PDA

View Full Version : Трудно дишане и задух след операция !


Adi_74
21st November 2008, 19:30
Здравейте момичета.Оперирана съм от 4-месеца.Импланти АРИОН 370сс подмускулно.След 20-я ден усетих стягане в гърдите и трудност при дишане.Има моменти в които изчезва но през повечето време го усещам..Това чувство ме влудява ... ИМА/Л ЛИ Е НЯКОЙ ОТ ВАС ТАКЪВ ПРОБЛЕМ :roll:

diastemma
21st November 2008, 20:48
Kонсултирай се с ПУЛМОЛОГ!

Den4i
22nd November 2008, 21:16
Аз също забелязвам , че се задъхвам много повече отпреди
:1246: и не мога да вървя бързо, но засега го отдавам на това, че операцията ми е преди 7 дни :roll:

danas
23rd November 2008, 19:36
аз не съм забелязала такова нещо :roll:

Amily
24th November 2008, 04:47
Zdraveite!Radvam se, 4e niakoi pi6e po tazi tema, poneje az imam sa6tiat problem.Moiata mamoplastika be6e mart mesez, no tuk predi mesez, dva zapo4nah da imam tozi problem s di6aneto.Imam 4uvstvoito, 4e imam niakakva tejest, siaka6 deteto mi e sednalo na gardite, obrazno kazano.Obiknoveno se poiaviava ve4er i do sutrinta sam ok.Mnogo stranno! :?

lady69
11th December 2008, 17:23
Не би трябвало това състояние да е свързано с операцията, освен ако тя не е била много скоро. Наистина трябва да потърсите лекарско мнение. Особено, ако недостигът на въздух се появява вечер или по време на сън, когато лежите.. По принцип това е един от симптомите на астмата, но не бих искала да ви плаша, защото може да има и други причини. Ако това състояние продължава - вземете направление от личния лекар и потърсете пулмолог!

Кари Брадшоу
14th December 2008, 14:33
Не би трябвало това състояние да е свързано с операцията, освен ако тя не е била много скоро. Наистина трябва да потърсите лекарско мнение. Особено, ако недостигът на въздух се появява вечер или по време на сън, когато лежите.. По принцип това е един от симптомите на астмата, но не бих искала да ви плаша, защото може да има и други причини. Ако това състояние продължава - вземете направление от личния лекар и потърсете пулмолог!
Аз пък съм имала преди години такъв задух и при мен се разбра че е на нервна почва :roll:

Den4i
14th December 2008, 17:03
Аз имах съвсем в началото, но сега 1 месец след операцията вече всичко е наред :wink:

Benti
20th December 2008, 10:36
Аз в момента не мога да поема пълна глътка въздух, но мисля че е напълно нормално за в началото, защото си пристегнат именно в гръдния кош..

lady69
23rd December 2008, 10:16
И на мен ми е трудно с дишането, но мисля, че е така, защото боли при всяко вдишване - все едно имам многоооооо силна мускулна треска!
Пък и лентата стяга...

petiarad
24th December 2008, 13:31
И аз в началото /първите дни / се борех с трудното дишане.Задъхвах се много често. ... Но и това ще отшуми - не се притеснявайте момичета!!!