PDA

View Full Version : търся сродни души


vas
16th January 2009, 19:19
имам нужда от помощ на тема пластика на бюст.двоумя се между доцент Тепавичарова и Владимир Василев от Военна болница.Някой да се оперирал при тях и да има какво да сподели?ил пък да похвали много някой друг?благодаря предварително

didi12345
16th January 2009, 20:07
Казваш ПЛАСТИКА , а не увеличаване или намаляване , затова мисля , че добре си се насочила към Тепавичарова.

kukli4ka
17th January 2009, 18:37
Аз съм оперирана от доц.Тепавичарова преди почти 2 год. Имам страхотни гърди и нямам никакви проблеми. Освен с намирането на сутиен :D

didi12345
17th January 2009, 18:56
Аз съм оперирана от доц.Тепавичарова преди почти 2 год. Имам страхотни гърди и нямам никакви проблеми. Освен с намирането на сутиен :D Това да се чува :D Аз ТРЯБВА да се оперирам отново и мисля за Заекова или Тепавичарова.Можеш ли да споделиш цени,особености....

marvik
17th January 2009, 20:39
Оперирана съм преди почти два месеца от Тепавичарова, не съм имала никакви проблеми за сега , а и се надявам да нямам .Харесвам се.Малко са гадни условията в болницата,доста е старичко ,но не това е най-важното.Седиш в болницата около 5-6 дни и си с дренажи.Всички в болницата са много мили и отзивчиви.

Бобето
17th January 2009, 22:03
Аз съм оперирана от доц.Тепавичарова преди почти 2 год. Имам страхотни гърди и нямам никакви проблеми. Освен с намирането на сутиен :D Това да се чува :D Аз ТРЯБВА да се оперирам отново и мисля за Заекова или Тепавичарова.Можеш ли да споделиш цени,особености....


Аз съм оперирана при д-р Заякова, много съм доволна.
Дренажи няма в клиниката е приятно и спретнато.
Седях 24 часа, конците ми махна на 12-ят ден.

kukli4ka
17th January 2009, 22:17
Тъй като пиша и в друга тема,искам да само да кажа,че съм доволна от това което доц.Тепавичарова направи с гърдите ми.Имах много силна птоза и само висящи кожи без никакво съдържание.Сега гърдите ми са нормални/е малко повече от нормални/ и мога да нося дрехи с деколте.В момента имам някакъв проблем,но тя каза да не се притеснявам. Причината не била в импланта.