-накрая дойде и моя ден.Утре ми е операцията обачееееееее,понеже си правих изчисления,че точно тогава трябва да ми дойде,си взех едни хапчета които са за забавяне на цикъла.изпих едно и след това чета листовка и виждам аз ,че не се препоръчва преди операция.Става въпрос за Примолут-нор.Дали едно хапченце е голям проблем?Не съм пила повече. :? :? :?Най добре е да се обадиш на лекаря си или да попиташ анестезиолога :roll: Аз си избрах дата на опарцията в зависимост от цикъла не е добре да е е преди това и по време на цикъл, защото тогава стават изменения в млечните жлези и може малко повече да те боли и да се наложат дренажи, а иначе цикъла влияе и на съсирването на кръвта.

Angel_Face
24th October 2008, 09:46
ами още не усещам болки,а попринцип около 3 дена преди цикъл ме боли корема и пия вода в промишлени количества.Казах на докторката,че може да ми дойде и тя ми каза,че ако е към 5-я ден нямало проблем попринцип.Аз се притесявам заради хапченцето,но де да знам,все пак съм взела само едно,пък те се пият по 2 пъти на ден в продължение на най малко седмица :roll:

Valenta
24th October 2008, 12:12
Момичета,за забавяне на цикъла се взема-ОРГАМЕТРИЛ-2Х1.Аз два -три дена преди операция съм го пила защото трябваше точно тогава да ми дойде.След спиране ти идва след ден два.

gwendoline
24th October 2008, 12:13
Момичета,за забавяне на цикъла се взема-ОРГАМЕТРИЛ-2Х1.Аз два -три дена преди операция съм го пила защото трябваше точно тогава да ми дойде.След спиране ти идва след ден два.

Къде изчезна ти бе, мацка? :2014: Липсваше... :roll:

Valenta
24th October 2008, 12:19
А,само ви чета набързо до сега.Нямах възможност да стоя много на компа,но посвърших доста работа това лято и ще съм по редовна тук.
Гуени,добре,че си ти да подържаш тук огъня :lol: Много от старите мацки не пишат вече.Гледам много нови попълнения-браво!
Кажи ми ти ли мислеше за 500сс?якъде ми се мярна май твоето изказване.Аз съм се замислила сериозно за 500сс а щом започна да мисля ще става.

gwendoline
24th October 2008, 12:21
Кажи ми ти ли мислеше за 500сс?якъде ми се мярна май твоето изказване.Аз съм се замислила сериозно за 500сс а щом започна да мисля ще става.
Вече не го мисля - просто ги сложих :lol: Но
при мен са висок профил и не личат чак толкова, както ако бяха 500 сс среден :cool:
Как са ти иначе гърдите - като форма, харесваш ли ги, освен че ти малеят...те ти малееха още преди да ги сложиш... :roll: :cool:

Марулка
24th October 2008, 12:21
Здрасти sexy007,добре дошла отново при нас :2020:

Ти само обема ли искаш да си увеличиш?Надявам се да нямаш проблеми. :roll:

Valenta
24th October 2008, 12:30
А Гуени-ЧЕСТИТООООО! Ех,колко съм пропуснала!И сега на втората операция по малко ли те боля?Аз съм ок ама като тренирам чувствам едно придърпване на пекторалиса,но това е че ми е много здрав мускула и не иска още да пусне почти на цяло инпланта.Още са ми нагоре.Вече почти година,ама док каза,че все едно на травестит слага инпланти и трябва да чакам доста.За това още се ослушвам за тези 500сс,че ми е рано.

Марулка
24th October 2008, 12:39
sexy007 ще ни покажеш ли по-нови снимки? :roll:

gwendoline
24th October 2008, 12:58
.Вече почти година,ама док каза,че все едно на травестит слага инпланти и трябва да чакам доста.За това още се ослушвам за тези 500сс,че ми е рано.
:shock: :roll:
Не боли като първия път, определено... :cool:

Angel_Face
24th October 2008, 15:14
Момичета,за забавяне на цикъла се взема-ОРГАМЕТРИЛ-2Х1.Аз два -три дена преди операция съм го пила защото трябваше точно тогава да ми дойде.След спиране ти идва след ден два.
хм....в такъв случай дали да не взема още едно хапче :roll:
а тези оргаметрил в листовката им не пише ли да не се взимат преди операция???

jeny_m
24th October 2008, 16:09
Момичета,за забавяне на цикъла се взема-ОРГАМЕТРИЛ-2Х1.Аз два -три дена преди операция съм го пила защото трябваше точно тогава да ми дойде.След спиране ти идва след ден два.
хм....в такъв случай дали да не взема още едно хапче :roll:
а тези оргаметрил в листовката им не пише ли да не се взимат преди операция???
Аз пък си го спрях с витамин С, по 20-30 дражета пих на ден, в деня на операцията не го пих и ми дойде на следващия ден.

Angel_Face
24th October 2008, 18:12
Момичета,за забавяне на цикъла се взема-ОРГАМЕТРИЛ-2Х1.Аз два -три дена преди операция съм го пила защото трябваше точно тогава да ми дойде.След спиране ти идва след ден два.
хм....в такъв случай дали да не взема още едно хапче :roll:
а тези оргаметрил в листовката им не пише ли да не се взимат преди операция???
Аз пък си го спрях с витамин С, по 20-30 дражета пих на ден, в деня на операцията не го пих и ми дойде на следващия ден.
и аз днес почти цяла опаковка изпих
а ти колко дена преди това ги пи?
мойта е утре,дали ще ми подейства :roll:

jeny_m
24th October 2008, 18:30
аз го пих три дни, би трябвало да ти подейства. Аз си бях сложила и тампон за всеки случай, питах сестрата която ми донесе пижамата в стаята като ме настаниха тя беше много сладка и добричка и ме успукояваше защото яко ме беше страх.

Angel_Face
24th October 2008, 18:45
аз го пих три дни, би трябвало да ти подейства. Аз си бях сложила и тампон за всеки случай, питах сестрата която ми донесе пижамата в стаята като ме настаниха тя беше много сладка и добричка и ме успукояваше защото яко ме беше страх.
охх малко почна да ме понаболява корема :( пък утре в 2 ми е операцията ще откача ао ми дойде стискайте палци

aniK
24th October 2008, 20:31
Sexy007, къде изчезна бе, душко?! Не си ходила в Survivor, нали :girl_haha: Хайде да пишеш вече по-честичко!!! Даже една Старозагорска мацка питах за теб, ама и тя не можа да ми каже много :roll:
Angel_Face, мсиля, че с тия 2 хапчета и витамин С-то ще го забавиш. Аз пих Оргаметрил и хич не съм чела листовката, че моя док ми ги препоръча и аз му вярвам. СТИСКАМ ПАЛЦИ!!!Не се шашкай толкова!!![/quote]

jeny_m
24th October 2008, 21:02
Angel_Face, стискам палци, само споко всичко ще е ок, и те чакаме а се похвалиш. Айде успех :good_luck:

Angel_Face
26th October 2008, 10:50
охххххх всичко мина добре даже още не ми е дошло :lol:
страшно ме боли в момента :? направо не издържам

Бобето
26th October 2008, 10:52
охххххх всичко мина добре даже още не ми е дошло :lol:
страшно ме боли в момента :? направо не издържам


Дръж се, след няколко дни ще се чустваш мнооого по-добре.

gwendoline
26th October 2008, 10:54
охххххх всичко мина добре даже още не ми е дошло :lol:
страшно ме боли в момента :? направо не издържам

Айде честитоооооо! Безпроблемно възстановяване и горе главата! :2020:

Babri
26th October 2008, 10:54
Angel face,честито мацка :2020:

Пожелавам ти бързо и безпроблемно възстановяване!

Mishelin
26th October 2008, 12:43
Ех, днес е хубав ден, само за честито! :D
A честито и на Angel! :wellcome:

jeny_m
26th October 2008, 13:57
И от мен честито на Angel, мила бързо възстановяване и скоро да видиш наистина мечтаните от теб :naked:
А на всички които имат повод за празник днес да са живи и здрави! :1225:

Angel_Face
26th October 2008, 15:18
мерси много за подкрепата момичета.Много сте мили :)
докторката каза че до 2-3 дни болките ще намалеят,ама то толкова боли,че не виждам как ще стане тая работа :roll:

petiarad
26th October 2008, 16:16
Angel face Честитоооо и от мен!!Бързо и безпроблемно възстановяване ти желая!! Само не разбрах какви импланти сложи и колко кубика?? Ще чакаме снимки!!!

Angel_Face
26th October 2008, 17:27
Angel face Честитоооо и от мен!!Бързо и безпроблемно възстановяване ти желая!! Само не разбрах какви импланти сложи и колко кубика?? Ще чакаме снимки!!!
410cc макган,кръгли с разрез отдоло,подмускулно
много ми се искше по големи ама нямаше как :(
абе нормално ли е като си пипна зърното да не го усещам,като чъждо тяло ми е?Едно си го усещам,другото сеедно пипам друга гърда

gwendoline
26th October 2008, 17:49
Angel face Честитоооо и от мен!!Бързо и безпроблемно възстановяване ти желая!! Само не разбрах какви импланти сложи и колко кубика?? Ще чакаме снимки!!!
410cc макган,кръгли с разрез отдоло,подмускулно
много ми се искше по големи ама нямаше как :(
абе нормално ли е като си пипна зърното да не го усещам,като чъждо тяло ми е?Едно си го усещам,другото сеедно пипам друга гърда

Нормално е, даже може да продължи известно време.... все пак загубата на чувствителност е нормално да я намаш непосредствено след операция...

dedektiv_p
27th October 2008, 00:25
Angel face Честитоооо и от мен!!Бързо и безпроблемно възстановяване ти желая!! Ще чакаме снимки!!!

... и от мен мила! Пази се!

dvaseva
27th October 2008, 09:33
Честито и от мен Angel_Face,аз се оперирах на 23,вече ни е 5 ден и се чъвствам мн по-добре,повярваи и аз мислех,че няма как болките да изчезнат.Днес съм на превразки и най-сетне ще ги видя защото моята операция е през ореола и съм бинтована и нищо не виждам.Стискам ти палци да си по-добре вече,аз пиех аулин вечер и бях ОК :2043:

Angel_Face
27th October 2008, 10:10
Честито и от мен Angel_Face,аз се оперирах на 23,вече ни е 5 ден и се чъвствам мн по-добре,повярваи и аз мислех,че няма как болките да изчезнат.Днес съм на превразки и най-сетне ще ги видя защото моята операция е през ореола и съм бинтована и нищо не виждам.Стискам ти палци да си по-добре вече,аз пиех аулин вечер и бях ОК :2043:
ох даноооо да мми мине скоро,че ще откача,като инвалид съм :D
а как ме боли гърба не е истина.

sweety_L
27th October 2008, 10:12
Аngel, честито и от мен!

Карай някой да ти масажира гръбчето, че и на мен това си ми беше проблем. То на всички май... :wink: :lol:
Още малко и ще приключи неприятната част! :2043:

feri 68
4th November 2008, 12:43
Момичета, утре е моят ден 05.11. Засега всичко изглежда наред, само дето вече сън не ме хваща / от мерак ли, от що ли ???/ Стискайте палци ! Дано след три дни да имам с какво да се похваля... :roll:

princesavm
4th November 2008, 12:46
Стискам палци :2043:

sweety_L
4th November 2008, 12:57
Момичета, утре е моят ден 05.11. Засега всичко изглежда наред, само дето вече сън не ме хваща / от мерак ли, от що ли ???/ Стискайте палци ! Дано след три дни да имам с какво да се похваля... :roll:

feri, с теб съм!
Кажи за колко часа да стискам палци все пак, че цял ден не си е работа! :wink: :lol:

doll
4th November 2008, 13:06
Успех и от мен, Feri !Стискаме палци много силно.

Ти при кой си,че не ми се рови из темите и колко cc ще си слагаш?
:good_luck:

Divinemouse
4th November 2008, 13:07
Момичета, утре е моят ден 05.11. Засега всичко изглежда наред, само дето вече сън не ме хваща / от мерак ли, от що ли ???/ Стискайте палци ! Дано след три дни да имам с какво да се похваля... :roll:


Стискаме палци и не се страхувай ще имаш това което си искала :wink:

dedektiv_p
4th November 2008, 13:11
Момичета, утре е моят ден 05.11. Засега всичко изглежда наред, само дето вече сън не ме хваща / от мерак ли, от що ли ???/ Стискайте палци ! Дано след три дни да имам с какво да се похваля... :roll:

Успех мила ще стискам палци и да се похвалиш при първа възможност!

lady85
4th November 2008, 13:16
feri 68 успех утре :2043: Всичко ще е наред! :good_luck:

feri 68
4th November 2008, 18:43
Благодаря на всички ! Много сте мили. Утре съм от 08 часа-сутринта при д-р Тонев , 390сс подмускулно и евентуално повдигане на дясната. Още веднъж благодаря за пожеланията :2015:

gwendoline
4th November 2008, 19:11
Имаш и моето палцестискане, миличка! :cool: Успех, страхотен резултат и бързо възстановяване ти желая! :2020:

Бобето
4th November 2008, 22:00
Благодаря на всички ! Много сте мили. Утре съм от 08 часа-сутринта при д-р Тонев , 390сс подмускулно и евентуално повдигане на дясната. Още веднъж благодаря за пожеланията :2015:


Късмет и силно се надявам резултата да е перфектен :wink:

yoli
4th November 2008, 22:11
Благодаря на всички ! Много сте мили. Утре съм от 08 часа-сутринта при д-р Тонев , 390сс подмускулно и евентуално повдигане на дясната. Още веднъж благодаря за пожеланията :2015:
Късмет и от мен!Стискам палци всичко да е ок и резултата да е перфектен!

jeny_m
4th November 2008, 23:31
Момичета, утре е моят ден 05.11. Засега всичко изглежда наред, само дето вече сън не ме хваща / от мерак ли, от що ли ???/ Стискайте палци ! Дано след три дни да имам с какво да се похваля... :roll:

успех и от мен, безпроблемна операция и дано да се получи желания от теб резултат! :2043:

petiarad
5th November 2008, 13:23
Току що се помъчих да се обадя на ФЕРИ68 ,но явно още не е излязла от упойка. Като я чуя- ще ви пиша как е. И аз ще съм следващата 07.11 само,че днес ми се обадиха и ми казаха ,че вместу в 7.50 ще ме оперират в 12.30 ......ох...много ме е страхххх....

dedektiv_p
5th November 2008, 14:33
О стига мила не се стряскай толкова, то е ясно и на всеки му е супер напрегнато от неизвестното, но всичко ще мине и ще се чудиш после за какво е бил тоя страх. Намери си нещо да ти отвлича вниманието! Аз и преди двете операции се затрупвах с работа и дълги списъци от задачи та чак не ми остана време да се наспя дори ноща преди операцията! Тук сме и те подкрепяме!

petiarad
5th November 2008, 15:53
:2015: :2024:

petiarad
5th November 2008, 16:35
Преди мако говорих с ФЕРИ 68 и тя ми каза ,че се чувствува много добре. Всичко при нея е минало идеално и вече даже няма болки а само тежест. В петък ще я изпишат и сигурно тогава и тя самата ще ви пише как е. :girl_in_love:

Марулка
5th November 2008, 16:36
Това е чудесна новина............. :2013: чакаме я с нетърпение да се похвали............. :lol:

Sandee
5th November 2008, 16:54
Честито и на двете. :) Да си ги "ползвате" със здраве, да им се радвате :)

petiarad
12th November 2008, 13:57
Милички,всичко мина идеално.Болки не съм имала,но вече 5 ден от операцията и с този медицински сутиен не мога да свикна и някак си не мога да дишам/толкова е стегнат/ Така ли трябва да бъде? Кажете ми моля ви какъв да си купя за да се чувствам по комфортно?