PDA

View Full Version : Мнения не НЕОПЕРИРАНИ от Н. Георгиев за него


gwendoline
12th November 2008, 20:56
Направих една темичка на всички неоперирани при д-р Н. Г., които изказват "компетентни мнения" - идеалното място, където да си съскате на воля, вместо да го правите в неподходящата тема, където пък се предполага, че обменят мнения доволни или недоволни пациентки, но оперирани от Н.Г. :cool:

Excel
12th November 2008, 20:59
Е , вече не ни е сладко . :P

Бобето
12th November 2008, 21:17
Гуен :wink: , не мисля че някои би писал тук миличка...споровете за него се получават в други теми.

И ако пишат тук, то ще има мнения на Неопериралите се при него, но и от засегнатите Оперирали се.

Няма да можеш да разделиш едните от другите.

Пък и какво значение има в крайна сметка, нали важното е всеки да си изрази мнението...?

Ако не да направим една темичка за добронамерените потребители и една за злонамерените :lol: .

Beauty
12th November 2008, 21:23
Ако не да направим една темичка за добронамерените потребители и една за злонамерените :lol: .


И там няма как да стане разделението- за някои аз или ти, или който и да е , ще сме от добрите, а за други- от лошите... :D

doll
12th November 2008, 21:30
Да,права си Beauty!
За мен е най-важно всеки да си е щастлив с избора си и да се чувства добре!!!А това,че се изразява мнение,много ми се иска да не се приема като злонамереност,защото се сърдим,когато не ни казват истината и ни прехвалят(А в същото време ни се смеят),но и като някои каже нещо неугодно пак така!!!!
Уважавам всички мацки в този форум!

Бобето
12th November 2008, 21:32
Мдааа така си е :lol: !


Но аз така или иначе го предложих като шега.
Щото неможеш да определлиш на никoй къде да пише и къде не.

Но пък това е чара на форумите, важното е да сме се изказали и да не се тормозим излишно от възникналите спорове.

Beauty
12th November 2008, 21:53
Така е, прави сте! :D
А и не е задължително да те оперира еди кой си, за да прецениш способностите му...
Достатъчно снимки се слагат тук...вижда се и с невъоръжено око... :D

hubavelka
13th November 2008, 00:32
Ето моите впечатления събрани от него.
Като цяло, прави хубави цици, но не задължително от първия път.
хубавото е, че прави реоперации, без да чарджи за това, но защо пък трябва да се стига до там?
Доста е търсен и малко го дава като на конвеир....
Аз, ако някога се реша, бих се двуумила м/у него и Заякова.

Такова мнение съм си създала от чутото, видяното и прочетено за неговата работа.

На Гуен, резултата от първата операция много ми харесваше, и сегашния ми харесва, но съм го виждала само през потничето и.
Гуени, време е да ми пуснеш пас-а :lol:

Excel
13th November 2008, 07:42
Д-р Николай Георгиев поставя основите на нов течение в световната медицина - козметичната хирургия . Там определено е добър .

gwendoline
13th November 2008, 09:45
На Гуен, резултата от първата операция много ми харесваше, и сегашния ми харесва, но съм го виждала само през потничето и.
Гуени, време е да ми пуснеш пас-а :lol:

Аз на хората, които съм пожелала и преценила - съм пуснала снимки на новите гърди още първия ден... Но тъй като не може да се съди за работата на Георгиев по моите гърди и малко ме засегна опрпеделението, че слага цици на фолкаджийки и пр... - не желая повече да парадирам с това. Още повече че както някой някъде каза - моите гърди са претърпели корекция, и то неведнъж, така че не виждам какъв пример биха ви били - напротив, само още един повод да ми заяви някоя после, че само се хваля, а пък съм прекроявана сто пъти..щото вече имах подобен коментар на лични... Радвайте се на хубавите си гърди, момичета и не ме мислете - линк мога и да пусна след време, но наистина ще са много ограничен кръг хората, които ще имат достъп. Научих си "урока", за което съм благодарна на доста от вас... :cool:

Monique
13th November 2008, 12:21
Според мен повечето от НЕ опериралите се при НГ имат впечатления от свои приятелки , които са недоволни и оперирани,които обаче не пишат тук.
Така че не смятам че мнението им е маловажно.
Има и някои хора естествено които са недоволни от държанието му когато са били на консултация и след това говорят срещу него - не визирам тях.

Beauty
13th November 2008, 12:54
:D :D

Хубаво е да бъдем откровени една с друга! :D
И когато всяка една от нас започне да възприема хирурга си именно само като хирург, и когато всяка една от нас спре да приема лично отрицателните мнения за него, диалога в този форум би бил много по-приятен и полезен... :D

Monique
13th November 2008, 13:03
Все още не мога да разбера защо някои приемат лично критиките към даден хирург, освен ако не са съпътствани с клевети например ... :roll:

Бобето
13th November 2008, 14:38
Все още не мога да разбера защо някои приемат лично критиките към даден хирург, освен ако не са съпътствани с клевети например ... :roll:

Да бе много странно, все едно мъжа си защитаваме... :lol:
не бива чак толкова да се засягаме, а да се излушваме и да зачитаме всяко едно мнение, но и да изразяваме своето...големи хора сме все пак.

gwendoline
13th November 2008, 14:59
И когато всяка една от нас започне да възприема хирурга си именно само като хирург....
От теб и Моник оставам с впечатлението, че мислите, че за мен Н.Г. е някакъв секс символ едва ли не... :1242: Бобето и тя...явно съм разкрита вече... :1228: :2023:
Приех мненията на всички - даже затова и такава темичка отворих - ще бъда благодарна ако приемете и едно РАЗЛИЧНО мнение от вашето, без непременно да ме класифицирате като фолкаджийка или лудо-влюбената... Нищо лично против никой - просто няма как да се изплюя във въздуха и да кажа нещо лошо и да гледам как плюнката се стича по лицето ми... не става някак си. Нищо лично против никой...

te_dda
13th November 2008, 15:11
Гвен, твоите гърди са едни от най-хубавите във форума и смятам ,че по тази причина са гърдите с едни от най-многото похвали тук. въпреки това естествено всеки има правото на решение на кого какво ще покаже,но лично аз не смятам,че точно ти имаш от какво да се притесняваш или засягаш.
а това,че някой има мнение за гърди правени от друг хирург, не неговия, не значи,че то трябва да е само положително, за да може да го изкаже. в такъв смисъл тази тема е малко... как да кажа....с цел да се отделят в " ъгъла" или някакво място, нарицателно за изолатор, такива мнения. което аз лично не смятам за правилно. както по-горе някой написа, няма как да не се смесят хората оперирани и неоперирани от еди кой си. защото никой не влиза тук с конкретната цел да напише еди какво си, а това,което пишем, е провокирано от нещо вече написано - от друг.и няма логика, да напишеш отговора в друга тема, защото ТИ не отговаряш на критериите на ДАДЕНАТА тема. Звучи смешно.

Beauty
13th November 2008, 15:13
Не е задължително да си лудо влюбена, има и други видове отношения, определящи подобни реакции.. :D
Аз лично приемам твоето РАЗЛИЧНО мнение, но ти не приемаш нашето РАЗЛИЧНО такова.
Ти имаш прекрасен резултат и това е видимо за всички, това е и единствената причината да си доволна по твоите думи, щом като нямаш други причини за отдадеността ти към доктора.
Но не ние нападаме и оспорваме твоя добър резултат, а ти нападаш и оспорваш нашите негативни мнения . :D
Дори правиш теми, с които да ги отклониш индиректно.. :wink:
Гуен, ти си интелигентна жена и не искам да се карам с теб, още повече, че смятам, че се изяснихме на лични! :D
Просто те моля да приемеш факта, че повечето резултати, които също са плод на ръцете на твоя лекар, не са хубави като твоя..
Радвай се на гърдите си, бъди благодарна на хирурга си, изразявай мнението си за него, но позволи на другите също да го направят...
Каквото и да е то, всички имаме еднакво право на това! :D

te_dda
13th November 2008, 15:13
И когато всяка една от нас започне да възприема хирурга си именно само като хирург....
От теб и Моник оставам с впечатлението, че мислите, че за мен Н.Г. е някакъв секс символ едва ли не... :1242: Бобето и тя...явно съм разкрита вече... :1228: :2023:
Приех мненията на всички - даже затова и такава темичка отворих - ще бъда благодарна ако приемете и едно РАЗЛИЧНО мнение от вашето, без непременно да ме класифицирате като фолкаджийка или лудо-влюбената... Нищо лично против никой - просто няма как да се изплюя във въздуха и да кажа нещо лошо и да гледам как плюнката се стича по лицето ми... не става някак си. Нищо лично против никой...

аз лчино не съм прочела никъде да си сравнявана с фолкаджиийка или да е използвана думичката лудо влюбена.....не може обаче да се отрече че си пристрастна....може би това е приччината за някакви коментари в този дух...

Бобето
13th November 2008, 15:14
Гуен това което написа е пълна глупост , аз никога не съм си мислела подобни неща за теб.
Далече съм от подобни заключения...пък и коя съм аз да съдя .
Пък и ако нещо съм си мислела ...щяла съм да го споделя на лични.

Явно ме бъркаш, по-принцип неговоря с недомлъвки и не увъртам.
Раз Фраз и това е, ако имам нещо да ти казвам ще го кажа.

Колкото ти си доволна от твоя хирург толкова съм и аз от моята.

gwendoline
13th November 2008, 15:17
Звучи смешно.
така исках да прозвучи...смешно и леко иронично, но явно съм прекалила и ме насметоха веднага, затова млъквам. Кой в която иска тема да пише... не съм аз човека, който определя това. Просто аз изглеждам "лично засегната" като изразя положително мнение. Същевременно обаче много "лично незасегнати" дами ме "осъждат" за това, че не хуля този или онзи...Явно положителното мнение не се толерира. Мен пък това ми е смешно...но както и да е. Махам се от тази тема, щото наистина някои ме направиха да изглеждам смешна.
Както и да е...life goes on....

Бобето
13th November 2008, 15:31
Аз написах моето постче с ирония, защото ако ме познаваш като човек никога няма да си помислиш че бих съдила когото и да е било без да съм била свидетел.
Клюкарщината не ме засяга нито тук нито в живота.

И защо да непишеш в тая темичка? :roll:

Аз пък искам да си споря с теб :lol: , това че сме на различно мнение...нетрябва да ни пречи в отношенията нали, поне аз така мисля. :wink:

Beauty
13th November 2008, 15:39
Я го зарежете НГ и споровете и елате в темата за анатомичните имланти да помагате, че се раздвоих... :lol: :D :D :D
Моля ви! :D :D

Benti
13th November 2008, 16:19
Не мога да го оставя, ще слага чужди тела в моето :lol:

Beauty
13th November 2008, 16:22
Е добре, дъвчете се тогава.... :lol: :lol: :lol: :lol:

Divinemouse
13th November 2008, 16:48
На Гуен, резултата от първата операция много ми харесваше, и сегашния ми харесва, но съм го виждала само през потничето и.
Гуени, време е да ми пуснеш пас-а :lol:

Аз на хората, които съм пожелала и преценила - съм пуснала снимки на новите гърди още първия ден... Но тъй като не може да се съди за работата на Георгиев по моите гърди и малко ме засегна опрпеделението, че слага цици на фолкаджийки и пр... - не желая повече да парадирам с това. Още повече че както някой някъде каза - моите гърди са претърпели корекция, и то неведнъж, така че не виждам какъв пример биха ви били - напротив, само още един повод да ми заяви някоя после, че само се хваля, а пък съм прекроявана сто пъти..щото вече имах подобен коментар на лични... Радвайте се на хубавите си гърди, момичета и не ме мислете - линк мога и да пусна след време, но наистина ще са много ограничен кръг хората, които ще имат достъп. Научих си "урока", за което съм благодарна на доста от вас... :cool:


Мнението за фолкаджийките беше мое и аз заставам след всяка моя дума...Гвен ако прочетеш защо съм го написала смятам ще разбереш много неща...Моя отговор беше дискусия от предния пост който съм цитирала..
Не можо да се говори че Ники Георгиев оперира елита а другите какво оперират или моите приятелки са богати а багатите само там се оперират ..Доста смешен коментар..
И другото нещо което взе да ме дразни че някой момичета така го защитаават като че ли им е мъж или им прави операциите без пари..
Относно това дали имаш симпатиий или не тове е слух който се пусна миналата година от съфорумка за която даже и не подозираш...
Няма за какво всичко написано за Николай Георгиев да приемаш лично..Има си дела и документи..Ти във всяка една тема се хвърляш със зъби и нокти да го защитаваш и това прави впечатление на всички..
Много добре знаеш че всички ти харесват гърдите и това няма нищо общо със тази тема...
Аз също ги харесвам и даже написах че той заслужава поздравлениуя..
Аз съм директен човек и смятам много хора вече ме познават.

gwendoline
13th November 2008, 17:04
Ти във всяка една тема се хвърляш със зъби и нокти да го защитаваш и това прави впечатление на всички..

Явно четете между редовете в накъв случай..Защото има доста момичета тук, на които съм им казала (не само на лични) когато видя вероятен "проблем" с гърдите им... (оперирани при същия доктор, забележете)...И могат да го потвърдят тук ако имат желание... А що се отнася до въпросната съфорумка и мнението, което е пуснала - вече се изяснихме на лични; не съм човек, който ще се забърка в интриги. Не и аз...Както и да е...не желая да звуча като че ли се оправдавам - за да съм написала нещо - значи съм го мислела... А вие - за да ми кажете всичко това - явно си имате своите основания да го правите...

Monique
13th November 2008, 17:19
От теб и Моник оставам с впечатлението, че мислите, че за мен Н.Г. е някакъв секс символ едва ли не... :1242: .
Не мисля че съм дала израз на нещо подобно с някой от постовете си :shock:
Поне не съм имала такова намерение...Незнам защо така си го разбрала :shock: :shock: :shock:

Monique
13th November 2008, 17:20
Д-р Николай Георгиев поставя основите на нов течение в световната медицина - козметичната хирургия . Там определено е добър .

:1202: сега разбирам че той е основателя на козметичната хирургия. уау. :girl_dance:
чувствам се ГОРДА че съм се оперирала при основателят :cool:

gwendoline
13th November 2008, 17:31
От теб и Моник оставам с впечатлението, че мислите, че за мен Н.Г. е някакъв секс символ едва ли не... :1242: .
Не мисля че съм дала израз на нещо подобно с някой от постовете си :shock:
Поне не съм имала такова намерение...Незнам защо така си го разбрала :shock: :shock: :shock:

Моник, и аз така реагирах като ми наскачаха...и аз все обяснявам, но все оставам неразбрана... Прекалено детайлно и емоционално изглежда съм описала някои впечатления на лични на хора, които не са го оценили, нито пък са заслужавали вниманието ми, но... такава съм си глупава и доверчива...И тогава все още вярвах в хората...

Monique
13th November 2008, 18:34
Незнам, мисля че всеки си има мнение и лично на мен не ми пречи това че си доволна от НГ като хирург :? Лично твое мнение е, и дори да беше влюбена в него не мисля че някой би имал право да ти направи забележка за това , още повече че не вярвам да е такъв случая ;) Защото...някакси, прекалено възрастен ми се струва за теб.

Не смятам че някой тук си мисли че го смяташ за секссимвол :lol:
Доста глупаво би било , все пак сме големи хора тук е аз съм от по-младите но все пак...

gwendoline
13th November 2008, 19:10
Е, радвам се, че поне на един човек не пречи пристрастното ми мнение... :wink: :lol: Макар че, който е предубеден - да не ми чете мненията, нали така...? :lol:
Останалата част от поста ти искрено ме забавлява, макар че относно възрастта - току виж сме се оказали набори... :wink: :2023:

Monique
13th November 2008, 19:41
еей какво толкова забавно казах .... :lol: :cool: :bebe:

Бобето
13th November 2008, 19:46
Е, радвам се, че поне на един човек не пречи пристрастното ми мнение... :wink: :lol: Макар че, който е предубеден - да не ми чете мненията, нали така...? :lol:
Останалата част от поста ти искрено ме забавлява, макар че относно възрастта - току виж сме се оказали набори... :wink: :2023:

Човеците Гуен вече сме Двама!!! :cool:

Аз може да не го харесвам като хирург ама иначе е симпатяга :lol: :lol: :lol: .
А и не ми изглежда много стар :roll: .

gwendoline
13th November 2008, 19:54
А и не ми изглежда много стар :roll: .
Не искам да коментирам възрастта му или други негови недостатъци/преимущества... За мен е достатъчно да се справя на хирургичната маса... :2003:

Divinemouse
13th November 2008, 19:55
Не повече от 46-48 години е ...според мен
Бобе ,ти да не му станеш фенка сега :girl_haha:

Бобето
13th November 2008, 20:08
А и не ми изглежда много стар :roll: .
Не искам да коментирам възрастта му или други негови недостатъци/преимущества... За мен е достатъчно да се справя на хирургичната маса... :2003:

Ама мило аз не съм искала да ми казваш кой набор е???

Все ми е тая просто се забавлявам.

Бобето
13th November 2008, 20:10
Не повече от 46-48 години е ...според мен
Бобе ,ти да не му станеш фенка сега :girl_haha:

:2055:

aniK
13th November 2008, 21:20
Много е приятен, но не мисля, че е "тип" мъж на която и да е от нас/вас. Я вижте темата "какви мъже харесвате, или нещо подобно беше" в "общите" :D Иначе не е стар, Monique, какво говориш :1241:
Аз ще кажа, че Gwen най-хладнокръвно и критично оцени моите ниско поставени импланти, въпреки че са правени от "любимия" и доктор :D За първи път прочитам в какво са те набедили и щях да падна от смях :lachen:

Monique
13th November 2008, 21:39
:D Иначе не е стар, Monique, какво говориш
Aз съм все още на 22 ...и 48 годишните мъже са ми старички :2001:

Beauty
13th November 2008, 22:02
Тая тема не ви действа добре... :yako:

te_dda
13th November 2008, 22:15
Ами каквото почукало-такова се обадило - ненормална тема-ненормални женки :lachen: :lachen:

Beauty
13th November 2008, 22:17
:

А ти ква муха ми вкара с Ментор... :lol: :lol: ..от два часа се дзверя у нета и чета... :lol: :lol:

yoli
13th November 2008, 22:19
Ами каквото почукало-такова се обадило - ненормална тема-ненормални женки :lachen: :lachen:

Ама то май вярно тук всички сме ненормални :lol: То само за цици да мислим не си е добре :lachen:

te_dda
13th November 2008, 22:24
:lol: :lol: :lol: ми така или иначе си чоплиш мозъка на тая тема :lol: :lol:
ама без майтап съм чувала не само от нея,че имат един от най-твърдите кохезитети,променящи най-трудно формата си под натиск на тъканите..макар , че гърдите на другата ми приятелка, дето са с вертекс, са много приятно доста твърди и с много силно изразено очертания също.
може би трябва да намериш възможност лично да ги видиш,пипнеш и сравниш..

te_dda
13th November 2008, 22:26
Ами каквото почукало-такова се обадило - ненормална тема-ненормални женки :lachen: :lachen:

Ама то май вярно тук всички сме ненормални :lol: То само за цици да мислим не си е добре :lachen:
мъжа ми вече сериозно се притеснява всеки път като ме завари на компа, защото аз като седна, освен да ровя тука , друго не правя :lol: :lol: обчвил ме е за пристрастена цицоманка - вече моята колекция от снимки е по-голяма от неговата :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:

demili 1
13th November 2008, 22:29
:

А ти ква муха ми вкара с Ментор... :lol: :lol: ..от два часа се дзверя у нета и чета... :lol: :lol:

Ако аз трябваше да избира между Ментор и Евросиликон, щях да избера Ментор. Без да се замислям дори за миг.

Beauty
13th November 2008, 22:29
А на коя от твоите приятелка гърдите имат по-агресивна и контурирана визия- Евросиликоновата или Менторовата (не че е определящо така, без да им знам параметрите и началния старт, де :lol: ) ?

Да ме прости НГ, че окепазих темата в негова чест.. :D

Beauty
13th November 2008, 22:31
Ако аз трябваше да избира между Ментор и Евросиликон, щях да избера Ментор. Без да се замислям дори за миг.

Защо, какви са ти мотивите?
Питам, наистина дилемата ми е сериозна...
Надявам се, че прочете каква визия търся и какви импланти искам- 100% пълни и по-стегнати.. :D

yoli
13th November 2008, 22:35
Ами каквото почукало-такова се обадило - ненормална тема-ненормални женки :lachen: :lachen:

Ама то май вярно тук всички сме ненормални :lol: То само за цици да мислим не си е добре :lachen:
мъжа ми вече сериозно се притеснява всеки път като ме завари на компа, защото аз като седна, освен да ровя тука , друго не правя :lol: :lol: обчвил ме е за пристрастена цицоманка - вече моята колекция от снимки е по-голяма от неговата :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:
Той и моя така ви казва.Преди ви вика че той гледал цици,а сега аз съм тази дето вика:Ммм тия цици са многооо хубави,тия не стават и т.н.Ненормална работа си е това да знаеш нашто :lachen:

demili 1
13th November 2008, 22:48
Mentor имат по-твърда обвивка, гелът е с трета степен кохезитет, по-пъргав е , не се пречупва, за разлика от Евросиликон. Но твърдостта на гърдите не се определя толкова от импланта колкото от джоба. Ако тои е направен точен или леко по-широк дори и камъни да сложиш пак няма да бъдат твърди. За да получиш този ефект, джоба трябва да бъде тесен (но тесен равномерно от двете страни, за да не ти бягат зърната), т.е. импланта да бъде затворен под напрежение.

demili 1
13th November 2008, 22:50
От всички импланти Ментор имат наи-твърда обвивка

te_dda
13th November 2008, 22:50
А на коя от твоите приятелка гърдите имат по-агресивна и контурирана визия- Евросиликоновата или Менторовата (не че е определящо така, без да им знам параметрите и началния старт, де :lol: ) ?

Да ме прости НГ, че окепазих темата в негова чест.. :D
и двете са с по 350сс, и двете бяха с птоза преди това. ментора е кръгъл. тази с ментора съм я виждала само със сутиен и не съм я пипала. тази с вертекса съм я виждала не един път и съм я пипала :1252: :1252: :lol: . спрямо това за ментора не мога да дам точно мнение, както за вертекса. вертекса стой много добре напълнен,твърд, с резки очертания, но горния полюс е иключително полегат и издуването, т.е общата форма, рязката, е от малко над ареолата надолу. но тя така и искаше. да е полегато отгоре и издуто отдолу, така,че като е с потник без сутиен изобщо не можеш да кажеш,че е със силикон. вече като я видиш на голо естетвено е съвсем явно това, за което говорим.

Beauty
13th November 2008, 22:52
Да, знам, но мен ме интересуват импланти с твърд и 100% като количество пълнеж. :D
Самия имплант искам да е твърд и във вертикна позиция да не се огъва и къдри.

Beauty
13th November 2008, 22:53
Да, знам, но мен ме интересуват импланти с твърд и 100% като количество пълнеж.
Самия имплант искам да е твърд и във вертикна позиция да не се огъва и къдри.

Това е към demili 1. :D

yoli
13th November 2008, 22:54
Mentor имат по-твърда обвивка, гелът е с трета степен кохезитет, по-пъргав е , не се пречупва, за разлика от Евросиликон. Но твърдостта на гърдите не се определя толкова от импланта колкото от джоба. Ако тои е направен точен или леко по-широк дори и камъни да сложиш пак няма да бъдат твърди. За да получиш този ефект, джоба трябва да бъде тесен (но тесен равномерно от двете страни, за да не ти бягат зърната), т.е. импланта да бъде затворен под напрежение.
Значи ако дгоба е тесен зърната бягат.Аз имам чувство че десния ми е по тесен.Като легна по гръб дясното зърно ми се качвч по към шията.а лявото си седи на място .Лошо ли е това?Дали ще се оправи с времето?

Beauty
13th November 2008, 22:56
..изобщо не можеш да кажеш,че е със силикон.

Ох, като чуя за естествена визия... :lol: :lol:
На мен ми стана ясно, че за да имам горен полюс, трябва да сложа едни 600 сс кръгли висок профил...Но това няма да стане...явно трябва да се примиря, че и горния ми полюс няма да стане... :lol:

te_dda
13th November 2008, 23:04
..изобщо не можеш да кажеш,че е със силикон.

Ох, като чуя за естествена визия... :lol: :lol:
На мен ми стана ясно, че за да имам горен полюс, трябва да сложа едни 600 сс кръгли висок профил...Но това няма да стане...явно трябва да се примиря, че и горния ми полюс няма да стане... :lol:

точно по този повод ти споменах за кръгъл и висок ментор..

а като разглеждах каталога на евросиликон, специално анатомичните,ми направи впечатление,че имат съвсем различно изглеждащи профили. едните са по-изгърбени в горната част ( с които според мен стават тея гърди тип виме( сори,че го споменавам, дано пак не ме заядат на тая тема:) )) , и другите,които са силно изтумбени в долната част,които предполагам са това ,което е при моята приятелка, а тук от форума предишните гърди на доротея ми приличат на този вид импланти.( вторите )

demili 1
13th November 2008, 23:06
Beauty, моят съвет е - Ментор. И най- най -важното е - работата на хирурга. Джобовете трябва да са перфектно направени и изпипани, да са леко тесни. В противен случаи ще се мандахерцат напред назад, ще се къдрят прочие. :D

Beauty
13th November 2008, 23:08
За да получиш този ефект, джоба трябва да бъде тесен (но тесен равномерно от двете страни, за да не ти бягат зърната), т.е. импланта да бъде затворен под напрежение.


Но това е опасно, защото може да се получи "прищъпване" на импланта..
Имах я и тая "екстра" с нарушения контур при първата операция...
Каква е гаранцията, че хирурга ще изчисли всичко до мм?
Все пак работи малко "на сляпо" с ръце...
И ендоскопа явно не спасява, защото първата ми операция беше именно такава..

yoli
13th November 2008, 23:08
Имате ли за ПИП анатомични някакво мнение.Така и не разбрах нищо за тях,защото са нова серия и ги няма в сайта та да им видя характеристиките.Да оточня аз съм с такива.Ще съм благодарна ако имате някаква информация и ми я кажете!

Beauty
13th November 2008, 23:09
Beauty, моят съвет е - Ментор. И най- най -важното е - работата на хирурга. Джобовете трябва да са перфектно направени и изпипани, да са леко тесни. В противен случаи ще се мандахерцат напред назад, ще се къдрят прочие. :D

Ок, благодаря ти! :D
За джобовете си права, лошото е, че аз от три операции май мога да вкарам и Житената питка вътре... :lol: :lol:

te_dda
13th November 2008, 23:12
ако мен ме питаш, ендоскопа най-важната му функция е като осветяват отвътре докато работят, да се подсигуряват за коагулацията на съдовете и за шевовете, преценката за широчина на ложите спрямо импланта според мен е наистина въпрос на усет на ръцете. и според мен всеки нормален хирург би трябвало да работи с ендоскоп..

Beauty
13th November 2008, 23:14
Имате ли за ПИП анатомични някакво мнение!

Хубави са! :-)
Не са агресивни според моите престави. :D
Какво точно те интересува?
Как ги няма в сайта, някакви нови ли има, освен тези: :arrow: http://www.pipfrance.fr/fr/2pip_produits/gabarit.php?menu=implant_gel&ref_model=Anatomique

yoli
13th November 2008, 23:16
Имате ли за ПИП анатомични някакво мнение!

Хубави са! :-)
Не са агресивни според моите престави. :D
Какво точно те интересува?
Как ги няма в сайта, някакви нови ли има, освен тези: :arrow: http://www.pipfrance.fr/fr/2pip_produits/gabarit.php?menu=implant_gel&ref_m
odel=Anatomique
Да нови са,не са тези в сайта.Серията се казва New Siluete.

yoli
13th November 2008, 23:18
Интересуват ме характеристиките:обвивка,п роекция и т.н.Писах на фирмата вносител но отговор не получих.

Beauty
13th November 2008, 23:22
Ооо, изненада...не ги знам тия...аз от търсене на твърди импланти другите марки ги зарязах... :lol:

Тедда, ей тоя модел на Ментор си харесах засега, 445 сс:

http://www.mentorcorp.com/global/images/breast-implant-images/332.jpg

Май не се вижда картинката пак, слагам я в таг , но не става... :roll:
Ето линк за по-сигурно: :arrow: http://www.mentorcorp.com/global/images/breast-implant-images/332.jpg
Трябва да го видя 'на живо " как е...някакви наблюдения да има някой?

te_dda
13th November 2008, 23:29
вижда се картинката...хубав профил има, но не мога да разбера защо мислиш,че анатомичния имплант ще ти даде по-агресивна визия по онношение на горен полюс...а естествено,че трябва да го видиш и пипнеш, и като си решила наистина да обърнеш внимание и на ментор, просто сравни най-напълнените им кръгли с най-напълнените им анатомични...със сигурност ако не на друго място, то в предтавителството им в сф ще имат от всики видове като мостри...мисля,че знаеш адреса..

demili 1
13th November 2008, 23:31
За да получиш този ефект, джоба трябва да бъде тесен (но тесен равномерно от двете страни, за да не ти бягат зърната), т.е. импланта да бъде затворен под напрежение.


Но това е опасно, защото може да се получи "прищъпване" на импланта..
Имах я и тая "екстра" с нарушения контур при първата операция...
Каква е гаранцията, че хирурга ще изчисли всичко до мм?
Все пак работи малко "на сляпо" с ръце...
И ендоскопа явно не спасява, защото първата ми операция беше именно такава..

Може да се получи. Хирургът трябва да е много добър, да има необходимия опит за тия неща.

Beauty
14th November 2008, 01:06
Може да се получи. Хирургът трябва да е много добър, да има необходимия опит за тия неща.

За да твърдиш, че може, значи знаеш кой хирург прави добре това и има опит.
Кой е той?




Тедда, ти не ме разбра, аз казах, че се примирих, че няма да имам горен полюс и затова гледам да компенсирам пищността и "агресията" по друг начин.
А именно пищността, закръглеността и обема на долния полюс, които дават анатомичните, ги няма при кръглите. (Ако ги има ще е рядкост, по-присъщо е на капките). Самата форма на анатомичния имплант показва силата си в долния полюс.
Всички мацки с анатомични ще го потвърдят. :D
А и капковидните запазват повече формата си в легнало положение и стоят по-твърди и "неразливащи се".
Някои хирурзи именно поради "неестествената визия" в легнало положение не ги предпочитат...(много ме дразнят като започнат така "да предпочитат" вместо пациентките си, все едно те ще лягат с тях... :roll: )
Незнам дали видя и поста ми, в който написах, че ще си избера имплант с дълга височина (вертикалната страна), за да компенсирам и голямото разстояние от ключицата до ареолата ми. Аз съм с дълъг и слаб торс и заради неправилната позиция на имплантите ми, гърдите ми визуално изглеждат още по-ниско, заради дългото ми тяло...
С кръгъл имплант няма как да получа по-висока вертикална проекция, защото за да стане това с кръгли, трябва да сложа поне 14 см основа. Това е ок, мога да събера такива см като диаметър, но няма да мога да си позволя висок профил. Освен ако не са 600 сс кръглите ми импланти, за да може хем да са с широка основа, хем да имат и висок профил...а това няма да стане..:-)))
Сега убедих ли те, че съм за капки? :D :D

Марулка
14th November 2008, 09:36
Сега понеже,от сутринта съм кисела...пък и пих-фреш от лимони та да си кажа:
Защо толкова пък много се дразните когато някой си хвали доктора? :roll: И сега някой ако ми каже........а ......друга песен пееш-Ми да...пея друга песен,защото сега се чувствам адски добре в кожата си......и представата ми с красиви гърди напълно съвпада с това което ми е направил ДОКТОРА..........-що пък да не си го похваля,и да не го защитавам пред хора който не са ПОСТРАДАЛИ от "ръцете " му......... :!: Че имал реоперации-ами има........я ми кажете кой няма........ :?: А това на кой операциите са безплатни и на кой са на "промоция" мен вече слабо ме интересува.......кой както си ги направи и уговори нещата нали.........? :?:
И мисля да няма злостни коментари след моето мнение.........защото повече аз няма да ви "дразня" и можете да си го плюете на воля........... :whacky:

gwendoline
14th November 2008, 10:43
Аз ще кажа, че Gwen най-хладнокръвно и критично оцени моите ниско поставени импланти, въпреки че са правени от "любимия" и доктор :D За първи път прочитам в какво са те набедили и щях да падна от смях :lachen:
Благодаря ти, АниК... оценявам признанието ти :2020: Очаквам и други да се включат - примерно двете момичета със скосяванията на гърдите, каквито имах и аз преди реоперацията :cool: :idea:
Дори, няма смисъл, мило... :roll: :?
Иначе по темата за агресивната визия - за мен тя се постига само с висок или ултра висок профил поне 500 сс и задължително кръгъл...

Beauty
14th November 2008, 11:40
Иначе по темата за агресивната визия - за мен тя се постига само с висок или ултра висок профил поне 500 сс и задължително кръгъл...

Както вече казах, за мен няма подходящ размер кръгли- ако е висок профила ще е малка основата и обратното... :roll:
А и не съм толкова смела като вас в кубиците... :D
Още повече, че при наличието на рецидивиращ ботъминг, да сложа такъв обем от 500 сс нагоре, ще е проява на безразсъдство...

Доре, много лошо ни се скара...

gwendoline
14th November 2008, 11:48
ако е висок профила ще е малка основата и обратното... :roll:

значи имаш много завишени изисквания за основа :lol: Иначе бих поспорила за ботъминга, но сега не съм в настроение..... :wink:

Марулка
14th November 2008, 11:50
Beauty.........на теб никога не мога да ти се скарам,защото прекалено много те уважавам....... :2020: .А и ти имаш аргументи-за разлика от другите :!:

Beauty
14th November 2008, 11:52
Явно не си прочела постовете ми защо ми се налага определена основа като см...няма значение..
А за ботъминга- когато искаш, ще поспорим...
Дано да имаш сериозни аргументи, защото аз имам... :wink:

Beauty
14th November 2008, 11:54
Beauty.........на теб никога не мога да ти се скарам,защото прекалено много те уважавам....... :2020: .А и ти имаш аргументи-за разлика от другите :!:

Шегувам се, бе мила, трябваше да сложа иконка с усмивка. :D :D :D


Аватарата ти чупи монитора направо.. :D

Марулка
14th November 2008, 11:54
Бю........ :1252: тенкс...... :1219:

te_dda
14th November 2008, 13:29
БЮти, пускам ти следващият ми отговор в темата за имплантите...

demili 1
14th November 2008, 15:47
[quote=demili 1]
Може да се получи. Хирургът трябва да е много добър, да има необходимия опит за тия неща.

За да твърдиш, че може, значи знаеш кой хирург прави добре това и има опит.
Кой е той?

Много труден въпрос ми задаваш, Бюти!!!! Докторът се казва Оскар Рамирес.

Beauty
14th November 2008, 16:06
Е, защо да е труден въпрос, чийто отговор знаеш... :D
Този ли е: :arrow: http://www.ramirezmd.com/biography.html

demili 1
14th November 2008, 16:17
Е, защо да е труден въпрос, чийто отговор знаеш... :D
Този ли е: :arrow: http://www.ramirezmd.com/biography.html
Същият :D :D :D

Beauty
14th November 2008, 16:22
Много ти благодаря! :D
Какво знаеш за него, добър ли е в ревизионните операции или е силен в други обасти?
Виждам, че има някакви допирни точки и с Европа, дали работи и в някоя европейска клиника периодично? :D

demili 1
14th November 2008, 17:25
Много ти благодаря! :D
Какво знаеш за него, добър ли е в ревизионните операции или е силен в други обасти?
Виждам, че има някакви допирни точки и с Европа, дали работи и в някоя европейска клиника периодично? :D

За него знам, че е корифей в областта на пластичната хирургия и много от европейските хирурзи плащат маса пари, за да ходят при него на обучение. Нямам представа дали оперира и в Европа, ще се опитам да проуча. Знам, че е правил на Дарина Павлова лифтинг.

Beauty
14th November 2008, 17:28
Направи ми впечатление, че в областта на лицето е наистина голям специалист.
Аз затова и попитах дали в ревизиите на гърди ще е толкова добър.. Нашата Кръстинова не е ли по-добра от него?

Ще ти бъда благодарна за всяка информация! :D :D

demili 1
14th November 2008, 17:33
Направи ми впечатление, че в областта на лицето е наистина голям специалист.
Аз затова и попитах дали в ревизиите на гърди ще е толкова добър.. Нашата Кръстинова не е ли по-добра от него?

Ще ти бъда благодарна за всяка информация! :D :D
Кръстинова е много добра при вродените малформации. Гърдите не са и силната част.

Beauty
14th November 2008, 17:37
Ок, благодаря ти! :D
Много ми допадна ето този хирург като специалист в ревизиите, като резултати и като пациентски отзиви: http://www.implantforum.com/revis/index.html


Писах на д-р Рамирес, да видим дали ще отговори. :D

gwendoline
14th November 2008, 17:37
[quote=Beauty]Кръстинова е много добра при вродените малформации. Гърдите не са и силната част.
R dз съм чувала така за нея, както и че работи с надмускулния метод only

Beauty
14th November 2008, 17:38
Аз съм си с надмускулно, така че ми е пърфект тя. :-))
Решила съм да се срещна и с нея, поне е откровена и директна и ако прецени, че не може да се справи, ще ми го каже.

demili 1
14th November 2008, 17:48
Ок, благодаря ти! :D
Много ми допадна ето този хирург като специалист в ревизиите, като резултати и като пациентски отзиви: http://www.implantforum.com/revis/index.html


Писах на д-р Рамирес, да видим дали ще отговори. :D


Интересно ми е дали ще ти отговори. :roll: Иначе на другия човечец ми харесват гърдите :D . Успява да дакара най-различни визии.

Beauty
14th November 2008, 17:53
Да, дори ми прави впечатление, че инъче трудните ревизии са му много по-добри от другите му, стандартни мамопластики. :D
Много интересен метод има за корекция на ботъминг, точно това трябва и при мен да се направи, но...

Писах и на двамата, ще видим дали обръщат внимание на бг простосмъртни.. :lol: :lol:

te_dda
14th November 2008, 17:55
мен пък ми направи впечатление,че работят само сментор, но салине...

Beauty
14th November 2008, 17:59
Това си е дългогодишна практика в Америка, не се учудвай..
Американците още трудно приемат имплантите с кохезивен силиконов гел..
А да предпочитат Ментор е съвсем в реда на нещата, все пак Ментор е американска марка.. :D
Ти да си видяла американец, който да не си хвали единствено и само американското... :lol: :lol:
Тия промити мозъци... :lol:

gwendoline
14th November 2008, 18:19
Аз съм си с надмускулно, така че ми е пърфект тя. :-))

Затова и го споменах :wink: :lol:

Beauty
15th November 2008, 02:07
[.

Д-р Рамирес ми отговори!!!!
:1207: :2013: :2004: :beavis_and_butthead:
Няколко часа след изпращането на имейла ми, вече имам отговор! :D :D
Явно английския ми не е чак толкова зле, а и явно доктора е човечен и отговорен! :D
Накратко, иска ми снимки от трите операции + на естествените ми гърди и на торса ми, за да види дали (цитирам) "имате на разположение мазнини за изграждане на гърдата", пише още, че работи в Baltimore (Timonium) Maryland, все още не оперира в Европа, но работи по въпроса! :D

mickey_82
15th November 2008, 03:41
Beauty аз живея в САЩ в Atlanta,Georgia.Ако намериш някои наблизо казвай -ще помагаме с каквото можем...
:D

Beauty
15th November 2008, 13:37
Ооо, Мики, ако ме каниш на гости, имай предвид, че ще се възползвам от поканата! :D :D
Ти чувала ли си нещо за този д-р Рамирес, какво име му се носи там при вас и т.н.? :D