PDA

View Full Version : Упражнения за прасец


Cleopatra
18th October 2005, 10:38
Здравейте на всички!
Имам следния проблем, прасците са ми доста дебели.... и това за мен е грозно. Има ли начин с упражнения да се намали обиколката им???

Gavr1
18th October 2005, 11:47
Ами аз такива упражнения незнам.Кажи нещо повече за себе си-тренираш ли.Може да измислим решение и на твоя проблем!

Cleopatra
20th October 2005, 23:15
Не, не тренирам сериозно в момента. В смисъл, че правя упражнения вкъщи, мисля да започна да ходя на фитнес, обаче ме е страх да не стана много мусулеста. Висока съм 165см и зимата качих доста, сега тежа 65кг. Преди ходих на танци, айкидо. Обичам да плувам.
Фигурата ми е тип круша.

Gavr1
21st October 2005, 12:01
Ами виж сега аз прасица го стягам с тичане!Определено краката се стягат обаче и не стават чак мускулести!Опитаи и УСПЕХ!!! :wink:

Nela
21st October 2005, 17:14
Ами виж сега аз прасица го стягам с тичане!Определено краката се стягат обаче и не стават чак мускулести!Опитаи и УСПЕХ!!! :wink:

Моят е стегнат но това не му пречи да е същевременно голям... :oops: :cry: :cry: :oops: като намалих процента мазнини в тялото обаче стана по-малък :D :D :D

valeto
21st October 2005, 18:22
Съгласна съм с Нела. Аз обаче мисля, че е и въпрос до структура - и моят също е по-големичък, малко като мъжки.
Ама това не трябва чак толкова да те притеснява, нали си имаш други достойнства! :D :P

Gavr1
21st October 2005, 19:07
С това за структурата съм съгласна.Извинявам се много аз съм разбрала, че искаш да го стегнеш, но да не стане много голям.
А относно истинския проблем :P СПОКО, не е нищо срамно!

Nela
21st October 2005, 19:43
С това за структурата съм съгласна.Извинявам се много аз съм разбрала, че искаш да го стегнеш, но да не стане много голям.
А относно истинския проблем :P СПОКО, не е нищо срамно!

Ми не е ама не е естетично много все пак-жени сме... :? а забравих да кажа че от носенето на обвки с високи също има някакъв ефект ама си има и много негативи :roll: :roll:

Gavr1
21st October 2005, 20:12
Ами да жени сме обаче това не значи, че всичко трябва да ни е перфектно и идеално.И ние сме хора, а идеални хора няма.И много се извинявам за това, че не мога да ти помогна! :oops:

pyceHka
21st October 2005, 22:28
и аз имам кофти прасец...ама какво да се прави, наистина е до структура
няма да казвам как ди намирам зимни високи ботуши.... :cry:

Nela
24th October 2005, 17:54
и аз имам кофти прасец...ама какво да се прави, наистина е до структура
няма да казвам как ди намирам зимни високи ботуши.... :cry:

О да като тръгнеш за ботуши става пдоста неприятно... :cry: :cry: :cry: въпреки че в нормалните държави си има размери и за прасеца, а тук е адска дискриминация в това отношение според мен! :roll:

Cleopatra
25th October 2005, 10:02
Абсолютно съм съгласна, но аз и без това не обичам много високи ботуши.
Аз предполагам, че с масажи положението може да се пооправи малко, ще пробвам и ще ви кажа .....

lady_godiva
8th November 2005, 20:44
Тичането наистина има страхотен ефект върху прасците - стягат се и се повдигат. А за мен от един оформен, мускулест и висок прасец по-хубаво няма! И при мъже и при жени.

Скачането на въженце също има добър ефект, но трябва постоянство...

Gavr1
9th November 2005, 11:18
И аз мисля, че тичането му е майката.От 1 година тренирам спортно ориентиране и съм го подлагала на какво ли не, горкият! :oops: Но наистина още след първото тичане се усеща резултат!

Vielica
11th November 2005, 14:29
"Кой каквото си няма ,това си иска"
:D
И аз не намирам подходящи ботуши , но защото са ми широки -грозна картинка,казвам ви.Като сламки в сладоледен шейк.Дано ви утеша малко:))
И си мисля ,4е спасение няма - до структура си е.

Cleopatra
12th November 2005, 09:14
Така е, до структура си е
Може би ако правиш някакви упражнения ще натрупаш малко мускули там.....но като цяло тънкия глезен е много красив!!!!

SweetShark
12th November 2005, 22:27
И аз мисля, че тичането му е майката.От 1 година тренирам спортно ориентиране и съм го подлагала на какво ли не, горкият! :oops: Но наистина още след първото тичане се усеща резултат!

ООО, Gavr1, честито....аз тренирах същото на възраст 11-15 годишна, благодарение на което сега, 25 години по-късно, с болка си гледам мощните прасци и мрънкам по магазините за ботуши, че няма толкова широки модели, че да си дигна ципа....Резултата, за който говориш е в стягането на мускула, ама размера на прасеца расте при системни натоварвания от рода на бягане на дълги разстояние в юношеска възраст... По принцип, мощни прасци е хубаво при мъжете, при нас изглежда определено неженствено...така че ако ще се съветваме как да сме по-хубави, да не си правиме сечено. В този форум си говорим как да изглеждаме по-добре, а не как да ставаме културистки....

mira_sm
18th April 2007, 14:31
А каква е нормалната, средната обиколка на прасеца на жена (в най-широката част)?

Liana
19th April 2007, 09:46
Оф, като чета темата ми става зле, че аз такива прасци съм напомпала отново, че ми е кофти с пола да се гледам, трябва да се мъча да ги пооправя. Само с панталони :2014: ходя напоследък........... ама идва лято, а с тези мускулести прасци всеки футболист може да ми завиди

Liana
19th April 2007, 09:49
Е нормалната обиколка е трудно да се каже, зависи дали прасците са симетрични на фигурата като цяло, ако е супер ниска и с доста големи, ще изглежда много набита, но ако е висока и по-кокалеста като конструкция ок, а и ако цялото тяло е спортно: те ще "отиват" и ще си бъдат "на място".

Reminder
19th April 2007, 09:56
Здравейте на всички!
Имам следния проблем, прасците са ми доста дебели.... и това за мен е грозно. Има ли начин с упражнения да се намали обиколката им???
Дебелината идва от мастна тъкан и от хипертрофирал мускул. Мазнината е 70% зависима от диетата. По-интересно, в случая, е какво кара прасците да хипертрофират. Кои са движенията, които изискват работа в глезена. Отговорете си на този въпрос. Например, причинител може да са дълги и чести монотонни бягания, при които има много по-къси стъпки.

Liana
19th April 2007, 10:46
Направо ужас, от степера ми нарастват, от ходенето пеша пак си мисля, че растат, от обувките на вискок ток, дори от домашната работа, като се кача да закача пердетата и се повдигна на пръсти. Ужас всеки ден, на фитнес или не, тези прасци се тренират и си стоят развити. Знам че с диетка и тренировки ще стане, ама е много трудно, плочки на корема лесно изкарвам, ама прасците са ми мъка - явно наследствена предиспозиция и това си е. :(

evelinche
19th April 2007, 11:12
една приятелка има същия проблем и все ме пита какво да прави, аз и казвам че трябва да отслабне. Всичко човек може да постигне с определена диета и специално физическо натоварване. :D

Cleopatra
20th April 2007, 11:10
....и специално физическо натоварване. :D

това се пита, кое е това специално физ. натоварване? :D
аз мисля, че няма такова вече!

evelinche
20th April 2007, 11:30
не бе според мен са усилени аеробни движения за сваляне на килограми и общо тонизиране на организма, а не специално за тази част. пример ТАЕ БО

leny-07
23rd April 2007, 15:26
И при мен проблемът е същия, а водя доста активен начин на живот - прасците ми стоят набити и това е :?
Нито бягане, нито тае-бо, нито фитнес, нищо не ми помага - добре оформени са, но......., като на мъж :(