PDA

View Full Version : Съвет


vyci
31st January 2009, 12:18
здравей те момичета вие сте страхотни ,наистина съм впечатлена от това как винаги давате съвети и кураж на всички като мен които искат да си сложат силикон .Момичета моля и аз сега за вашата помощ . Решила съм и аз да се тунинговам :D малко ме е страх ,нооооо то без това не може нали така, притеснчват ме две три нештица - 1-во и най -важно за мен е че имам един сладур на 9м а разбрах че не трябва да се вдига тежко след операцията /а той хич не от леките дечица/ колко време трябва да се пазя и какви са последствията ако вдигам,че май няма кой много да ми помага,2-ро решила съм да се оперирам при д-р Заякова писах и имиел за ориентиравачна цена и тя ми каза че цената е м/у 4 и 5500лв ,а гледам че се говори от вас и за други цени,3-то колко време е боката ,силната болка имам предвид и 4-то последно моля тези които са се оперирали при сащата докторка нека споделят впечатленията си .БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГОООООООООООО предварително

lazaryovtchev
31st January 2009, 12:32
здрасти, не знам дали ще приемеш моя съвет, но въпреки че съм мъж имам доста горчив опит с мамопластиката'

Та съвета ми е да изчакаш сладура да проходи убедително и да не се налага да го вдигаш, особено ако имплантита са под мускула

Бобето
31st January 2009, 13:43
Аз съм оперирана при д-р Заякова и съм наистина много доволна , в пластична хирургия има цяла тема за нея, предлагам ти да я прочетеш.

Benti
31st January 2009, 17:21
Аз не вдигах моето дете 20 дни, като първите 2 седмици не съм го докосвала даже. На 1г и 5м е.
2-ро болката си е голяма и неприятна първите 7-10 дни. Абсурд да се справяш сама с детето.
3-то бобето ти е казала.

stiuardka
1st February 2009, 08:42
vyci Имам позната,която се оперира при нея,резултата е зашеметяващ.Друга ще си прави сега във вторник мамопластика,отново при нея.Мнения много,и отзиви много,щом си се ориентирала към нея прочети наистина темата за повече подробности - как процедира,с какво работи и така.относно болката,моята траеше около 5 дена,като първите 3 бяха кошмарни.Трудно се изправях,вдигах дори с много усилие чаша кафе.Дете не посмях да вдигна месец.Ако има кой да ти помага за него..добре,но иначе не рискувай,защото последсвтята може да не са добри.Цените са такива,на моята позната декември и излее 4800лв. е чакаме отговори и резултати :)

vyci
1st February 2009, 11:21
stuardka знаеш ли твоята приятелка какви импланти си е сложила . Благодария ти предварително. Той таткото уж ще си вземе една седмица отпуска но............. незнам дали ще е достаъчна ,но като отида на консултация ще разбера :)

te_dda
1st February 2009, 13:00
стига бе !! ще ме накарате да се обадя и да проверя цените пак ! Ако сте прави би било страхотно.!!!! Защото както повечето тук знаят , аз искам да се оперирам там и се готвя( т. е събирам си, защото реших да не тегля кредити) за цена от 3800 Евро.!!! Поне толкова беше до съвсем скоро!!

стюардка, сигурна ли си за цената и за какви импланти ставаше въпрос?( въпреки,че най-ниската й цена, когато аз бях на консултация , беше 3300 евро за евросиликон )?

aniK
1st February 2009, 14:02
Да, и мен ме учудват тези цени :roll: Досега не бях чувала за толкова евтина операция, та камоли при Заякова :?

Бобето
1st February 2009, 14:16
Мен също ме учудват тези цени...аз платих август месец 3200 евро- това беше минимума.
Ако е вярно това , то сигурно кризата влияе нa цените.

yoli
1st February 2009, 14:17
4800лв и то в частна клиника :?: На мен ми се струва малко вероятно :roll: Знам от една съфорумка,че нейната и е излезнала 5000лв в държавна болница в провинцията.

lady85
1st February 2009, 16:59
Силно се съмнявам тази сума да е реална... а и не ми се вярва докторката да е променила цените си...и то с толкова.... :wink:

vyci
1st February 2009, 19:13
момичета преди окло 1 месец и писах имеил и тч ми отговори първо 3000 евро, но след него имах друго писмо получено 15 мин след първото и в него ми беше написала че се извинява и попрвя цената на м/у 4000 и 5500лв зависи от импланта.И аз бях доста учудена но точно това пишеше

te_dda
1st February 2009, 22:07
аз днес веднага пуснах запитване и ако получа отговор , на което се надявам, ще ви пиша веднага!

nene
2nd February 2009, 15:52
наистина странно. аз се оперирах декември и беше 3 800 евро. ако ги е намалила , заради кризата ще да е

Бобето
2nd February 2009, 16:47
наистина странно. аз се оперирах декември и беше 3 800 евро. ако ги е намалила , заради кризата ще да е


Да най-вероятно.

te_dda
2nd February 2009, 22:21
абе разлика от 2000 лв не се прави лесно, но ако сметнеш,че при цена 3800 евро да речем 1200 са имплантите ( най-много), то остатъка от 2600 евро е цена за разход по време на операцията, което е множко и не е нелогично камо ли невъзможно да се намали...

aniK
2nd February 2009, 22:23
Изобщо не мога да си представя някой пластичен да намали цената :shock: Има някаква уловка - може би цената е само за операцията и добавя цената на импланта (Ильо Стоянов така смята).

yoli
2nd February 2009, 22:25
И аз мисля като Anik :2043:

vyci
2nd February 2009, 22:55
така де и на мен ми се стори малка сумата която ми беше написана в писмото затова сега съм направила ново запитване към докторката ,а и смятам тези дни да си запиша час и тогава най точно ще знам.Само ми остав друго притеснението ,че аз хубаво съ се навила но с този мои малак палавник не знам как ще се справя, таткото каза че ще може само една седмица да си вземе отпуска а послеееееееее.Уж съм издържлива на болка /висок праг/,като се сетя че след секциото веднага станах и никой не ми е помагал да си къпя бебето или подобни,ноооооооо сигурно болката след мамопластика е доста по различна иииииииии.Моля ви момичета кажете нещо за вдигането на тежко,колко време са ви казали вашите лекари .Благодария ви много.

franchi
2nd February 2009, 23:04
Аз лично не бих рискувала, разбирам те напълно, но мисля че трябва повече да се пазиш след тази интервенция, особено ако е подмускулно...Не става въпрос толкова за болка, колкото за стягането на мускула в началото, вдигането на бебе на 9мес. няма нищо общо например с карането на кола. :girl_in_love:

yoli
2nd February 2009, 23:09
vyci малко по надолу на тази страница има тема " Колко тежко не трябва да се вдига след операцията?"Там ще намриш инфо
:lol:

vyci
2nd February 2009, 23:22
yoli благодария ще се поразровя тъкмо преспах бебе и татко и ще имам време :D

te_dda
2nd February 2009, 23:34
Изобщо не мога да си представя някой пластичен да намали цената :shock: Има някаква уловка - може би цената е само за операцията и добавя цената на импланта (Ильо Стоянов така смята).

аз също, ани. затова чакам отговор и ако не ми пратят нищо, ще звънна лично по телефона.

te_dda
3rd February 2009, 17:02
копирам ви директно от пощата отговора...


Zdraveite,
zenite ne sa promenjani - 3200eur EUROSILICONE 3800EUR MC GHAN. Tova sa totalni zeni.
dr.Zajakova

така,че явно някой нещо не е доразбрал....

yoli
3rd February 2009, 23:16
така,че явно някой нещо не е доразбрал....

Явно е станало така :2043:
Обратното би било почти нереално,тоест сваляне на цените и то драстично. :roll: