PDA

View Full Version : Завъртя ми се имплантът


rea
10th January 2009, 12:20
От 5дни имплантът ми е обърнат. Гърдата ми , когато съм права изглежда нормално, но като легна е сплескана :( Направо съм комедия.
Надявам се да се оправи от само себе си, но май няма да стане. Ако на някой се е случвало, нека да каже как се намества. Да допълня, че имплантите са евросиликон, анатомични, вертекс. Случвало се е и преди да се завърти, но малко настрани и после пак се оправя. Но сега е по-различно :roll:
Имплантът 100% се е обърнал с плоската част нагоре, защото ми сплесква гърдата. Ако нямах достатъчно количество собствена жлеза щеше да е още по-зле. Напипвам един изпъкнал ръб откъм вътрешната страна.
Докато пиша ту се смея, ту ми се реве. Как можа да се случи такава простотия :roll:

demili 1
10th January 2009, 13:11
Много съжалявам за това , което ти се е случило. Защо не се обадиш на доктора, който те е оперирал? Ако си надмускулно, имплантът ще се намести сам или по точно някой трябва да ти помогне да го наместиш. Но ако си подмускулно - само с операция (кратка, и не особено дискомфортна).

lady69
10th January 2009, 13:15
Милича, а ти не си ли разбрала кога е станало? При някакво движение, напрягане или нещо друго? Наистина ако си надмускулно ще го поправи док. /обади му се!!!/ А боли ли те? Преди колко време си оперирана?

lady69
10th January 2009, 13:16
Миличка, а ти не си ли разбрала кога е станало? При някакво движение, напрягане или нещо друго? Наистина, ако си надмускулно ще го поправи док. /обади му се!!!/ А боли ли те? Преди колко време си оперирана?

yoli
10th January 2009, 14:53
Много съжалявам,че така се е получило.Никоя от нас с анатомичните импланти не е застрахован,в всеки един момент може да ни се случи и то без да се сме правили нещо,което да е причина.Някъде тук в форума имаше такъв случаи.Момичето беше опитало с масажи,но нищо не ставало.Наложило се я опреират и да стеснят джоба мисля че :roll:
Непременно се виж с доктора ти.Той най-добре ще ти каже :lol:

rea
10th January 2009, 15:27
Да си призная и аз не знам как е станало. Както си лежах във ваната си погледнах гърдата и ми се стори странна на външен вид. Като сплескана. Като напипах тия ръбове и плоското отгоре ми стана ясно какво е станало. Веднага бих отишла при доктора си, но сме в различни градове. В понеделник ще ходя на консултация при друг лекар във връзка с друга пластика, която мисля да си правя и ще помоля ако може да ми помогне.
Болка нямам никаква. Откакто се случи това съм нонстоп със спортен сутиен, с надежд да се намести, но уви. Много ме е яд. Въобще не искам операция. Дано да ми наместят гърдата. Надмускулно съм-това поне е добре, доколкото разбирам от вас.
yoli, страхотен резултат виждам на аватара ти. :2004: Ако не практични анатомичните са със сигурност много красиви.
Операцията ми беше април 2006година.

yoli
10th January 2009, 16:43
Да си призная и аз не знам как е станало. Както си лежах във ваната си погледнах гърдата и ми се стори странна на външен вид. Като сплескана. Като напипах тия ръбове и плоското отгоре ми стана ясно какво е станало. Веднага бих отишла при доктора си, но сме в различни градове. В понеделник ще ходя на консултация при друг лекар във връзка с друга пластика, която мисля да си правя и ще помоля ако може да ми помогне.
Болка нямам никаква. Откакто се случи това съм нонстоп със спортен сутиен, с надежд да се намести, но уви. Много ме е яд. Въобще не искам операция. Дано да ми наместят гърдата. Надмускулно съм-това поне е добре, доколкото разбирам от вас.
yoli, страхотен резултат виждам на аватара ти. :2004: Ако не практични анатомичните са със сигурност много красиви.
Операцията ми беше април 2006година.

Мерси миличка!!!
Дано всичко се оправи без да се налага операция :lol: Стискам ти палци :wink: :lol:

lady69
10th January 2009, 16:54
Някъде из форума имаше случай на момиче с обърнат надмускулен имплант. Потърси го, май че тя сама беше успяла да го намести - беше описала как..имам някакъв такъв спомен.. Поне за твое успокоение до понеделник. Стискам палци, миличка, дано всичко да мине най-безболезнено и най-леко за теб!!!

zhenya chavdarova
10th January 2009, 18:25
Някъде из форума имаше случай на момиче с обърнат надмускулен имплант. Потърси го, май че тя сама беше успяла да го намести - беше описала как..имам някакъв такъв спомен.. Поне за твое успокоение до понеделник. Стискам палци, миличка, дано всичко да мине най-безболезнено и най-леко за теб!!!

Ако не се бъркам :roll: май такъв проблем имаше бимби :wink:

rea
10th January 2009, 18:29
Да открих и темата и вече и писах на лични. Дано си влезе във форума.
Ето я и темата и:
http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4788&postdays=0&postorder=asc&start=0&sid=102a58a0b553d01abe9181300072ec04

Позволявам си да лепна тук, защото заглавието и е подвеждащо, но пък темата е дълга и полезна.
При мен няма промяна. Досега се мъчих да наместя импланта, но не става.

bimbi
10th January 2009, 20:53
В понеделник ще ходя на консултация при друг лекар във връзка с друга пластика, която мисля да си правя и ще помоля ако може да ми помогне.
той ще го намести за пет минути, не се притеснявай :) но вече спането задължително със сутиен :cool:

lady69
11th January 2009, 09:32
Спането със сутиен е задължително само за надмускулните или за всички?
Питам, защото аз съм без сутиен вече 20-ти ден.

bimbi
11th January 2009, 09:43
за надмускулни, анатомични. той кръглия и да си се върти, не се забелязва :)

rea
11th January 2009, 10:48
Moмичета, наместих си импланта сам. Точно както ми обясни bimbi, че го е направил Динев. С едната ръка навътре, а с другата навън. Много се радвам, че успях :lol:

aniK
11th January 2009, 10:54
rea, БРАВО!!!! Поне вече знаеш как става!!! Аз не знам как бих преживяла такова нещо, голяма съм паника!!!

rea
11th January 2009, 11:15
Вече се специализирах, но дано не ми се налага повече :lol: . И аз се панирах в началото, даже мислех да махам имплантите, но няма страшно. Сега ще спя само със сутиен и съветвам и вас да не си позволявате да си лягате без.
Поздрави на всички и мерси, че се отзовахте :)

yoli
11th January 2009, 12:16
rea много се радвам,че си си наместила импланта :lol:

lady69
11th January 2009, 14:41
Това е чудесна новина :lol: !!!

te_dda
11th January 2009, 22:18
абе четох уж темата на бимби , но не видях никъде обяснение как се намества импланта :roll:

bimbi
11th January 2009, 22:24
абе четох уж темата на бимби , но не видях никъде обяснение как се намества импланта :roll:помоли ме снощи на ЛС, и й обясних доколкото можах. в темата не съм го правила

Excel
11th January 2009, 22:26
Потайнички ! :lol: . Важното е че сте свършили работа .

te_dda
11th January 2009, 22:54
абе четох уж темата на бимби , но не видях никъде обяснение как се намества импланта :roll:помоли ме снощи на ЛС, и й обясних доколкото можах. в темата не съм го правила
ок, мерси!

rea
12th January 2009, 10:09
Да точно така, на лични се разбрахме с бимбето.
И да обясня на всички, на които евентуално може да случи това, което се случи на нас, как да справят сами. Въпреки, че най-добре на никой да не се случва, но няма застраховани.
Имплантът в най общи линии е завъртян като обърната чинийка (определение на bimbi :lol: ), с плоската част навън, а с изпъкналата навътре, затова е и тази сплескана форма. Това, което се прави е да се обърне както трябва. За целта с едната ръка се натиска единият край навътре към тялото, а с другата другият край навън. Не става веднага, но след няколко опита се получава. То бяха стойки, пози, чудо. Да не ви разправям, че по съвет на мъжа ми скачах и на пети :lol: :lol: :lol: , защото когато мъжете си били ударели топките така си ги оправяли :lol: :lol: :lol: . Не знам каква връзка намерихме между цици и тестиси, но когато човек е на зор пробва какво ли не. Карикатура пълна :lol: :lol: :lol:
При мен нямаше никаква болка, bimbi спомена за известен дискомфорт.
По общи мнения кръглите импланти и да се въртят не им личи. Аз обаче си мисля, че и те си имат плоска част, все пак не са топки и ако застанат с плоската част нагоре, също ще приличат на мекици.
Подмускулно поставените импланти са с много по-малък риск от ротация, все пак мускулът притиска. От друга страна пък случи ли се при тях, реоперацията е сигурна :roll:
Това е най общо казано. На всички ви пожелавам безпроблемни и винаги красиви цици :)

bonbon_ka
13th January 2009, 00:00
Реа , много гадничко и шашкащо е това , но най-важното е че всичко е приключило и то по лекия начин !!! :bravo:
И с две ръце подкрепям това за сутиена ( особено за нас с надмускулно ). Той ми е като втора кожа .