PDA

View Full Version : целулит !!!


bibi_bu
20th October 2005, 20:29
Моля помогнете, имам голям проблем ! Та значи - имам целулит, нищо ново под слънцето, обаче не знам как да го махна ! Изчела съм тонове информация, но лошото е , че съм слаба и не мога да си позволя да отслабвам! А ако не загубя килограми каквото и да правя целулита ще си остане, нали ?Попринцип спортувам, ходя на фитнес 3 пъти седмично, мазно, сладко и там простотиите въобще не ги подушвам , а тоя целулит си стои и даже имам чувството 4е става по-лошо :( Моля дайте някакви съвети, че ще се побъркам скоро !

valeto
20th October 2005, 20:58
Аз правя и това - антицелулитен крем и масаж. При положение, че тренираш редовно, това ще ти помогне. Аз от кремовете съм доволна от Нивеа и Ейвън. Дано и на теб ти помотнат. :wink: :)

Gavr1
21st October 2005, 11:56
Продължавай с тренировките и те, сигурна съм, рано или късно ще дадат резултат! :wink:

herra05
25th October 2005, 21:00
Чудесно е всичко това което правиш. Но мойто мнение е че без помощта на употребата на антицелулитни машини като дермосоник или LPG няма друг начин по който да разбиеш целулита. Аз лично съм много слаба и имах същият проблем. Това лято започнах да си правя процедури с дермосоник като ги редувах с антицелулитни масажи. В момента мога да кажа, че този проблем при мен почти не съществува. Разбира се ходя на поддържащи процедури и в момента, но това не ме притеснява, тъй като не бих искала да загубя постигнатото.

Gavr1
26th October 2005, 11:37
Ти добре ходиш на тея процедури, но може би не всички имат възможност!!!

bibi_bu
26th October 2005, 19:36
мерси за отговорите, но аз наистина нямам възможност да ходя на такива масажи:( Ако можете да ми препоръчате нещо, което да правя в домашни условия ще съм благодарна :)

valeto
26th October 2005, 21:24
Аз правя и това - антицелулитен крем и масаж. При положение, че тренираш редовно, това ще ти помогне. Аз от кремовете съм доволна от Нивеа и Ейвън. Дано и на теб ти помотнат. :wink: :)
Това и в къщи можеш да го правиш - купи си крем и масажен диск и действай. :P
Но трябва да си редовна за да постигнеш добри резултати - поне веднъж дневно втривай крема в засегнатите участъци.

Gavr1
27th October 2005, 09:48
И от къде може да се намерят този крем и диска :?: :roll:

valeto
27th October 2005, 13:24
Ако решиш да ползваш Ейвън или Орифлейм, знаеш как да се сдобиеш с тях. Хубави са, но са по-скъпи. Нивеа и други марки ими по аптеките и магазините за козметика, там може да намериш и диск. :wink:

Gavr1
27th October 2005, 18:15
А горе долу колко вървят комплект или са по отделно? :?

Cleopatra
28th October 2005, 08:38
Аз ходих на целутрон - 10 процедури и вече сигурно съм направила поне 5-6 вакуум масажа /веднъж седмично, защото се появяват синини по краката/....но ефект има, за първи път
Ходила съм на масажи -ударни и не много приятни похвати, които излизат майка си и баща си, но нямаше никакъв ефект.
Вакуум масажа струва 7лв. на една процедура, а за 10 целутрона платих 35лв....мисля, че не е зле???
В домашни условия кремовете са повечето за поддържане, но при повечко целулит не са ефективни

bibi_bu
28th October 2005, 09:10
cleopatra, това ,което казваш е много хубаво и цените са доста приемливи, може ли да ми кажеш къде си ходила на тези процедури :)

Gavr1
28th October 2005, 10:03
Аз определено нямам много целулит, за което се радвам, но все пак трябва да поработя по въпроса!Нямам възможност да ходя на тези процедури, защото съм от малък град и тук няма къде!

Cleopatra
28th October 2005, 10:29
не знам да не го изтълкуват като реклама :wink:
ако искаш ще ти го пратя на съобщение
а ти, Gavr1, пробвай с редуване на топъл и студен душ започвайки отдолу нагоре...успех!!!

Gavr1
29th October 2005, 17:51
Какво ще рече отдолу нагоре :?: :?: :?: :shock:

Cleopatra
31st October 2005, 09:24
Исках да кажа, че започваш с долната част на краката и движиш струята нагоре с кръгови движения

elimihailova
2nd December 2005, 08:53
моля ви пратете и на мен адреса за целутрона и вакуумния масаж защото на други места са по 10-15 лв процедурата мерси предварително elimihailova@abv.bg

Vielica
11th January 2006, 17:07
според мен единствено спорта би могъл да помогне.
от 8 месеца въртя периодично кростренажор и при мен резултата е видим.

Klio
1st February 2006, 18:10
Здравейте на всички,
Не си давайте парите за анти-целулитни кремове. Дават само времени резултати като заглаждат само горния слой на кожата, но не действат на подкожния слой....
Ползвала съм какви ли не кремчета - на Лореал,на Гарние и куп други мазила, но целулитът ми се позаличи като взех да спортувам редовно,като отслабнах и като се храня здравословно.
Потърсете малко информация за целулита в интернет и прочетете за кремчетата................

ЧАРа
21st February 2006, 23:27
klio я кажи какви упражнения правиш ,и изопщо ли не се изкушаваш от нещо сладичко?

Klio
22nd February 2006, 09:32
klio я кажи какви упражнения правиш ,и изопщо ли не се изкушаваш от нещо сладичко?

Здравей,
Преди 2 дни писах какви упражнения правя, но в друга тема. За да не се повтарям, ти давам линка към темата:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=1704
Иначе спазвам и определен хранителен режим - ВМ-НВД.
Относно сладкото-намерила съм му заместители - например мляко с какало, кисело мляко с нарязани ягодки, малко начукани лешници, малко трици и подсладител, кремче с прясно мляко и плодчета вътре, задължително с пдсладител и т.н. Последните ме е принудил хранителния режим да си ги измисля а и обичам сладичко. Подсладителя има 0.9 ккал на 100 г и въглехидратите са под 1 :D

mim@
10th May 2006, 21:00
Чудесно е всичко това което правиш. Но мойто мнение е че без помощта на употребата на антицелулитни машини като дермосоник или LPG няма друг начин по който да разбиеш целулита. Аз лично съм много слаба и имах същият проблем. Това лято започнах да си правя процедури с дермосоник като ги редувах с антицелулитни масажи. В момента мога да кажа, че този проблем при мен почти не съществува. Разбира се ходя на поддържащи процедури и в момента, но това не ме притеснява, тъй като не бих искала да загубя постигнатото.
кажи нещо повече за антицелулитните масажи!аз също имам доста целулит и не знам как да се отърва от него!знам 4е малко късничко започвам,но... :oops: ще тренирам през ден на велоергометър(вече изчетох темите за това как и по колко време да го правя),но мисля да се подложа и на тези масажи,защото мин год ходих на целутрон,но ефекта беше минимален!:))

Rude_girl
11th May 2006, 18:10
аз използвам едни такива ръкавици...незнам как да ги кажа...от типа на тия дето са за махане на кир....и като се къпя си слагам shower gel-a на тях и по този начин се къпя,като отделям около 5мин. да си разтривам краката-като почна от долу-нагоре...и най-дълго масажирам "задните" 4асти....и при мен вси4ко това върши 4удесна работа....а и от сладко не се отказвам:)
инъ4е и аз съм ползвала какви ли не скъпи гелове, които наистина нямат голям ефект...

mim@
11th May 2006, 19:49
за какъв душ-гел точно говориш-нещо антицелулитно или обикновен душ-гел!И още един въпрос-твоят целулит само по дупето ли е или и по краката,защото аз този на дупето ще го преживея,ама това по краката си-НЕ МОГА!!!!:(

Rude_girl
12th May 2006, 18:59
ми нормален душ-гел(ама овлажняващ,щото имам много суха кожа)...и да целулита ми беше главно по дупето....ама със всекидневни масажи из4езва....предполагам и по краката ще из4езне:)

hrissvi
15th May 2006, 10:27
Здравейте, искам да попитам някой ползвал ли е антицелулитния крем на "БИЛКА"???

eklektica
15th May 2006, 18:00
искате да кажете,че масажа против целулит не действа?
аз си мисля точно обратното,но моля някой да ми даде информация.

mim@
15th May 2006, 19:56
аз също си мислех че спасението ми е в антицелулитните масажи-мисля че около 15 процедури ще свършат работа!:)))Но ако греша,моля посъветвайте ме!:))Искам да попитам и дали някой има мнение относно антицелулитния крем на Dr Scheller!:))))

fibi
17th May 2006, 20:34
....тоя целулит е голямо мъчение, не знам дори и да успееш да го махнеш с триста зора дали няма пак да се появи, когато нямаш време да се занимаваш със себе си или ако си предразположен....

temptation__f
18th May 2006, 14:12
а за колко време горе доло може да се премахне тоя целулит със тези масажи - седмици, месеце, година?
:cry:

Ol`Dirty`Bitch
21st May 2006, 13:11
май вече не ви пука много за целулита,що не пишете?оправихте ли се?

Ol`Dirty`Bitch
21st May 2006, 16:22
взех си антицелулитен гел на Билка,някой да го е ползвал,да каже дали има или няма ефект.Щото чух много положителни отзиви,ама искам да чуя повече мнения.също така ,с какво се справяте с проблема,на вас какво ви помага?

Ol`Dirty`Bitch
21st May 2006, 18:17
никой не даде отговор на въпроса,дали го е ползвал и дали става...
аз ся се намазах за сефгте,никога не съм ползвала нещо подобно,просто го усещам как попива навътре до кокала чак...веднага стяга,много мио харесва но по-нататък ще ви кажа за ефекта.
Моя целулит е много малко,тъй че ако е хубав гела би трябвало да изчезне

milenka713
21st May 2006, 19:21
Здравейте всички! И аз скоро забелязах, 4е имам малко целулит и то благодарение на моя приятелка, която непрекъснато ми се оплаква! Веднага реших да взема мерки и сега използвам нощния крем на venus, правя упражнения и гледам да не ям много тестени издалия. Та аз сам доволна засега от крема, ако някои друг го ползва и той да си каже мнението. А за билка моя приятелка го ползва отскоро и обезателно ще я питам за ефекта, но сам чувала много добри коментари за него :D

Ol`Dirty`Bitch
21st May 2006, 23:19
питай я непременно

antoshka
22nd May 2006, 10:26
Момичета, някой да е ползвал новия продукт на Yves Rocher "Lipo phenol vegetal"?Много съм доволна от продуктите им, но незнам дали да им се доверя този път :roll:

Ol`Dirty`Bitch
29th May 2006, 23:30
Има някакъв китайски сапун против целулит и с отслабваш ефект.Струва 1 кинт и разпраявят че е много ефектен.Няква жена свалила 5 см от талията за 1 седмица.Много ме съмнява,особено с тия бързи резултати,а и на тая цена..ама знае ли се.Аз ся го ползвам,ако има ефект ше ви кажа.Някой ако го е ползвал да каже

antoshka
30th May 2006, 09:00
Ol`Dirty`Bitch, я кажи каде го намери този сапун и как се казва, как се ползва :roll:

Ol`Dirty`Bitch
30th May 2006, 17:28
Slim Toilet Soap.незнам къде,майка ми го купи.Значи като се къпеш се търкаш с него само на проблемните места.

freely
30th May 2006, 19:34
elimihailova здравей. Надявам се , че са ти пратили адреса за целутрона и вакуумния масаж. Ще те помоля ако го имаш да ми го пратиш и на мен. Предварително благодаря а това е e-mail ми : freely@data.bg

freely
30th May 2006, 19:38
Ol`Dirty`Bitch , то хубаво майкати го е купила ама питяй я от къде и сподели с нас . :)

LIA
1st June 2006, 19:06
Пробвайте тук има различтни продукти и фирмата е концентрирана върху целулита.

www.anticelulit.com

estrella
1st June 2006, 19:13
На ул Бенковски, след Дондуков, има едно магазинче, в което продават какви ли не видове сапуни, включително и против целулит, но на мен лично ми звучи малко нереално.

Не мога да ви кажа цени, но сапунчетата, дори да не помагат, са в много симпатично форми и са си като украшение за баня.

Продавачката е малко дръпната и за това не пазарувам оттам. Скапва ми цялото удоволствие.

4ere6ka
1st June 2006, 20:04
Сега си спомних, че в магазина на Refan в Пловдив също съм виждала сапун против целулит, който се продава на килограм... но аз не съм го ползвала... някой ако го е ползвал може да си каже мнението. :roll:

freely
1st June 2006, 20:45
Аз не съм нито виждала такъв сапун, нито ползвала , но предполагам че е нещо като скраб под вормата на сапун и търкайки се /съпонисвайки/ подобрява кръвообращението на даденото място. Иначе по друг начи немога да си обясня действието на тези продукти. :lol:

Ol`Dirty`Bitch
3rd June 2006, 00:19
Този за който ви говоря си е като най-нормален сапун,не скраб,от едната страна има някви китайски йероглифи,а от другата някви плодове.Хубав е.След седмица поне ще кажа със сигурност за ефекта....

freely
3rd June 2006, 08:36
:) :) :) Дано да има. И отново, майка ти от къде го е купила . Защото пазара е пълен с какви ли не имитации ?

milenka713
3rd June 2006, 14:00
Ol' Dirty' Beach я кажи отказа ли се от билка. Имаш ли ефект? Аз питах мойта приятелка ма тя каза, 4е не го ползва редовно и не може да даде сигурна информация. Аз си го купих в4ера и по4вам да го ползвам. 6те кажа по-нататък за резултати :wink:

Ol`Dirty`Bitch
4th June 2006, 23:30
И аз не го ползвам много редовно,направи ми впечетление ,че в началото яко ме изстудяваше,кожата изтръпва,а вече не е чак толкова,незнам...Иначе мисля че има повече ефект от Девата,само тва друго съм ползвала.А разликата между двете е огромна.Мисля че Билката помага ако се съчетае със фитнес,наистина стяга,спор няма.

freely
5th June 2006, 15:09
А какво стана със сапуна :) ефект някакъв ? :)

Ol`Dirty`Bitch
6th June 2006, 00:19
Определено има и то голям .Не се бъзикам.Трудно е за вярване.
А може би ефекта при мен е повече от фитнеса,обаче наблюдавам как целулита си отива лека полека

freely
6th June 2006, 09:29
Ама моляте , от къде го е купила майка ти,дрогетия ,. аптека , случайни магазинчета . От къде ? :D

jito7
6th June 2006, 22:24
о,боже! какъв е този чудотворен сапун,моля ви!!кажете къде в София мога да го намеря!!а масажираш ли се с някаква по-специална гъба..
Моя приятелка беше забелязала значително намаляване на целулита от редовен масаж с кубчета лед, сутрин и вечер,след горещ душ - отдолу нагоре, в кругови движения :)
аз съм доволна от ефекта на ексфолиирането с утайка от кафе...но всичко изброено досега не е направило чудеса..поне не при мен

Ol`Dirty`Bitch
8th June 2006, 01:09
сори,още не съм питала :oops: утре ще питам откъде е.А тва с масажа след горещ душ с кубчета лед.....гела Билка също доста охлажда и ми се струва че сигурно има подобен ефект.

Ol`Dirty`Bitch
9th June 2006, 14:12
значи сапуна е от някъв магазин за 1 лев :lol: странно,ама...
намира се на бул.Мария Луиза в Плд

bimbi
9th June 2006, 14:44
значи сапуна е от някъв магазин за 1 лев :lol: странно,ама...
намира се на бул.Мария Луиза в Плдхахахахах
е ако не ви избави от целулита, поне ше станете по-чистички, и то само за 1 лев :lol: :lol: :lol:

compe
9th June 2006, 15:50
Ако ви интересуват кремовете, има едни те са два - ексфолиант без отмиване и другия се нанася след това!Стигат за около 2 месеца, проникват по-дълбоко от останалите, струват 64 и 44лв, но с двата си решаваш проблема + пиене на вода + малко спорт + правилен режим на хранене без тестени изделия!Пишете,ако ви интересуват тези кремове,но са супер,ползвала съм ги!eli_em@mail.bg

Cleopatra
12th June 2006, 08:24
какви са тея цени? :lol:
при правилен режим, вода, масаж и спорт и без кремове ще има ефект...а 100лв не бих дала никога за мазила :shock:
по-принцип кремовете не биха могли да решат проблема, те действат на кожата, а не под кожата....

lqlqlqlq
13th June 2006, 19:22
От известно време спазвам хранителен режим ,правя кардио и всичко съчетавам с антицелулитния на ДЕВА. Честно казано определено виждам резултат,но не мога да кажа със сигурност дали и гела допринася за това. Но и преди съм чувала добри отзиви за него и за това реших да опитам ...а и не ми се дават 100 лв за някакви си кремове и то я стане я не...:)

Rude_girl
13th June 2006, 21:14
между другото и аз преди около седмица си купих същият антицелулитен крем на Дева, но не спортувам,и не съм на диета...да видим дали ще има подобрения...:)

lqlqlqlq
13th June 2006, 21:54
между другото и аз преди около седмица си купих същият антицелулитен крем на Дева, но не спортувам,и не съм на диета...да видим дали ще има подобрения...:)
Е то ако ставаше без диета и спорт...ехеее всички щяхме да сме перфектни :) Но все пак ти желая успех :lol:

Rude_girl
13th June 2006, 22:18
е да ама аз нямам проблеми с килограмите...напротив-опитвам се да напълнея...и преди година някъде спрях да спортувам...
но имам малко целулит отзад на бедрата...по4ти незабележим и просто искам да го отстраня преди да се е натрупал

lqlqlqlq
13th June 2006, 22:36
е да ама аз нямам проблеми с килограмите...напротив-опитвам се да напълнея...и преди година някъде спрях да спортувам...
но имам малко целулит отзад на бедрата...по4ти незабележим и просто искам да го отстраня преди да се е натрупал
Ами това че нямаш излишни кг е хубаво ,но пак си трябва диета (диета не значи гладуване, а правилен хранителен режим). Дори и да не искаш да сваляш, мисля че трябва да се внимава и в храненето :)

Ol`Dirty`Bitch
15th June 2006, 01:39
Този на Дева изобщо не помага,поне при мен.ама изобщо,даже имам чувството ,че има обратен ефект.Аз сега като почнах работа и седя на крак по 9 часа бързо ми изчезна целулита.Кво стана,от фитнеса нямаше такъв бърз ефект.Хем правя кинти,хем се стягам.Никво седене,само движение му е майката!От скоро почнах трика с утайката от кафето+сапуна,определено има ефект.А ся и с тая работа,тоя целулит умря почти.

summer_68
15th June 2006, 02:08
Ахъ и аз забелязвам положителни резултати от утайката от кафе не огромни но все пак резултати....освен като добър ексфолиант (да не кажа и най добрия -има си чудесна абразивност а пък и не включва химии)май ще се окаже и добър целулитокъртач :D
..........а ако може да направя и една кратка вметка.... :wink:
искам да благодаря на всички за всичко което са ме посъветвали до сега откакто открих този форум и вас момичета доста неща промених за добро..........наистина съм много радостна и благодарна :D :D :D

Българка
4th July 2006, 21:48
Не се лъжете с тези сапуни на рефан.Аз и майка ми преди им бяхме сигурно най-големите фенове.В продължение на 1 година не сме ползвали никакви други сапуни само тяхните,защото бяхме уверени че са хубави.През цялата тази година майка ми се оплакваше че кожата и е много суха и чак я сърбеше цялото тяло.При мен беше същото само че не ме сърбеше.Тя се маза с какви ли не овлажняващи кремове,но ест. без резултат.Накрая се оказа че Рефан купуват от турция :evil: остатъци от тяхното производство на сапуни претопяват ги,слагат им и някакви допълнителни ароматизатори и т.н. и ето ви готов сапун който е с "анти-целулитно действие".От както разбрах не съм си купила сапун от там.В момента ползвам на Арома вси4ки видове..с трици с жодорасли и т.н. и съм изключително доволна.Не са антицелулитни ,но поне не вредят на кожата.И на майка ми кожата се оправи,а не се маже с никакви хидратиращи кремове!

грамофон
14th July 2006, 12:37
антицелулитни кремове с витамин Е и Л-карнитин, хапвай кисело, витамин Е, и във фитнеса има машина за разбиване на целулита- масажор, прави ти вибриращи масажи на задника бедрата с дървени топчета е. Има упражнения в домашна обстановка;
• За седалището
Коленичете на пода и се опрете на длани (без да сгъвате ръцете в лактите). Повдигнете десния крак първо назад и след това го сгънете така, че да образува прав ъгъл в коляното. Пръстите на краката не трябва да са в шпиц. От това положение изпълнявайте махове с крака нагоре (до височината на седалището) и надолу 20 пъти.
Трябва да усещате през цялото време напрежение в седалищните мускули.
Направете същото упражнение и с левия крак.
• За корема
Легнете по гръб и сгънете краката в коленете, като опрете на пода само петите (ръцете са успоредни на тялото). Повдигнете леко главата и шията и фиксирайте с очи една точка на тавана (напр. лампата).
Стегнете коремните мускули, отлепете ръцете от пода и имитирайте движения все едно се опитвате да станете прави (пръстите да сочат напред). Повторете „напъните" 10 пъти. Починете и направете още две серии от по 10 напъна, с почивка между всяка.
• За краката
От същото изходно положение (като при упражнението за корема), без да отделяте ръцете и главата от пода, повдигнете таза нагоре, докато почувствате напрежение в задните мускули на бедрата. Задръжте в такова положение 10 сек, след което бавно свалете отново таза към пода. Повторете 20 пъти.
Вариант за напреднали:
В положението, в което сте повдигнали таза нагоре и сте задържали 10сек, опитайте да разтворите коленете и отново да ги съберете.
Повторете 20 пъти.

Ratt
15th July 2006, 10:15
Няма значение с какво се мажете, мазилата могат само повърхностно да загладят неравностите по кожата, но не и да излекуват целулита в дълбочина. Единственото спасение а антицелулитния масаж, за да се разбие целулита в дълбочина.

curka94
23rd November 2006, 17:26
Чудесно е всичко това което правиш. Но мойто мнение е че без помощта на употребата на антицелулитни машини като дермосоник или LPG няма друг начин по който да разбиеш целулита. Аз лично съм много слаба и имах същият проблем. Това лято започнах да си правя процедури с дермосоник като ги редувах с антицелулитни масажи. В момента мога да кажа, че този проблем при мен почти не съществува. Разбира се ходя на поддържащи процедури и в момента, но това не ме притеснява, тъй като не бих искала да загубя постигнатото.
Горе долу колко пари 6те ми излезне 1 процедура и къде ходи6?

curka94
23rd November 2006, 18:00
А за NIVEA новият крем против целулит,има ли ефект???

sladkatony
23rd November 2006, 18:01
А за NIVEA новият крем против целулит,има ли ефект???
Мила ти си на 12 , какъв целулит те гони :roll: Не се занимавай с глупости, а както ти казаха по-горе, наблегни на хранителния режим :wink:

curka94
23rd November 2006, 18:06
да ама имам на дупето краката и малко на корема

Mi6eto
25th November 2006, 13:24
Prepuru4vam ti niakoi zagriava6t gel,takuv e na Aura slim i se prodava po aptekite (a i ne e skup-5 lv.e niakade)!Samo zagriava6tite imat niakakvo deistvie!!!Su6to,ako pie6 kafe,spri go za izvestno vreme,za6toto to sviva kletkite i se obrazuva celulit!Garantiram ti uspeh s Aura slim,za6toto i az sum minala prez tozi put!USPEH :D

LILenceto
26th November 2006, 14:17
Това за Аура Слим и аз го потвърждавам!:)) Ползвам го от скоро,но наистина има супер загряжа6то деиствие, а и е супер евтино! До скоро ползвах Колин,което стружа 50 лв,но спокоино мога да кажа,4е Аура Слим има са6тото деиствие,даже загрява пове4е! :D Ест,4е само с него не стават 4удеса,но комбинирано и с вс останало е добро!!!

curka94
26th November 2006, 17:37
Това за Аура Слим и аз го потвърждавам!:)) Ползвам го от скоро,но наистина има супер загряжа6то деиствие, а и е супер евтино! До скоро ползвах Колин,което стружа 50 лв,но спокоино мога да кажа,4е Аура Слим има са6тото деиствие,даже загрява пове4е! :D Ест,4е само с него не стават 4удеса,но комбинирано и с вс останало е добро!!!
А на каква цена е???

jedira
26th November 2006, 18:56
5.60 в аптеките :lol:

curka94
28th November 2006, 20:26
Мерси мн,а кое е по-добро Nivea или това Аура Слим???

falkoneti
7th December 2006, 18:02
Мила девойко , разбирам ,че си притеснена за външния си вид(целулит).За това опитай да намаляваш часът на хранене вечер(ако сега се храниш в 22.00 всеки ден намалявай с 30 мин. по-рано и така докато стигнеш до 17.00.След което не консумирай нищо освен чай с мед( 1-2) лъжички. В началото е добре 10-12 дена да си на хрнителен режим чай с мед и плодове през 2 часа(след ,което правилно захранване по Лидия Ковачева),защото в 100% от случаите на целолит проблема е хормонален и предшесвеник на по-сериозни проблеми ,а посредством този режим на хранене се регулира цялостната ендокринна система(хормоните) А ако желаеш със спорт трябва всеки ден по 45-60 мин. аеробика без почивка поне 3-4 месеца в зависимост от състоянието ти...)) Успех))

PCGeek
7th December 2006, 20:49
...За това опитай да намаляваш часът на хранене вечер(ако сега се храниш в 22.00 всеки ден намалявай с 30 мин. по-рано и така докато стигнеш до 17.00....))


...Не зависили кога си лягаш...че като ям в 5 вечерта само една салтака, с малко сиренце и хляб и правя упражнения след 1 час и си лягам в 1 часа посред нощ...как ще искърам да ям точно в 5?

cranberry
7th December 2006, 23:02
махай хляба, ве4еряй си, когато си искаш, но да няма по-малко от 2 часа до лягането и пове4е от 12 до закуската

indecent
1st February 2007, 21:42
Az da popitam kolko struva DEVA

Flame73
3rd February 2007, 16:12
Моля помогнете, имам голям проблем ! Та значи - имам целулит, нищо ново под слънцето, обаче не знам как да го махна ! Изчела съм тонове информация, но лошото е , че съм слаба и не мога да си позволя да отслабвам!
Знам нещо много ефикасно против целулита...има ефект,защото аз го правя и на мен ми действа.Това е утайката от кафето или мляно кафе.Когато си в банята преди да се изкъпеш натъркай засегнатите части и след това изплакни.При мен поне има резултат,но тия процедури ги правя винаги като влизам за душ! :wink:
И друга ефикасна процедура(поне при мен)е дермосоник терапията, която е на принципа на вакумния масаж. Ефекта е много добър и траен. Но въпреки това смятам,че без поддръжка след това нещата се възстановяват.Затова аз ходя целогодишно-поне веднъж месечно!
Хайде късмет при борбата с целулита! :wink:

KASSI
4th February 2007, 09:40
тОВА С КАФЕТО И АЗ ГО ПРАВЯ И ИМА ЕФЕКТ.ХОДИХ НА МАСАЖИ И СЕГА ВСЕКИ ПЪТ СЛЕД ДУШ СИ ВТРИВАМ АНТИЦЕЛУЛИТЕН ГЕЛ.иНАЧЕ МАСАЖИТЕ СЛЕД 1 М. ПАК ГИ ПОЧВАМ ПРЕЗ ДЕН.

VESITO7
8th December 2008, 00:53
аз си правих масажи и целутрон всеки ден или през ден,така било най ефикасно.свалих 19 сантиметра от обиколките на проблемните зони.в Пловдив е салона!

GerdaiKai
8th December 2008, 10:55
каучуков клин също помага

VESITO7
8th December 2008, 23:03
каучуков клин?

rokoko
9th December 2008, 13:49
Аз се справям с тичане, С ел карнитин,
и единствено тренировки, включващи основно поблемните зони
, леко масажирам проблемните зони
и така......

snn555
16th February 2017, 11:20
Таблетки за целулит - https://cellinea.com (http://tonzes.com/cellulitbg.htm) Лично съм го ползвала и много ми помогна.

ФитнесВкъщи
19th July 2017, 14:53
Моля помогнете, имам голям проблем ! Та значи - имам целулит, нищо ново под слънцето, обаче не знам как да го махна ! Изчела съм тонове информация, но лошото е , че съм слаба и не мога да си позволя да отслабвам! А ако не загубя килограми каквото и да правя целулита ще си остане, нали ?Попринцип спортувам, ходя на фитнес 3 пъти седмично, мазно, сладко и там простотиите въобще не ги подушвам , а тоя целулит си стои и даже имам чувството 4е става по-лошо :( Моля дайте някакви съвети, че ще се побъркам скоро !

Вдигаш ли тежести? Стягането на мускулатурата премахва целулит и висящи кожи. И спокойно и да искаш няма да станеш мускулеста, жените имат сто пъти по-малко тестостерон от мъжете, а те могат да качат най-много 5 кила на година.

https://fitnessvkashti.wordpress.com/

BiserkaManolova
30th August 2017, 13:56
и аз имам целулит и то само и единствено малко на дупето и бедрата.. (бричове). Може ли някой да даде съвет как да се справя с това :(

RumeliYA
1st October 2017, 00:34
Ако искате да имате тялото си без целулит (https://vanity.zone/антицелулитни-процедури-venus-freeze/),. препоръчвам ви комплекс с активности: спорт, фито чай, антицелулитни процедури. Ефектът е просто вълшебен:)

aleksandram
30th October 2018, 10:10
Здравейте,

почти всички жени имаме целулит. Аз самата съм на 25 години , и спортувам много и искам да те успокоя , че и аз самата имам , и то при мен по-скоро има и наследствен фактор (мама има доста , и брич, и целилит)

1. Имах две огромни буци мастни натрупвания отзад на бедрата ,който поразбих със мезотерапия иглена , болката се търпи .
2. Десетина масажа - ръчни и домашна грижа (нали съм си Лудо Ленче - разбъркваш малко зехтин, морска сол, и кафе, и разтриваш енегрично кожата до почервеняване , малко е щипе от морската сол , но според мен действа , ако имаш 10тина минути постой така .

3. Хранене , много е важно да ядеш разнообразно и храни богати на витамини ,минерали и фибри.
4. Много спорт
5. Мажи се с антицелулитни гелчета като Дева , но те няма да махнат целулита, просто заглаждат повърхностния слой.
6. Ходи и на аеробика или виж такива комплекси за вкъщи.
7. Ако си както бях аз , първо трябва да работиш с някой да ти го разбие и разнесе целулита (мануални масажи

jeterrrii31
18th May 2022, 14:31
Хапчета за отслабване - https://buygreencoffeeplus.com (https://tonzes.com/slimbg.htm) Отслабнах с 7 килограма за по-малко от два месеца! Много съм доволна.

vessy.1106
13th April 2023, 16:48
Аз съм много доволна от този антицелулитен турмалинов клин. Супер стегнат е, като го облечеш усещаш веднага масажа, който фините топченца правят и лекото загряване. Нося го задължително при тренировки във фитнеса от месец насам и мисля, че имам ефект. Кожата ми изглежда много по-добре. Мисля да си купя втори чифтshaperfit