PDA

View Full Version : Гърдите на Аксиния


Шоки
27th January 2009, 15:28
Гледам, че добре поядохме гърдите на Андреа, какво ще кажете да поядем и тези на Аксиния. Интересно ми е дали наистина са силиконови или са си нейните. И ако са силиконови при кой хирург си ги е направила Много ми харесват и междудругото точно такива искам да си направя и като форма и размер. Ако някой знае нещо повече за това нека пише.

demili 1
27th January 2009, 16:36
Първата й операция е правена от Антон Тонев. Втората от Ильо Стоянов.

Шоки
27th January 2009, 16:42
Брейй тя имала цели две операции. Първата неуспешна ли е била?

demili 1
27th January 2009, 16:53
Брейй тя имала цели две операции. Първата неуспешна ли е била?

Нямам представа. Ако мога да съдя по стари нейни голи снимки, имаше прекалено голямо разстояние между гърдите. Сега вече са доста по-прибрани и ми се струва, че сменила кръглите импланти с анатомични.

yoli
27th January 2009, 16:53
Дайте снимка да ги видим тези :naked:

Benti
27th January 2009, 18:35
По мои наблюдения и двамата хирурзи са корифеи в разстоянието :lol: (голямото)

fani_83s
27th January 2009, 21:47
http://www.aksinia.net/site/gallery?page=inline&id=211

http://www.aksinia.net/site/gallery?page=inline&id=155

http://www.aksinia.net/site/gallery?page=inline&id=182

да бе, нейни са :wink:

fani_83s
27th January 2009, 21:47
http://www.aksinia.net/site/gallery?page=inline&id=212

Бобето
27th January 2009, 23:31
Много е секси мацката, харесва ми.
И без бюст е страшно атрактивна, но добре че си е сложила, сега е още по забележителна.

Benti
28th January 2009, 09:05
100% са нейни..нали си ги е платила, бе :lol:

Харесва ми, но има нееещичко, което ме дразни в муцуната, а още не знам какво..

Шоки
28th January 2009, 09:27
http://life.dir.bg/stars/6/gallery_57078_1519.html
Ето я снимана за плейбой. Като ми се усмихне щастието да си купя гърди ще показвам тази снимка на докторите. А наистина в устата е малко особена. Но на мен ми харесва, по принцип, защото е някакси различна има си индивидуалност.

Марулка
28th January 2009, 09:37
http://life.dir.bg/stars/6/gallery_57078_1519.html
Ето я снимана за плейбой. Като ми се усмихне щастието да си купя гърди ще показвам тази снимка на докторите. А наистина в устата е малко особена. Но на мен ми харесва, по принцип, защото е някакси различна има си индивидуалност.

Снимките от това списание не са 100% обективни......нали си на ясно... :wink: А и това с ходенето със снимки......бъди сигурна,че никой няма да ти направи идентични гърди с това което показваш,защото при всяка жена старта и собствената гърда имат различна форма :!: и :arrow: резултатите са мноооого различни :idea:

Шоки
28th January 2009, 09:47
Доротея абсолютно си права. Сега се сещам, че гледах едно интервю с Галя Литова, където тя каза, че като се снимала за плейбой понеже имала много малки гърди предложили й да ги уголемят с фотошоп, но тя отказала искала да си е с нейните. Така, че наистина не може да се вярва на тези списания. Права си.Благодаря за просветлението. :2020:

Марулка
28th January 2009, 09:50
Доротея абсолютно си права. Сега се сещам, че гледах едно интервю с Галя Литова, където тя каза, че като се снимала за плейбой понеже имала много малки гърди предложили й да ги уголемят с фотошоп, но тя отказала искала да си е с нейните. Така, че наистина не може да се вярва на тези списания. Права си.Благодаря за просветлението. :2020:

Mmmmmmmm.........да..... :cool: веднъж бяхме седнали с един-вече бивш -главен редактор на списанието.......и той разказваше ,че бая зор са видели дори и с фотошоповете да коригират големите зад...ици на тризначките от Биг Брадър...... :idea: с другите по-малко пипали.. :evil:

Марулка
28th January 2009, 09:56
Ето на какво е способен фотошопа :lol: :
http://forum.fema-bg.com/viewtopic.php?t=7871&start=0
то не,че при нея и с него е -яката работа........ама. :roll:

Шоки
28th January 2009, 10:30
Това ме навежда до идеята да ходим да се снимаме в плейбой, и да не сме идеални ще ни докусурят, но тези които са си направили пластики ще избият парите, а другите , като мен, ще изкарат пари за операция.... :1241:
Това, да подчертая, е майтап.

боряна христова
29th January 2009, 09:43
Това ме навежда до идеята да ходим да се снимаме в плейбой, и да не сме идеални ще ни докусурят, но тези които са си направили пластики ще избият парите, а другите , като мен, ще изкарат пари за операция.... :1241:
Това, да подчертая, е майтап. Отиваме ли ? Само че на мен освен лице ,друго не зная какво ще ми снимат ...но ,искам да ... :!: Ще бъде доста забавно ...

dedektiv_p
29th January 2009, 10:09
За това и аз съм навита идвам с вас! Ще си спретнем купон на фотосесия :lol: :lol: :lol: супер може да се получи :2013: :lachen: :yako:

Шоки
29th January 2009, 10:11
Е то Албена Вулева я снимаха да плаши хората.....Сигурна съм, че всички тук, може и да не сме идеални, но сме по-добре от нея. :girl_dance:

dedektiv_p
29th January 2009, 10:28
Именно де! :lol:

Шоки
29th January 2009, 11:01
Да отидем всички желаещи за една обща фотосесия - фотосесия на простосмъртните може да я кръстим. :wellcome:

dedektiv_p
29th January 2009, 11:26
Аз идвам със сигурност :lol:

dedektiv_p
29th January 2009, 11:26
И надслова на фотосесията също много ми харесва :lol: :lol: :lol:

боряна христова
29th January 2009, 13:39
И аз и аз...на каде без мен?

bunny79
29th January 2009, 17:25
Момичета приемате ли още кандидатки :wink: ?
И знае ли се - може задминем някой плеймейтки :D

stiuardka
29th January 2009, 19:44
И аз съм за,с двете ръце.Отвратителни снимки,не ги бях виждала и се втресох като ги видях :roll:

Dani84
30th January 2009, 22:20
Първите гърди на Аксиния при Тонев от Пловдив ли са правени.По кръгли изглеждат сравнение с тези сега..и по -големи :shock:

mihaelka
5th March 2009, 14:50
Много ми харесват тези от снимката и в плейбой,някои може ли да ми каже горе долу колко куб. мислите че са :)

боряна христова
8th March 2009, 23:31
Момичета приемате ли още кандидатки :wink: ?
И знае ли се - може задминем някой плеймейтки :Dхаиде де,искам многоо ....

danas
9th March 2009, 09:31
Няма перфектна жена,аз поне не съм виждала такава,без бенки,тук таме някоя брадавица :D ,стрии,бръчица и т.н.
Нормално е да има и фото-шоп,нали за това гледаме и красиви голи жени и мъже по списанията.
Вярно е,че понякога прекаляват и напомнят вече на анимации.

rea
9th March 2009, 15:47
Ето на какво е способен фотошопа :lol: :
http://forum.fema-bg.com/viewtopic.php?t=7871&start=0
то не,че при нея и с него е -яката работа........ама. :roll:

A тая си позволява да коментира външния вид на хората. Много се изложи с тия снимки Албенка. Повече отколкото с пилето :lol:

Дори, а твоят аватар ме хипнотизира. Мнооо излишни кила :lol: Отивам да чукам на дърво. :lol:

Марулка
9th March 2009, 15:51
[quote="doroteia01" Мнооо излишни кила :lol: Отивам да чукам на дърво. :lol:

:roll: няма такова нещо........пИрфекна съм :lol:

Divinemouse
9th March 2009, 20:22
[quote="rea Мнооо излишни кила :lol: Отивам да чукам на дърво. :lol:[/quote]


Ти не си я видяла на жива каква е :wink: :girl_haha: :girl_haha:

rea
10th March 2009, 01:37
Виждала съм я Дорето на снимка и наистина е перфектна :2004: , ама на тази снимка дето намества месата е излязла малко зле :lol:
Отде я изрови тая леля, бе мацка? Като луда се хиля като ти попадна на пост. Не я сменяй :wink:

боряна христова
12th March 2009, 12:38
[quote="doroteia01" Мнооо излишни кила :lol: Отивам да чукам на дърво. :lol:

:roll: няма такова нещо........пИрфекна съм :lol: а БОМБИТЕ сигурно са и 3 кила...

gwendoline
12th March 2009, 13:22
[quote="doroteia01" Мнооо излишни кила :lol: Отивам да чукам на дърво. :lol:

:roll: няма такова нещо........пИрфекна съм :lol: а БОМБИТЕ сигурно са и 3 кила...Аз съм й ги държала в ръце и мога да кажа, че от усилие и напрягане на гръдните ми мускули - имплантите ми отидоха под мишниците заради нейните огромни красиви и тежки цомби! :lol: :2050:

Марулка
12th March 2009, 13:26
О............Джанге.......... :1205: искам пак....... :naked: и пак....... :naked: и още......... :naked: :1219:

gwendoline
12th March 2009, 13:32
О............Джанге.......... :1205: искам пак....... :naked: и пак....... :naked: и още......... :naked: :1219:
Чакай ся...че след всяко виждане с теб отивам на корекция... :lol: лесно ли ми е мислиш... :2006:

боряна христова
12th March 2009, 16:14
О............Джанге.......... :1205: искам пак....... :naked: и пак....... :naked: и още......... :naked: :1219:
Чакай ся...че след всяко виждане с теб отивам на корекция... :lol: лесно ли ми е мислиш... :2006:Тогава моля те не се виждай с нея,за твое добро е...сега са ти доста хубави циците...

Бобето
12th March 2009, 16:19
Гуен ти имаш най-хубавите гърди тука...и на майтап за друга корекция не мисли :lol: .

боряна христова
12th March 2009, 16:23
Гуен ти имаш най-хубавите гърди тука...и на майтап за друга корекция не мисли :lol: .ееееее бобе,ти тък да не чуеш нещо от мене... хахахахха цунки :!:

Бобето
12th March 2009, 16:26
Еднакво мислим бе адашке...
:lol: :2017:

боряна христова
12th March 2009, 16:34
Еднакво мислим бе адашке...
:lol: :2017: тъй,тъй... :roll:

gwendoline
12th March 2009, 21:43
Гуен ти имаш най-хубавите гърди тука...и на майтап за друга корекция не мисли :lol: .ееееее бобе,ти тък да не чуеш нещо от мене... хахахахха цунки :!:
Абе.....има какво да се желае (не като кубик :!: :idea: - за мен този кубик беше грешка :!: ), но... засега съм пас... :2002: Благодаря все пак! :2020:

Бобето
12th March 2009, 21:57
Защо да е бил грешка...ти нали искаше висок профил и същата проекция като на предните импланти, единствения начин да го поостигнеш бяха 500cc......какво стана защо така съжали сега.

gwendoline
12th March 2009, 22:05
Защо да е бил грешка...ти нали искаше висок профил и същата проекция като на предните импланти, единствения начин да го поостигнеш бяха 500cc......какво стана защо така съжали сега.
Не харесвам формата и изпъкналостта им, но да...ще си сърбам попарата, защото наистина АЗ си ги избрах... :idea: Не е това визията, която търсех.... даже предишната ми харесваше повече... :roll: :? Следващите ще са ми 450 сс и ще са анатомични...но след някоя и друга година вероятно...засега няма да ги пипам....

Шоки
13th March 2009, 10:31
Гуени и аз мисля, че гърдите ти са страхотни. Правя си извода от една твоя снимка дето си беше сложила на аватара, тази дето беше прикрила голите си гърди с ръце. Наистина много са ти хубави, а и стоят много естесвено. Недей ги пипа, направо си супер.

боряна христова
16th March 2009, 01:29
Защо да е бил грешка...ти нали искаше висок профил и същата проекция като на предните импланти, единствения начин да го поостигнеш бяха 500cc......какво стана защо така съжали сега.
Не харесвам формата и изпъкналостта им, но да...ще си сърбам попарата, защото наистина АЗ си ги избрах... :idea: Не е това визията, която търсех.... даже предишната ми харесваше повече... :roll: :? Следващите ще са ми 450 сс и ще са анатомични...но след някоя и друга година вероятно...засега няма да ги пипам....МИла моля те искам да ги видя,сега и аз мисля за друга операция и аз искам о голям кубик,моля те

lusiana
16th March 2009, 22:53
МИла моля те искам да ги видя,сега и аз мисля за друга операция и аз искам о голям кубик,моля те

Аз доколкото разбрах тя не иска по-голям кубик.

Бобето
16th March 2009, 22:59
Защо да е бил грешка...ти нали искаше висок профил и същата проекция като на предните импланти, единствения начин да го поостигнеш бяха 500cc......какво стана защо така съжали сега.
Не харесвам формата и изпъкналостта им, но да...ще си сърбам попарата, защото наистина АЗ си ги избрах... :idea: Не е това визията, която търсех.... даже предишната ми харесваше повече... :roll: :? Следващите ще са ми 450 сс и ще са анатомични...но след някоя и друга година вероятно...засега няма да ги пипам....МИла моля те искам да ги видя,сега и аз мисля за друга операция и аз искам о голям кубик,моля те


Адашке, Гуен иска по-малки и анатомични...сега е с 500 кръгли.

yoli
16th March 2009, 23:02
Мисля че Борянка искаше да я види сега тоест с 500сс,за да прецени дали да си сложи по голями.Ако греша да ме поправи :wink:

gwendoline
17th March 2009, 09:54
Мисля че Борянка искаше да я види сега тоест с 500сс,за да прецени дали да си сложи по голями.Ако греша да ме поправи :wink:
И аз мисля, че това иска... :idea: Ще й пусна при първа възможност снимка на лични, щото махнах линковете и албумите.

боряна христова
17th March 2009, 12:38
Мисля че Борянка искаше да я види сега тоест с 500сс,за да прецени дали да си сложи по голями.Ако греша да ме поправи :wink:
И аз мисля, че това иска... :idea: Ще й пусна при първа възможност снимка на лични, щото махнах линковете и албумите.Да,точно това исках :!: